Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2006 o 11:49, walgierz napisał:


Cali Włosi. Za to ich "lubię". Nie zaniedbają żadnego sposobu, żeby osłabić przeciwnika.


Najwyraźniej nie dostrzegasz co robią przez cały Mundial niemieckie media :D
Natomiast włoska prasa zamiast pomagać, raczej przeszkadzała swoim zawodnikom. Skandal korupcyjny to był ciągle temat numer jeden i nie przesłaniały tego nawet kolejne wygrane reprezentacji. Paradoksalnie może to Włochom pomóc - nie jestem do końca pewien, ale chyba w ''82 roku (albo w tamtym okresie) też miał miejsce jakiś olbrzymi skandal we włoskiej piłce? Skończyło się na mistrzostwie...

Dnia 04.07.2006 o 11:49, walgierz napisał:

Tyle, że Frings, delikatnie mówiąc, nie błyszaczał dotychczas (jeden piękny strzał to trochę
mało, żeby chwalić jego grę) i będzie ironia losu, jeśli grający za niego Borowski załatwi
włoskich cwaniaczków.
Ale dzisiaj mam ból głowy. Kibicowanie Niemcom albo Włochom to jak wybór pomiędzy prostatą
a hemoroidami...
Co nie zmienia faktu, że zakrzyknę donośnie: Forza Italia!!! ;P


Ja... ja musze sie z czegoś wam zwierzyć... trudno mi to powiedzieć... ale dzisiaj... ja też... Forza Italia! :P

Ballack nie przeżyje dzisiejszego starcia z Gattuso ;-)

-> Rzezim

A słyszałeś co Jacek Gmoch powiedział o Fernando Torresie? Według niego on nie pasuje do Hiszpanów z wyglądu, ma takie słowiańskie rysy twarzy, być może z pochodzenia jest Polakiem, później dodał,że być może Andrzej Buncol w 1982 roku spłodził jakiegoś potomka na mundialu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 12:39, .Darnok napisał:

> Co nie zmienia faktu, że zakrzyknę donośnie: Forza Italia!!! ;P

Ja... ja musze sie z czegoś wam zwierzyć... trudno mi to powiedzieć... ale dzisiaj... ja też...
Forza Italia! :P


Zdrowie wszystkich, którym przez ściśnięte (mimowolnie) gardła będzie się wydobywać dziś: F O R Z A !

PS. A poza tym marzy mi się gol dla Włoch w doliczonym czasie gry, najlepiej w 91''... Oczywiście zdobyty przez Pippo, po tym jak piłka odbije mu się od głowy, następnie od kolana i wpadnie do bramki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koles ja tu tylko wyzywam szwbow od szwabow, polakow od cwaniakow i zlodziei i murzynow od czarnuchow wiec nie wkurzaj mnie nazywajac mnie rasistą bo sam nim jestes probujac wciskac swoje papierowe poglady innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 12:55, Indrid Cold napisał:

koles ja tu tylko wyzywam szwbow od szwabow, polakow od cwaniakow i zlodziei i murzynow od
czarnuchow wiec nie wkurzaj mnie nazywajac mnie rasistą bo sam nim jestes probujac wciskac
swoje papierowe poglady innym.


W takim razie przedstaw się !! Kim ty jesteś ?? Pewnie ideałem co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Portugalia zdobędzie mistrzostwo świata. Fajnie by było. Oni jeszcze nie zdobyli pucharu świata, a każda z drużyn w półfinale ma taki tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 13:20, Seqiu napisał:

Mam nadzieję, że Portugalia zdobędzie mistrzostwo świata. Fajnie by było. Oni jeszcze nie zdobyli
pucharu świata, a każda z drużyn w półfinale ma taki tytuł.


Portugalia nie zasługuje nawet na miejsce na którym jest teraz. Więc tym bardziej mam nadzieję że nie wyjdą już dalej, ja licze na Francję, do tj pory nie grali super, ale mecz z Brazylią dowiódł że stać ich na wiele i to sie liczy. Ew. moga być Włosi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


ciach /.../

Dnia 04.07.2006 o 13:27, Budo napisał:

Ew. moga być Włosi ;]



ciach /../

Fajnie, bo ja to samo sądzę o Włochach co ty o Portugali :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 13:30, Prażyna napisał:

a ja mam nadzieje ze Niemcy wygraja!!;))) JESZCZE TEGO LATA, JESZCE TEGO LATA, NIEMCY BEDA
MISTRZEM śWIATA!!!!;)))


Ja myślę że z szansami największymi są Włochy - tak myślę patrząc na to ile wygrali w towarzyskim z Niemcami... 1:4 to był mały pogrom ;-) a jeśli teraz znów wygrają z Niemcami to jeśli
a) z Francją to pewnie wygrają w karnych
b) z Portugalią wygrają w meczu (nie wiem czy w dogrywce czy nie) ale tak myślę bo jeśli znów będą karne to Portugalia mistrzem świata ;-)

To są tylko domysły... ogólnie jednak Francja lub Włochy mają największe szanse według mnie - patrząc na ostatnie mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 13:35, gieroj napisał:

> a ja mam nadzieje ze Niemcy wygraja!!;))) JESZCZE TEGO LATA, JESZCE TEGO LATA, NIEMCY
BEDA
> MISTRZEM śWIATA!!!!;)))

Ja myślę że z szansami największymi są Włochy - tak myślę patrząc na to ile wygrali w towarzyskim
z Niemcami... 1:4 to był mały pogrom ;-) a jeśli teraz znów wygrają z Niemcami to jeśli
a) z Francją to pewnie wygrają w karnych
b) z Portugalią wygrają w meczu (nie wiem czy w dogrywce czy nie) ale tak myślę bo jeśli znów
będą karne to Portugalia mistrzem świata ;-)

To są tylko domysły... ogólnie jednak Francja lub Włochy mają największe szanse według mnie
- patrząc na ostatnie mecze.

ee tam i tak beda mistrzami;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 13:30, Prażyna napisał:

a ja mam nadzieje ze Niemcy wygraja!!;))) JESZCZE TEGO LATA, JESZCE TEGO LATA, NIEMCY BEDA
MISTRZEM śWIATA!!!!;)))


Założę się, że kibicujesz Niemcom bo Tokio Hotel jest z Niemiec, zgadłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 13:41, spider88 napisał:

Portugalia , czasami musi jakiś czarny koń wygrać , może w tym roku ;)



No nie wiem... jak z Grecją przewalili? ;-) ale jeśli będą karne to: jescze tego lata Portugalia mistrzem świata ;-P

Prażyna - może... ale nie mów hop zanim nie przeskoczysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 13:43, gieroj napisał:

No nie wiem... jak z Grecją przewalili? ;-)

Być może wyciągneli wnioski i teraz to oni sprawią taką niespodziankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 13:43, Vaxinar napisał:

> a ja mam nadzieje ze Niemcy wygraja!!;))) JESZCZE TEGO LATA, JESZCE TEGO LATA, NIEMCY
BEDA
> MISTRZEM śWIATA!!!!;)))

Założę się, że kibicujesz Niemcom bo Tokio Hotel jest z Niemiec, zgadłem ?

ale domyslny jestes;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 13:43, gieroj napisał:

> Portugalia , czasami musi jakiś czarny koń wygrać , może w tym roku ;)


No nie wiem... jak z Grecją przewalili? ;-) ale jeśli będą karne to: jescze tego lata Portugalia
mistrzem świata ;-P

Prażyna - może... ale nie mów hop zanim nie przeskoczysz ;-)

dziasiaj sie okaze ze mailam racje;)));P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 13:11, spider88 napisał:

> koles ja tu tylko wyzywam szwbow od szwabow, polakow od cwaniakow i zlodziei i murzynow
od
> czarnuchow wiec nie wkurzaj mnie nazywajac mnie rasistą bo sam nim jestes probujac wciskac

> swoje papierowe poglady innym.

W takim razie przedstaw się !! Kim ty jesteś ?? Pewnie ideałem co ??

jak najbardziej i a napewno nie pozwole by jakis podrostek trenowal na mnie to co mu na psie nie wychodzi. Co ja zrobie ze wszystkim zony nie daja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 14:27, Indrid Cold napisał:

jak najbardziej i a napewno nie pozwole by jakis podrostek trenowal na mnie to co mu na psie
nie wychodzi. Co ja zrobie ze wszystkim zony nie daja...

Słuchaj to nie jest temat o ludziach którzy mają problem ze swoim ego .Poszukaj sobie czegoś innego .A na żone się nie gniewaj przejdzie jej .Skończ ten offtop .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 14:27, Indrid Cold napisał:

jak najbardziej i a napewno nie pozwole by jakis podrostek trenowal na mnie to co mu na psie
nie wychodzi. Co ja zrobie ze wszystkim zony nie daja...

Widzę, że niektórym ludziom już nie można grzecznie zwrócić uwagi. Po prostu zostawiam to i Twój wcześniejszy post bez komentarza i proszę nie odpisuj mi na ten post, gdyż nie widzę w tej dyskusji wielkego sensu.

Kibicuję Niemcom i mam nadzieję, że wygrają dziś w wielkim stylu bez pomocy sędziego żeby móc udownodnić innym, że nie są słabi i tylko dzięki sędziemu grają dalej. Wierzę, że sędzia będzie obiektywny i będą jedynie małe błędy, bo bezbłędnego sędziego na tych mistrzostwach nie widziałem.
P.S. Wie ktoś jaki sędzie dziś będzie prowadził to spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować