Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Za przekleństwa... Już niedługo w balerinach będą po boisku biegać. Przez te durne przepisy piłka nożna to będzie sport dla spedalonych facetów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2011 o 22:21, Kapizak1 napisał:

Nie zainteresowała się natomiast takim oto niewinnym i niegroźnym przewinieniem Essiena:
http://imgnook.com/y3mo.gif
Najpierw Ferguson, teraz Rooney. Tylko czekać kogo jeszcze zawieszą przed półfinałem
FA Cup i końcówką sezonu.

Następny. Sorry ja wiem że na gifie to wygląda super groźnie. Ale mecz oglądałem i Essien WYRAŹNIE widząc że robi brutalny ruch nóg w kierunku piłkarza nogi kierował w dół a piłkarz sprytnie przeskakiwał nad noga. Faul oczywiście był odgwizdany ale bez kartki z tego co pamiętam. Wślizg był kontrolowany i absolutnie nie był groźny jakby się to z początku wydawało dla zdrowia zawodnika więc skończcie już z tym przekazywaniem tego gifu po stronach united bo to męczy już. Szukacie wymówki dla Rooneya który zachował się źle, zwłaszcza wykrzykiwał te obraźliwe słowa w stronę kibiców West Hamu. Dla mnie jednak kara nie powinna być taka surowa. Jeden mecz a najlepiej kara finansowa by wystarczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 23:34, Ziggy napisał:

Następny. Sorry ja wiem że na gifie to wygląda super groźnie.


Taaa pewnie, specjalnie ktoś zmontował to tak aby wyglądało super groźnie, ale w rzeczywistości tak nie było... Takie wejścia to z góry czerwona kartka, zresztą przypomniał mi się pewien klasyk - http://www.youtube.com/watch?v=ppxIsei7yBk Jose nie dostał ani kartki, ani zawieszenia ;)

>Szukacie wymówki dla Rooneya który zachował się źle, zwłaszcza wykrzykiwał te obraźliwe słowa w stronę >kibiców West Hamu. Dla mnie jednak kara nie powinna być taka surowa. Jeden mecz a najlepiej kara finansowa by >wystarczyła.

Kara być musi, to fakt, ale zawieszenie w postaci dwóch(a nawet) trzech meczy? Kpina... Ja bym potrącił mu trochę gotówki, ale zawieszenie to największy idiotyzm jakie FA mogło wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atak obiema wyprostowanymi nogami, wyraźnie uniesionymi nad ziemią, w nogi przeciwnika - nie, no co Ty, to na pewno wina zawodnika Stoke City, bezczelnie się pchał na Essiena.
Nikt nie każe wchodzić na strony United, jeżeli Cię to męczy ;]
Nie wykrzykiwał ich do kibiców, tylko do kamery, a po meczu przyznał, że nie kierował tych słów do nikogo konkretnego. Kara? Ok, ale nie zawieszenie, ''troszkę'' to przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, to był niegroźny faul? wiesz, że mniej więcej w podobny sposób został zaatakowany kilka lat temu Eduardo? Przeklinania i słownej agresji nie pochwalam i Rooney nie powinien się tak zachowywać. Ale przeprosił po meczu. Kara finansowa i powinno być po sprawie. Natomiast takie wejścia wyprostowanymi nogami w kostkę powinny być piętnowane. Jest to niesamowicie kontuzjogenne, a przecież nogi są dla piłkarzy najważniejsze. Czerwona kartka jest oczywista.
A jeśli FA naprawdę tak by się przejmowała przekleństwami, to powinna zawieszać co kolejkę połowę zawodników w lidze. Cóż, ostatnio dostaje się tylko ManU. Może to zemsta za to, że Ferguson ich olewa i nie udziela wywiadów dla BBC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 16:02, pawbuk napisał:

Przeklinania i słownej agresji nie pochwalam i Rooney nie powinien
się tak zachowywać. Ale przeprosił po meczu. Kara finansowa i powinno być po sprawie.


Dwa mecze kary dla Roo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w następnym meczu nie zagra Rooney, bo w ostatnim się rozstrzelał i miał dużo udziału w wygranej United.

Tymczasem Real wygrywa jedną bramką, którą zdobył Adebayor. Szanse na lepszy wynik powiększyły się razem z czerwoną kartką dla Croucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za mecze. Jestem ogromnie szczęśliwy z obydwu wyników. Mam nadzieję, że Real utrzyma taką formę aż do finału. Ale to co zrobiło Schalke to się nie mieści w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dużo tu kibiców Realu...niedobrze :D Tottenham nie przypomina już zupełnie drużyny z rundy jesiennej. W lidze regularnie traci punkty z outsiderami, w pucharach też nie gra porywająco. Trzeba to powiedzieć, Real zagrał o dwie klasy lepiej, zamknął Koguty w ich własnym polu karnym. Jeszcze debilne zachowania Croucha... Powinien od razu wylecieć. Być może gdyby Tottenham grał w 11 wynik mógłby być trochę inny.
Co do drugiego meczu...brak mi słów. Chyba zasłużenie Serie A traci miejsce w Lidze mistrzów na rzecz Bundesligi. A broniące się nadal przed spadkiem Schalke rozwala Mistrza Włoch i to w dodatku na wyjeździe. SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Barca poległa w jutrzejszym meczu tak, jak dziś poległ Tottenham. A jeśli nie, to pozostaje mi się cieszyć, że przynajmniej w półfinale Królewscy nie trafią na Sporting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec pierwszych meczy szkoda mi Tottenhamu, ale najwyraźniej ćwierćfinał to maksimum jak na obecną formę tego zespołu. A że w przyszłym sezonie raczej czeka ich tylko LE, to ciężko będzie o wzmocnienia. No patrząc na wyniki, żałuję trochę że nie oglądałem drugiego spotkania. ;p

Mam tylko nadzieję, że jutrzejsze mecze będą bardziej wyrównane i sprawa awansu pozostanie po nich otwarta, bo dziś raczej pozamiatane. Ze szkodą dla widowiska w rewanżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko, że brawa dla sędziego. Za drugą żółtą dla Croucha. Nie bał się podjąc takiej decyzji a była ona w 100% słuszna :) Co to za demolka była ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jednostronne spotkania ;P już teraz można powiedzieć że awansowały Real i Schalke. Real na pewno nie przegra 5:0 w Londynie, a Schalke strzeliło w Mediolanie.. nadal nie wierze.. uwaga 5 goli!!! No i tą 70 bramkę w pucharach strzelił Raul, mój ulubiony zawodnik :) Osobiście marzy mi się finał Real-Schalke i konfrontacji Raula ze swoim byłym klubem, a tam choć kibicuje Realowi, a ogólnie niemieckich klubów, oprócz Borussi nie lubię, to Raul może strzelić nawet hat-tricka i pogrążyć Królewskich z Madrytu (podobno na Schalke w Niemczech wołają także Królewsko-Niebiescy, to jak Czerwone Diabły na FC Kaiserslautern, mało oryginalnie ;P ). Czekam na kolejne niespodzianki, np. wyeliminowanie Barcy przez Szachtar Donieck :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz Realu, podobała mi się gra Adebayora i tu nawet nie chodzi o te dwie bramki ( choć druga
niczego sobie), ale wydaję mi się, że jest jeszcze mocniejszym i dynamiczniejszym zawodnikiem niż
jakiś czas temu, naprawdę byłem pod wrażeniem jak widziałem wygrywane pojedynki z Gallasem. Oczywiście
rewanż w Londynie będzie formalnością, ciekawe czy Mourinho zrezygnuje z graczy zagrożonych
w przypadku otrzymania żółtej kartki absencją w 1/2 finału? (Ramos, Ronaldo, Adebayor, Carvalho)
No i bramka Di Marii,bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 22:56, Grinczar napisał:

Oby Barca poległa w jutrzejszym meczu tak, jak dziś poległ Tottenham.


Szachtar to nie Real no i jakby nie patrzeć Barca gra u siebie. Ale pomarzyć zawsze możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 22:37, Hartus napisał:

Co za mecze. Jestem ogromnie szczęśliwy z obydwu wyników. Mam nadzieję, że Real utrzyma
taką formę aż do finału. Ale to co zrobiło Schalke to się nie mieści w głowie :D


Jakiego finalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wynik Realu mnie zaskoczył 4:0, sadziłem że o wygrana będzie ciężko tu proszę.
Zdecydowanie Inter będzie miał ciężko awansować, by musiał wygrać 4:0 na wyjeździe aby mieć możliwość awansu, co raczej jest nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna zaliczka Realu w pierwszym meczu. Sprawa awansu jest prawie przesądzona, bo strzeleniu czterech, a pięciu do bezsprzecznego awansu to będzie trudny wyczyn. Wczorajszy mecz Schalke - Inter, też był świetnym widowiskiem. Kiedy kumpel powiedział, że mecz zakończył się wynikiem 5:2 to byłem pewny, że te pięć goli strzelił Inter, a tu Schalke pokazało taką klasę. Zobaczymy jak rozstrzygną się dzisiejsze spotkania. Liczą dziś na Szachtar i Manchester ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować