Zaloguj się, aby obserwować
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Rooney strasznie niemrawy, generalnie całe United gra bardzo wolno, ale to nieporadnośc nr 10 się najbardziej rzuca w oczy. Teraz przerwa czyli suszarka Alexa i będzie zapieprz w 2 połowie ;D

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 14:37, Smooqu napisał:

Rooney strasznie niemrawy, generalnie całe United gra bardzo wolno, ale to nieporadnośc
nr 10 się najbardziej rzuca w oczy. Teraz przerwa czyli suszarka Alexa i będzie zapieprz
w 2 połowie ;D

No i Hernandez w 84 minucie strzelił :/
A Everton był tak blisko :/
No trudno, teraz trzeba wygrać z WHU.

Jak wyżej napisał Ecko,Real wygrywa z trzecia siłą La Liga na wyjeździe...4:0 piękna,naprwade piękna gra,w większości rezerwowym składem.Wpuszczać Dudka :))

p.s Real gra bez: Pepe,Marcelo,Ramosa,Khediry,Alonso,Di Mari,Ozila,Ronaldo i Adebayora

Dnia 23.04.2011 o 18:53, NecroVisioneR napisał:

Bez nich i taki wynik? Jest dobrze :D Nie wiedziałem, że mecz się już zaczął, byłem pewny, że rozpocznie się w późniejszych godzinach. Mówiło się, że zdobywca Copa Del Rey nie wygrywał często w lidze po meczu finałowym, a tu już 4:0. Świetnie, że Higuain po kontuzji się rozstrzelał. To mi się podoba ;]

Jak wyżej napisał Ecko,Real wygrywa z trzecia siłą La Liga na wyjeździe...4:0 piękna,naprwade
piękna gra,w większości rezerwowym składem.Wpuszczać Dudka :))

Świetne zobrazowanie "wyrównania" tudzież "braku słabych zespołów" w La Liga ;)

Dnia 23.04.2011 o 19:57, Ecko09 napisał:

Koniec meczu. Real wygrał 6:3. To co najbardziej cieszy to to, że wrócił stary, dobry
Kaka.

Dokładnie. Dwie asysty, dwie bramki. Świetny mecz w jego wykonaniu, jak w wykonaniu Gonzalo, który w pierwszym meczu po kontuzji uzyskał hat-tricka. Nic tylko czekać na środowy wieczór.

No i kolejna wygrana Chelsea. Ciężko było ale jest 3:0. Pierwsza połowa pod nasze dyktando ale WHU też miało pare bardzo groźnych akcji. Gol Lamparda po świetnym dograniu Asha. W drugiej połowie mieliśmy dużo okazji ale nie umieliśmy tego wykorzystać. Potem wszedł Torres i strzelił ważnego gola na 2:0 i chwilę poźniej świetnie dograł do Maloudy który huknął w okienko. Cieszy wynik i ciągle o coś walczymy:)

>świetnie dograł do Maloudy
Trzeba dodać, że zrobił to całkowicie przypadkowo, bo chciał dograć do Anelki, ale krzywo trafił w piłkę. :)
W sumie to niezły mecz z obydwu stron. Gdyby West Ham był skuteczniejszy, to mielibyśmy remis.