Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Tak jest, Chelsea gra z United, a następnie zwycięzca tego pojedynku gra ze zwycięzcą Schalke - Inter. Ewentualny pojedynek z Barceloną w finale (chociaż liczę, że Szachtar znowu da się Katalończykom we znaki:P). Po zwycięstwie w lidze nad Manchesterem przyszedł czas na LM:) Nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 12:28, paweldomar1 napisał:

Tak jest, Chelsea gra z United, a następnie zwycięzca tego pojedynku gra ze zwycięzcą
Schalke - Inter. Ewentualny pojedynek z Barceloną w finale (chociaż liczę, że Szachtar
znowu da się Katalończykom we znaki:P). Po zwycięstwie w lidze nad Manchesterem przyszedł
czas na LM:) Nie mogę się doczekać:)

Kurde trafiliśmy w sumie najgorzej jak mogliśmy niestety:( Ale droga do finału mamy cholernie ciężką. No i szkoda że pierw gramy u siebie. Ale liczę że damy radę przejść United, a potem zrewanżować się Interowi za rok ubiegły. Byłoby pięknie u siebie w Londynie ograć tych zasranych Farciarzy.

Co do pozostałych meczy, coś czuję że Real może mieć ogromne kłopoty i zakończyć swoją drogę na ćwierćfinale. Osobiście uważam że w półfinale groźniejszym przeciwnikiem dla Barcelony były by Koguty aniżeli Real.

Ewentualny finał obstawiam iż Barcelona kontra zwycięzca pojedynku MU z Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsza para to Chelsea z MU. Reszta ćwierćfinalistów ma zdecydowanego faworyta. Nie wyobrażam sobie by Schalke, Tottenham, czy Szachtar awansowały dalej, choć to że faworytom swoich par dadzą się we znaki to jest bardzo możliwe. Nie chce tego mówić, bo może Tottenham rozbije Real, ale w półfinałach może być tylko jedna angielska drużyna!? co jest pewnego rodzaju ewenementem, bo bywało że na 4 drużyny 3 były angielskie.. oczywiście w tym sezonie to można powiedzieć pech, bo Arsenal wpadł na Barce, a normalnie uważam że by przeszli dalej, dwie najmocniejsze Chelsea i MU wpadają już teraz na siebie, no ale tak bywa, nie można mieć ciągle farta..

Z ligi Europy odpadły Liverpool, City, Ajax. Widać że zespoły z najwyższej póki traktują ten puchar z przymrużeniem oka, tylko dla Polaków to szczyt marzeń i to jeszcze nadal puchar ten jest dla nas nieosiągalny :(

Czekam jeszcze na losowanie PP, po wyeliminowaniu Wisły, widzę że szanse na ten puchar są duże, a finał Legia-Lech byłby na pewno ciekawy ;P teraz życzyłbym sobie najlepiej to Podbeskidzie, mimo wszystko, oczekuje że nasi podeszliby do tego meczu jakby to był finał Ligi Mistrzów, a nie jak Wisła w pierwszym meczu, bo rozgrywki PP w tym sezonie to chyba jedyna okazja na zdobycie kwalifikacji do LE przez Lecha.

Szczerze powiedziawszy najchętniej bym widział w pucharach na przyszły rok Wisłę, Legię, Lechię i mojego Leszka. Jaga bez Grosickiego to średniak więc ich nawet nie biorę pod uwagę, Wisła pod ręką Maaskanta mimo że już nie polska to ma szanse na sukces, Legia pod wodzą Skorży w końcu może nie przynieść nam wstydu, Lechia ma całkiem mądrze budowaną drużynę, dobrych zawodników a nie długo ładny stadion także to też mój cichy kandydat na 2-3 miejsce w lidze. A Lech? Cudem awansować do pucharów a potem już będzie tylko lepiej, przewietrzenie szatni, nowy trener, łatwy rywal w pucharach - bo Lech bankowo będzie rozstawiony i spokojny awans do fazy grupowej, a tam znów mecze z europejskimi gigantami :) a przy tym walka o majstra od pierwszej kolejki w przyszłym sezonie :D Oczywiście i Lech teraz może zacząć wszystko wygrywać ale szczerze powiem że na błysk geniuszu Bakero nie liczę. Moim zdaniem taki Lenczyk w Śląsku gwarantuje dobre wyniki, a długo w jednym miejscu zazwyczaj nie pracuje, więc może by go tak latem ściągnąć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 10:32, Paoro napisał:


Raczej o całokształcie, ale to tez pasuje.:P

Całkiem fajne pary LM. Najwięcej spodziewam się po pojedynku Barcelony z Szachtarem. Katalończycy ostatnio nie grzeszą skutecznością i może nie być im łatwo, szczególnie że w ukraińskim zespole cała ofensywa złożona jest z Brazylijczyków. Takich, którzy łatwo sobie z rozmontowaniem kilku klubów już poradzili.:>
Za to spotkanie Chelsea - Manchester wygląda mi na najbardziej przereklamowane. Oba kluby nie są ostatnio w najlepszej dyspozycji(+ szpital w Manchesterze) i chyba powinny cieszyć się, że wpadły na siebie - przynajmniej jeden na pewno awansuje do półfinału.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 12:59, Ziggy napisał:

Kurde trafiliśmy w sumie najgorzej jak mogliśmy niestety:( Ale droga do finału mamy
cholernie ciężką. No i szkoda że pierw gramy u siebie. Ale liczę że damy radę przejść
United, a potem zrewanżować się Interowi za rok ubiegły. Byłoby pięknie u siebie w Londynie
ograć tych zasranych Farciarzy.


Ja bardzo się cieszę, że trafiliśmy na United - tego właśnie chciałem w tym ćwierćfinale. Fakt, wolałbym, żeby Chelsea grała 2 mecz u siebie, ale mam wrażenie, że do półfinału awansujemy. Jak jeszcze tylko sobie przypomnieć finał 3 lata temu, to tym bardziej jestem szczęśliwy, że możemy już teraz utrzeć nosa Manchesterowi.

Dnia 18.03.2011 o 12:59, Ziggy napisał:

Co do pozostałych meczy, coś czuję że Real może mieć ogromne kłopoty i zakończyć swoją
drogę na ćwierćfinale. Osobiście uważam że w półfinale groźniejszym przeciwnikiem dla
Barcelony były by Koguty aniżeli Real.


Tottenham jest mocny, ale Real też słaby nie jest. Jak dla mnie to też jest świetna para, ciężko mi wskazać tutaj faworyta, jednak z szacunku dla dawnych Galacticos (jak jeszcze Zidane grał...:) ), to będę trzymać kciuki za hiszpańską drużynę.

Dnia 18.03.2011 o 12:59, Ziggy napisał:

Ewentualny finał obstawiam iż Barcelona kontra zwycięzca pojedynku MU z Chelsea.


Ja obstawiać nie będę, poczekam do finału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 14:38, paweldomar1 napisał:

> Kurde trafiliśmy w sumie najgorzej jak mogliśmy niestety:( Ale droga do finału
mamy
> cholernie ciężką. No i szkoda że pierw gramy u siebie. Ale liczę że damy radę przejść

> United, a potem zrewanżować się Interowi za rok ubiegły. Byłoby pięknie u siebie
w Londynie
> ograć tych zasranych Farciarzy.

Ja bardzo się cieszę, że trafiliśmy na United - tego właśnie chciałem w tym ćwierćfinale.
Fakt, wolałbym, żeby Chelsea grała 2 mecz u siebie, ale mam wrażenie, że do półfinału
awansujemy. Jak jeszcze tylko sobie przypomnieć finał 3 lata temu, to tym bardziej jestem
szczęśliwy, że możemy już teraz utrzeć nosa Manchesterowi.


A ja jak sobie przypomnę finał 2 lata temu to chcę rewanżu na barcie ;p Ale tak na serio to MUvsChelsea najciekawsza para i wq mnie jeden z tych zespołów zagra w finale.

Dnia 18.03.2011 o 14:38, paweldomar1 napisał:


> Co do pozostałych meczy, coś czuję że Real może mieć ogromne kłopoty i zakończyć
swoją
> drogę na ćwierćfinale. Osobiście uważam że w półfinale groźniejszym przeciwnikiem
dla
> Barcelony były by Koguty aniżeli Real.

Tottenham jest mocny, ale Real też słaby nie jest. Jak dla mnie to też jest świetna para,
ciężko mi wskazać tutaj faworyta, jednak z szacunku dla dawnych Galacticos (jak jeszcze
Zidane grał...:) ), to będę trzymać kciuki za hiszpańską drużynę.


No ciekawy ćwierćfinał, ale chciałbym obejrzeć kolejne 2 Gran Derbi w tym sezonie. Liczę jednak że szachtar nie da łatwo za wygraną.

Dnia 18.03.2011 o 14:38, paweldomar1 napisał:


> Ewentualny finał obstawiam iż Barcelona kontra zwycięzca pojedynku MU z Chelsea.


Ja obstawiać nie będę, poczekam do finału:)


Dla mnie finał Real/barca vs MU/Chelsea
1 mecze 5/6 kwietnia tak więc już Vida, Rafael, Park i Anderson prawdopodobnie powrócą. No i oby nikomu więcej nic się nie przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym razem United w LM z Chelsea trafi na porządnego arbitra i zwycięzca będzie po prostu lepszy, a nie wyłoniony przez sędziego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe losowanie. A hitem ćwierćfinału jest bezsprzecznie mecz Manchester United - Chelsea Londyn. Mam wielką nadzieję, że Manchester zdoła wygrać i dostać się do półfinału. Real trafił na teoretycznie słabszą drużynę z losowanej ósemki. Myślę, że najsłabszy w tym gronie jest Szachtar, ale niczego pewnym nie można być nigdy. Nic tylko czekać na kwiecień ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że raduje mnie wylosowanie Chelsea, ale znajdą się w tym pozytywy. Choćby i to, że rewanż gramy na Old Trafford, które w tym sezonie jest dla nas prawdziwą twierdzą. Drugi to to, że jesteśmy tak ustawieni w drabince, że w półfinale rewanż również gramy u siebie, napawa mnie to niebywałym optymizmem, właściwie to uważałem to za najważniejszy aspekt całego tego losowania, grać rewanż u siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na Ligę europejską i teraz Ligę mistrzów i widze że coraz mniej klubów angielskich jest w tych rozgrywkach.W le nie ma juz żadnych a w LMmu albo chelsea odpadnie i prawdopodobnie Tottenham też odpadnie z Realem Madryt(na to liczę:D).Także w półfinałach bedzie grał tylko jeden angielski klub tyle że fakt iż Real zmierzy się z Barcą a mu/chelsea z interem najprawdopodobniej wiec jest nikła szansa że w tym roku w finałach europejskich rozgrywek znajdzie się chodź jeden klub Angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zainteresowało starcie Realu z Totenhamem. Niby Real powinien dać
radę jednak Anglicy w tym sezonie prezentują się na tyle dobrze, że na 100% łatwo nie będzie,
szczególnie na White Heart Lane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 14:19, karolekx23x napisał:

lydathegreat
A ja sądze ze Real sobie poradzi i awansuje dalej.

Nie ma szans, juz mnie szlag przez to trafia, ale naprawde malo kto jest w stanie podskoczyc obecnej Barcelonie. Jesli wszystko sie dobrze (jak dla kogo HE HE HE) ulozy, w ciagu ok. miesiaca te dwa kluby spotkaja sie CZTERY RAZY (final Copa del Rey, mecz ligowy oraz dwumecz w LM - tak, wiem, najpierw oba zespoly musza awansowac do 1/2 finalu, ale przyznacie, ze jest to dosc prawdopodobne). Ja modle sie, zeby calosezonowy bilans bramek w meczach Realu z Barca byl dobry dla Krolewskich, bo po pierwszym GD to zanosi sie na jakies 15 - 2 dla Barcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecna Barcelona nie gra nic wielkiego i jak najbardziej Real jest w stanie sobie z nią poradzić. Podobnie jak i z tą w lepszej formie, co już nie raz udowodniły inne kluby. Mówienie o bilansie 20:2 w czterech meczach to czystej wody dyletanctwo. To już nie ten sam Real, co parę miesięcy temu, a i taki wynik dwa razy się nie zdarza, a co dopiero 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 17:39, Dark_elves napisał:

Mnie najbardziej zainteresowało starcie Realu z Totenhamem. Niby Real powinien dać
radę jednak Anglicy w tym sezonie prezentują się na tyle dobrze, że na 100% łatwo nie
będzie, szczególnie na White Heart Lane:)

Fakt a Tottenham ma w składzie VdV który z Realem zagra na miliard procent. Z drugiej strony tak to jest że na kogo by Real nie wpadł to by miał za przeciwnika jednego z byłych zawodników. W Schalke Raula, w Interze Snejdera (gdyby nie on z Interem, to Robben z Bayernem ;P), w Tottenhamie właśnie van der Vaarta. Co ciekawe każdy z tych zawodników w nowym teamie to gracz niezastąpiony i gdyby już wcześniej nie grali w Realu, czasem byli trochę młodsi to Real miałby na nich zakusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 19:07, lydathegreat napisał:

> lydathegreat
> A ja sądze ze Real sobie poradzi i awansuje dalej.
Nie ma szans, juz mnie szlag przez to trafia, ale naprawde malo kto jest w stanie podskoczyc
obecnej Barcelonie. Jesli wszystko sie dobrze (jak dla kogo HE HE HE) ulozy, w ciagu
ok. miesiaca te dwa kluby spotkaja sie CZTERY RAZY (final Copa del Rey, mecz ligowy oraz
dwumecz w LM - tak, wiem, najpierw oba zespoly musza awansowac do 1/2 finalu, ale przyznacie,
ze jest to dosc prawdopodobne). Ja modle sie, zeby calosezonowy bilans bramek w meczach
Realu z Barca byl dobry dla Krolewskich, bo po pierwszym GD to zanosi sie na jakies 15
- 2 dla Barcy...

HE HE HE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech wygrał, po słabym meczu w swoim wykonaniu z Jaga, która bez Grosika jest naprawdę słaba w tej rundzie. Piłkarze z Białegostoku skończą sezon na 6-7 miejscu i to tylko dlatego, że jesienią nazbierali sporo punktów. Rozwala mnie Cracovia która zremisowała z Legią, wygrała z Lechem, a teraz Korone rozbiła 3:0!? mają już tylko 3 pkt straty do miejsca gwarantującego utrzymanie. Normalnie, jeszcze oba kluby z którymi Lech się przyjaźni mają szanse się utrzymać.. kosztem dwóch Polonii ;P Aż nie mieści się w głowie jak drużyna złożona z najlepszych polskich zawodników, większości reprezentantów Polski zajmuje 13 lokate w lidze?! teraz to Polaków Smuda będzie powoływał z I ligi, bo wątpię czy po takim sezonie ktoś jeszcze na tych darmozjadów będzie wydawał kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Boss Polonii Warszawa pan Wojciechowski wspominał, że jak drużyna spadnie z Ekstraklasy to on się wycofuje, więc jeśli Polonia spadnie to może prędko nie odbudować pozycji i zagościć w niższych klasach rozgrywkowych na wiele lat.
Z drugiej strony nie wiem czy dla tej drużyny nie było by lepiej, gdyby JW odpuścił sobie zabawę z piłką i zajął się czymś innym na czym zna się lepiej.
A co do Cracovii to jestem raczej pewny, że się utrzymają, patrząc jaką formę prezentują na wiosnę. Do tego mają niezłych sponsorów i ładny stadion, choć wiadomo nie zawsze przekłada się to na dobrą grę.
Na obecną chwilę głównym faworytem do spadku jest dla mnie Arka, która jeszcze na wiosnę nie wygrała. Widać naturalna murawa im nie służy ;]
Ale z pewnością jeszcze wiele ciekawego się wydarzy jak to w naszej lidze bywa - za jakieś 2 miesiące wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować