Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2012 o 19:28, Iverson7 napisał:

Szczerze?Kibice chelsea to nieźli hipokryci.Tylko w ostatnim czasie strzeliliście gola
Tottenhamowi po ewidentnej ręce cola,sędzia oszczędził lamparda i cola w meczu z Wolves.A
teraz się czepiacie czerwonej kartki Kompanego?


A ja bym prosił o rozdzielanie kibiców Chelsea, od polskich kibiców i fanów Chelsea...

KIedyś mnie naszła taka refleksja, po czytaniu parunastu serwisów fanów Man United, Chelsea, LFC, Barcy i Realu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 23:24, Vaksinar napisał:

KIedyś mnie naszła taka refleksja, po czytaniu parunastu serwisów fanów Man United


Ano fakt, nawet czytając wpisy od fanów United na tym forum - coś w tym jest co piszesz wyżej ;)

A co do śedziowania tego meczu - Chris Foy - tyle na ten temat. Co ten gość ''sędziuje'' w tym sezonie to się w pale nie mieści, kto nie widział, niech zobaczy skróty meczów QPR-Chelsea czy Stoke - Tottenham. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:35, Rogalenko napisał:

> Pokażemy Interowi gdzie ich miejsce w szeregu :]
Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję Interu to będzie ciężko, aczkolwiek będziemy mieli
atut w postaci kibiców i to mam nadzieję pomoże nam odnieść sukces. Pięknie byłoby wejść
w 2012 rok tłamsząc na starcie merda-azzurich :)

Ich dyspozycji ? Kompletne zero w porównaniu z Naszą ;p
Nie spodziewam się niczego prócz zwycięstwa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:35, Rogalenko napisał:

pojedynku Barki z Realem jest po prostu śmieszne

bylo omawianie - najwiekszy pojedynek swiata - derby europy :D


no i prosze, sedziowie w koncu zabrali barcelonie. i choc espanyol mial duzo sytuacji, to jednak zwyciestwo wisialo na wlosku. jest jakas sprawiedliwosc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 23:48, Moutywator napisał:

> pojedynku Barki z Realem jest po prostu śmieszne
bylo omawianie - najwiekszy pojedynek swiata - derby europy :D

Jeśli zagrają tak jak ostatnio ,to będzie największe ziewowisko europy xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2012 o 23:24, Vaksinar napisał:

A ja bym prosił o rozdzielanie kibiców Chelsea, od polskich kibiców i fanów Chelsea...

nie kpij ze mnie. niewłaściwe serwisy najwidoczniej przeglądasz. Ja jestem kibicem Chelsea i nikogo nie obrażam na prawo i lewo. Czyim tak wogóle jesteś fanem? Żade nkibic Chelsea nie czepiał się kartki dla Kompanego bo i po co, to nasi rywale - wg. mnie kartka słuszna (to odnośnie cytatu), nie lubimy MCity - ale je szanujemy, tak jak pozostałe zespoły P L. Jestem w fanklubie Chelsea i zapewniam Cię, że jak oglądamy razem mecz, czy siedzimy w barze to o czerwonych kartkach dla Mcity, MU, Arsenalu, ... i innych teoretycznych błędach sędziów nie rozmawiamy, ale np. debatujemy na tematy transferów, taktyki, Torresa (prawie nikt go od nas nie lubi bo zdraził The Reds, na rzecz rywali) i innych tematów związanych z Chelsea.
Polski kibic=fan Chelsea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 23:48, Moutywator napisał:

no i prosze, sedziowie w koncu zabrali barcelonie. i choc espanyol mial duzo sytuacji,
to jednak zwyciestwo wisialo na wlosku. jest jakas sprawiedliwosc! :D


Mam nadzieję, że Ty prawa nie studiujesz, bo z takim podejściem do sprawiedliwości byłbyś najgorszym prawnikiem/sędzią świata, pobił byś na głowę nawet Amerykanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 09:55, Bambusek napisał:

Mam nadzieję, że Ty prawa nie studiujesz, bo z takim podejściem do sprawiedliwości byłbyś
najgorszym prawnikiem/sędzią świata, pobił byś na głowę nawet Amerykanów.

Patrząc kto pracuje u nas w prokuraturze i w sądach nie zdziwiłbym się jakby studiował prawo.
Przecież takich inteligentów , to tam na pęczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 10:58, Eff3ctiv3 napisał:

Patrząc kto pracuje u nas w prokuraturze i w sądach nie zdziwiłbym się jakby studiował
prawo.
Przecież takich inteligentów , to tam na pęczki.

biorac pod uwage ze jedno nie ma z drugim totalnie nic wspolnego pokazales wlasnie kto tu jest inteligentem, a wlasciwie bambusek pokazal, a ty mu przyklasnales co swiadczy o tobie rownie niedobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś taki , jak Ty ocenia ludzi, to nie ma się akurat czym przejmować. W tych kwestiach autorytem, to Ty na pewno nie jesteś.Na koniec powiem, że nie mam zamiaru się z nikim kłócić, więc po prostu skończe z tobą dyskutować. Jak się kogoś nie lubi, to najlepiej go zignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:38, Smooqu napisał:

Ale skoro najlepszym sędzią tej ligi jest Howard Webb to co się dziwić że każdy pokazuje
czerwone z tylka wzięte. A za czerwoną kartke 3 mecze pauzy -.-


Nie wiem co masz do Webba, bo większych błędów nie popełnia :D akurat często oglądam mecze PL gdzie on sędziuje i naprawdę robi to bardzo dobrze.
A co do tych czerwonych kartek, wcale nie uważam, że są pokazywane za byle głupie przewinienia. Moim zdaniem sędziowie starają się raczej zapobiegać złamaniom nóg, których w ostatnich latach w PL kilka było i pokazują czerwień za szczególnie niebezpieczne wejścia - np. wyprostowanymi nogami w okolice kostek przeciwnika. A nawet jeśli faulu nie było to wg przepisów nie oznacza to, że kartki być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest moda na hejtowanie Webba od czasu Euro 2008, a on faktycznie jest obecnie jednym z najlepszych arbitrów (przynajmniej w PL), nie żeby był jakimś wybitnym sędzią, ale inni są po prostu jeszcze gorsi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 09:04, radek44564 napisał:

nie kpij ze mnie.

Nie o Tobie piszę w moim poście.
Piszę o wielu różnicach polskich fanów danego klubu od ich fanów z macierzystego kraju. Chelsea byłą tylko przykładem, ponieważ gość któremu odpowiadałem pisał o Chelsea.
A miałem tam na myśli np. fanów Barcelony. Choć osobiście znam paru Polaków, którzy są z tym klubem na dobre i na złe to w internecie można zobaczyć wylewającą się butę kibiców tego zespołu, czego poodobno nie można powiedzieć o Hiszpanach.... Katalończykach kibicujących temu klubowi.
Taką różnicę dostrzegam również wśród polskich fanów Man United, twierdzących, że CR7 to najlepszy piłkarz w historii klubu. I właściwie można to powiedzieć o wielu klubach.

Dnia 09.01.2012 o 09:04, radek44564 napisał:

Polski kibic=fan Chelsea

Dla mnie nie do końca. I Broń mi panie Boże - nie chodzi o przymiotnik "polski". :) Kiedyś toczyła się tu jakże głęboka dyskusja o różnicy między kibicem, a sympatykiem. Gdzie pierwszy jest naprawdę zżyty z klubem, jeździ choć co jakiś czas na ten mecz (albo w ogóle widział na oczy tą Barcelonę jako kibic FCB, czy chociaż ten Dortmund jako fan BVB), a sympatykiem, który lubi oglądać sobie mecze i zna sklad.
I żeby nie było. Post nie jest kierowany do Ciebie, ale ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest moda na hejtowanie na ludzi, którzy twierdzą, że Webb jest beznadziejny.

Opierając się tylko na meczach PL, których rocznie oglądam 60-80 po prostu uważam, że on nie czuje gry i popełnia tragiczne błędy

http://watchhighlightsonline.blogspot.com/2011/12/video-sunderland-1-1-everton-highlights.html 1.31

To tylko ostatni z nich.

Oczywiście zaraz będzie hejt bo austria bo coś tam bla bla, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nagrody fifa rozdane. Najlepszy piłkarz messi. Fakt, że sezon miał udany, ale jako kibic piłki nożnej czuje się oczukany za rok poprzedni gdzie też on zdobył złotą piłkę, a w moim przsekonaniu wtedy należała się Xaviemu. Best goal dla neymara. Mnie osobiście takie bramki nie rajcują i jako normalnemu kibicowi najbardziej podobał mi się gol Rooneya. Trener roku Guardiola. I to czy słusznie czy nie wam zostawiam do ocenienia. Wq. z jednej strony tak z drugiej mniej. Zdobył mnóstwo pucharów w tym roku, ale z drugiej strony z takim składem, w takiej formie innych.
Trenerem żeńkich ekip wybrano trenera japonii i tu chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. Podobnie co do zawodniczki roku też japonka. Rozegrały fenomenalny turniej, wygrały i chwała im za to. Nagroda prezydenta dla SAF''a. Miła i przyjemna statuetka dla Boss''a. Swoją drogą widzieliście mine pique kiedy na scenie pojawiła się shakira?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 15:08, Eff3ctiv3 napisał:

Jeśli ktoś taki , jak Ty ocenia ludzi, to nie ma się akurat czym przejmować. W tych kwestiach
autorytem, to Ty na pewno nie jesteś.Na koniec powiem, że nie mam zamiaru się z nikim
kłócić, więc po prostu skończe z tobą dyskutować. Jak się kogoś nie lubi, to najlepiej
go zignorować.

no ladnie, ladnie, ty za to jestes autorytetem i masz pelne prawo obrazac innych i oceniac ich inteligencje. brawo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 16:31, Vaksinar napisał:

Dla mnie nie do końca. I Broń mi panie Boże - nie chodzi o przymiotnik "polski". :) Kiedyś
toczyła się tu jakże głęboka dyskusja o różnicy między kibicem, a sympatykiem. Gdzie
pierwszy jest naprawdę zżyty z klubem, jeździ choć co jakiś czas na ten mecz (albo w
ogóle widział na oczy tą Barcelonę jako kibic FCB, czy chociaż ten Dortmund jako fan
BVB), a sympatykiem, który lubi oglądać sobie mecze i zna sklad.
I żeby nie było. Post nie jest kierowany do Ciebie, ale ogólnie.

czyli mieszkaniec madrytu, ktory jest np. inwalida, albo nie stac go na ogladanie na zywo ukochanego zespolu, ktorych kocha, ktorym zyje nie jest fanem, tylko sympatykiem. swietny tok rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować