Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

I remis Tottenhamu z Arsenalem 3:3 i zwycięstwo Chelsea 3:1 nad Birmingham. Bramka Kalou - piękna! The Blues wskakują na 2 miejsce w tabeli, teraz liczyć na kolejne wpadki czołowych drużyn, a 1 miejsce w lidze naprawdę będzie bardzo realne:)

A tymczasem wracam do Copa Del Rey:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 22:42, paweldomar1 napisał:

I remis Tottenhamu z Arsenalem 3:3 i zwycięstwo Chelsea 3:1 nad Birmingham. Bramka Kalou
- piękna! The Blues wskakują na 2 miejsce w tabeli, teraz liczyć na kolejne wpadki czołowych
drużyn, a 1 miejsce w lidze naprawdę będzie bardzo realne:)

A tymczasem wracam do Copa Del Rey:)


:)
Arsenal po raz kolejny nie potrafi wykorzystać potknięcia lidera.
Co najlepsze, i Chelsea i Arsenal mają przed sobą mecze z MU. Końcówka sezonu będzie ciekawa.
Go go The Blues!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super Chelsea!!! Czułem że możemy po tym meczu wskoczyć na 2 miejsce. Troszkę się obawiałem Birmingham ale pokazaliśmy się z dobrej strony. Super że Flo w formie. Drogba i Kalou to samo. Pokazaliśmy waleczność zwłaszcza z początku. Skupiać się na każdym kolejnym meczu tylko i możemy dojść daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii będzie dogrywka.

Spalony przy golu Villi raczej był. Barcelona przejęła inicjatywę, ale w końcówce znowu Real przycisnął. Tylko jedna zmiana, Guardiola jeszcze nikogo nie wpuścił, Mourinho tylko Adebayora. Zobaczymy czy ktoś nowy pojawi się teraz na boisku. Może Kaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha ;D Przepowiedziałem, Guardiola nie wiedział co zrobić. W dogrywce katalońscy mikrusi biegali bez celu, a ten wprowadza Keite i Pique idzie do przodu. Standard.

Aha i dodatkowo obowiązkowe symulki :P Stała loża symulantów nadal w FCB działa.


Hala Madrid! Wspaniały gol Ronaldo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 00:09, Smooqu napisał:

Haha ;D Przepowiedziałem, Guardiola nie wiedział co zrobić. W dogrywce katalońscy mikrusi
biegali bez celu, a ten wprowadza Keite i Pique idzie do przodu. Standard.


Hala Madrid! Wspaniały gol Ronaldo!


Gratulacje dla Realu, cieszę się, że wygraliście.
Guardiola wydaje się niekoniecznie dobrym trenerem. Takie mecze to pokazują.
Gratuluję kibicom Królewskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czułem że skoro tyle będzie pojedynków Real -Barcelona w tym sezonie no to Królewscy się w końcu wezmą za siebie ale nadal wolałbym żeby Real wygrał Champions League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 00:19, benq20 napisał:

Coś czułem że skoro tyle będzie pojedynków Real -Barcelona w tym sezonie no to Królewscy
się w końcu wezmą za siebie ale nadal wolałbym żeby Real wygrał Champions League.


Wiesz,wszystko jest możliwe,fakt Barca to świetna drużyna,która zasługuje na trofea ale jeśli Real się postara tak jak dziś to wszystko będzie możliwe :) Hala Madrid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Messi - najlepszy piłkarz świata" - nigdy przedtem tak pięknie, to wyrażenie nie brzmiało.

Ciekaw jestem min ekspertów Canal+ choć pewnie dla nich w tym całym niefortunnym wydarzeniu udział miał jakiś efekt motyla na drugim końcu kuli ziemskiej.

Zasłużenie.

Hahahahahahahahahahahahahahahaha! Hala Madrid! HALA MADRID!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się ciesze z wygranej,ale jeśli chodzi o piłkarzy Barcy o ich grę to do Messiego można się przyczepić na końcu,argentyńczyk rozegrał dobre zawody,ponadto na plus Pique i Pinto.Ale Barca ma problem i zwie się on Villa,naprawdę uważam że Ibra by się lepiej spisał na miejscu hiszpana ale to nie problem Realu,który ma 4 klasowych napastników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 00:29, NecroVisioneR napisał:

Też się ciesze z wygranej,ale jeśli chodzi o piłkarzy Barcy o ich grę to do Messiego
można się przyczepić na końcu,argentyńczyk rozegrał dobre zawody,ponadto na plus Pique
i Pinto.Ale Barca ma problem i zwie się on Villa,naprawdę uważam że Ibra by się lepiej
spisał na miejscu hiszpana ale to nie problem Realu,który ma 4 klasowych napastników
:)


Zauważyliście, że Real wyszedł na mecz bez środkowego napastnika?
W pomocy biegali Pepe, Khedira i Alonso, a w ataku Di Maria, Oezil i Ronaldo, przy czym Oezil to na pewno nie jest wysunięty atakujący ;) A Ronaldo to też raczej skrzydłowy. Dopiero Adebayor był typowym ŚN. Ciekawe rozwiązanie taktyczne Mourinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za piękny wieczór! Mourinho swoją taktyką zgniótł Barceloną. Guardiola nie wiedział co w tej sytuacji powinien zrobić. Ten mecz może dać więcej pewności siebie Realowi w dalszych meczach Gran Derbi. Di Maria dziś pokazał, że Kaka nie ma szans na powrót do składu, kiedy Angel jest zdrowy. Ronaldo wbił nóż i ukoronował ciężką przeprawę Realu.

HALA MADRID!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem co chciał przez osiągnąć Mou,Ronaldo i Di Maria mieli grać jako "fałszywi" napastnicy,zaś role ofensywnego pomocnika przejął Ozil,czekam na mecz kiedy Real będzie mógł wystawić i Higuaina i Benzeme i Ronaldo w pierwszej jedenastce,strasznie ciekawi mnie jak by oni zagrali razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka słów o Pepe. Większość mówi, że to cham, boiskowy prostak, nie nadaje się na gracza Realu w I składzie, gdy dziś pokazał pełnię swoich umiejętności. Świetnie odbierał piłkę, wykonywał dobre podania, strzelił w słupek. Dla mnie jeden z dzisiejszych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, a jutro wszystkie gazety na świecie będą pisały, że Mourinho znowu wygrał z Barceloną :) I mają rację, dzisiejszego triumfu nie byłoby z żadnym innym trenerem na świecie.

Dzięki Mourinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować