Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2011 o 18:12, Darnok_Rukia napisał:

Nie wiem czy to do konca właściwy temat ale to nie ważne.Mam problem z zamówieniem biletu
na Euro.Sprawa jest dość paląca więc prosiłbym o szybką odpowiedź . Na stronie Uefa.com
wchodzę w zakładkę bilety i mam wpisać hasło i numer klienta .Hasło wiadoma rzecz ale
numer klienta WTF ? gdzie to znaleźć na e-mail nic takiego nie było ?

Podczas rejestracji dostajesz ten numer.
Nie wiem jak go z powrotem znaleźć ale na meilu go chyba nie znajdziesz ;P może spróbuj jeszcze raz się zarejestrować i tym razem zwróć uwagę na ten numer ;P ja pamiętam że był podany opok nazwiska w którymś momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 22:49, pawbuk napisał:

Lecz z drugiej strony, kto według Ciebie miałby grać zamiast nich?

Ktokolwiek. Powoływanie piłkarza ewidentnie bez formy mija się z celem. Traci na tym i piłkarz bo jest wyszydzany przez kibiców i kibice, którzy muszą go oglądać. Niektórzy po prostu w tym momencie do kadry się nie nadają co nie oznacza, że są przeze mnie skreśleni jako kandydaci do kadry na euro.

Dnia 26.03.2011 o 22:49, pawbuk napisał:

nasza drużyna wiedząc o tym wcześniej zgodziła się na rozegranie meczu.

To raz. A dwa to o czym już pisałam - taktykę dostosowuje się również do warunków. Inaczej się gra na super murawie w piękną pogodę, inaczej gdy masz 35 stopni w cieniu, inaczej w deszcz a inaczej na kartoflisku. Nawet każdy poradnik FM-owy Ci to powie ;]

@@@Paoro
Powołania Małkowskiego nie rozumiem kompletnie. Ale cóż... trzeba było sprawdzić. Niedługo cała liga będzie "sprawdzona" w kadrze. Być może chłopak się zestresował, być może dla niego to za wcześnie a może nie jest aż tak dobrym bramkarzem jak pokazało te kilkanaście meczy w lidze. Zobaczymy. Mecz z Litwą nie był udany w jego wykonaniu. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mecz na Bułgarskiej ;P zakończony wynikiem 2:2, owszem Śląsk miał swoje szanse i mógł ten mecz wygrać. Swojego debiutanckiego gola w końcu ustrzelił Ubiparip :) szkoda że ten gol nie dał zwycięstwa, ale szacun dla Śląska, bo gra naprawdę dobrze pod wodzą Lenczyka. Trzeba dodać, że Lech mało, że ciągle osłabiony brakiem wcześniej kontuzjowanych Wojtkowiaka i Bandrowskiego, to w tym meczu nie mógł wystąpić Rundevs, który nabawił się kontuzji na meczach kadry, a także Arboledy. Do tego przed samym meczem wypadł Kiełb, też z powodu kontuzji :( także szpital w Poznaniu i miałem sporo obawy co do wyniku :/ na jesieni to nie wyobrażałbym sobie Lecha z tyloma kontuzjami, no ale na szczęście władze trochę przemyślały poprzednie problemy z wąską kadrą i uzupełniły ją. Tylko tak jak mówię, transferów było sporo, ale głównie to uzupełnienia na wypadek kontuzji. Przydałbym się jeszcze jeden grajek na skrzydło - szybki, mający dobry drybling i dośrodkowanie - od razu do pierwszego składu. Na pewno gdyby Lech wygrał to Ubiparip byłby na pierwszych stronach sportowych gazet i portali - już widzę te nagłówki - Lech ma następcę Rudnevsa, a tak remis, który chyba nikogo nie zadowala :( Przed tym meczem czytałem trochę o Vojo jakiś artykuł i sam liczyłem że coś dziś ustrzeli. Nom musiał w końcu kosztował te 600 tys euro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czerwone Diabły z Kuszczakiem w składzie wygrały 4:2 z West Ham, mimo że długo przegrywały po dwóch bramkach z karnych. W końcówce jednak Rooney ustrzelił hat-tricka i było po meczu, 4 bramkę dołoży Hernandez. A szkoda liczyłem na stratę punktów przez MU, bo wiele na to wskazywało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybki, ciekawy i emocjonujący mecz na Upton Park. Vidic miał duuuużo szczęścia, ale cieszy, że Manchester zagrał naprawdę dobry mecz wyjazdowy. No i w końcu Rooney się rozstrzelał. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 16:00, Kadaj napisał:

Szybki, ciekawy i emocjonujący mecz na Upton Park. Vidic miał duuuużo szczęścia, ale
cieszy, że Manchester zagrał naprawdę dobry mecz wyjazdowy. No i w końcu Rooney się rozstrzelał.
^^


Lee Mason to po prostu świetnie "sędziował". Czerwo dla Vidica, jak dla mnie, ewidentne (co pewnie zmieniłoby wyraźnie przebieg spotkania), karny dla Manchesteru też taki trochę naciągany, bo Upson ruchu ręką nie zrobił, co wyraźnie sugerował sędzia. No ale cóż, jedyne, co mnie cieszy, to to, że Rooney znowu wraca do formy. Po prostu uwielbiam patrzeć na jego grę. Ale 2 połowa to już dominacja Manchesteru bezdyskusyjna. Nic to, jeszcze United stracą punkty, czy to z pomocą sędziego, czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real grał słabo. Zabrakło 4 wielkich nieobecnych: Beznemy, Marcelo, CR i Xabiego. Ozil i Di Maria zawiedli.

Jak ta trójka (Xabi pauzował za kartki) się nie wyrobi na Tottenham to będzie dramat we wtorek. Adebayor i Higuain są w słabej formie. O ile Igła wiadomo czemu to Adebayora nic nie tłumaczy i po sezonie się na pewno pożegna z Realem. Nie będzie łatwo w LM ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę postawy Realu, przecież 5 pkt straty do Barcelony to jeszcze nie przepaść, a oni
zostawiają 4 kluczowych graczy na "ławie"
no chyba, że priorytetem jest Liga Mistrzów w tym sezonie, no szkoda no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 21:02, Dark_elves napisał:

Nie rozumiem trochę postawy Realu, przecież 5 pkt straty do Barcelony to jeszcze nie przepaść, a oni zostawiają 4 kluczowych graczy na "ławie"


? Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyznaje nie zaznajomiłem się z sytuacją. Sprawdziłem wynik, powiązałem to z
faktem meczu w najbliższym tygodniu w LM i doszedłem do błędnego wniosku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs. Inter 3:0

Derby w tym roku są całe nasze ! :D
Milan znakomicie rozpoczął ten mecz całkowicie zaskakując rywala :] Potem po 15 minutach już się szanse wyrównały i akcja gry przenosiła z jednej połowy na drugą ,ale to Milan zagrał zdecydowanie lepszą drugą połowę i w pełni zasłużenie skompletował 3 punkty :] Po czerwonej kartce Chivu Inter już praktycznie przestał istnieć poza dwoma sytuacjami :]

Szkoda ,że Robinho nie strzelił żadnego gola ,po tylu znakomitych sytuacjach ;/ A no i szkoda tej głupiej czerwonej kartki Cassano ,ale i tak przecież Ibra wraca na mecz z Fiorentiną :] Mam nadzieję ,że będzie już wypoczęty i zakończy swoją jakże beznadziejną dyspozycję z ostatnich spotkań :]

Milan coraz bliżej ostatecznego triumfu !
FORZA MILAN !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończony mecz Koln vs Nurnberg. Naciągając, mecz mocno przeciętny. Mało sytuacji, dużo błędów własnych. Jeśli można tak powiedzieć to Peszko się wyróżniał. Często przy piłce no i miał 3 akcje. Pierwsza, najtrudniejsza ledwo zdołał dojść do piłki, potem setka niewykorzystana. 3 na bramkarza, ale ten zamiast podawać zrobił to co lewandowski w meczu z grecją czyli kiwał i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. Już w doliczonym czasie, właściwie ostatnia akcja ładnie przeprowadzona Peszko Podolski, znów Peszko, który tym razem już podawał do strzelca bramki, Novakowića i tym zagraniem chyba odkupił swoje winy z poprzedniej sytuacji. Nie mniej jednak powinien jeszcze popracować na pewno nad wykańczaniem bo jeszcze nie raz będzie w takiej sytuacji (przynajmniej mam taką nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Benzema nie zagra z Totenhamem :( Będzie mega ciężko. 1:0 to byłby super rezultat. Zwłaszcza, po tym co oglądałem przeciwko Sportingowi, mam obawy. 50-50 szanse się klarują. Jak Real przegra to będzie lipa, bo rewanż w Londynie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Federacja Angielska oskarżyła Rooneya o przeklinanie po strzelonym golu do kamery (za które przeprosił zaraz po meczu), w związku z czym grozi mu zawieszenie nawet na trzy mecze.
Nie zainteresowała się natomiast takim oto niewinnym i niegroźnym przewinieniem Essiena:
http://imgnook.com/y3mo.gif
Najpierw Ferguson, teraz Rooney. Tylko czekać kogo jeszcze zawieszą przed półfinałem FA Cup i końcówką sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować