Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2011 o 20:20, Erton napisał:

> edit: już jestem w 100% pewny ''Można aplikować maksymalnie o 4 pojedyncze bilety
na
> jeden mecz
(osoba aplikująca oraz do trzech gości)''
Tak jest. Ja z 3 kolegami (znaczy raczej z moim kolegą i jego kolegami) każdy wzięliśmy
po 4 bilety na mecz otwarcia. Może któremuś z nas się przyfarci i wtedy pójdziemy ;)


Ja wybrałem mecz ''o honor'' :P Oczywiście mam nadzieję że tak w rzeczywistości nie będzie ;) Powód prosty - Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polsat znów się popisał. Zamiast meczu Chelsea-Manchester będą transmitować szlagier zespołu z plejstejszyn z Szachtarem ;/ Lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 21:47, Smooqu napisał:

Polsat znów się popisał. Zamiast meczu Chelsea-Manchester będą transmitować szlagier
zespołu z plejstejszyn z Szachtarem ;/ Lipa.



Przynajmniej Sergiusz Ryczel nie będzie komentował. No chyba, że się mylę? Bo wydaje mi się, że on dla nsportu komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 21:47, Smooqu napisał:

Polsat znów się popisał. Zamiast meczu Chelsea-Manchester będą transmitować szlagier
zespołu z plejstejszyn z Szachtarem ;/ Lipa.


Dokładnie. To jakieś nieporozumienie. Na własnym stadionie mecz Barcelony z Szachtarem to na pewno będzie bardzo wyrównany mecz, nie? ;) Owszem, może paść dużo bramek, wątpię jednak czy z obu stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 15:27, pawbuk napisał:

Owszem, może paść dużo bramek, wątpię jednak czy z obu stron :D

Ostatnimi czasy Szachtar potrafił pokonać Barcę w Champions League, klub ukraiński nie wziął się z kapelusza i regularnie odgrywa swą rolę w europejskich pucharach. FC Barcelona jest faworytem, ale nie będą grać z jakimiś trampkarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 15:36, Transylvanian_Hunger napisał:

Ostatnimi czasy Szachtar potrafił pokonać Barcę w Champions League, klub ukraiński nie
wziął się z kapelusza i regularnie odgrywa swą rolę w europejskich pucharach. FC Barcelona
jest faworytem, ale nie będą grać z jakimiś trampkarzami.


Oczywiście, że Szachtar jest mocnym klubem...w końcu ograł Romę i u siebie i w Rzymie. Ale jednak na Nou Camp będzie im bardzo ciężko. Co innego może być na Ukrainie :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dosłownie lipa... Chociaż na pewnej stronce Chelsea jest link do pewnej strony, na której jest petycja o zmianę transmisji. Potrzeba bodajże 5 tysięcy osób. Sam osobiście bym podpisał, ale trzeba się rejestrować, a tego mi się robić nie chcę. Obejrzę sobie w necie.

Edit. Nawet cel został już osiągnięty, bo jest 7500/5000, ale ciekawe czy to coś zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 15:36, Transylvanian_Hunger napisał:

Ostatnimi czasy Szachtar potrafił pokonać Barcę w Champions League, klub ukraiński nie wziął się z kapelusza i regularnie odgrywa swą rolę w europejskich pucharach.


Każdy wynik inny niż zwycięstwo Barcelony będzie wielkim szokiem. A w meczu Chelsea-ManUTD może zdarzyć się wszystko chociaż pewnie będzie 0:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 09:17, Wrukos napisał:

Reprezentacja polskich "piłkarzy" przegrywa z Litwą 0:2. Z LITWĄ...


Dla takich "kibiców", którzy jechali na Litwę powinni przegrać z 5:0. Banda idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wstyd, chyba nie będę już oglądał żadnego ich meczu aż do Euro, bo to po prostu strata czasu i nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 09:30, Smooqu napisał:

Dla takich "kibiców", którzy jechali na Litwę powinni przegrać z 5:0. Banda idiotów.



Co masz na myśli? Ja meczu nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już repki od dawna nie oglądam, bo się tylko wkurwia*em. Jak chcą się bić niech się na boks zapiszą, a nie idą na mecz się prać jak debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwny ten wczorajszy mecz. Rozumiem gdyby Litwini go odpuścili mając we wtorek mecz
z Hiszpanią o punkty. Ale naszej postawy chyba nic nie usprawiedliwia, no chyba, że to nie problem
motywacji, a po prostu braku umiejętności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 10:24, Raj napisał:

Ja już repki od dawna nie oglądam, bo się tylko wkurwia*em.


Ja też nie dam się już nabrać nigdy na ten żenujący spektakl jaki zapewniają nam polscy kopacze.

Oglądałem przez przypadek kilka minut wczorajszego meczu.

Całkiem powaznie myślę, że jakby Smuda zestawił 6 osobowy skład ze swojej kadry, to nie wygrałby żadnego turnieju orlikowego. Czasami miałem wrażenie, że ja i moi kumple rozklepalibyśmy tych dziadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nieszanowane są pakty które kiedyś były podpisywanie o nie biciu się na meczach repry. Polska powinna łączyć nie dzielić. Jeszcze tylko powrotu sprzętu brakuje i będzie ekstra po prostu;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować