Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Póki co wygrywa Marco Reus i nic dziwnego, bo jeśli nie byłoby w tym zestawieniu Lewandwoskiego, to na pewno zagłosowałbym na Reusa. Gość jest bardzo ważny dla M''Gladbach i wdziałem kilka jego meczów, w których nieźle się wyróżniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej występował na pozycji pomocnika, teraz głównie atak. Szybki, dobry drybling i całkiem niezłe strzały. Podobno City i Bayern się nim mocno interesują. Gdyby nie to, że United ma sporo napastników i ofensywnych pomocników, to z miłą chęcią bym go tam widział ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 13:03, Ecko09 napisał:

http://www.bundesliga.de/de/spielerdesspieltags/2011/spielerderhinrunde.php
Głosowanie na najlepszego piłkarza Bundesligi w pierwszej połówce sezonu. Każdy wie na
kogo głosować? :D

Można tam gdzieś jeszcze zagłosować na Piszczka który prowadzi, podobnie jak w tej chwili Lewy, a nawet bardziej w ankiecie na prawego obrońce Bundesligi.
Co do Reusa to może też trafić do BVB bo grał tam w juniorach. Ciekawe gdzie by go tam upchali, może za Gotze, kiedy sprzedadzą Mario.. albo taki atak marzeń dla kibiców BVB Reus-Lewy? A Barrios out za jakieś 10 mln euro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 22:01, SongoX napisał:

W południe Lewy jeszcze przegrywał z Reusem, a teraz wygrywa i to znacząco :P Widać efekty
pracy polskich kibiców ;]


Chciałeś powiedzieć miażdżąco;] Właśnie zagłosowałem i aż się zdziwiłem widząc wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henry praktycznie na 100% już w Arsenalu na 2 miesiące. Szczerze to nie wiem, może Wenger chce wzmocnić rezerwę? Czy aż tak nie ufa Arshy, Benayounowi i AOC''owi? Nie żebym się nie cieszył z powrotu największej legendy klubu, która zresztą nadal ma niemałe umiejętności. Ale dla zawodników z ławki to musi być ciężka sytuacja, gdy klub ściąga specjalnie na 2 miesiące nowego zawodnika tylko dlatego, że dwóch innych graczy musi odejść na rozgrywki krajowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 01:01, JayL napisał:

Henry praktycznie na 100% już w Arsenalu na 2 miesiące. Szczerze to nie wiem, może Wenger
chce wzmocnić rezerwę? Czy aż tak nie ufa Arshy, Benayounowi i AOC''owi?


Arszawin jest kompletnie bez formy w tym sezonie, podobnie Benayoun , który nawet nie zbliżył się do formy z czasów gdy grał w Liverpoolu. Klasowy napastnik jest Arsenalowi potrzebny , van Persie na razie strzela praktycznie wszystko co może, ale co będzie jak się zatnie. Gervinho gra nieźle ,ale ma problemy z wykańczaniem sytaucji. Chamakh po niezłym początku w poprzednim sezonie , w tym wchodzi na boisko z ławki i gra słabo. Wypożyczenie Henriego to dobry ruch Wengera. Zawodnik zna klub, ligę, nie musi się aklimatyzować na wyspach , praktycznie od razu jest gotowy do gry. . Mam nadzieję , że uda mu się strzelić parę bramek w ciągu tych dwóch miesięcy , ale wydaję mi się że Arsenal powinien rozejrzeć się za jakimś napasitnikiem jeszczę w zimowym okienku transferowym ( może ktoś taki jak Podolski byłby dobrym wyborem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 15:44, Lisun napisał:

Po tym, co obejrzałem przed chwilą na Canal+ Sport (Man United - Blackburn) uważam, że
De Gea jest złym wyborem...


Właśnie zapytam jak wyglądał ten mecz, Manchester zagrał tak tragicznie po ostatnich dobrych spotkaniach, Blackburn zagrał mecz życia, czy zdecydowały jakieś fatalne błędy indywidualne i pech. Z tego co napisałeś wnioskuje, że bramkarz United wydatnie przyczynił się do tej klęski (bo chyba tak mozna nazwać porażkę u siebie z kandydatem do spadku).
Kurs u buków na Blackburn wynosił nawet 25.00, ależ można było sobie przyrobić na koniec roku, ale kto by to przewidział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało to tak:
1. połowa - Berbatov sfaulował Sambę w polu karnym, karny 0:1. Ogólnie lekka przewaga United, acz strzelali albo w bramkarza, albo obok bramki.
2. połowa - Najpierw Yakubu okiwał 3 obrońców przed polem karnym i wsadził piłkę De Gei między nogi, 0:2. Potem United wyrównało dwoma szybkimi kontrami z golami Berbatova (głównie dzięki dobrym podaniom Da Silvy i błędach Pedersena) i mamy remis 2:2.
I tu dochodzimy do rzutu rożnego w 81 minucie dla Blackburn. Dośrodkowanie w pole, De Gea skacze, ale upada na tyłek i piłkę do praktycznie pustej bramki (stało w niej 3(!!!) obrońców, ale żaden nawet się nie ruszył) kieruje główką Henley.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Hiszpanią na Euro może nie być różowo, Villa złamał nogę, a Torresa ze względu na słabą formę i małą liczbę występów może nie zabrać Del Bosque. Tylko kto ich miałby zastąpić? Może wielki powrót Raula do repry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 10:43, Paoro napisał:

Z Hiszpanią na Euro może nie być różowo, Villa złamał nogę, a Torresa ze względu na słabą
formę i małą liczbę występów może nie zabrać Del Bosque. Tylko kto ich miałby zastąpić?
Może wielki powrót Raula do repry :)

Ja problemu w napadzie nie widzę. Hiszpania to nie Polska, oni mają mnóstwo napastników. Dla mnie atak powinien wyglądać tak : Llorente - Soldado. Llorente głębiej w pole karne bo to "koks" będzie walczył w powietrzu, a Soldado w razie czego strzały z dalszej odległości albo jakieś zagranie do "koksa" albo jakieś szybkie wbicie się w pole karne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soldado wedlug mnie bardziej pasuje do reprezentacji i powinien grac w pierwszym skladzie albo sam albo razem z Lorrente.Do tego jeszcze jest Negredo co prawda ostatnio malo gra ze wzgledu na kontuzje ale swoje nie przecietne umiejetnosci juz zdarzyl zademonstrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że chyba Llorente bardziej przypomina Torresa, a z Fernando w 1. składzie wygrali Euro 2008.
Llorente za Torresa
Silva za Ville
Busquets za Sennę (tak jak w RPA)
ktoś tam na lewą obronę
I mogą w zasadzie zagrać tak samo jak w Austrii i Szwajcarii (z małymi zmianami, głównie Silva to inny zawodnik niż Villa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ataku Hiszpanii na EURO mówi się nawet, że jeśli Callejon będzie dalej grał w następnych meczach jak do tej pory, to nawet dla niego może otworzyć się szansa na występy w reprezentacji.

Jeśli chodzi o mecz United, to bardzo szkoda, że zespół nie zdobył cennych trzech punktów. Wtedy przewaga nad City byłaby mniejsza, jeśli wygrają oni swój mecz. Chelsea przegrała swój mecz, Tottenham także stracił punkty ze Swansea City. Ciekawa kolejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 14:13, ManweKallahan napisał:

Z tym, że chyba Llorente bardziej przypomina Torresa, a z Fernando w 1. składzie wygrali

Możesz mi wytłumaczyć w jaki sposób Llorente przypomina Torresa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować