Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2011 o 20:23, Grinczar napisał:

Chodziło mi raczej, że słowo "naprawdę" piszemy razem, a nie osobno.


Dzięki za poprawienie mnie, w przyszłości kiedy będę wypowiadał słowo "naprawdę", to będę widział Twoją uśmiechniętą twarz (choć nigdy jej nie widziałem) ;]

Dnia 03.05.2011 o 20:23, Grinczar napisał:

Nie wiem czy oglądać! Oglądać czy nie... Już mnie nerwy jedzą.


Przynajmniej pośmiać się będzie z czego. Wyobraź sobie rozpłakaną facjatę, Alvesa, Busquetsa, czy Pedro po każdym kolejnym starciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie coś takiego wyobrażam, to automatycznie nachodzą mnie obrazy ich rozwalonych nóg z otwartą raną i widokiem aż do bielutkiej, połamanej kości oraz mnie samego, uśmiechniętego przed monitorem.

Pewnie jak RM strzeli, to włączę.
Myślę, że skoro Guardiola tak reklamuje ten swój "piękny futbol", to dziś nie wyskoczy z defensywą i "autobusem". Byłoby lepiej dla Królewskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje dla Legii, która grała dzisiaj w piłkę. Fajnie, że w Warszawie sezon nie będzie całkiem stracony, może Skorża będzie miał więcej czasu na budowę czegoś więcej.

Żal mi tylko wielu znajomych, którzy jechali tam, by móc się cieszyć na miejscu. Piłkarzy Kolejorza mi nie żal, tym sezonem zasłużyli, by wspominać po latach, że największe szanse w życiu zmarnowali. I zmarnowali je nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy stawiają dobro klubu ponad własne.

Aha, a jednak dzięki chłopaki, dzisiaj nie mam już nawet ochoty się schlać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Jest jeszcze nadzieja w Ozilu i Benzemie któzy pewnikiem wejdą na drugą i może coś ustrzelą, niemniej sędzia awans do finału da najpewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 21:41, Moutywator napisał:

No niestety. Jest jeszcze nadzieja w Ozilu i Benzemie któzy pewnikiem wejdą na drugą
i może coś ustrzelą, niemniej sędzia awans do finału da najpewniej.

teoretycznie 2 bramki strzelić da rade bo sporo czasu, jaka by była sensacja jak by doprowadzili do dogrywki i ja wygrali, pomarzyć można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2011 o 20:34, Moutywator napisał:

Widocznie kibice ManU też nie wiedzą, skoro tak nazywają swoją stronę. Gratuluję, że
ejsteś w grupie wtajemniczonych.

Nazwałeś moją wypowiedź debilną, co było obraźliwe.

Pokaż mi gdzie ? Bo nie widzę tego

Spoiler

Ty też się o ManUtd nieładnie wyraziłeś i powinieneś przeprosić :)
Dla kibiców Manchesteru jest.
? Nie wiem o co ci chodzi. Ja napisałem tyle, że też obraziłeś ManUtd. Ktoś tu ma chyba problemy.
Bo oni nie wiedzą co skót ManU oznacza. BTW ja nie nazwałem, żadnego klubu debilnym. Nie wiem o co ci chodzi


To są moje wszystkie wypowiedzi po tym jak napisałem ManU i ja się do tego przyczepiłem. Chyba pójdę do okulisty bo nie widzę tu słowa debil debilny debilne itp itd etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 21:42, laki13 napisał:

Brawo Bosacki, przez Ciebie będziemy mieli kompromitację w pucharach...


A kto Lechowi zabronił strzelić jeszcze ze 4 bramki kiedy mieli przewagę i wygrać spokojnie? miquel93 chociaż pogratulował, Twój post za to jest wyrazem czystej frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 21:52, PJ_MW napisał:

Rzeczywiście... Niech teraz się nacieszą, bo już pod koniec lipca miny im zapewne zrzedną.


Udowodnij, że gdyby Lech wygrał to by zagrali tak samo jak w tym sezonie :) Będzie jak będzie, przekonamy się w połowie wakacji i na jesieni, teraz takie posty są dziecinne. Widać, że ktoś nie potrafi przegrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dopuszczenie jakiejkolwiek polskiej drużyny to już kompromitacja :)
BTW nie oglądałem początku meczu. Gdzie siedzie Mou ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 21:57, Mange napisał:

Dla mnie to dopuszczenie jakiejkolwiek polskiej drużyny to już kompromitacja :)
BTW nie oglądałem początku meczu. Gdzie siedzie Mou ?


W hotelu przynajmniej tak doczytałem w internecie.

I 1:0 idealne podanie od Iniesty i Pedro strzela. No Real gra bardzo ładnie, ale to nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy bramki? Niestety moja nadzieja umarła. Powiem tylko tyle, że fajnie było uczestniczyć jako widz w czterech spotkaniach drużyn, które są za każdym razem emocjonujące. Tak się tworzy historia. Prawie cała piłkarska Europa mogła się emocjonować czterema El Clasico w przeciągu 17 dni. Mam tylko jedno życzenie, aby Mourinho trenował zespół w następnym sezonie, bo taki charyzmatyczny trener jest temu klubowi potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh zacina transmisja. Ide filmy oglądać. Niech real strzeli chociaż bramkę. Bardzo ładna akcja Barcy na 1:0 tyle ode mnie kthxby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować