Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Eh jaka szkoda, ze sir Alex tak bardzo liczył na młodych i się przeliczył. Szkoda... Można było pokazać w meczu z city, że ostatnio porażka była dziełem przypadku.
BTW
Proszę was skończcie już pisać o wyższości ligi X nad ligą Y. Co najmniej 2 razy było już to wałkowane, a i tak każdy twardo trzyma się swojej wersji. Po prostu ignorujcie zaczepki Moutywatora ( on chyba nie ma nic innego do roboty), a wszystkim wyjdzie to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro losowanie grup na Euro :) przykre, że wszyscy chcą nas wylosować.. dziś też oblukałem terminarz eliminacji na przeszły Mundial, kto w ogóle nas tam reprezentował, dwa ostatnie mecze w przeciągu 4 dni gramy w Kijowie a potem na Wembley, gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 15:00, ManweKallahan napisał:

Angielskie kluby w Lidze Europejskiej:
Tottenham - mają jeszcze minimalne szanse na awans
Stoke - krok od awansu
Birmingham (klub z drugiej ligi) - minimalne szanse, tak jak Tottenham
Fulham - tak jak Stoke, są prawie pewni awansu

Faktycznie. Z tym, ze fulham ma tylko 1 punkt przewagi nad wisla, wiec jeszcze nie sa pewni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 22:46, Paoro napisał:

Jutro losowanie grup na Euro :) przykre, że wszyscy chcą nas wylosować..

Ale popatrz na to z drugiej strony. Każdy marzy: "Ech, żeby tak Polska". ;-)
Tak pożądanym partnerem w Europie nie byliśmy nigdy :-D

Tylko ten drobiazg (jak w reklamie) - nie jesteśmy na liście gości, ale w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwie godzinki i poznamy grupowych rywali na Euro 2012. Cóż jako, że będziemy mieli "tylko" 3 mecze na turnieju to wypadałoby wylosować dość dobrych przeciwników aby widowisko było ciekawe dla oka :D

A tak poważnie to trochę boli, że prawie wszyscy chcą wylosować Polskę jako łatwego rywala i pewne 3 punkty, może wreszcie modlitwy zostaną wysłuchane i wyjdziemy z grupy, o nic więcej nie proszę. 1 mecz więcej niż zazwyczaj Polacy grają na imprezie ;)

Jaka jest wasza wymarzona grupa? Moje typy to: Polska, Anglia, Grecja i Irlandia.
Wiem, że grupa jest łatwa (TEORETYCZNIE) ale awans Polskiej Piłce przydałby się bardzo, dla samej satysfakcji, że nie jesteśmy rywalem do bicia punktów!. Ave! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 17:22, ManweKallahan napisał:

Kilka stron wcześniej była dyskusja co kto by wolał :)


Możliwe, że i była dyskusja. Jednak większość czasu obecnie spędzam za granicą więc napisałem swoje przemyślenia odnośnie grupy;)

btw zaraz losowanie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 18:58, Ecko09 napisał:

Lato dał komuś w łapę ;P

Hehe, to samo pomyślałem ;p
Jest przynajmniej jakaś niewielka szansa na wyjście.
Jakbyśmy trafili do grupy B, to bym płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 18:55, Budo napisał:


Niezły przekręt xD

Buhahaha! :D Tak myślisz? Raczej nie, bo w Kijowie Ukraina nie dałaby sobie zrobić grupy z Francją, Anglią i Szwecją (na tych ostatnich nie chciałam, byśmy trafili, od nich jest pewne mordobicie) :D
Ogólnie losowanie bardzo ale to bardzo szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupa elegancka, lepiej być chyba nie mogło. Jeśli nie wyjdziemy to zwątpię w to, że jest jakikolwiek sens kibicować naszej reprezentacji. Za to bidoki z Ukrainy już chyba w swój awans nie wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest taki uśmiech losu, że jak nie wyjdziemy z grupy to będzie totalna katastrofa. Są w zasadzie dwie grupy śmierci, arcypotężna B i niewiele słabsza D, grupa C z większym podziałem na potentatów i słabszych, za to nasza bez żadnego potentata.

Podam tym co nie widzieli:

GRUPA A
Polska
Grecja
Rosja
Czechy

GRUPA B
Holandia
Dania
Niemcy
Portugalia

GRUPA C
Hiszpania
Włochy
Irlandia
Chorwacja

GRUPA D
Ukraina
Szwecja
Francja
Anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym grupy D grupą śmierci. IMO Anglia wychodzi na pewno, reszta powalczy o drugie miejsce. W porównaniu z grupą B to pryszcz. Z grupy B odpada najmniej jeden z potentatów i kandydatów na podium. Grupa C standard, Hiszpanie wychodzą, Chorwaci walczą z Włochami. U nas jak jest każdy widzi, teoretycznie awansować może naprawdę każdy, ale potem wciry w fazie pucharowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 19:00, Latimeria napisał:

>
> Niezły przekręt xD
Buhahaha! :D Tak myślisz? Raczej nie, bo w Kijowie Ukraina nie dałaby sobie zrobić grupy
z Francją, Anglią i Szwecją


Polacy więcej siana dali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 19:02, ManweKallahan napisał:

GRUPA B
Holandia
Dania
Niemcy
Portugalia

Ależ grupa! Wyjdzie zapewne Niemcy + Portugalia/Holandia. Będzie się działo.

Nasza grupa świetna. Każdy w niej się cieszy, że do takiej trafił. :D Teraz tylko wymienić trenera i kadrę i możemy myśleć o wyjściu z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować