Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Bardzo udany wieczór z Ligą Europejską, sporo bramek i wielkie emocje w wielu meczach ;] Oglądałem transmisje symultaniczną i polecam, można wtedy zobaczyć gole i najgroźniejsze akcje ze wszystkich rozgrywanych spotkań.
Odpadło United, odpadło także City, które i tak ładnie wyciągnęło wynik po fatalnej 1 połowie, do tego w 95 minucie Joe Hart mógł zostać bohaterem, ale zmarnował setkę ;D Tak więc w pucharach tylko Chelsea będzie bronić honoru angielskiego footballu, więc jest to chyba najgorszy sezon drużyn z Premierleague od nie pamiętnych czasów.
Poza tym świetny awans wywalczył Metalist, który strzelił 2 bramki w końcowej fazie meczu z Olympiakosem i rzutem na taśmę awansował do ćwierćfinału, także Schalke pokazało klasę, bo przegrywali już w dwumeczu 0:2, ale skończyło się wynikiem 4:2 dla zespołu z Bundesligi.
Pozostaje czekać na jutrzejsze losowanie ćwierćfinałów i półfinałów zarazem, ciekawe czy Real spotka się z Barceloną już teraz czy dopiero w finale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 23:16, Wszystkozajete napisał:

Tak więc w pucharach tylko Chelsea będzie bronić honoru angielskiego footballu

Nie da się już obronić honoru w tym sezonie. Angielskie drużyny się ośmieszyły, jednocześnie ośmieszając angielską piłkę. Włosi całkiem nieźle, bez rewelacji, ale też bez jakiejś tragedii, no i Hiszpanie - coś cudownego, nie dość, że drużyny z La Liga rozbijają swoich oponentów w pył to jeszcze prezentują rewelacyjny, piękny, ofensywny, agresywny futbol. Coś niesamowitego co wczoraj robił Athletic z Manchesterkiem. Jak z dzieciakami grał, szkoda, że byli tak nieskutecznie, bo pięć bramek powinni włożyć. Na OT też grał rewelacyjnie miażdżąc Man Utd. u siebie, także wielki szacun dla Hiszpanii w tym roku. Kibicuję Athletic Bilbao w Lidze Europejskiej, bo swoją grą zasłużyli na trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikoel APOSIA vs. Real

OM vs. Bayern

Benfica vs. Chelsea

AC Milan vs. Barcelona

Obstawiam tak. Chociaż mam nadzieję, że mnie wszystkie drużyny zaskoczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że mecze ćwierćfinałowe zapowiadają się bardzo ciekawie :) zwłaszcza że kibicując Barcy będę oglądać mecz z fanem Milanu... mam nadzieję że przeżyję :P

Poza tym jako wielbicielka ligi angielskiej oczywiście trzymam mocno kciuki za Chelsea. Ostatni mecz przyniósł dużo emocji, więc teraz też pewnie będzie na co popatrzeć.

PS. Tych to podziwiam:
http://zabijnude.com/2012/03/problem/ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real ma teoretycznie łatwiejsze zadanie od Barcy, ale Gran Derbi w finale i tak bardzo prawdopodobne. Barcelona na drodze będzie miała Milan i pewnie też Chelsea, Real "tylko" APOEL i Bayern lub Maryslie (bo para bardzo wyrównana i nie jestem wstanie powiedzieć kto tu wygra, nawet po 7:1 dla Bayernu w ostatnim ich meczu LM, Marsylia wyeliminowała przecież Inter, słaby bo słaby ale jednak).

Co do odpadnięcia MU i City wczoraj to się tego spodziewałem, w tamtym roku Liverpool odpuścił właśnie w tej rundzie, więc mogłem chyba nawet postawić na rywali tych drużyn. Z tego co mi się wydaje, to premie za przejście tej rundy nie są chyba wysokie, bo drużyny walczące w swoich ligach o LM odpuszczają właśnie w tej rundzie LE. Co nie zmienia faktu, że emocje były, bramkarz MC w ostatniej akcji meczu mógł strzelić gola wartego awans.

Kadaj@
> No lol, do czego to doszło, po raz pierwszy w życiu będę kibicował Milanowi. ;p
Ja tak samo ;P strasznie ich nie lubię, ale Barce bardziej xD a jak przejdą Katalończyków to Real i tak ich zmiecie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 12:38, The_Special_One napisał:

No to będziemy mieć Derby Europy w Finale Ligi Mistrzów...


Też od razu tak pomyślałem. Chociaż mam nadzieje, że może milan, może potem chelsea a jak nie to tylko jedna drużyna może przeszkodzić barcelonie obronić tytuł i to jest real w ewentualnym finale. Myłe, że byłby to jeden z lepszych finałów. Już sama obecnośc realu i barcelony na jednym boisku gwarantuje emocje dodając, że to będzie finał jeszcze większe, Ronaldo i Messi, Guardiola i Mou. Już sobie to wyobrażam. Brakowało by tam tylko Webb''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chelsea/Benfica - Milan/Barcelona

Czyli są spore szanse na powtórkę sprzed 3 lat, z tym, że teraz rewanż byłby na Camp Nou z tego co się orientuję. Z jednej strony to szansa do zemsty, z drugiej poważnie boję się, że taki mecz byłby z góry przesądzony przez UEFA. Sama drabinka losowania tak się fartownie ułożyła, że dwie najbardziej medialne drużyny mogą spotkać się dopiero w finale, więc centrala "nie chciałaby" zaprzepaścić takiej marketingowej szansy... Obym się mylił.
Oczywiście najpierw trzeba pokonać Benficę, ale po zwycięstwie nad Napoli mam wysokie morale. No i gorąco liczę na Milan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z jednej strony to szansa do zemsty, z drugiej poważnie

Dnia 16.03.2012 o 15:19, ManweKallahan napisał:

boję się, że taki mecz byłby z góry przesądzony przez UEFA.

Tak, bo przecież wiadomo, że jedyny sposób w jaki Barca może pokonać Chelsea to dzięki pomocy UEFA...

Nie ma co "The Blues" mają optymistycznych kibiców ;D

Barca i Real to obecnie dwa zespoły, które prezentują poziom nieosiągalny dla reszty świata. Taka jest niestety prawda. Owszem, piłka dalej jest okrągła, a bramki dalej są dwie, więc teoretycznie wszystko może się zdarzyć, ale ciężko mi sobie wyobrazić inny finał niż starcie tej dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Mourinho do każdego meczu podchodzi bardzo poważnie. Nawet z Apoelem, trzeba będzie uważać. Ciekawie się poukładała drabibka. Najbardziej prawdopodobny bedzie półfinał Realu z Bayernem, choć nie można z góry niczego przesądzać. Jeśliby jednak dwie wielkie drużyny jakimi są Real i Barcelona doszły do finału to byłoby to coś fajnego. Barca będzie miała jednak dosyć ciekawych przeciwników, jeśli Milan nie będzie gral tak tragicznie jak z Arsenalem, to może być różnie. Do tego po drodze do upragnionego finału może być Chelsea, która może złapie dobry rytm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

La Liga nie taka słaba, na San Mames Manchester wypadł bladziutko, a grali mocnym składem. Athletic zagrał świetnie, brawo dla nich i Bielsy głównie.

Co do losowania to powiem :

Ahhhhh.... Piękne, chociaż Bayernu się strasznie boje, ale w końcu Mourinho ich zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia - Polonia 0:0
Ehh cóż to było za nudne spotkanie, sytuacji jak na lekarstwo (głównie po stałych fragmentach), tzw. setek w ogóle, a na wysokim poziomie to latała tylko piła z jednej strony boiska na drugą. Polonia na pewno może być zadowolona z wyniku, remis na wyjeździe z liderem, do tego lepszy bilans bezpośrednich meczy i wciąż zachowują marne szanse na mistrzostwo. Niemniej wygląda na to, że w tym sezonie walka o trofeum będzie trwała do samego końca rozgrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 23:06, Wszystkozajete napisał:

Polonia na pewno może być zadowolona z wyniku, remis na wyjeździe z liderem,
do tego lepszy bilans bezpośrednich meczy i wciąż zachowują marne szanse na mistrzostwo.
Niemniej wygląda na to, że w tym sezonie walka o trofeum będzie trwała do samego końca
rozgrywek.


No na pewno mogą być zadowoleni biorąc pod uwagę, że nie oddali celnego strzału na bramkę Kuciaka. Co do bezpośrednich meczów: przypomina mi się sytuacja z poprzedniego sezonu, kiedy to kibice Lecha mieli z tego radochę i tak nic im to nie dało. w polskiej lidze bardzo rzadko ten czynnik wpływa na ostateczny kształt tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 14:24, Paoro napisał:

Co do odpadnięcia MU i City wczoraj to się tego spodziewałem, w tamtym roku Liverpool
odpuścił właśnie w tej rundzie, więc mogłem chyba nawet postawić na rywali tych drużyn.
Z tego co mi się wydaje, to premie za przejście tej rundy nie są chyba wysokie, bo drużyny
walczące w swoich ligach o LM odpuszczają właśnie w tej rundzie LE. Co nie zmienia faktu,
że emocje były, bramkarz MC w ostatniej akcji meczu mógł strzelić gola wartego awans.

To ciekawe, czemu Valencia, Atletico czy Athletic nie odpuściło swoich meczy? Prawda jest taka, że angielskie zespoły okazały się w tym roku po prostu za słabe sportowo na europę.

Dnia 16.03.2012 o 14:24, Paoro napisał:

Kadaj@
> No lol, do czego to doszło, po raz pierwszy w życiu będę kibicował Milanowi. ;p
Ja tak samo ;P strasznie ich nie lubię, ale Barce bardziej xD a jak przejdą Katalończyków

Ja też kibicuję Milanowi tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 16:22, mati285 napisał:

Tak, bo przecież wiadomo, że jedyny sposób w jaki Barca może pokonać Chelsea to dzięki
pomocy UEFA...

No właśnie. Między Barcą a Chelsea jest przepaść, tak więc ja bym się bał Barcy, a nie sędziów.

Dnia 16.03.2012 o 16:22, mati285 napisał:

Nie ma co "The Blues" mają optymistycznych kibiców ;D

Barca i Real to obecnie dwa zespoły, które prezentują poziom nieosiągalny dla reszty
świata. Taka jest niestety prawda. Owszem, piłka dalej jest okrągła, a bramki dalej są
dwie, więc teoretycznie wszystko może się zdarzyć, ale ciężko mi sobie wyobrazić inny
finał niż starcie tej dwójki.

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 18:34, Smooqu napisał:

La Liga nie taka słaba, na San Mames Manchester wypadł bladziutko, a grali mocnym składem.
Athletic zagrał świetnie, brawo dla nich i Bielsy głównie.

Nie taka słaba? W tym sezonie pokazała, że jest najlepsza na świecie, a już na pewno nie jest słabsza od angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła kolejne stracone punkty. Ten zespół to już chyba spokojnie może o obronie mistrzostwa zapomnieć, nawet puchary z miejsca w lidze mogą być problemem. Zostaje niby puchar, gdzie mają dobrą sytuację na przejście Lecha, ale kto wie co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować