Dnia 17.11.2011 o 08:11, laki13 napisał:

Na pewno będziesz grał z Ukrainą, Hiszpanią czy Holandią, jak to są drużyny z tego samego

"Koszyk 1: Ukraina, Polska, Hiszpania, Holandia "

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czwartego koszyka dobrze będzie jeśli ominiemy Danię. Oglądałem ich mecze z Portugalią i ostatni towarzyski ze Szwecją, no i trzeba obiektywnie przyznać, że nie mamy najmniejszych szans. Po za tym zawsze ciężko nam
się grało z drużynami skandynawskimi, więc może generalnie lepiej jeśli uda nam się je ominąć. Jeżeli miałbym
wybrać drużynę najsłabszą na którą możemy trafić, to chyba byłaby Grecja, choć i tak ciężko byłoby nam wywalczyć 3 punkty w tym starciu.

Coś ci się pokićkało :P Drużyny, które miałyby zagrać z Polską w grupie to te pogrubione. Najpierw coś oblukaj zanim skomentujesz.

Już ci inni odpisali, ale kierujesz post do mnie, to odpowiem.
Wypisałem koszykami, żeby był lepszy przegląd kogo wybrałem, a kogo pominąłem, a wybory pogrubiłem. Czasem można się rozpędzić z takim wytykaniem błędów, więc ja staram się zawsze sprawdzać do czego pieję jeszcze raz przed wysłaniem, to mi pomogło ustrzec się przed gafami kilka razy.

Błaszczykowski zdecydował, ze w zimowym okienku transferowym odejdzie do innego klubu, lub w zostanie wypożyczony. Podobno Wisła zamierza się starać o ściągniecie go. Oby tylko chłop miał łeb na karku i dał się namówić, bo przecież trzeba się dalej rozwijać, a nie robić kroku w tył. Ciekaw jestem tylko czy jakieś inne kluby będą chciały go sprawdzić i jakiej rangi będą.

Raczej na pewno nie przejdzie do Wisły, pewnie trafi do jakiegoś niemieckiego średniaka albo do innej ligi, może do Francji. Kiedyś mówiło się o zainteresowaniu Liverpoolu ale to już na pewno nie aktualne.

Dnia 19.11.2011 o 13:48, SongoX napisał:

Oby tylko
chłop miał łeb na karku i dał się namówić, bo przecież trzeba się dalej rozwijać, a nie
robić kroku w tył.

W jaki sposób powrót do naszej ligi miałby być dla niego rozwojem?

Dnia 19.11.2011 o 13:57, Bambusek napisał:

Zapomniałem dodać "nie" i chodziło mi o to "i nie dał się namówić".

Dnia 19.11.2011 o 14:05, SongoX napisał:

Tak myślałem, ale lepiej było się upewnić :)

Bayern przerypał u siebie 1:0 z BVB. Zasłużone zwycięstwo Dortmundczyków, świetna dyspozycja całego zespołu. Widać było, iż przygotowali się na przeciwnika. Robert pokazał klasę, podobnie Hummels, który piękne przewidywał zachowanie oponentów. Piszczek pędził jak pośpieszny na prawej obronie przez cały mecz, Gotze wsadził bramkę tuż przy słupku Neuera. Brawo BVB : )

Manchester City pokonał 3:1 Newcastle i w ten sposób liczba niepokonanych drużyn zmniejszyła się z dwóch do jednej. United też wygrali i przewaga Citizens ciągle wynosi 5 punktów. Arsenal po tragicznym początku jest w bardzo dobrej formie i zanotowali piąte zwycięstwo z rzędu, a oba gole dla Kanonierów strzelił Robin Van Persie. Ta drużyna byłaby w dużo gorszej sytuacji bez Holendra, bo we wspomnianych ostatnich pięciu meczach, tylko ze Stoke jego gole nie decydowały o zwycięstwie.

Jutro najciekawszy obok City - Newcastle mecz kolejki, czyli Chelsea podejmuje Liverpool.

Fiorentina vs. AC Milan 0:0

Przez pierwsze 25 minut Fiorentina w ogóle nie istniała :P
Milanowi za to nie podyktowali ewidentnego rzutu karnego po widocznym zagraniu ręką Behramiego ,oraz nie uznali jak się okazało ,słusznie zdobytego gola przez Seedorfa ;/

Do końca pierwszej połowy generalnie Milan dalej kontrolował grę.

Druga połowa wyglądała podobnie ,ale na ostatnie 20 minut Fiorentina się wreszcie przebudziła i zaczęła coś grać... także akcje szły od bramki do bramki ,gdzie zabrakło Milanowi szczęścia po strzałach Ibry , Pato (słupek) i Emanuelsona ;/