Liverpool się skończył, tak samo jak Arsenal. Teraz grają tam przeciętni piłkarze, nie ma gwiazd i się nie dziwię, że te klub nic ugrać nie mogą.

Zwłaszcza szkoda mi The Reds, bo bardzo ich lubię. Pozostaje mi wierność do Portsmouth :D

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie kochać Bundesligi? :D Borussia prowadziła od 63. minuty z Hannoverem po golu Kagawy (duży udział Lewego), ale w samej końcówce dostała dwa trafienia i przegrała.

Co ciekawe, zadebiutował w Bundeslidze Artur Sobiech i w 91. minucie dostał czerwo za wzięcie od tyłu Da Silvy :)

Dobry mecz jest, Chelsea mimo przewagi przegrywa wysoko i w zasadzie mecz jest już nie do wygrania. Remis będzie też arcytrudny. Nie oszukujmy się, strzelić w 45 minut 3 gole Manchesterowi na Old Trafford graniczy z niemożliwym. A co dopiero 4. Najgorsze jest to, że nie gramy źle, tylko nieskutecznie, a United mieli 3 celne strzały i strzelili 3 gole. Na pewno mecz inaczej by się potoczył gdyby Ramires wykorzystał tą setkę (albo zostawił Sturridge''owi)...

Dnia 18.09.2011 o 17:49, filip29 napisał:

Manchester wygrywa z Chelsea 3-0...
Do przerwy :D

Trzeba przyznać, że są "w gazie" od początku sezonu. Jeżeli LM w tym roku wygra ktoś spoza
trójki MU, Barca, Real, to moim zdaniem będzie to wielka niespodzianka.

Z takimi osądami bym się wstrzymał. Racja, teraz wszystkie 3 ekipy gromią, ale do finału LM jeszcze ładnych parę miesięcy i sporo może się zmienić, choćby przez kontuzje.

Dnia 18.09.2011 o 18:04, Dark_elves napisał:

> Manchester wygrywa z Chelsea 3-0...
> Do przerwy :D
spoza

Jeśli chodzi o united to boje się o De Gea''ę. Jego pierwszy sezon w PL. Chciałbym bardzo żeby united wygrali LM i znów mistrzostwo i może puchar. Potrójna korona ;) Ale to tylko moje marzenia. Swoją drogą wreszcie Torres trafił.
Aj mogło być teraz 4:1. Szkoda. Berbatov, król strzelców wejdzie.

Mecz na bardzo dobrym poziomie. Zebrałoby się może w sumie 10 minut przestoju w grze, tak to były ciągłe ataki jednej i drugiej strony. Niestety, wynik nie po mojej myśli.
Pierwsza połowa to zabójcza skuteczność Diabłów, którzy oddali 3 celne strzały i strzelili 3 gole. A Chelsea nie strzeliła nic przy większej liczbie szans. Potem druga połowa, Anelka za Lamparda, pierwsza minuta i od razu zalicza asystę przy golu Torresa. No i co potem? Przestrzelony karny Rooneya. Co raz więcej nadziei. A tu Fernando dostaje piłkę, kładzie De Geę i nie trafia do pustej bramki... Wściekłem się, bo drugi gol dałby wielkie szanse w ostatnich minutach, poza tym zawodnik by się już raczej na pewno odblokował (2 gole najtrudniejszemu przeciwnikowi...). A tu zespół siadł po niewykorzystaniu takiej setki. Nawet więcej niż setki... Ech... :/ Szkoda gadać. Co najlepsze (a może najgorsze), Torres rozegrał dobre spotkanie. Nawet gdybyśmy przegrali 3:2 to i tak byłby pozytyw taki, że strzelił dwa gole.
Za chwilę podobne pudło Berbatova. Gratuluję United, może nie byli lepsi w grze (tylko równi), ale dużo skuteczniejsi.