Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2011 o 23:41, Dark_elves napisał:

Za co był podyktowany karny ? Faul czy jakaś "łapka" ?


Niby faul, chociaż chyba tylko sędzia go widział, bo Alves trafił w piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 23:42, Bambusek napisał:

Niby faul, chociaż chyba tylko sędzia go widział, bo Alves trafił w piłkę.


Słucham? To chyba nie ten sam mecz oglądamy... Owszem, Marcelo czekał na faul, ale suma sumarum ten faul był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 23:13, Grinczar napisał:

Real gra, Real gra, Real gra... Wtedy uaktywnia się tzw. szczęście farsy poparte fanowskim
komentarzem z Canal+ mimo tysięcy kilometrów odległości, Albiol otrzymuje sygnał i fauluje.
Karny. Gol dla farsy. Rzeczywiście "udowadniają swoją wyższość" - z karnego.

a teraz Real swoją- z karnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 23:46, paweldomar1 napisał:

Słucham? To chyba nie ten sam mecz oglądamy... Owszem, Marcelo czekał na faul, ale suma
sumarum ten faul był.


Jeżeli Alves trafił w piłkę to jaki faul? Zresztą jeśli tu był faul to tym bardziej był na Villi w pierwszej połowie ;] Ale naprawdę nie chce mi się teraz o mecz wykłócać i sędziego, bo dyskusja będzie jałowa jak zwykle w takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 23:42, Bambusek napisał:

Niby faul, chociaż chyba tylko sędzia go widział, bo Alves trafił w piłkę.



Jasne. 100 razy. Ważne że Puyol nie zagra w Copa del Rey. Bez niego defensywa Barcelony była dziurawa jak ser szwajcarski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Królewskich nikt nie okrasza komentarzem "udowadniają swoją wyższość" - zresztą, gdzie była ta wyższość Barcy, gdzie ich geniusz? RM grał na bardzo przyzwoitym poziomie tym bardziej, że musieli sobie radzić w 10.

P.S To nie był najwyraźniej mecz Messiego, co potwierdził swoim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh,gdyby nie ta niesłuszna czerwień dla Albiola...ale nie ma co gdybać najważniejsze że Real jest w stanie powalczyć i wygrać z Barcą,teraz jestem pewien że albo LM albo PK Barca przegra:p]albo i to i to]


messi jak to szło "więcej niż piłkarz"?:)kopnięcie piłki w kibiców to pokazała,Real musi utrzeć nosa tym pyszałkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 23:50, Bambusek napisał:

Jeżeli Alves trafił w piłkę to jaki faul? Zresztą jeśli tu był faul to tym bardziej był
na Villi w pierwszej połowie ;] Ale naprawdę nie chce mi się teraz o mecz wykłócać i
sędziego, bo dyskusja będzie jałowa jak zwykle w takich przypadkach.


No jak dla mnie to Alves w piłkę nie trafił, tylko w nogi. Ale fakt, każdy widział to inaczej i dyskusje będą bezsensowne, bo każdy ma swoją rację:)

A co do meczu, to Gran Derbi to nie były tylko z nazwy - naprawdę to było świetne widowisko. Dramaturgia (czerwona kartka dla Albiola, słupek Ronaldo, poprzeczka bodajże Xaviego, wyrównanie podczas gry w 10 Realu). Raczej na 100% Barcelona wygra ligę, ale moje odczucia na temat tego meczu - to będą świetne 3 tygodnie! Real pokazał charakter w tym meczu, tworzył sytuacje grając w osłabieniu, zresztą i wcześniej też grali niczego sobie. Barcelona też swoje akcje miała, także mogła ustrzelić więcej (baaardzo kontrowersyjna sytuacja z Villą i Casillasem, kilka naprawdę świetnych interwencji bramkarza Realu). Remis jest chyba najbardziej sprawiedliwym wynikiem.

A teraz czekamy na finał Copa Del Rey w środę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny mecz, dużo widowiskowych pojedynków jeden na jeden, zwłaszcza w pierwszej połowie, drugą niestety zepsuł sędzia, już abstrahując od samego karnego, osłabił Real i zamiast fajnego widowiska mieliśmy popisy sędziego. Real grał dziś naprawdę dobrą piłkę i coś mi się wydaje, że Barcelonie łatwo nie będzie ani w półfinale LM ani w Pucharze Króla. Na pewno na plus Realu jest ten remis mimo, że nie odrobili w lidze pkt., no ale myślę, że nawet jakby wygrali to majstra by nie zdobyli zostało by jeszcze przecież i tak te 5 pkt. a tak chociaż widać że można powalczyć już o inne trofea ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dziękuje za słowa uznania dla mojego ulubionego zespołu.

paweldomar1, jak najbardziej remis jest sprawiedliwym wynikiem choć tak naprawdę obydwie drużyny coś wygrały. Barcelona ligę, zaś RM poczucie, że może wygrać i wcale nie odstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 23:59, MisticGohan_MODED napisał:

> Ehhh,gdyby nie ta niesłuszna czerwień dla Albiola..
Niesłuszna powiadasz ? Najpierw zagranie ręką ,a potem ewidentny faul... czysta głupota
Albiola :P


Ok,za przetrzymanie Villi należało się żółtko i karny,tyle w temacie.

Real swoją grą[czemu zamiast Albiola nie wybiegł Oozil do przodu?]pokazał że da Rade i umie wygrać z Barca:)) Zachowanie Messiego n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 23:55, Smooqu napisał:

Jasne. 100 razy. Ważne że Puyol nie zagra w Copa del Rey. Bez niego defensywa Barcelony
była dziurawa jak ser szwajcarski :)


Cóż, to tym bardziej był faul Cassilasa w pierwszej połowie. Sytuacje identyczne, wszystko się rozbija o to kto pierwszy dotknął piłkę. I jak to zwykle bywa każdy będzie twierdził co innego jak znam życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2011 o 00:01, Grinczar napisał:

paweldomar1, jak najbardziej remis jest sprawiedliwym wynikiem choć tak naprawdę
obydwie drużyny coś wygrały. Barcelona ligę, zaś RM poczucie, że może wygrać i wcale
nie odstaje.

Dobrze i ładnie powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować