Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2011 o 16:32, SongoX napisał:

Cieszy dobra postawa Ronaldo w ostatnim meczu. Oby pobił rekordzik ;]
A teraz największe zaskoczenie tego tygodnia dla mnie: http://www.igol.pl/article,35095.html
Milan jednak będzie stawiał na młodzież, a nie trzymał ikony na siłę za zasługi dla klubu.
Kilka dni temu Allegri powiedział, że Milan nie potrzebuje tego piłkarza, aby osiągać
sukces, ale nie spodziewałem się, że tak szybko się go pozbędą.

Nareszcie... FUCK YEAH !
Powinien był odejść już 4 lata temu... no ale lepiej późno niż wcale xp

Ja też nie myślałem że ta decyzja zapadnie tak szybko ,bo tak jak większość czekałem do 16 maja kiedy Galiani zacznie rozmawiać ze wszystkimi piłkarzami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Po powrocie do Serie A Juve prezentowało naprawdę wysoki poziom i potrafiło grać na równi ze wszystkimi. Ale niestety późniejsze "wspaniałe" transfery doprowadziły ich do stanu w jakim są teraz. Kupują jakieś drewna, a pozbywają się młodych, niby słabych zawodników, którzy później odnajdują się w nowym klubie i grają jak trzeba. Po co im ten 31-letni Pirlo w nowym sezonie? Nawet mimo tego iż będzie za darmo, to co on wniesie do zespołu? Ostatnio mało gra, no i to już nie ten poziom umiejętności co kiedyś. Z takimi transferami to niedługo Juve będzie drużyną dziadków i przejmie tę ksywkę od Milanu sprzed kilku sezonów. Ostatni trenerzy to też jakieś nieporozumienie. Drużyna nie ma zgrania, nie potrafią dłużej kontrolować piłki, przegrywają bądź pozwalają przeciwnikom na remis w wygranym meczu - vide ostatnie spotkanie z Chievo, w którym prowadzili 2:0 a rywale wyrównali w ciągu 2 minut.
Piszę to wszystko z żalem, bo nie rozumiem jak można było tak wspaniały klub doprowadzić do takiego stanu...
I jeśli zarząd nie puknie się w łeb i nie zmieni sposobu prowadzenia klubu, to długo jeszcze nie ujrzą żadnego trofea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po żenującym meczu Wisła pokonała jedną bramką Lecha i tym samym ewidentnie potwierdziła, że w tym sezonie nikt już nie ma szans zrzucić ją z fotela lidera Ekstraklasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też fakt, ale z drugiej strony, nie wiem co według autora artykułu jest takiego bulwersującego. W rzekomo wolnym kraju o wolnym handlu nie mogę sprzedać wejściówki, którą posiadam temu, komu mi się podoba - normalne to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 22:02, PJ_MW napisał:

Po żenującym meczu Wisła pokonała jedną bramką Lecha i tym samym ewidentnie potwierdziła,
że w tym sezonie nikt już nie ma szans zrzucić ją z fotela lidera Ekstraklasy.


Właśnie wróciłem z tego meczu. Faktycznie, poziom nie był za wysoki, ale wszystkich nas bramka ucieszyła. Ogólnie mecz na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako pewną ciekawostkę należy wspomnieć, iż zapowiadający w swoim czasie wielkie podboje, wywrócenie "starego porządku" i rzucaniie wyzwań największym (raz dawno temu nawet skutecznie) Hercules Alicante właśnie praktycznie pożegnało się z La Liga.

Czyli podobnie jak ich były gracz, niejaki pan Tomaszewski Jan: dużo gardłowania, mało sensu i skutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 22:48, Manieklbl napisał:

Też fakt, ale z drugiej strony, nie wiem co według autora artykułu jest takiego bulwersującego.
W rzekomo wolnym kraju o wolnym handlu nie mogę sprzedać wejściówki, którą posiadam temu,
komu mi się podoba - normalne to to nie jest.


Tu chodzi głównie o posiadaczy karnetów sezonowych. Poza tym nieprzypadkowo grupy kibiców są dzielone, a czasami wyznacza się nawet sektory buforowe. Po prostu takie mieszanie się kibiców zwiększa niebezpieczeństwo zamieszek na trybunach, a w Anglii uważają bardzo, żeby do czegoś takiego nie doszło. Więc w tym przypadku różne względy bezpieczeństwa grają rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 22:02, PJ_MW napisał:

Po żenującym meczu Wisła pokonała jedną bramką Lecha i tym samym ewidentnie potwierdziła,
że w tym sezonie nikt już nie ma szans zrzucić ją z fotela lidera Ekstraklasy.

Cóż, mecz rzeczywiście nie stał na najwyższym poziomie, ale spowodowane to było głównie tym, że obie drużyny bały się otworzyć i postawić wszystkiego na jedną kartę. W wypadku Wisły jest to jeszcze zrozumiałe, ale kompletnie nie rozumiem taktyki Lecha. Poznaniacy tracą do miejsca pucharowego 4 punkty, a mimo to grali tak, aby zdobyć w Krakowie tylko remis (w szczególności zdziwiło mnie zachowanie grającego na czas Kotorowskiego, który w pierwszej połowie, mając piłkę zawsze czekał aż najpierw któryś z Wiślaków do niego podbiegnie, a dopiero później łapał ją do rąk).

Ogólnie stworzyliśmy więcej groźnych sytuacji (o ile Lech w ogóle jakąś miał, bo nie mogę sobie przypomnieć) i zasłużenie wygraliśmy. To cieszy, bo z Poznaniakami od dość dawna nie mogliśmy sobie poradzić, a poza tym mistrzostwo jest już bardzo blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 08:47, NdysH napisał:

Standard rok temu były 2-3 drużyny które nie dostały licencji i tak grają w lidze.

A szkoda. Nigdy nie będzie normalnie jeśli nie będzie się wycinać klubów nie spełniających wymogów formalnych. Z drugiej strony weryfikuje PZPN. Gdyby to robiła zewnętrzna firma to by było co innego, a tak to mamy bandę kolesi i całą masę układów i układzików. Nigdy nie będie pewne czy X poleciał bo od 6 miesięcy nie płaci pensji czy dlatego, że Y ma się utrzymać. Powinno się robić w sezonie 1-2 zewnętrzne audyty z obowiązkowym upublicznieniem wyników i zero dyskusji jeśli klub nie spełnia wymogów formalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 07:21, Hoplita napisał:

ciach

Dobrze że tego nie oglądałem, ale z tego co mówisz to ten popapraniec Bakero, znów dał o sobie znać :P koleś ma talent do rozwalania dobrych drużyn, niech go wezmą sobie do Barcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:28, Paoro napisał:

> ciach
Dobrze że tego nie oglądałem, ale z tego co mówisz to ten popapraniec Bakero, znów dał
o sobie znać :P koleś ma talent do rozwalania dobrych drużyn, niech go wezmą sobie do
Barcy :)

Hiszpan nie mówiący po angielsku, który jest trenerem polskiego klubu, w którym znajomość języków jest przeważnie żadna powoduje że ciężko jest się porozumieć. Oczywiście jest kilku zawodników znający hiszpański, ale tak czy siak uważam że w jego przypadku są trzy problemy: myśl hiszpańska jest nie do nauczenia przez polskie drużyny. Drugi problem to właśnie kwestie językowe, a trzeci to być może że po prostu słabym trenerem.
Barca ma świetnego trenera, więc póki co nie ma o tym mowy. PS. Nie było to zabawne jeśli miał być to żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:27, Eff3ctiv3 napisał:

Barca ma świetnego trenera, więc póki co nie ma o tym mowy. PS. Nie było to zabawne jeśli
miał być to żart.


Pfff... Byle kogo by tam posadzili a i tak by wygrywali. Jak taki Pep świetny to niech przejdzie do sypiącego się klubu np. Juventusu i go odbuduję. Mając taki zespół to nawet debil wygrałby jakiś puchar. A co on takiego zmienia w tej taktyce barcy? Chyba ustawienie w obronie typu "Puyol na lewej flance, Puyol w środku, Alves na Prawej flance, Alves w środku". Naprawdę świetny trener O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazówki Tuska i PZPN ciąg dalszy, wszystkie stadiony zamknięte dla przyjezdnych, skutek na pewno to przyniesie, tylko ciekawe czy szybciej nie będzie to zdemolowanie jakiegoś miasta. Swoją drogą ponoć policja chce zidentyfikować wszystkich co wczoraj bluźnili na Widzewie. Powodzenia niech zaczną od Nowaka z gejksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:26, kakinho1992 napisał:

Pokazówki Tuska i PZPN ciąg dalszy, wszystkie stadiony zamknięte dla przyjezdnych, skutek
na pewno to przyniesie, tylko ciekawe czy szybciej nie będzie to zdemolowanie jakiegoś
miasta. Swoją drogą ponoć policja chce zidentyfikować wszystkich co wczoraj bluźnili
na Widzewie. Powodzenia niech zaczną od Nowaka z gejksy.



Szkoda gadać. Mam nadzieję że większość będzie pamiętać o działaniach pseudo polityków podczas jesiennych wyborów.

A tak dla urzeczywistniania tego jak wyglądały zatrzymania zatrzymania w Warszawie dwa dni temu podam 3 przykłady.

Ob trąbione zatrzymanie "Starucha" - chłopak sam zgłosił się na komisariat ze swoim adwokatem, tyle że przed komisariatem został powalony na glebę przez 4 ogarów z bronią, dziwnym zbiegiem okoliczności w obecności pismaków.
Jeden z zatrzymanych wandali, miał uwaga 62 lata a do domu wparowało do niego 6 antyterrorystów. Oczywiście gleba, kamerki i ufff kolejny bandzior złapany.
Zatrzymano również chłopaka którego nawet nie było w Bydgoszczy na meczu. Rozpoznanie przeprowadzone przez speców z policji godne jakiejś międzynarodowej nagrody. Chłopakowi potem powiedziano, że był taki podobny do "Starucha"(który to już siedział na dołku) to go zatrzymali.

A i dodam jeszcze że wszystkim zatrzymanym w Warszawie przedstawiono jeden zarzut, a mianowicie wtargnięcia na murawę podczas meczu. Nie zatrzymano żadnego co rzeczywiście robił dym.

Ale co tam przynajmniej policja będzie miała co robić przez najbliższe dwa lata co najmniej, także interes się kręci, robota jest i kaska leci. Zaraz stworzą ze dwa kolejne wydziały co niby mają się zajmować stadionowymi kibolami.

5 Czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:38, Czarek188 napisał:

Pfff... Byle kogo by tam posadzili a i tak by wygrywali.


Rijkaard miał skład właściwie identyczny jak Pep w chwili obejmowania stanowiska i jakoś Holender nic nie potrafił nim wygrać.

Dnia 12.05.2011 o 15:38, Czarek188 napisał:

Jak taki Pep świetny to niech
przejdzie do sypiącego się klubu np. Juventusu i go odbuduję.


Niech Ferguson albo Mou zrobi to samo, przecież są tacy świetni.

Dnia 12.05.2011 o 15:38, Czarek188 napisał:

Mając taki zespół to nawet
debil wygrałby jakiś puchar.


Patrz pierwsze zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 19:28, Quire napisał:

A tak dla urzeczywistniania tego jak wyglądały zatrzymania zatrzymania w Warszawie dwa
dni temu podam 3 przykłady.

Ob trąbione zatrzymanie "Starucha" - chłopak sam zgłosił się na komisariat ze swoim adwokatem,
tyle że przed komisariatem został powalony na glebę przez 4 ogarów z bronią, dziwnym
zbiegiem okoliczności w obecności pismaków.
Jeden z zatrzymanych wandali, miał uwaga 62 lata a do domu wparowało do niego 6 antyterrorystów.
Oczywiście gleba, kamerki i ufff kolejny bandzior złapany.
Zatrzymano również chłopaka którego nawet nie było w Bydgoszczy na meczu. Rozpoznanie
przeprowadzone przez speców z policji godne jakiejś międzynarodowej nagrody. Chłopakowi
potem powiedziano, że był taki podobny do "Starucha"(który to już siedział na dołku)
to go zatrzymali.

A i dodam jeszcze że wszystkim zatrzymanym w Warszawie przedstawiono jeden zarzut, a
mianowicie wtargnięcia na murawę podczas meczu. Nie zatrzymano żadnego co rzeczywiście
robił dym.

Ale co tam przynajmniej policja będzie miała co robić przez najbliższe dwa lata co najmniej,
także interes się kręci, robota jest i kaska leci. Zaraz stworzą ze dwa kolejne wydziały
co niby mają się zajmować stadionowymi kibolami.

5 Czerwca.

Mam takie pytanie z ciekawości. Skąd masz takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować