Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

JESSSSSSSSST!!!
Udao się ograć City 2:0 i tym samym wskoczyć na 3 miejsce. Pierwsza połowa słaba. W drugiej z minuty na minute coraz bardziej kontrolowaliśmy grę, szukaliśmy wyraźnie gola ze stałego fragmentu gry. I w końcu udało się. Luiz z bani na 1:0. 3 minuty przed końcem KAPITALNĄ akcją popisał się Ramires ogrywając 3 obrońców i umieszczając piłkę w siatce. Brawa Chelsea wracamy na dobrą drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleeee! Chelsea w formie, ni ma bata na nich teraz :D Luiz jest świetny, ale Ramires też dał popisówkę dzisiaj, a szczerze to traciłem już z nim wiązane nadzieje :) A co do Torresa to myślę, że się w końcu odblokuje. Stara się, ale jeszcze troszeczkę brakuje. Oby tylko w LM z United się udało wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 18:42, Ecko09 napisał:

w Chelsea Torres ciągle bez gola, Luiz ma już 2...


Cooo?? Ciągle bez gola? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo po raz kolejny doznał kontuzji. Istnieje prognoza, że Ronaldo może nie wystąpić w meczach z Tottenhamem, co byłoby znaczną stratą w tej fazie rozgrywek. Do tego w następnym meczu ligi nie wystąpi Xabi Alonso za kartki. Oby Cris jak najszybciej powrócił do zdrowia, bo wiadomo ile on znaczy dla gry Realu. Mam nadzieję, że Benzema weźmie na siebie ciężar zdobywania goli podczas absencji Ronaldo, tak jak robił to podczas poprzedniej przerwy Portugalczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pary półfinałowe Pucharu Polski
Lech - Podbeskidzie
Lechia - Legia
Chciałem by Kolejorz trafił na pierwszoligowców i tak się stało. Mam nadzieje, że piłkarze Lecha podają do tych meczy poważnie ;P i awansujemy do finału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 22:06, Paoro napisał:

Mam nadzieje, że piłkarze
Lecha podają do tych meczy poważnie ;P i awansujemy do finału :)

Ja myślę, że muszą podejść poważnie, bo to dla nich jedyna szansa na Ligę Europy
w przyszłym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 17:34, MisticGohan_MODED napisał:

Palermo vs. AC Milan 1:0

Taaa... jeszcze kilka takich spotkań i się pożegnamy ze scudetto ;/


Wynik zaskoczył, tak dalej i 1 miejsce nie obronia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 09:45, Dark_elves napisał:

Ja myślę, że muszą podejść poważnie, bo to dla nich jedyna szansa na Ligę Europy
w przyszłym sezonie.

Czy ja wiem, czy taka jedyna. W gruncie rzeczy do miejsca pucharowego w lidze tracą już tylko 2 lub 3 pkt (w zależności właśnie od tego, kto wygra PP) więc całkiem realne jest to, że do awansu do LE puchar wcale im potrzebny nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 16:34, Hoplita napisał:

Czy ja wiem, czy taka jedyna. W gruncie rzeczy do miejsca pucharowego w lidze tracą już
tylko 2 lub 3 pkt (w zależności właśnie od tego, kto wygra PP) więc całkiem realne jest
to, że do awansu do LE puchar wcale im potrzebny nie będzie.

Niby tak, ale jakoś trudno mi uwierzyć w to, że utrzymają w miarę równą formę, jak widzę
takie wpadki jak w przypadku Cracovii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 17:09, Dark_elves napisał:

Niby tak, ale jakoś trudno mi uwierzyć w to, że utrzymają w miarę równą formę, jak widzę
takie wpadki jak w przypadku Cracovii.

Cracovia akurat w tej rundzie gra całkiem dobrze i myślę że uda im się utrzymać. A w czołówce naszej ligi równej formy nie prezentuje nikt, także myślę że Lech ma spore szanse na awans z niej do LE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 17:37, Hoplita napisał:

> takie wpadki jak w przypadku Cracovii.
Cracovia akurat w tej rundzie gra całkiem dobrze i myślę że uda im się utrzymać. A w
czołówce naszej ligi równej formy nie prezentuje nikt, także myślę że Lech ma spore szanse
na awans z niej do LE.

Pożyjemy, zobaczymy. Ja jednak jestem odmiennego zdania jeśli chodzi o ten sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 19:48, Dark_elves napisał:

Pożyjemy, zobaczymy. Ja jednak jestem odmiennego zdania jeśli chodzi o ten sezon.


Mówisz o Lechu, Cracovii czy obydwu tych klubach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mówisz o Lechu, Cracovii czy obydwu tych klubach? :)
O Lechu. Co do Cracovii to nie mam pojęcia jaka jest sytuacja w tym klubie, obserwuję
tylko wyniki, a te ostatnio są dla nich niezłe, więc kto wie może znowu im się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 11:59, Dark_elves napisał:

O Lechu. Co do Cracovii to nie mam pojęcia jaka jest sytuacja w tym klubie, obserwuję
tylko wyniki, a te ostatnio są dla nich niezłe, więc kto wie może znowu im się uda.


Co do Lecha to może być różnie, choćby dlatego, że jedna porażka przy kiepskim układzie zepchnie ich nawet na 9 miejsce, bo mają tylko punkcik przewagi nad 9 właśnie Koroną. A co do Cracovii to życzę im utrzymania, niech będą rycerzami wiosny, jak to mówiło się o ŁKS-ie niedawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 17:57, haderQ napisał:

Co do Lecha to może być różnie, choćby dlatego, że jedna porażka przy kiepskim układzie
zepchnie ich nawet na 9 miejsce, bo mają tylko punkcik przewagi nad 9 właśnie Koroną.
A co do Cracovii to życzę im utrzymania, niech będą rycerzami wiosny, jak to mówiło się
o ŁKS-ie niedawno :)

Chyba jednak dosyć dawno... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, po wielu próbach udało mi się zamówić bilety na EURO 2012 ;) Nigdzie nie było napisane, że trzeba wchodzić przez link wysłany na maila. 2 h mi zeszło zanim się zorientowałem.Wybrałem 2 mecz Polski ("mecz o wszystko" ;P) Mam nadzieję, że mnie wylosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mnie właśnie olśnić w wyborze biletów? Mogę składać apelację o 4 bilety na jeden mecz czy 4 na osobne mecze? Wydaję mi się że pierwsza możliwość, ale chciałbym się upewnić :)

edit: już jestem w 100% pewny 'Można aplikować maksymalnie o 4 pojedyncze bilety na jeden mecz (osoba aplikująca oraz do trzech gości)'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 20:18, Sob-styl napisał:

edit: już jestem w 100% pewny ''Można aplikować maksymalnie o 4 pojedyncze bilety na
jeden mecz
(osoba aplikująca oraz do trzech gości)''

Tak jest. Ja z 3 kolegami (znaczy raczej z moim kolegą i jego kolegami) każdy wzięliśmy po 4 bilety na mecz otwarcia. Może któremuś z nas się przyfarci i wtedy pójdziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować