Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2011 o 03:02, Pernia napisał:

Brawo dla Urugwaju, Argentyna poza turniejem, czekałem na to ;]


Ja czekałem na pierwszą sensacje i liczyłem ze albo Argentyna odpadnie albo Brazylia a tu jednak Argentyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Urugwaj! To musiał być świetny i pełen dramaturgii mecz - szkoda, że nie oglądałem ;/ Urugwaj zdołał wytrwać do dogrywki, grając przez niemal całą drugą połowę w osłabieniu. Parząc na po meczowe staty nawet nie chcę wiedzieć jakie Argentyna marnowała setki... Kibicowałem Urugwajowi, bo stawiałem że dojdą do półfinału i się udało, a teraz czas kibicować Brazylii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 10:13, Magok napisał:

Tak to jest jak się myśli, że cały mecz wygra Messi.



Tak to jest jak się wpuszcza Teveza, który jest w tej chwili kompletnie bez formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 20:32, Transylvanian_Hunger napisał:

Uważasz, że kluby ligi tureckiej są słabe? Gaziantepsor był 4 w lidze, wyżej niż uznane
marki jak Besiktas czy Galatasaray. To wcale nie jest łatwy i przyjemny rywal. Gra tam
np. Wagner Love, znany wcześniej z gry w LM z CSKA Moskwa. Bajecznie to "wojskowi" będą
mieć, jak ograją tych "nędznych Turczynów".

Nie, ale lepiej trafić na Gaziantepspor niż na Hapoel czy Rennes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 13:45, laki13 napisał:

Nie, ale lepiej trafić na Gaziantepspor niż na Hapoel czy Rennes.

Nie sądzę, żeby między tymi zespołami byłaś jakaś znacząca różnica poziomu. Blado to może przy nich wyglądać co najwyżej Legia. Zatem nie koncentrowałbym się czy Gaziantepsor jest lepszy czy gorszy w jakimś stopniu od jakże utytułowanych Rennes i Hapoel, ale co tak naprawdę może zaproponować klub z Łazienkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te 5mln to jeszcze tak bo jest młody i pewnie się rozwinie:D ale kwoty jakie padają przy jego nazwisku w związku z transferem <40mln to jakieś nieporozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dramat, jak sobie pomyślę, że Real może kogoś takiego kupić. Drugi Robinho tylko mniej utalentowany, najsłabszy punkt reprezentacji Brazylii. I jeszcze ta cena, olaboga.

To tak jakby za Czupa Czupsa 50 000 zł wołali w sklepie ;/ Typowa gwiazdeczka, jeszcze ten fryz. Głupiej wyglądać już sie chyba nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj padło nawet 50 mln. A kolejny mecz (z Paragwajem) zagrał bardzo słabo, żeby nie powiedzieć beznadziejnie. Cóż, może w dogrywce się przebudzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 22:57, witkab napisał:

Dzisiaj padło nawet 50 mln. A kolejny mecz (z Paragwajem) zagrał bardzo słabo, żeby nie
powiedzieć beznadziejnie. Cóż, może w dogrywce się przebudzi. ;)


W dogrywce nie gra. Zszedł za Freda. Ktoś pamięta tego gościa z czasów gry w Lyonie? Ciekawy zawodnik.

Fajnie wczoraj Higuain zagrał. W porównaniu do Teveza albo Neymara to zagrał jak mistrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 22:58, Smooqu napisał:



Ja go pamiętam, miał bodajże 1 świetny sezon, potem jakoś ucichło. Co się z nim stało, że wylądował w Fluminense?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po Mistrzostwach Świata Kobiet.. Japonia ma mistrzostwo mecz cholernie ciekawy dużo akcji, 4 gole 1:1 w regulaminowym czasie gry, 2:2 po dogrywce i w końcu Japonki wygrały 3:1 w karnych. Naprawde gratulacje dla Japonii za cały turniej i odrabianie strat najpierw z 1:0 i potem z 2:1, a mówiłem że Japonia zostanie kiedyś mistrzem świata (liczyłem na męską reprezentacje, ale co tam :P).
Ciekaw jestem ile można było wygrać gdyby postawiło się przed MŚ na Japonie oj niezłą kase..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brazylia. Takie karne jaki turniej. Niech jadą do domu bo sie tylko ośmieszali, Śląsk Wrocław buduje składniejsze akcje od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna Brazylia, nawet z karnych nie potrafią strzelić...nie sądziłem, że ta reprezentacja może grać tak nudny futbol. Dla mnie Copa America już się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie strzelić czterech karnych z rzędu to trzeba umieć. Brawo dla Brazylii, udało im się przeskoczyć poprzeczkę ustawioną przez Amerykanki (te nie trafiły trzech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brazylia zagrała jak ostatnie ofiary... karnych strzelać nie nauczyli :O
Wielki wstyd ,żeby wszystkie 4 spartolić :p
Ostatni karniak Freda osobiście mnie rozwalił... co za drewniak xp

BTW: Brawo Paragwaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za mecz^^, brazylia cisnie i nic z tego nie wynika, a w karnych nie strzela nic (karne się strzela, a nie tańczy przy piłce). Ogólnie to villar wygrał paragwajowi mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować