Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2012 o 18:38, Diverso napisał:

Czemu mówisz o sobie w liczbie trzeciej? To nie średniowiecze :(

znow gowniarska proba trollingu. widac ze z piaskownicy sie urwales z takimi tekstami. :D

Dnia 20.01.2012 o 18:38, Diverso napisał:

Uff, myślałem że jestem głupi, ale póki co tylko udaję :)
Myślałem, że jak dobiję do Twojego poziomu to będzie Nam łatwiej rozmawiać :(

brawo, brawo. to juz bylo dobre.kto ci pomagal?

Dnia 20.01.2012 o 18:38, Diverso napisał:

Może tak będzie lepiej, poczekaj.

czemu mowisz o sobie w liczbie trzeciej? to nie sredniowiecze :( uff, myslalem ze jestem
gupi, ale poki co tylko udaje, myslalem, ze jak dobije do twojego poziomu to bedzie nam
latwiej rozmawiac.

[*]

Dnia 20.01.2012 o 18:38, Diverso napisał:


Ale i napiszę coś o meczu. Czemu nie.

Obejrzałem cały. Był jaki był, czyli nudny ze względu na grę Barcy. Nie rozumiem dlaczego
Real staje sparaliżowany i nic nie robi. Odbiór nie istnieje, w zasadzie to czekają aż
Barca sama straci piłkę, nie potrafią rozegrać, spod pola karnego wycofują piłkę aż do
bramkarza i tracą.
Pierwszy gol dla Barcy mnie zaskoczył. Dawno nie widziałem, żeby piłkarz podczas rzutu
rożnego miał tyle miejsca. Ale bramka ładna, trzeba przyznać. Z taką grą nie widzę żeby
Real mógł coś osiągnąć z Barceloną. Było tylko 2:1, powinno być więcej. Alonso to cień
samego siebie z Liverpoolu. Ronaldo w meczach z Barceloną to samo. W zasadzie jak ogląda
się tą zabawę, to Real równie dobrze mógłby być Racingiem, czy Mallorcą. Niczym się nie
wyróżniają.

i wychodza braki niewiedzy - alonso cien pilkarza z liverpoolu! :D co tam, ze od dlugiego czasu jest wychwalany pod niebiosa i mowi sie ze gra najlepiej w ciagu jego kariery, liczy sie to, ze ma spadek formy w styczniu, jak cala druzyna co roku, by stwierdzic, ze jest cieniem czlowieka z przed lat. niech zyje glupota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:31, Moutywator napisał:

ja wiem komu odpisuje, natomiast nie wiem po co ty dajesz post, ktory totalnie nic nie
wnosi.

Czy aby na pewno?
Piszę bo też czytam wpisy na tym forum i już mnie wk... denerwują Twoje (popatrz można trochę szacunku)tzw. komentarze na temat, tak pełne kultury, dojrzałości i uprzejmości.
Jeżeli choć trochę zastanowisz się nad stylem, w jakim odpisujesz innym Forumowiczom, to może to coś jednak wniesie w Twoje życie.
A może to wołanie na puszczy?

Mimo wszytko zdrawim.
PS. Nie trudź się nie będę już odpisywał, na Twoje komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:43, Moutywator napisał:

znow gowniarska proba trollingu. widac ze z piaskownicy sie urwales z takimi tekstami.


za duzo zjadles piachu, sucho kolego :) znow zalosna proba cietej riposty ;d

Dnia 20.01.2012 o 18:43, Moutywator napisał:

[*]


jw :D

Dnia 20.01.2012 o 18:43, Moutywator napisał:

i wychodza braki niewiedzy - alonso cien pilkarza z liverpoolu! :D co tam, ze od dlugiego
czasu jest wychwalany pod niebiosa i mowi sie ze gra najlepiej w ciagu jego kariery,
liczy sie to, ze ma spadek formy w styczniu, jak cala druzyna co roku, by stwierdzic,
ze jest cieniem czlowieka z przed lat. niech zyje glupota!


ja nie rozumie. czy ty moglbys uzyc inteligencji? brak niewiedzy = wiedza geniuszu. pewnie ze cien pilkarza z Liverpoolu. co tam, ze wiekszosc uwaza ze w liverpoolu byl lepszy i znaczyl wiecej. niech zyje twoja glupota! panie braku niewiedzy. nie uzywaj zbyt zlozonych okreslen bo sie kompromitujesz.

brak niewiedzy brak niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... Od kilku stron ten temat to jedna wielka piaskownica. Najlepiej ogłosić w przypiętym poście nowe zasady tematu:
1. Moutywator ma zawsze rację
2. Jeśli nie ma racji patrz pkt. 1 :D

Ja nieco zmienię temat, choć wątpię by ten post zaistniał w atmosferze ostatnich dyskusji. Zarząd ŁKSu zamierza ogłosić upadłość klubu z powodów finansowych i wycofać zespół rozgrywek. Nie pamiętam już dawno takiej sytuacji by w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju drużyna wycofywała się w połowie sezonu, tak więc najwyraźniej będziemy mieli 15 zespołów na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:07, Wszystkozajete napisał:

Ja nieco zmienię temat, choć wątpię by ten post zaistniał w atmosferze ostatnich dyskusji.
Zarząd ŁKSu zamierza ogłosić upadłość klubu z powodów finansowych i wycofać zespół rozgrywek.
Nie pamiętam już dawno takiej sytuacji by w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju
drużyna wycofywała się w połowie sezonu, tak więc najwyraźniej będziemy mieli 15 zespołów
na wiosnę.

To tylko pokazuje jacy ludzie zarządzają naszą piłka nożną. Czasami komisja licencyjna potrafi przed sezonem czepiać się niektórych klubów o mało ważne szczegóły, tymczasem licencje otrzymuje taki ŁKS, którego finanse są beznadziejne już od paru dobrych lat i gdyby respektowano wszystkie (bądź przynajmniej te najważniejsze) warunki to pewnie by szans na grę w ekstraklasie nie miał. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie, jeżeli Łodzianie wycofają się teraz, bo wtedy sytuacja w lidze jeszcze będzie znośna, a jeśli zagrają kilka meczy na wiosnę, po czym ogłoszą bankructwo to dopiero będzie nieciekawie.

Z drugiej strony jednak szkoda ŁKSu, a w szczególności jego kibiców. To smutne, że tak wygląda sytuacja w klubie z taką historią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:23, Hoplita napisał:

To smutne, że tak
wygląda sytuacja w klubie z taką historią...


Smutne to jest to, że w Polsce kluby mające tak tragiczne zaplecze są na tyle dobre, żeby awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Nie mówię, że jest coś złego w tym, że ambicją i wolą walki osiągają niezłe wyniki, ale to źle świadczy o polskiej piłce, że tylko tyle wystarczy do gry w elicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:43, darsz napisał:

Czy aby na pewno?
Piszę bo też czytam wpisy na tym forum i już mnie wk... denerwują Twoje (popatrz można
trochę szacunku)tzw. komentarze na temat, tak pełne kultury, dojrzałości i uprzejmości.

na uprzejmosc trzeba sobie zasluzyc. nigdzie nie mowilem ze moje komentarze sa kulturalne, dojrzalee i uprzejme i takie byc nie maja. :)

Dnia 20.01.2012 o 18:43, darsz napisał:

Jeżeli choć trochę zastanowisz się nad stylem, w jakim odpisujesz innym Forumowiczom,
to może to coś jednak wniesie w Twoje życie.
A może to wołanie na puszczy?

dla kogo? dla jakiegos trola ja mam sie wysilac? :)

Dnia 20.01.2012 o 18:43, darsz napisał:

Mimo wszytko zdrawim.
PS. Nie trudź się nie będę już odpisywał, na Twoje komentarze.

spoko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:48, Diverso napisał:

za duzo zjadles piachu, sucho kolego :) znow zalosna proba cietej riposty ;d

ja ci nie ripostuje, ja powtarzam. jestes trolle, nieustosunkowales sie do niczego co napisalem tylko rozpoczales wysmiewanie, takze twoje pslowa sa warte tyle, co kocia kupa.

Dnia 20.01.2012 o 18:48, Diverso napisał:

ja nie rozumie.

rozumie? pozdrawiam wszystkich wiesniaczkow. osmieszaj sie dalej.

Dnia 20.01.2012 o 18:48, Diverso napisał:

czy ty moglbys uzyc inteligencji? brak niewiedzy = wiedza geniuszu. pewnie
ze cien pilkarza z Liverpoolu. co tam, ze wiekszosc uwaza ze w liverpoolu byl lepszy
i znaczyl wiecej.

to chyba zyjesz na innej planecie.

Dnia 20.01.2012 o 18:48, Diverso napisał:

niech zyje twoja glupota! panie braku niewiedzy. nie uzywaj zbyt zlozonych
okreslen bo sie kompromitujesz.

podwojnych zaprzeczen sie uzywa i nie jest to rozumiane jako blad, wsioku.

Dnia 20.01.2012 o 18:48, Diverso napisał:

brak niewiedzy brak niewiedzy.

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:07, Wszystkozajete napisał:

1. Moutywator ma zawsze rację

wlasnie wszystko co czytam, to wysmiewanie, ZADNYCH argumentow, takze robcie tak dalej,. :)

Dnia 20.01.2012 o 19:07, Wszystkozajete napisał:

2. Jeśli nie ma racji patrz pkt. 1 :D

nie, moutywator nie ma racji, nawet jak ma racje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 20:35, Moutywator napisał:

ja ci nie ripostuje, ja powtarzam. jestes trolle, nieustosunkowales sie do niczego co
napisalem tylko rozpoczales wysmiewanie, takze twoje pslowa sa warte tyle, co kocia kupa.


a twoje sa tyle warte co psia kupa :D

Dnia 20.01.2012 o 20:35, Moutywator napisał:

rozumie? pozdrawiam wszystkich wiesniaczkow. osmieszaj sie dalej.


rowniez cie pozdrawiam wiesniaczku, osmieszaj sie dalej :)

Dnia 20.01.2012 o 20:35, Moutywator napisał:

to chyba zyjesz na innej planecie.


na pewno nie na planecie tepakow :D

>podwojnych zaprzeczen sie uzywa i nie jest to rozumiane jako blad, wsioku.

wiec dziekuje ci wsioku, ze doceniles moja wiedze, wsioku (fajne słowko, dzieki)
trzeba wiedziec kiedy ich uzyc prawda? doskonale sie kompromitujesz panie braku niewiedzy

Dnia 20.01.2012 o 20:35, Moutywator napisał:

jw


i kto jest glupi braku niewiedzy? :D
Hah co za melepeta. brak niewiedzy, wiedza, sam mi przyznajesz racje buraczku.

wiec ogarnij swoje rozdwojenie jazni, przestan sie tam trzasc i zacznij pisac z inteligencja, panie braku niewiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 21:05, Diverso napisał:

a twoje sa tyle warte co psia kupa :D

malo mnie interesuje opinia trola gowniarza.

Dnia 20.01.2012 o 21:05, Diverso napisał:

rowniez cie pozdrawiam wiesniaczku, osmieszaj sie dalej :)

o znowu. ja ci pokazuje dlaczego nazywam cie wiesniaczkiem, a ty po prostu odszczekujesz. takiego trolla jeszcze na tym forum nie spotkalem, gratulacje! zero merytoryki, tylko ujadanie malego pieska.

Dnia 20.01.2012 o 21:05, Diverso napisał:

na pewno nie na planecie tepakow :D

a ja bym powiedzial ze wlasnie tam.

Dnia 20.01.2012 o 21:05, Diverso napisał:

wiec dziekuje ci wsioku, ze doceniles moja wiedze, wsioku (fajne słowko, dzieki)

ja doceniam twoj brak wiedzy. jak mozna byc tak... "inteligentnym"? nie rozumie(m), dla mnie to nierealne. :)

Dnia 20.01.2012 o 21:05, Diverso napisał:

i kto jest glupi braku niewiedzy? :D

tera to ja ju nie rozumie.

Dnia 20.01.2012 o 21:05, Diverso napisał:

Hah co za melepeta. brak niewiedzy, wiedza, sam mi przyznajesz racje buraczku.

troll hipokryta, coz za wybuchowa mieszanka.

Dnia 20.01.2012 o 21:05, Diverso napisał:

wiec ogarnij swoje rozdwojenie jazni, przestan sie tam trzasc i zacznij pisac z inteligencja,
panie braku niewiedzy :D

jak juz mowilem, co widocznie po raz kolejny do ciebie nie dotarlo, jako ze twoja inteligencja oscyluje wokol inteligencji osoby uposledzonej (pewnie nia jestes) podwojne zaprzeczenie nie jest uznawane za blad, ty bystrzaczku, natomiast wsiorskie "rozumie" juz jest. dotarlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 21:11, Moutywator napisał:

malo mnie interesuje opinia trola gowniarza.


mało mnie interesuje opinia trola gowniarza :D

Dnia 20.01.2012 o 21:11, Moutywator napisał:

o znowu. ja ci pokazuje dlaczego nazywam cie wiesniaczkiem, a ty po prostu odszczekujesz.
takiego trolla jeszcze na tym forum nie spotkalem, gratulacje! zero merytoryki, tylko
ujadanie malego pieska.


takiego oszoloma to i ja nie spotkalem, a jestem juz dluzej. no moze vaako. zero mozgu, tylko kwik malego prosiaczka :D :

Dnia 20.01.2012 o 21:11, Moutywator napisał:

a ja bym powiedzial ze wlasnie tam.


to super, jestesmy sasiadami

Dnia 20.01.2012 o 21:11, Moutywator napisał:

ja doceniam twoj brak wiedzy. jak mozna byc tak... "inteligentnym"? nie rozumie(m), dla
mnie to nierealne. :)


Jak mozna byc tak tepym i nie wiedziec ze:
brak niewiedzy:
nie ma niewiedzy:
czyli jest wiedza.

ja rozumie, ze to przekracza twoja inteligencje wsioku, wiec lepiej lap za widolki i hejda do obory :D

Dnia 20.01.2012 o 21:11, Moutywator napisał:

teraz to ja ju nie rozumie.


no w koncu gadasz z sensem! :P

Dnia 20.01.2012 o 21:11, Moutywator napisał:

troll hipokryta, coz za wybuchowa mieszanka.


tepy ogr "brak niewiedzy"

Dnia 20.01.2012 o 21:11, Moutywator napisał:

jw


jw panie braku niewiedzy :P hihi


o matko, manuel, jaki klops :D



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz, nie dotarlo, a skoro to nie dotarlo, to do takiego czegos jak ty juz nic nie dotrze, takze radze ci porozmawiac sobie z kamieniem, bo on na ciebie bedzie tracic swoj czas - ja, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 21:19, Moutywator napisał:

coz, nie dotarlo, a skoro to nie dotarlo, to do takiego czegos jak ty juz nic nie dotrze,
takze radze ci porozmawiac sobie z kamieniem, bo on na ciebie bedzie tracic swoj czas
- ja, nie.


no ja rozumie, ze nie potrafisz swojej porazki wyrazic inaczej niz przez ucieczke panie "braku niewiedzy"
takze radze porozmawiac ci z kamieniem, jak sobie z nim pogadasz, to pewnie sie zaczerwieni jak ty buraczku :D
juz tam sie nie trzas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia były koszmarne. Kilka godzin później ponownie skusiłem się aby zobaczyć nowy projekt koszulek i stwierdzam że nie jest tak źle, jak by się z początku wydawało. Do tego trzeba użyć trochę wyobraźni i zobaczy się całkiem nieźle wyglądające koszulki. I tak obecne koszulki uważam za najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 21:11, Moutywator napisał:

jak juz mowilem, co widocznie po raz kolejny do ciebie nie dotarlo, jako ze twoja inteligencja
oscyluje wokol inteligencji osoby uposledzonej (pewnie nia jestes)


Mam dość skarg na ciebie. Odpoczynek od forum na miesiąć na wycieczki osobiste i obrażanie nie ma tutaj przyzwolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 21:14, Smooqu napisał:


Dla mnie to wygląda tak jakby jakieś dziecko bawiło się w jakimś słabym programie graficznym kolorami starych koszulek. Pewnie w końcu się wszyscy przyzwyczają, ale koszulki Barcelony już takie są - moim zdaniem od lat coraz brzydsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować