Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2012 o 14:49, Diverso napisał:

Słyszałem, że Granero też miał zagrać od początku? Ojej...

ale zagral altintop, wiec tak czy siak wasze wysmiewanie pokazalo jak glupi jestescie i tyle. ja nie mowilem ze obaj wyjda na 100%, powiedzialem tylko ze slyszalem ze ma wyjsc altintop i granero, takze tak czy siak - osmieszyliscie sie.

Dnia 20.01.2012 o 14:49, Diverso napisał:

Gdzie ten półrezerwowy skład? :P
Fajne tłumaczenie porażki :)
Półrezerwowy - czyli 5 zawodników, którzy to? :)

altintop, cantrao, carvalho (ktory zagral piwerwszy raz od 3 miesiecy), higuain i lass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 14:57, Eff3ctiv3 napisał:

Z tego co pamiętam, to Altintop był jedynym rezerwowym. Tyle że on akurat zagrał świetne
spotkanie.

to jak wedlug ciebie brzmi definicja pilkarza rezerwowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 14:57, Moutywator napisał:

> Półrezerwowy - czyli 5 zawodników, którzy to? :)
altintop, cantrao, carvalho (ktory zagral piwerwszy raz od 3 miesiecy), higuain i lass.


Higuain grał w tym sezonie więcej (co prawda tylko o 1 mecz) i strzelił tyle samo goli co Benzema, więc nie wiem jak można nazwać go rezerwowym [dane z realmadrid.pl].
Rezerwowi to byli tylko Altintop i Carvalho, Diarra i Coentrao to w trakcie sezonu dżokery, ale w meczach z Barceloną już niekoniecznie:
Portugalczyk w pierwszym meczu w tym sezonie wszedł w drugiej połowie, a w kolejnych 3 grał po 90 minut.
Francuz w obu ostatnich o 1. minuty, nie grał w Superpucharze, a w zeszłym sezonie 3/5 meczów, 2x90 i 1x45.
No jakoś nie bardzo na permanentnie grzejących ławę graczy wyglądają ci dwaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 15:27, sirufok napisał:

I tak zaraz skontruje Cię na swój pokręcony sposób. Nasz kibic zawsze ma rację, nigdy
nie znajdziecie mocniejszych argumentów od jego.

no nie, jak udowadniam, ze mam racje, to dzieci jak ty, udaja ze tego nie widza i dalej jada ze swoja spiewka. zenujace zachowanie zenujacych dzieci. najlepszy przyklad to wysmiewanie nawet wtedy, kiedy mam racje, takze to dowodzi ze czego i jakbym nie mowil i tak bedzie zle bo jestescie slepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kim jest wedlug ciebie rezerwowy, prosze, napisz. :)

Dnia 20.01.2012 o 15:19, ManweKallahan napisał:

> > Półrezerwowy - czyli 5 zawodników, którzy to? :)
> altintop, cantrao, carvalho (ktory zagral piwerwszy raz od 3 miesiecy), higuain
i lass.

Higuain grał w tym sezonie więcej (co prawda tylko o 1 mecz) i strzelił tyle samo goli
co Benzema, więc nie wiem jak można nazwać go rezerwowym [dane z realmadrid.pl].

higuain gral mniej minut niz benz czy di maria, czy ronaldo = rezerwowy. do takich statystyk polecam transfermarkt.de. oczywiscie w lidze, bo puchar sie nie liczy jako, ze tam czesto wystawiaja rezerwy, takze nie ma co tego brac pod uwage.

Dnia 20.01.2012 o 15:19, ManweKallahan napisał:

Rezerwowi to byli tylko Altintop i Carvalho, Diarra i Coentrao to w trakcie sezonu dżokery,

czyli cala obrona prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 15:37, Moutywator napisał:

no nie, jak udowadniam, ze mam racje, to dzieci jak ty, udaja ze tego nie widza i dalej
jada ze swoja spiewka. zenujace zachowanie zenujacych dzieci. najlepszy przyklad to wysmiewanie
nawet wtedy, kiedy mam racje, takze to dowodzi ze czego i jakbym nie mowil i tak bedzie
zle bo jestescie slepi.


A co ty taki skromny dzisiaj? Pamiętaj, że zawsze masz rację. Z takim nastawieniem zajdziesz w życiu naprawdę daleko, więc trwaj w tym niezmiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 16:00, sirufok napisał:

A co ty taki skromny dzisiaj? Pamiętaj, że zawsze masz rację. Z takim nastawieniem zajdziesz
w życiu naprawdę daleko, więc trwaj w tym niezmiennie.

wlasnie o tym mowie. racja czy nie, trollujesz ile sie da. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rezerwowy to gość, który większość sezonu siedzi na ławie, a czasem się na nią nawet nie łapie i gra kilka spotkań w sezonie, a dżoker to zawodnik, który często wchodzi z ławki w trakcie spotkań i dostaje też nieraz możliwość gry od początku.
Oczywiście piszę o ogólnym postrzeganiu zawodnika, bo definicyjnie to oczywiście zawodnik, który w konkretnym meczu siedzi na ławce, ale nie o tym piszemy.
Wolę nie wrzucać do jednego worka piłkarzy, którzy w ciągu sezonu zagrają 5 razy po kilkanaście/kilkadziesiąt minut i takich, co wystąpią np. ponad 20 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihi :D

Ośmieszasz się Ty, no i Real jak w każdym Gran Derbi :)
Rozumiem, że frustrację trzeba wyładować.
Ech, gdzie te dawne relacje meczowe, długie, konkretne i obiektywne.

Teraz wystarczy jedno zdanie żeby wyjaśnić przyczyny porażki.
A w ogóle co to za piłkarz Cantrao? Grał taki? Nie znam. Jakiś zimowy transfer? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 16:24, ManweKallahan napisał:

Rezerwowy to gość, który większość sezonu siedzi na ławie, a czasem się na nią nawet
nie łapie i gra kilka spotkań w sezonie, a dżoker to zawodnik, który często wchodzi z
ławki w trakcie spotkań i dostaje też nieraz możliwość gry od początku.

aha, czyli druzyna gdzie od czsu do czasu sa rotacje nie ma rezerwowych, ma za to dzokerow. bardzo logiczne, ok.

Dnia 20.01.2012 o 16:24, ManweKallahan napisał:

Oczywiście piszę o ogólnym postrzeganiu zawodnika, bo definicyjnie to oczywiście zawodnik,
który w konkretnym meczu siedzi na ławce, ale nie o tym piszemy.
Wolę nie wrzucać do jednego worka piłkarzy, którzy w ciągu sezonu zagrają 5 razy po kilkanaście/kilkadziesiąt
minut i takich, co wystąpią np. ponad 20 razy.

dla mnie rezerwowy, to po prostu gosc ktory przegrywa rywalizacje na dana pozycje z innym zawodnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:03, Diverso napisał:

Hihi :D

Ośmieszasz się Ty, no i Real jak w każdym Gran Derbi :)

no wlasnie, wszystko sprowadzasz do trollingu pomijajac argumenty i tak dalej, odszczekujesz gowniarsko bez wzgledu na wszystko.

Dnia 20.01.2012 o 18:03, Diverso napisał:

Rozumiem, że frustrację trzeba wyładować.
Ech, gdzie te dawne relacje meczowe, długie, konkretne i obiektywne.

jw

Dnia 20.01.2012 o 18:03, Diverso napisał:

Teraz wystarczy jedno zdanie żeby wyjaśnić przyczyny porażki.
A w ogóle co to za piłkarz Cantrao? Grał taki? Nie znam. Jakiś zimowy transfer? :D

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:19, Moutywator napisał:

no wlasnie, wszystko sprowadzasz do trollingu pomijajac argumenty i tak dalej, odszczekujesz
gowniarsko bez wzgledu na wszystko.


Dziękuję, że mi przyznałeś rację z Twoim ośmieszeniem Hah :D "Ale zagrał Altintop, więc nawet jeśli podałbym cały skład to i tak mam rację :D"

Dnia 20.01.2012 o 18:19, Moutywator napisał:

jw


jw :D

>jw

jwjw :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pie...
Może przynajmniej sprawdź komu odpisujesz, a nie wal na oślep.
A i co to jest trolling? Jeżeli można prościć o definicję, bo coś tu pachnie moralnością Kalego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:23, Diverso napisał:

Dziękuję, że mi przyznałeś rację z Twoim ośmieszeniem Hah :D "Ale zagrał Altintop, więc
nawet jeśli podałbym cały skład to i tak mam rację :D"

do niczego sie nie przyznales, ty jestes trollem, na wszystko masz jedna odpowiedz, czyli drwiny i udawanie glupka. brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 19:06, Moutywator napisał:

z tego co wiem mourinho ma wystawic po czesci rezerwowy sklad,


Jeżeli wg Ciebie grał rezerwowy skład to spoko.

Dnia 16.01.2012 o 19:06, Moutywator napisał:

granero i altintop, takze bez stresu


Jeden Altintop, który zagrał przez absencje Arbeloi nie sprawia, że graliśmy rezerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:29, Moutywator napisał:

do niczego sie nie przyznales, ty jestes trollem, na wszystko masz jedna odpowiedz, czyli
drwiny i udawanie glupka. brawo.


Czemu mówisz o sobie w liczbie trzeciej? To nie średniowiecze :(
Uff, myślałem że jestem głupi, ale póki co tylko udaję :)
Myślałem, że jak dobiję do Twojego poziomu to będzie Nam łatwiej rozmawiać :(

Może tak będzie lepiej, poczekaj.

czemu mowisz o sobie w liczbie trzeciej? to nie sredniowiecze :( uff, myslalem ze jestem gupi, ale poki co tylko udaje, myslalem, ze jak dobije do twojego poziomu to bedzie nam latwiej rozmawiac.


Ale i napiszę coś o meczu. Czemu nie.

Obejrzałem cały. Był jaki był, czyli nudny ze względu na grę Barcy. Nie rozumiem dlaczego Real staje sparaliżowany i nic nie robi. Odbiór nie istnieje, w zasadzie to czekają aż Barca sama straci piłkę, nie potrafią rozegrać, spod pola karnego wycofują piłkę aż do bramkarza i tracą.
Pierwszy gol dla Barcy mnie zaskoczył. Dawno nie widziałem, żeby piłkarz podczas rzutu rożnego miał tyle miejsca. Ale bramka ładna, trzeba przyznać. Z taką grą nie widzę żeby Real mógł coś osiągnąć z Barceloną. Było tylko 2:1, powinno być więcej. Alonso to cień samego siebie z Liverpoolu. Ronaldo w meczach z Barceloną to samo. W zasadzie jak ogląda się tą zabawę, to Real równie dobrze mógłby być Racingiem, czy Mallorcą. Niczym się nie wyróżniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:35, Smooqu napisał:

> z tego co wiem mourinho ma wystawic po czesci rezerwowy sklad,

Jeżeli wg Ciebie grał rezerwowy skład to spoko.

jezeli dla ciebie po czesci rezerwowy sklad to to samo co rezerwowy sklad, to radze zaprzestania czytania, bo to za trudne.

Dnia 20.01.2012 o 18:35, Smooqu napisał:

Jeden Altintop, który zagrał przez absencje Arbeloi nie sprawia, że graliśmy rezerwami.

no tak, bo coentrao czy carvalho to przeciez filary tej druzyny, a nie zadne rezerwy! higuain tez, pierwszy sklad jak nic! to samo lass. ze niby gral dlatego bo khedira nie mogl? a gdziezby tam! to pierwszy sklad jest, nie zadne rezerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować