Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2011 o 21:58, Moutywator napisał:

I to jest idealny przykład hipokryzji. krystyna jest zla i jest z realu, pluje komus
pod nogi bo jest chamem i prostakiem. messi jest fajny i jest z barcelony - pluje komus
na plecy czy wali z calej sily w kibicow bo to sportowa zlosc.

litosci.


Lol - w której jesteś klasie, że jeszcze nie potrafisz czytać? 0_o Czy napisałem, że pochwalam zachowanie Messiego?

Cristiano jest idiotą, lalusiem i tyle i to, że gra w Realu nie ma nic do tego. Swoją drogą owe "plucie" miało miejsce w meczu Portugalii z Hiszpanią, a nie w meczu Realu, ale przecież to i tak nie ważne bo przeinaczysz, żeby wyszło i tak na twoje. Dlatego dyskusja mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pics or id didn''t happen. Może gdzieś tu to widać: http://www.youtube.com/watch?v=StGzPAdu5Ls ?

Nie usprawiedliwiam nikogo bo wyraźnie napisałem, że potępiam takie zachowania, a Cristiano nie lubię z założenia, za jego lalusiowatość, gogusiowatość i chamstwo, ale przecież i tak zaraz ktoś odkryje Amerykę i się okaże, że to ja mówię, że Cristiano jest be, a Messi zajefajny, a tak naprawdę to Messi nie kopał piłki tylko strzelał w ludzi na trybunach, więc co za różnica co napiszę. Nie lubię Cristiano za jego zachowanie (ogółem) i tyle. Mógłby się nieco kultury od reszty swojego składu, choćby od Kaki, poduczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 22:23, MKRaven napisał:

Lol - w której jesteś klasie, że jeszcze nie potrafisz czytać? 0_o Czy napisałem, że
pochwalam zachowanie Messiego?

Cristiano jest idiotą, lalusiem i tyle i to, że gra w Realu nie ma nic do tego. Swoją
drogą owe "plucie" miało miejsce w meczu Portugalii z Hiszpanią, a nie w meczu Realu,
ale przecież to i tak nie ważne bo przeinaczysz, żeby wyszło i tak na twoje. Dlatego
dyskusja mija się z celem.

twoja hipokryzja jest widoczna na kilometr i kazdy ja dostrzega, czas bys i ty zaczal. cristiano jest idiotą, beeeeeeeee, messi nie jest, on sie tylko sportowo zlosci, beeeeee. zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 22:28, MKRaven napisał:

Nie usprawiedliwiam nikogo

mi zarzucasz ze nie wiem co czytam, to ty nie wiesz co piszesz
"> Wiesz z tą różnicą, że Messi owszem zrobił coś głupiego, ale to w 100% z powodu emocji,

Dnia 13.12.2011 o 22:28, MKRaven napisał:

które w tym konkretnym momencie go poniosły. Biegł po piłkę, nie dobiegł i wkurzony kopnął
- raczej nie myślał "ahh kopnę w tych głąbów kibicujących Realowi". Raczej wyładował
sportową złość i nie pomyślał."


to jest suprawiedliwianie gosciu, przelknij to.


prosze jaka sportowa zlosc
http://www.youtube.com/watch?v=JUyJkesu-Ac
to nie cham, to nie idiota, nie to co ten lalus i gogus, ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja w LE! Wisła wygrywa, co prawda po słabym meczu, ale przynajmniej grając ambitnie z Twente 2:1, a Odense remisuje na wyjeździe z Fulham 2:2, mimo że przegrywali już 2:0, a ostatniego gola strzelili w doliczonym czasie. A to oznacza, że Wiślacy zajmują 2-gie miejsce w grupie i awansują dalej, mimo że to chyba najsłabsza runda jesienna w naszym wykonaniu od jakichś 10 lat. I mamy 2 drużyny grające w pucharach na wiosnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzałem wynik parę minut temu to było 2-1 :D
No to mamy 2 drużyny w LE, a punkty do rankingu wpadają. Gramy słabo, ale przy takim szczęściu nie zdziwię się jak któryś zespół przejdzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 23:01, Hoplita napisał:

Ale jaja w LE! Wisła wygrywa, co prawda po słabym meczu, ale przynajmniej grając ambitnie
z Twente 2:1, a Odense remisuje na wyjeździe z Fulham 2:2, mimo że przegrywali już 2:0,
a ostatniego gola strzelili w doliczonym czasie. A to oznacza, że Wiślacy zajmują 2-gie
miejsce w grupie i awansują dalej, mimo że to chyba najsłabsza runda jesienna w naszym
wykonaniu od jakichś 10 lat. I mamy 2 drużyny grające w pucharach na wiosnę!

Moskal wygrał chyba robotę na wiosnę, nie wyobrażam sobie by go wywali po takim sukcesie. A dwóch polskich drużyn na wiosnę... dawno nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie... Popłakałem się wczoraj ze szczęscia... :) Ja nie wierzę w to, co się stało, naprawdę... Brawo Wisła, brawo Legia (no, i brawo Odense ;) ). 2 drużyny z Polski na wiosnę w pucharach - nieprawdopodobne :) Cud nad Wisłą! Nie wierzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 00:25, paweldomar1 napisał:

Panowie, Panie... Popłakałem się wczoraj ze szczęscia... :) Ja nie wierzę w to, co się
stało, naprawdę... Brawo Wisła, brawo Legia (no, i brawo Odense ;) ). 2 drużyny z Polski
na wiosnę w pucharach - nieprawdopodobne :) Cud nad Wisłą! Nie wierzę... :)

Nie, w Londynie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi punktami do rankingu UEFA ? Wiem, że za zwycięstwo w fazie grupowej są dwa punkty, za remis jeden tak samo za zwycięstwo w eliminacjach. Ale co musiały by zrobić polskie drużyny, żeby uzyskać dodatkowe miejsce w Lidze Europy w przyszłym sezonie?
Edit: wszystkie zdobyte punkty dzieli się przez liczbę drużyn, które w danym roku wystąpiły w pucharach i tak otrzymaną liczbę precyzuje się do trzech miejsc po przecinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 07:53, Dark_elves napisał:

Jak to jest z tymi punktami do rankingu UEFA ? Wiem, że za zwycięstwo w fazie grupowej
są dwa punkty, za remis jeden tak samo za zwycięstwo w eliminacjach. Ale co musiały by
zrobić polskie drużyny, żeby uzyskać dodatkowe miejsce w Lidze Europy w przyszłym sezonie?
Edit: wszystkie zdobyte punkty dzieli się przez liczbę drużyn, które w danym roku wystąpiły
w pucharach i tak otrzymaną liczbę precyzuje się do trzech miejsc po przecinku.

Z tego co pamiętam na 90minut.pl była taka rozpiska wariantów przy okazji awansu Legii, gdzieś w tym czasie z tego co pamiętam, 5 miejsc mają takie państwa które uciułały ok. 25 pkt. w ciągu 5 lat. Nasi musieli by chyba zagrać razem w finale by nadgonić te wcześniejsze lata ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła nie zaskoczyła tylko raczej przeciwnik drugiego meczu prowadził po I połowie 2:0 i zremisował. Fulham sam sobie brak awansu sprezentował.
Miło ze 2 Polskie kluby wyszły z grupy, jak ktos by mi to powiedział przed rozgrywkami fazy grupowej ze Legia i Wisła wyjdą to bym tego kogoś wyśmiał.

Licze dziś że Legia przypieczętuje awans zwycięstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale co musiały by zrobić polskie drużyny, żeby uzyskać dodatkowe miejsce w Lidze Europy w przyszłym sezonie?

W przyszłym sezonie to już nic się nie zmieni, gdyż ranking UEFA jest rozpatrywany bodajże dwa lata wstecz. Chodzi o to, że drużyny rozpoczynające sezon wiedzą już o co grają, np. Niemcy byli już w zeszłym sezonie na 3 miejscu w rankingu wyprzedzając Włochów, ale 4 drużyny w LM będą mogli wystawić dopiero w przyszłym sezonie, teraz dopiero walczą o te miejsca 1-4.
Tak, więc musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na coraz lepsze występy polskich drużyn, a niedługo możemy coś tam dodatkowo zyskać, ale na miejsce w LM bez eliminacji bym się nie nastawiał w przeciągu najbliższych kilku lat, głownie możemy zyskać prawo późniejszego startu w eliminacjach LE, co może nas uchronić od kompromitacji na kazachskich stepach jak to było w tym roku ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potencjalni rywale Wisły i Legii:
- PAOK albo Rubin Kazan (nie bardzo mi się chce wierzyć w awans Tottenhamu)
- Standard Liege
- PSV Eindhoven (tylko dla Wisły)
- Sporting Lizbona
- Besiktash
- Athletic Bilbao
- Metalist Charków
- Braga/Club Brugge/Birmingham City (raczej Braga)
- najpewniej Atletico Madryt (do wyboru też Udinese albo Celtic)
- Schalke
- Twente (tylko dla Legii)
- Anderlecht
- Manchester United
- Manchester City
- Valencia
- Olympiacos Pireus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować