Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Chelsea wygrała 2:1 z Sunderlandem, gola straciliśmy już w doliczonym czasie. Wiele nie widziałem, bo wyleciało mi z głowy, że jest mecz. Gola strzelił Sturridge, w pierwszym swoim występie w sezonie. Cieszę się z 3-ech punktów.

City wygrało 3:0 z Wigan, wszystkie gole strzelił Aguero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 18:21, ManweKallahan napisał:

Chelsea wygrała 2:1 z Sunderlandem, gola straciliśmy już w doliczonym czasie. Wiele nie
widziałem, bo wyleciało mi z głowy, że jest mecz. Gola strzelił Sturridge, w pierwszym
swoim występie w sezonie. Cieszę się z 3-ech punktów.

City wygrało 3:0 z Wigan, wszystkie gole strzelił Aguero.

To niezły z ciebie fanatyk :D "Straciliśmy, wygraliśmy", ale o meczu "swojej" drużyny to się już nie pamięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kwalifikuję się pod kategorię fanatyka. Nawet wątpię. Chyba nigdy tak o sobie nie mówiłem. Nie oglądam wszystkim meczy w sezonie, jednak ten nawet chciałem zobaczyć, ale robiłem co innego i przypomniałem sobie w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MU vs Bolton 3:0 do przerwy :)
Liczę na kolejne brami i kolejny Hat-Trick Roo. Nie spodziewał się, że tak dobrze zaczną. Liczyłem na spokojne 2:0, a oni mnie miło zaskoczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca remisuje z Realem Sociedad 2 : 2. Królewscy staną przed szansą zdobycia fotela lidera.
MU w drugiej połowie dołożył 2 bramki, a Roo zgarną kolejną trójkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester United potwierdza nadal swoją wysoką formę i gromi Bolton 5:0 Rooney zaliczył kolejnego hat-tricka w sezonie i jest w niesamowitej formie. Hernandez także dołożył dwa trafienia. Do tego jeszcze Jones popisał się dwoma świetnymi asystami. Za tydzień mecz z Chelsea i jeśli United nie zaliczy spadku formy w tygodniu w meczu z Benficą, to może być interesująco z The Blues.

Jak dobrze, że Real nie dał utrzymać wyniku remisowego do końca, bo trzeba zyskiwać punkty podczas potknięć Barcelony. Getafe pokazało trochę dobrej gry. Szkoda wielu zmarnowanych sytuacji piłkarzy Los Blancos. W tygodniu mecz z niezbyt wymagającym rywalem i liczę na dobrą grę i wysoki wynik. Najciekawszym meczem inauguracyjnym będzie spotkanie Barcelony z Milanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zabawna ta Polska Ekstraklasa, tutaj jednak każdy może wygrać z każdym. Chociaż wiele meczy widziałem i jestem przyzwyczajony do niespodzianek, to dzisiejsza porażka Legii z Podbeskidziem mnie bardzo zaskoczyła, patrząc na to co grały do tej pory oba zespoły nic nie wskazywało na takie rozstrzygnięcie.
Tabela też wygląda ciekawie, drużyny, które wypracowały sobie przewagę na początku sezonu, teraz tracą punkty i znów wszystko zaczyna się od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, o tym, że Lech starci na pewno lidera, ale nie sądziłem, że Śląsk i Legia zaprzepaszczą okazję do wyprzedzenia Kolejorza w tabeli. A Korona skazywana na pożarcie przed sezonem jest liderem. Jeszcze tylko Polonia może ich wyprzedzić. Oglądając polską ligę, można powiedzieć, że nikt nie chce tym liderem zostać. Liczyłem na normalny sezon, a nie taki jak ten ostatni, cóż jednak znów się zanosi na podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs. Lazio 2:2

Bardzo ospale Milan zaczął ten mecz ;/
Zwłaszcza w obronie co skutkowało 2 szybkimi straconymi bramkami ;/
Jedynym pocieszeniem była odpowiednia reakcja piłkarzy i wyrównanie wyniku spotkania ;]

Szkoda tego remisu ,no ale cóż... Milanowi ciężko przychodzi start ,a w tym roku ma naprawdę spieprzony terminarz spotkań ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real po wczorajszym zwycięstwie objął fotel lidera, oby tak pozostało do końca rozgrywek.
Barcelona mocną zaczęła, najpierw Xavi w 10 minucie, potem Fabregas w 11 i wydawało
się, że mają mecz pod kontrolą, a jak się skończyło wszyscy wiedzą. Ciekawi mnie dlaczego
D. Villa opuścił boisko już w 32 minucie? Jakaś kontuzja ,czy coś innego miało na to wpływ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 10:45, Ecko09 napisał:

Miałeś na myśli Sancheza -,-'' Kontuzja, podobno jakieś zerwanie i przerwa nawet do 2
miesięcy.

Rzeczywiście. Na stronie na której sprawdzałem był błąd, napisali, że Villa zszedł a wszedł
Sanchez, no a było odwrotnie:) Meczu nie widziałem, więc zasugerowałem się wynikami na żywo.
Messi i Iniesta dlaczego nie grali od pierwszej minuty? Jakieś urazy, zmęczenie, a może po prostu
Guardiola dał im odpocząć, przed LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtorek – 13 września 2011
Kanał 110 – nSportHD – początek studia godz. 20:00
Godz. 20:40 – mecz: BORUSSIA DORTMUND v ARSENAL LONDYN (HD + DOLBY 5.1 + stereo)
Komentują z Dortmundu: GLEŃ & JAGODA
Kanał 109 – godz. 20:40– mecz: FC BARCELONA v AC MILAN (SD+ stereo)
Komentują: MARCHLIŃSKI & TERLECKI
Kanał 108 – godz. 20:40– mecz: CHELSEA LONDYN v BAYER 04 LEVERKUSEN (SD+ stereo)
Komentują: KALINOWSKI & CHAŁAŚKIEWICZ
Kanał 107 – godz. 20:40 – mecz: KRC GENK v VALENCIA CF (SD + STEREO)
Komentują: RYCZEL & BIAŁAS
Kanał 106 – godz. 20:40 – MULTI LIGA MISTRZÓW (SD + STEREO)
Komentują: DRYŁA / KARPIŃSKI / ZAWIOŁA
Kanał 110 – nSportHD – godz. 00:15 – retransmisja meczu:
OLYMPIAKOS PIREUS v OLYMPIQUE MARSYLIA (HD + DOLBY 5.1 + stereo)
Komentuje: SITNICKI

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona 2-2 Milan

Nie ma to jak strzelać bramki w pierwszej i ostatniej minucie. Chociaż Milan grał fatalnie i niegodnie Mistrza Włoch to jednak z wyniku jestem bardzo zadowolony :) FORZA MILAN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borussia 1-1 Arsenal

Słaby mecz AFC. Mocno przyciśnięci jednak strzeliliśmy bramkę, szkoda wyrównania w 88 minucie. Wróci Jack, zawodnicy się zgrają i mam nadzieję, że będzie dobrze. Remis niezasłużony, ale 1 pkt na wyjeździe z najmocniejszym rywalem z grupy to całkiem dobry wynik. Teraz tylko ograć OP i OM, a będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować