Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2011 o 09:08, Moutywator napisał:

http://www.wykop.pl/link/726197/z-cyklu-fair-play-barcelony/

Ronaldo mówi, że Mascherano tych oszustw nauczył się w Barcelonie, w Liverpoolu był inny.
I ja się z tym zgadzam, to co pokazała Barcelona w dwumeczu ligi mistrzów to jest dla
tego klubu wstyd i obraza futbolu.

To jest żałosne żeby dorosły facet padał na ziemię i zwijał się z "bólu" bo ktoś mu wykopał piłkę z przed nóg. A najlepszy jest moment, w którym patrzy czy sędzia na pewno widzi. Przydał by się tam w Realu taki ktoś kto by potraktował symulantów jak Smolarek. Bo aż się niedobrze robi jak ogląda się to w ich każdym meczu.
Co do tego z Liverpoolem to prawda. W Anglii był nauczony twardej gry, a w Barcelonie, do której tak się pchał zrobili z niego następną panienkę. Jak by zrobić składankę symulacji Barcelony z tych czterech meczy to pewnie trwała by kilka minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 10:12, Neysha napisał:

> http://i.imgur.com/eV5fi.gif

Haha, dobry gif :P Aż żałuję, że nie miałam jak obejrzeć wczorajszego meczu. Ciekawe
jak będzie w finale :PP

Mimo tego, że będę wierzył do końca w zwycięstwo MU to będzie to bardzo ciężki mecz. SAF pewnie postawi pewnie na normalny otwarty fuball MU co może się źle skończyć. Chyba filozofia MOU przeciw Barsie najlepiej się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 10:52, Mange napisał:

> >


Imo wczoraj Real grał ten otwarty futbol i tak źle to nie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuriozalne rzeczy dzieją się na tych polskich stadionach... gość z zakazem stadionowym (obejmującym mecze ekstraklasy ale nie pucharu polski (sic!)), wchodzi na mecz dzięki pomocy policji (dokładniej pisma prosto z komendy stołecznej), która wstawiła się za nim do sekretarza PZPN o bliet dla tego zadymiarza. Cytując pewnego znanego satyryka: "takich cudów to chyba nawet w Gabonie nie ma..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... no przecież to przechodzi ludzkie wyobrażenie. Pewnie jeszcze policja pomaga mu w "innych sprawach i interesach". Co za korupcja. I jak iść z dzieckiem, dziewczyną kiedy na stadionie siedzą bandziory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 13:47, SongoX napisał:

Nie... no przecież to przechodzi ludzkie wyobrażenie. Pewnie jeszcze policja pomaga mu
w "innych sprawach i interesach". Co za korupcja. I jak iść z dzieckiem, dziewczyną kiedy
na stadionie siedzą bandziory.

Szary człowiek sam powinien iść na te mecze uzbrojony po zęby coby się obronić przed tymi stadionowymi zwierzętami i wrócić spokojnie do domu. Kupa śmiechu z tego co się dzieje, a w zasadzie co się nie zmienia w stosunku do kiboli. Korupcja przez wielkie "K" rządzi i nie ma na to siły. Jeszcze tam dziadki leśne z PZPN'u mordę sobie wycierają że też nie mają na nic wpływu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 13:43, Glabrezu napisał:

Kuriozalne rzeczy dzieją się na tych polskich stadionach... gość z zakazem stadionowym
(obejmującym mecze ekstraklasy ale nie pucharu polski (sic!)), wchodzi na mecz dzięki
pomocy policji (dokładniej pisma prosto z komendy stołecznej), która wstawiła się za
nim do sekretarza PZPN o bliet dla tego zadymiarza. Cytując pewnego znanego satyryka:
"takich cudów to chyba nawet w Gabonie nie ma..."


O kur...dę o_O To nawet przebija motyw (wywiad radia ZET z kibicem obecnym na wczorajszym meczu), że można było wziąć ze sobą na stadion różne "niebezpieczne" rzeczy na stadion i uniknąć przeszukania, jeśli tylko dało się w łapę ochroniarzowi (uwaga!!!).... 20 zł. Ponoć teraz PZPN i firma ochroniarska ma płacić karę za takie coś. Tjaa... wiele to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2011 o 17:48, Neysha napisał:

O kur...dę o_O To nawet przebija motyw (wywiad radia ZET z kibicem obecnym na wczorajszym
meczu), że można było wziąć ze sobą na stadion różne "niebezpieczne" rzeczy na stadion
i uniknąć przeszukania, jeśli tylko dało się w łapę ochroniarzowi (uwaga!!!).... 20 zł.
Ponoć teraz PZPN i firma ochroniarska ma płacić karę za takie coś. Tjaa... wiele to da.

Kiedyś ochrona na jakimś meczu brała w wpuszczała jak się dało w łapę. A taka łapówka była tańsza od biletu. Już nie pamiętam gdzie dokładnie to było.
Co do Starucha to już na forum Widzewa były przypuszczenia, że ten aktualny zakaz to prowizorka do końca sezonu, a później ITI mu to cofnie, żeby nie było konfliktu z kibicami. Swoją drogą ja Starucha szanuję, zawsze umie na młynie zmotywować pikników. A za tą sytuacje z Rzeźniczakiem to mu się nie dziwie, piłkarz powinien szanować klub w jakim gra i kibiców. A Rzeźniczak dla mnie to zwykła k.... dla kasy wszystko zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi mecz półfinałowy pomiędzy Manchesterem United i Schalke 04. Mam nadzieję, że Schalke nie zrobi dzisiejszego wieczora niespodzianki i United pewnie przejdzie do finału, gdzie nie ma innej możliwości jak pozbawić Aktorów zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Wiadomo, że nie wystąpi dziś Rooney, ale ważne aby nie stracić dwóch bramek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Schalke, bo MU nie lubię, choć wiem, że Schalke ma małe szanse. Ale jeśli MU przejdzie, to w finale będę stać za nimi murem, bo Barcy naprawdę nie znoszę (i to delikatnie mówiąc). Wolałabym już przegrać uczciwie niż zanurkować w trawie jak Barca wielokrotnie robiła. Lepiej niech MU pokaże w finale, że w Europie najlepsza jest drużyna z Anglii z Premier League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak, a gdyby ManUtd wygrał LM, można by mówić, że to ta sama drużyna, która parę tygodni wcześniej nie sprostała Arsenalowi...

Osobiście jednak jestem właśnie za Manchesterem z prostego powodu - mają dużo większe szanse z Farseloną. Nawet jeśli Schalke odprawi dziś drugi skład ManUtd, wątpię, żeby dokonało cudu po raz trzeci w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby dzisiejszy mecz wygrał ManUtd. Dwa powody: jestem fanem tej drużyny, a dwa to że chciałbym zobaczyć bardzo ciekawy mecz w finale :). Nie ujmując nic Szalke, bo ta drużyna gra dobrze, a nawet bardzo dobrze skoro tak daleko zaszła w LM, ale jednak nie lubię niemieckiej piłki. Jest dla mnie nudna, dużo w niej fartu. To moje zdanie i proszę nie zlinczujcie mnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę to idąc zasadą z ostatnich bodajże pięciu lat, to kto wygrywa z Chelsea ten wygrywa Ligę Mistrzów więc nie masz się czego obawiać ;) Ale tak nawiasem mówiąc... Schalke GO, GO, GO! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w dzisiejszym meczu jestem bezstronny, obojętne jest mi to kto awansuje dalej. Oczywiście, moim skromnym zdaniem, większe szanse w finale miałyby Czerwone Diabły, jednak jeśli Schalke będzie stać na wyeliminowanie ManUtd, a potem odprawienie Barcy, nie mam nic przeciwko temu:)

A tak BTW, wcześniej była dyskusja o biletach na EURO. Zobaczycie mnie na meczu otwarcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jabadabaduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
1:0 :) Rezerwy MU GOGOGOGO
EDIT
FUUUUUUUUUUUUUUUUCK YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAh
2:0
Dalej dalej atomowa rezerwa diabłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz Jurado bramkę walnął. Bardzo fajnie, cieszę się zarówno z bramki dla Schalke, jak i 2 dla MU. A teraz Valencia kładzie Neuera i z linii bramkowej wybija obrońca. Lubię, jak coś się dzieje na boisku, gdy jestem bezstronny, toż to sama przyjemność oglądać takie mecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 21:22, paweldomar1 napisał:

A teraz Jurado bramkę walnął. Bardzo fajnie, cieszę się zarówno z bramki dla Schalke,
jak i 2 dla MU. A teraz Valencia kładzie Neuera i z linii bramkowej wybija obrońca. Lubię,
jak coś się dzieje na boisku, gdy jestem bezstronny, toż to sama przyjemność oglądać
takie mecze:)

Ja fan MU wiem, jestem przekonany na 100%, że awansują XD mogę cieszyć się pełnią fooballu :) Pewnie podstawowy skład zabił by to piękno gry jakie prezentowane jest teraz. Akcje z obydwu stron. Graść bramek, a jeśli piłkarze nie zowlnią tempa to będzie ich jeszcze więcej. Nie ma SYMULOWANIA tylko piłka 22 piłkarzy i 2 bramki. Aż miło ogląda się taką grę choć nie jest ona na najwyższym poziomie. Ładna bramka dla Schalke. Valencia bardzo ładnie położył Noyera SUPER!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować