Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Obczaicie składy:

Chelsea: Cech; Bosingwa, Ivanovic, Terry, Cole; Ramires, Essien, Lampard, Zhirkov; Drogba, Torres.

Man Utd.: Van der Sar; Rafael, Ferdinand, Vidic, Evra; Park, Carrick, Giggs, Valencia; Rooney, Hernandez.


A więc jednak Van Der Sar broni. Liczyłem na Kuszczaka, że zagra i trochę na wpuszcza :D
Ogólnie z tego co widzę to chyba obydwie drużyny w najmocniejszym składzie? W Chelsea brakuje tylko Luiza, ale on nie może grać, ale nie spodziewałem się w ManU tej obrony! Najmocniejsza... Valencia też już zdrowy... Będzie ciężko, ale jakoś trzeba będzie dać radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh liczę dzisiaj na ManU, że wezmą odwet za ligę ;) . Dla Barcy brak wygranej i to wysokiej to chyba trzeba by uznać za porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeee.. :<
Lechia przegrała z legią 0-1, po golu strzelonym w 88 minucie meczu.
Mam chociaż nadzieję, że MU zniszczy dzisiaj Chelsea.

BTW
Wie ktoś czemu Polsat pokazuje zazwyczaj gorszy mecz?
Nie stać ich czy cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 20:35, filip29 napisał:



Czyli na Polsacie pokazują barcelone?...Mam nadzieje, że na nsporcie dadzą manchester vs chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Panowie. Prawda jest taka, że nie może być innych rezultatów niż zwycięstw Szachtara i Chelsea:)

A na poważnie, to oczekuję gry na światowym poziomie. No i zwycięstwa drużyn wymienionych wyżej uszczęśliwią mnie jeszcze bardziej:) Co do składu Chelsea - jak dla mnie, na chwilę obecną jest to najlepszy (wiadomo, David Luiz grać w LM nie może, Alex kontuzja, Malouda bez formy, Mikel też nie gra za świetnie. A Anelka i Kalou na ławce to mocna konkurencja dla Torresa i Didiera Drogby - jak któryś nie zachwyci, to zmiany pójdą;) Chociaż liczę po cichu, że El Nino w tym meczu wreszcie strzeli swoją pierwszą bramkę dla The Blues, a Tito zagra tak, jak on to umie i za co Go uwielbiam:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mam Nsport i nie będzie trzeba oglądać FCB. Ciekaw jestem meczu Chelsea - ManUTD. Obojętne kto wygra niech będzie ciekawie. A Barca spuśći łomot za kilka minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i prawie strzelił... Słupek niestety i jeszcze ta dobitka Lampsa! Ale mieli szczęścia teraz! Druga połowa będzie jednak dla Chelsea obstawiam. 2:1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na dobrą grę Szachtara w drugiej połowie. Z wyliczeń jakie zrobił Castrol zespół z Doniecka strzela większość goli w drugiej połowie, więc liczę, na wyrównaną walkę w drugiej części spotkania.
Co do Manchesteru to cieszy gol Rooneya, oby United nacierało skutecznie w drugiej połowie i piłkarze pokazali klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co robią dodatkowi sędziowie na biosku. Ale co mnie to obchodzi. ManUtd Wygrał i jest super. Jutro trójka z biologi i można zaczynać Weekend :)
Manchester United : Chelsea Londyn 1:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW Bardzo dobrze ogląda mi się pojedynki tych drużyn pod względem wizualnym. Red and Blue :) Przypomniał mi się finał LM. Wygrany tego dwu meczy zagra w finale. O ile w 1/4 najciekawszy dwumecz to ten dzisiejszy to w 1/2 będzie to RM vs Barca. Chociaż będę mógł obejrzeć go w spokoju bo gry Manchesteru powodują u mnie mnogość stanów przedzawałowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 22:50, Bambusek napisał:

Mecze pólfinałowe będą tylko dwa, zapewne je rozbiją po jednym na wtorek i środę, więc
będzie można obejrzeć każdy :)

Tak pewnie będzie i bardzo dobrze ;)
BTW Torres wogule to jakaś pomyłka dzisiaj. Nie wiem czemu Drogba zrzucił. Może wykonywał jakoś tajną robotę której nie widziałem, a jeśli nie to grał tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 22:50, Bambusek napisał:

Mecze pólfinałowe będą tylko dwa, zapewne je rozbiją po jednym na wtorek i środę, więc
będzie można obejrzeć każdy :)

Chyba, że ma się tylko Polsat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 22:52, filip29 napisał:

Chyba, że ma się tylko Polsat ;/


Zostaje internet wtedy. Sam N Sportu nie mam i się posiłkuję siecią, co mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować