Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

To się Vermalen zrehabilitował tą bramką w 94 minucie, bo po jego będzie Kanonierzy stracili bramkę ;P uratował jednak zwycięstwo 2:1 dla Arsenalu w meczu z Newcastle. Nie zmienia to jednak faktu, że obronę to oni mają dziurawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że trochę mi żal Kościeja i Vermy. Obaj są świetnymi stoperami, strzelają gole, ale też niestety często zadarzają im się proste błędy i przez to obrona Arsenalu pomimo ich obecności wydaje się być dziurawa. Ale jesli tylko nad tym popracują, mogą być nie do przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marsylia widzę strzeliła gola kiedy wszyscy szykowali się na dogrywkę :D

A Bayern zmiażdżył Basel, czyli APOEL jedyną sensacją w 1/4.

Dzisiaj Real zapewne spokojnie pokona CSKA, nie zanosi się raczej na sensację.

Chelsea będzie starać się odrobić straty. To będzie piekielnie ciężki mecz, zagrać na zero z tyłu przy takim ofensywnym potencjale przecienika to nie lada wyzwanie, a tu jeszcze trzeba strzelić 2 gole. Mam nadzieję na awans, ale obiektywnie patrząc mamy jakieś 30% szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 17:12, ManweKallahan napisał:

Chelsea będzie starać się odrobić straty. To będzie piekielnie ciężki mecz, zagrać na
zero z tyłu przy takim ofensywnym potencjale przecienika to nie lada wyzwanie, a tu jeszcze
trzeba strzelić 2 gole. Mam nadzieję na awans, ale obiektywnie patrząc mamy jakieś 30%
szans.


Myślę, że mamy większe szanse.

Nasz stadion, atmosfera, Napoli spięte jak tylko można, bo dawno chyba nie awansowali do 1/4 LM (o ile w ogóle, nie mam pojęcia) i będą walczyć (moim zdaniem zagrają dość defensywnie licząc na kontry Lavezziego i Cavaniego). My też oczywiście spięci, ale znający potencjał swoich możliwości co powinno nas nieść. Powinna nas też nieść myśl, że trzeba bronić honoru angielskiej piłki i mam nadzieję, że Di Matteo wspomnie piłkarzom o tym w szatni oraz zmotywuje ich jak należy.

Pokuszę się o składzik. Widziałbym go tak wedle ostatniej wyjściowej 11 na Birmingham:

<<<<Drogba>>>>

Mata Lampard Sturrigde

<<Essien Ramires>>

Cole Terry Luiz Ivanovic

<<<<<Cech>>>>>

(4-2-3-1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 23:15, ManweKallahan napisał:

UDAŁO SIĘ!!!

Piękny mecz, stara gwardia jak chce - to potrafi.

4:1!!!


Ponad dwugodzinny pokaz slajdów, ale było warto :D

Chelsea jako jedyna angielska drużyna w ćwierćfinale.

Brawo dla całej drużyny. Pokazali, że nadal świetnie grają w piłkę jeżeli tylko zechcą.

The Blues! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę mówiąc, to trochę szkoda mi Napoli. Z drużyn z drugich miejsc w losowaniu to ich chyba najmniej chciałem wylosować. Potrafili zwiększyć ciśnienie swoimi akcjami.

Ciężko mi wskazać bohatera meczu: Terry strzelił gola, Luiz pięknie bronił i nie poddał się nawet z lekką kontuzją w ostatnich minutach, Drogba grał jak za najlepszych lat. Ale chyba najlepszy był Ivanović. Trochę niewidoczna była pomoc, ale do nikogo nie mogę się przyczepić :) Naprawdę świetny mecz. Nie wiem, czy w Madrycie też było ładne widowisko, ale Polsat nie pożałowałby gdyby zdecydował się na mecz z Londynu...
Na szczęście miałem dobrego streama.

The Blues!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem Chelsea, ale to był chyba pierwszy mecz, w którym im kibicowałem :)
Passa 16 ćwierćfinałów z angielskimi drużynami podtrzymana.
Swoją drogą to był emocjonujący mecz. Świetny występ Ramiresa i Ivanovica. Drogba pokazał, że ciągle umie grać w piłkę. Gdyby był szybszy to byłby zawodnikiem idealnym.
A polsat jak zwykle nie potrafi wybrać meczu. Ja nie rozumiem jakim cudem mecz, w którym występuje CSKA Moskwa może być ciekawszy od Chelsea-Napoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 23:47, filip29 napisał:

Nigdy nie lubiłem Chelsea, ale to był chyba pierwszy mecz, w którym im kibicowałem :)
Passa 16 ćwierćfinałów z angielskimi drużynami podtrzymana.
Swoją drogą to był emocjonujący mecz. Świetny występ Ramiresa i Ivanovica. Drogba pokazał,
że ciągle umie grać w piłkę. Gdyby był szybszy to byłby zawodnikiem idealnym.
A polsat jak zwykle nie potrafi wybrać meczu. Ja nie rozumiem jakim cudem mecz, w którym
występuje CSKA Moskwa może być ciekawszy od Chelsea-Napoli.


Polsat, jak pewnie większość telewizji wybiera po prostu mecze najbardziej medialnych drużyn, a na chwilę obecną są to Barcelona i Real Madryt, tak więc możemy spodziewać się, że z kim by te ekipy nie grały w 1/4 to ich mecz pokaże Polsat. Tak samo mogliby pokazać tydzień temu APOEL - Lyon, bo tam sprawa awansu była otwarta, w przeciwieństwie do Barcy.

Co do meczu, to dobra gra Chelsea i zasłużony awans, widać że zwolnienie Villas-Boas''a wyszło im na dobre, bo od tego momentu tylko wygrywają.
To teraz pozostaje czekać na losowanie (chyba w piątek) i zobaczymy jaki szlagier trafi nam się w ćwierćfinale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! 4:1 po emocjonującym meczy z dogrywką i Chelsea gra dalej! :)

Co mam się rozpisywać - "stara gwardia" załatwiła nam zwycięstwo ;) Najpierw Ramires do Drogby a ten z główki przy słupku, potem Terry po główce z rzutu rożnego w dalszy słupek bramki, następnie karny po strzale Branko i ręce obrońcy Napoli, który skutecznie wykorzystał Lamps, a na koniec w doliczonym czasie gry świetna asysta Tito przy podaniu do Branko, a ten w końcu zasunął pod poprzeczkę! Coś pięknego, wielkie emocje! Szczerze, nie dawałem większych szans The Blues, nie byłem optymistą, a tu Di Matteo i jego podopieczni sprawili mi świetną niespodziankę na koniec dnia :) Naprawdę, jeśli kryzys ma się skończyć, to właśnie się skończył wczoraj - na Stamford Bridge. A Napoli? Nawiązując do któregoś z komentatorów Polsatu - "o jeden most za daleko" ;)

Chelsea Till I Die!

EDIT : Jeszcze napomknę o Torresie - wiem, że napastnik powinien zdobywać gole, zwłaszcza taki jak Nando, ale on rozegrał dobre zawody po wejściu, aktywny, miał sytuacje, stwarzał innym sytuacje (tak jak Ivanoviciovi). Gdyby grał jako playmaker - byłby jednym z lepszych na świecie. Ale niestety, nominalna pozycja to napadzior - i z bramek się go rozlicza. Jednak uważam Go za naprawdę świetnego zawodnika, który dużo wnosi do gry. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ferguson. Popracuj jeszcze trochę, to ściągniesz ten klub niżej, niż go objałęś. Burdel i bagno po kolana, powodzenia w szukaniu następcy. I nie, na prawdę, nie obchodzi mnie ile on już osiągnął. Nie obchodzą mnie jego trofea, bo prawda jest taka że jest za stary, zdziadziały i trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Jak widać nikt nie jest idealny, bo w takim momencie sam już by odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, wiedziałem że wchodząc na to froum, znajdę twój post :D Chociaż spodziewałem że zrobisz to po meczu...

Dnia 15.03.2012 o 19:54, Pernia napisał:

Popracuj jeszcze trochę, to ściągniesz ten klub niżej, niż go objałęś.


Tak, tak - wkońcu nie walczymy o mistrza, tylko o utrzymanie nie?

Dnia 15.03.2012 o 19:54, Pernia napisał:


Nie obchodzą mnie jego trofea,


Skoro Cię nie obchodzą, to jesteś wybitnym ignorantem, i nie masz prawa nazywać się kibicem United. Bo skoro nie obchodzą cie sukcesy SAFa, to w tym również te United/

Jesteś lepszym trollem niż użytkownicy z devilpage. Zawsze czytam twoje posty z bananem na mordzie, lubię się pośmiać wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2012 o 20:14, Sob-styl napisał:

Tak, tak - wkońcu nie walczymy o mistrza, tylko o utrzymanie nie?

wybitny sukces. I Łoi nas na OT City 1:6, przegrywamy oba mecze z Bilbao, czy parę innych wpadek. Przepraszam cię bardzo, ale zespołowi takiemu jak MANCHESTER UNITED nie wypada tak przegrywać. Nie wypada tracić u siebie tyle bramek. NIE i tyle w temacie.

Dnia 15.03.2012 o 20:14, Sob-styl napisał:

Skoro Cię nie obchodzą, to jesteś wybitnym ignorantem

albo mam na uwadze dobro klubu a nie życie historią, jak mają to w zwyczaju Kibice Liverpoolu.

Dnia 15.03.2012 o 20:14, Sob-styl napisał:

Jesteś lepszym trollem niż użytkownicy z devilpage. Zawsze czytam twoje posty z bananem
na mordzie, lubię się pośmiać wieczorem ;)

Ja wolę się pośmiać z inteligencji niektórych ludzi, którzy twierdzą, że Ferguson jest biologiczną anomalią i nie dotyka go proces starzenia się. Wiesz, nie chce cię martwić, ale zazwyczaj dziadkowie w jego wieku nie są już tak sprawni umysłowo. Fizycznie zresztą też nie, tracą temperament. Słyszałeś może, że nawet Giggs przyznał, że Fergie nie robi już takich suszarek? Nie? To żyj dalej wizją nieśmiertelnego Fergusona który nie robi błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kibicem młodej daty jesteś, bo podobne gadki czytałem i słyszałem w latach 2003-2006, gdzie w ciągu 3-ech lat United zdobyło całe jedno Carling Cup, a w lidze przegrywało z Chelsea 15 punktami. Wtedy Fergie też był stary, zdziadziały, i wogóle do zmiany. Później jak było - każdy wie. To, że ten sezon jest taki a nie inny, nie spowoduje jego odejścia. Ten zespół to nie maszyna i nie będzie się utrzymywać w topie przez 6-7 lat. Kibice arsenalu czy Liverpoolu, którzy mają długą posuchę pucharową zazdroszczą United jak ten zespół jest prowadzony, Fergusona i jego smykałki wprowadzania nowych graczy do zespólu. Wiadomo było, że ten seozn będziew przejściowy po odejściu Edwina, Garyego i (pół-odejściu) Scholesa, nie oczekiwałem w tym seoznie gruszek na wierzbie, wiedziałem że pojawią się wpadki w tak młodym zespole. Ale Perni i tak się nie dogodzi, zwalniajmy trenerów po nieudanych sezonach, na pewno będziemy wygrywać.

edit: Aha, i uwielbiam, gdy antyfani SAFa, wmawiają mi, że nie widzę jego błędów. Ciekawe gdzie ja tak napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:19, Pernia napisał:


> Tak, tak - wkońcu nie walczymy o mistrza, tylko o utrzymanie nie?
wybitny sukces. I Łoi nas na OT City 1:6, przegrywamy oba mecze z Bilbao, czy parę innych
wpadek. Przepraszam cię bardzo, ale zespołowi takiemu jak MANCHESTER UNITED nie wypada
tak przegrywać. Nie wypada tracić u siebie tyle bramek. NIE i tyle w temacie.

Ojeja. Zespół dostaje ostry wpierdziel= zwolnić trenera. Myślenie w stylu Abramowicza.

Dnia 15.03.2012 o 20:19, Pernia napisał:

albo mam na uwadze dobro klubu a nie życie historią, jak mają to w zwyczaju Kibice Liverpoolu.

Jest różnica między życiem ostatnimi pięcioma latami, a ostatnimi trzydziestoma.

Dnia 15.03.2012 o 20:19, Pernia napisał:

Słyszałeś może, że nawet Giggs przyznał, że Fergie nie robi
już takich suszarek? Nie?

Słyszałeś może, że Ferguson stwierdził w tym sezonie, że nigdy więcej nie będzie robił suszarek? Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2012 o 20:44, filip29 napisał:

Ojeja. Zespół dostaje ostry wpierdziel= zwolnić trenera. Myślenie w stylu Abramowicza.

problem w tym, że ja za zmianą trenera jestem od całkiem długiego czasu, bo Fergie się zatrzymał po ostatniej wygranej w LM. Smutne ale prawdziwe.

Dnia 15.03.2012 o 20:44, filip29 napisał:

> albo mam na uwadze dobro klubu a nie życie historią, jak mają to w zwyczaju Kibice
Liverpoolu.
Jest różnica między życiem ostatnimi pięcioma latami, a ostatnimi trzydziestoma.

jasne, tylko że z tą tendencją za 25 lat już twój argument nie będzie miał sensu.

Dnia 15.03.2012 o 20:44, filip29 napisał:

> Słyszałeś może, że nawet Giggs przyznał, że Fergie nie robi
> już takich suszarek? Nie?
Słyszałeś może, że Ferguson stwierdził w tym sezonie, że nigdy więcej nie będzie robił
suszarek? Nie?

Przepraszam, ale to miał być argument broniący Alexa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:50, Pernia napisał:

problem w tym, że ja za zmianą trenera jestem od całkiem długiego czasu, bo Fergie się
zatrzymał po ostatniej wygranej w LM. Smutne ale prawdziwe.

Rzeczywiście, tylko dwa razy wygrał Premier League. Nie da się zdobywać potrójnej korony w każdym sezonie i nie da się grać cały czas pięknego futbolu, ale kogo to obchodzi jeśli wygrywamy ligę.

Dnia 15.03.2012 o 20:50, Pernia napisał:

jasne, tylko że z tą tendencją za 25 lat już twój argument nie będzie miał sensu.

Może tak, może nie. Ferguson moim zdaniem nie popracuje więcej niż 5 lat.

Dnia 15.03.2012 o 20:50, Pernia napisał:

Przepraszam, ale to miał być argument broniący Alexa?

Nie, informacja dla ciebie. Nie trzeba suszarek, żeby wygrywać, albo żeby być dobrym trenerem.

Tak swoją drogą to ta dyskusja nie ma sensu. Fergusona nie da się zwolnić. Co najwyżej sam odejdzie jak zajmie kilka razy słabe miejsce w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować