Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jeszcze wspomnę o komentarzu na C+... jest genialny :) Zwłaszcza sprzed chwili, kiedy mówili o mistrzowskiej wymianie piłki w środku pola, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 15:35, Budep napisał:

Jeszcze wspomnę o komentarzu na C+... jest genialny :) Zwłaszcza sprzed chwili, kiedy
mówili o mistrzowskiej wymianie piłki w środku pola, haha.


Potwiedzam- kiedy Manchester podawał sobie piłkę przez 10 minut na swojej połowie to teksty leciały genialne.
Miałem nadzieję, że ktoś powie, że MU gra jak Barcelona. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Manchesteru za cały sezon, ale nie za mecz z Blackburn. Na mistrzostwo zasłużyli, ale ten mecz... nic nie pokazali, wymiana podań między sobą na 20 metrze między 5 zawodnikami, iście "mistrzowski" styl. Tak czy siak, za rok Chelsea mam nadzieje nie złapie takiego dołka jak w tym sezonie, a wtedy raczej to The Blues wygrają:)

Ale i tak w finale LM kibicować będę Man Utd:P

A komentarz na Canal+Sport... cóż za mistrzowska wymiana podać, widać, że to mistrzowie Anglii:) Fenomenalni są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 15:51, paweldomar1 napisał:

Brawa dla Manchesteru za cały sezon, ale nie za mecz z Blackburn. Na mistrzostwo zasłużyli, ale ten mecz... nic nie pokazali, wymiana podań między sobą na 20 metrze między 5 zawodnikami, iście "mistrzowski" styl


Daj spokój, na 5 minut od 19. mistrzostwa mogli sobie odpalić aplikację dziadek.exe :P
Już nawet nie mam siły narzekać na mecz, po problemie. Teraz jeszcze trzeba poradzić sobie z FCB i finito.
GLORY GLORY MAN UNITED!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:23, pawbuk napisał:

Lepiej zamknąć wszystkie.....


Można i tak tylko po co je budować w takim razie wydając na to publiczne pieniądze.
Proponuje przerwać budowę właśnie powstających stadionów i problem z głowy.
Powtarzam po raz kolejny. Nie można karać 99% kibiców za zachowania 1%.
A już zamykanie stadionów za czyny które nie zostały popełnione w ich obrębie jest głupotą do kwadratu.
Takimi decyzjami rząd i policja pokazują, że są nieudolni i nie mają kompletnie pomysłu na rozwiązanie problemu.

Co do kar i ich wysokości.
Uważam że w Polsce kary są duże i ich zaostrzenie nic nie da. wystarczy żeby kary które są aktualnie w "karomierzu" były nieuchronne.
Co to za kara skoro zakaz nakłada się jedynie na mecze Ekstraklasy i w dodatku na wyjazdach. Przecież to jest jakiś absurd. Tak samo karanie finansowo też nie wiele daje bo jak każdy wie kary te nie są płacone z reguły przez samych zainteresowanych.

Z innej beczki.

GLORY, GLORY MAN. UNITED!!!!!

Are you watching Merseyside?
Wyginam śmiało ciało.....19? MAŁO:)

Styl gry mnie dzisiaj nic a nic nie obchodził. Liczył się tytuł.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze Lille zdobyli Puchar Francji po ładnym golu strzelonym przez Obraniaka z rzutu wolnego w 89 minucie meczu. Cieszy , że kolejny reprezentant polski zdobywa trofeum w silnej lidze europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak jeszcze dołoży mistrzostwo Francji, to znów będziemy mieć reprezentanta, który w zagranicznej lidze zdobył mistrzostwo.

AC Milan już może się cieszyć z mistrzostwa i osobiście jestem z tego zadowolony, bo ten klub z ligi włoskiej najbardziej lubię. United także majstra zdobyło. Gdyby jeszcze Real wygrał ligę, to byłbym bardzo, ale to bardzo zadowolony, ale może będzie lepiej w następnym sezonie. Zostało kibicować Cristiano, aby zdołał pobić rekord w liczbie strzelonych goli w jednym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to dużo mówić, jest puchar, a ja jestem szczęśliwy. Teraz niech pokażą na co ich stać w meczu z Barcą.
GLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 02:21, MisticGohan_MODED napisał:

No tak była ceremonia i AC Milan odebrał dzisiaj swój puchar i medale ,przy okazji prezentując
nowe koszulki na przyszły sezon :]


Jakiś nowy rytuał? Borussia też w nowych koszulkach odbierała trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile najwięcej goli w jednym sezonie w lidze i kto strzelił? Czy jest to ten rekord z hiszpańskiej ligi 38 goli czy może w innej lidze ktoś walnął więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 13:13, Ecko09 napisał:

Ile najwięcej goli w jednym sezonie w lidze i kto strzelił? Czy jest to ten rekord z
hiszpańskiej ligi 38 goli czy może w innej lidze ktoś walnął więcej?

W lidze angielskiej 60 goli jest rekord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Lidze Europejskiej zagra Stoke czy szósty zespół Premier League? Kto się orientuje w dokładnych zasadach kwalifikacji do pucharów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 13:57, Kadaj napisał:

W Lidze Europejskiej zagra Stoke czy szósty zespół Premier League? Kto się orientuje
w dokładnych zasadach kwalifikacji do pucharów?


Też chciałbym się tego dowiedzieć.

Chelsea po słabym meczu remisuje 2:2 z Newcastle, Sroki wyrównują w ostatniej minucie meczu po rzucie rożnym :/ Wszystkie gole padły po stałych fragmentach, smuci mnie słaba skuteczność napastników, oba gole dla The Blues strzelili obrońcy (Ivanović i Alex).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 13:57, Kadaj napisał:

W Lidze Europejskiej zagra Stoke czy szósty zespół Premier League? Kto się orientuje
w dokładnych zasadach kwalifikacji do pucharów?


Jeżeli mnie pamięć nie myli to UEFA nie precyzuje tego, daje wolną rękę krajowym federacjom.
W Anglii jest to kolejna drużyna w tabeli ligi.
Zresztą coraz więcej federacji tak czyni. Co według mnie jest słusznym rozwiązaniem. Bo niby dlaczego finalista pucharu ma grać w Europie skoro nie zdobył trofeum? Nagradzać kogoś za coś czego nie osiągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 16:43, Quire napisał:


Jeżeli mnie pamięć nie myli to UEFA nie precyzuje tego, daje wolną rękę krajowym federacjom.
W Anglii jest to kolejna drużyna w tabeli ligi.
Zresztą coraz więcej federacji tak czyni. Co według mnie jest słusznym rozwiązaniem.
Bo niby dlaczego finalista pucharu ma grać w Europie skoro nie zdobył trofeum? Nagradzać
kogoś za coś czego nie osiągnął.

Z Anglii do Ligi Europejskiej wchodzą 3 drużyny. Mogą to być drużyny z ligi z miejsc 5-7, ale tylko wtedy jeśli właśnie te drużyny lub drużyny kwalifikujące się do Ligi Mistrzów zdobyły Puchar Ligi lub Puchar Anglii. Jeśli drużyny z miejsc poza pierwszą 7 zdobywają Puchary, to one, z tego co mi wiadomo, wchodzą do Ligi Europejskiej. Teraz Puchar Ligi zdobyło Birmingham i wydaje mi się, że zagra w Lidze Europejskiej. Za to Puchar Anglii zdobył wczoraj Manchester City, który zagra w Lidze Mistrzów, więc w Lidze Europejskiej zwalnia miejsce zespołowi z miejsca 6 :D chyba tak to wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 13:57, Kadaj napisał:

W Lidze Europejskiej zagra Stoke czy szósty zespół Premier League? Kto się orientuje
w dokładnych zasadach kwalifikacji do pucharów?


Na Sportklubie komentator twierdził, że Stoke nie zagra w Lidze Europejskiej :D Trochę mi ich szkoda, naprawdę świetnie walczyli w Pucharze ;) a tak to pewnie zagrają Liverpool i Tottenham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować