Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2012 o 23:56, MisticGohan_MODED napisał:

Widzę że Real także ciężko pracuje ,aby oddać mistrzostwo ligi swoim rywalom xp
Widać efekty ,bo coraz lepiej im to idzie :P Oby tak dalej...

Szkoda ,że jeszcze w dupę nie dostali od Valencii ,wtedy w ogóle byłoby jeszcze śmieszniej
xp


Real zagrał dobry mecz, który w ogóle nie odzwierciedla wyniku.. Powinno być co najmniej 3:2 :) Hmm, ciekawe czy było śmiesznie jak Milan z Fiorentiną przegrał 1:2 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh Peszko z Wasylem się wczoraj popisali:) Szkoda mi Wasyla bardziej że go zabraknie w kadrze bo obronę mamy słabą a on nadaje sięu nas na środke obrony bardziej niż Głowacki. Chodź nie zdziwię się jak Smuda przywróci znowu Peszkę a Boruc dalej pomimo świetnych występów Ojro obejrzy z telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 11:33, Ziggy napisał:

Ehh Peszko z Wasylem się wczoraj popisali:) Szkoda mi Wasyla bardziej że go zabraknie
w kadrze bo obronę mamy słabą a on nadaje sięu nas na środke obrony bardziej niż Głowacki.
Chodź nie zdziwię się jak Smuda przywróci znowu Peszkę a Boruc dalej pomimo świetnych
występów Ojro obejrzy z telewizji.


Peszko już przeprasza. Szkoda tylko, że po przeprosinach robi to samo. Wasyla szkoda bardzo nie dość, że mamy problem w obronie to teraz jest jeszcze większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 18:23, mati285 napisał:

Ja bym powiedział, że obraza dla całego sportu...

Pepe? Reina w meczu z Newcastle? S.Ramos?
Można by jeszcze kilku wymienić, ale panowie powyżej wystarczą.
Co do sytuacji Suarez - Evra - założę się, że jakby Evra nazwał Suareza "białasem" to nic by mu się nie stało. Ech, poprawność polityczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 11:56, mati285 napisał:

Po co nam Boruc skoro mamy Wojtka "Największego Buraka Świata" Szczęsnego?


? Szczęsny to świetny bramkarz, który mówi to co myśli zamiast tych PRowych drętwych gadek o dupie Maryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny to facet, który ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i swoich umiejętnościach i zero klasy. Nie twierdzę, że nie jest dobrym bramkarzem, ale takim golkiperom jak Friedel czy Given może póki co buty czyścić, a i z młodego pokolenia znalazłbym paru lepszych od niego jak Hart czy Krul. Wojtek przypomina mi trochę Balotelliego, tyle, że on ogranicza się tylko do paplania jęzorem, a nie łamania ludziom kości, więc jak dorośnie to może będą z niego ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 18:47, sirufok napisał:

Korona nieźle zaczęła spotkanie... ;)

I nieźle zakończyła pierwszą połowę.. łudziłem się, że po kilku dobrych spotkaniach Kolejorz wjechał już na właściwe tory i ten sezon można jeszcze uratować, jak widać myliłem się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 19:10, mati285 napisał:

Wojtek przypomina mi trochę Balotelliego, tyle, że on ogranicza się tylko do paplania jęzorem, a nie łamania ludziom kości, więc jak dorośnie to może będą z niego ludzie.


Ilu ludziom złamał kości Balotelli, wiem że mu ostatnio odbiło, ale to nie powód żeby robić z niego drugiego Witsela.

Balotelli to zupełnie inny typ człowieka niż Szczęsny. Po ubiorze, zachowaniu Mario widać, że ten człowiek ma trudny charakter jak Ibrahimovic, lubi być w centrum wydarzeń, prowokować i czasem mu odbije. Nic dziwnego, że nie jest powszechnie lubiany, sam go nie lubię bo IMO jest typem człowieka z syndromem Rolexa, tzn. żyje jak król i jak skończy karierę to całą kase przehula na imprezy i gadżety. Jest niewątpliwie przekonany o własnej wyjątkowości.

Z wywiadów i zachowania Szczęsnego widać, że jest pewny siebie i bardzo dobrze. Pewność siebie to najważniejsza cecha bramkarza, ale na Boga nie róbmy z niego narcyza, czasem powie słowo za dużo, ale ile on ma lat?

To Balotelli pytany o najlepszego gracza na świecie powiedział: 1 Messi, 2 Ja. A pytany o Wilshere''a (który rywalizował z nim o nagrodę dla najlepszego młodego gracza w PL) powiedział, żę go nie zna.

No proszę Cię, ale Szczęsny zawsze mówi że non stop się uczy i wiele mu brakuje do najlepszych wciąż. Nie jest idealny, ale przynajmniej ma charyzmę w porównaniu do np. Fabiańskiego.


Co do czyszczenia butów to Friedel i Given to inny poziom póki co, ale Krul i Hart w zasięgu WOjtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko oglądam naszą ekstraklasę,ale dzisiaj postanowiłem obejrzeć derby Łodzi i o ile mecz stał na całkiem niezłym poziomie to kibice ŁKS-u to skończone wieśniaki,buraki i ogólny margines społeczny.Cały mecz śpiewali np."zawsze i wszędzie policja je**** będzie" czy w kierunku swojego byłego zawodnika "Kaczmarek ch*j ci na imię"(najlepsze jest to,że w trakcie kiedy to śpiewali Kaczmarek strzelił bramkę :D ).
Wiem jakie są relacje na linii ŁKS-Widzew,ale to było tragiczne.Jeszcze ten spiker co kilka minut proszący o "kulturalne kibicowanie,bo inaczej na klub zostanie nałożona kara finansowa" olewany totalnie.
Póki tej patologi się jakoś nie wyeliminuje z polskiej piłki to na pewno nie dam ani złotówki na bilet meczu ekstraklasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a Lechia pewnie zmierza do 1szej ligi. Dam się założyć, że w żadnej 1szej lidze na świecie nie będzie takiego pięknego stadionu jak PGE arena :)
Mecz z Zagłębiem bardzo miło oglądało się z sektoru gości, widok niezmiernie mocno spinających się gości siedzących na sektorach dla pikników bez nawet szalików swojej ''ukochanej'' Lechijki bezcenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 23:58, Pernia napisał:

Wy tu gadu gadu a Lechia pewnie zmierza do 1szej ligi. Dam się założyć, że w żadnej 1szej
lidze na świecie nie będzie takiego pięknego stadionu jak PGE arena :)
Mecz z Zagłębiem bardzo miło oglądało się z sektoru gości, widok niezmiernie mocno spinających
się gości siedzących na sektorach dla pikników bez nawet szalików swojej ''ukochanej''
Lechijki bezcenny.


Lechia piłkarsko jest bardzo słaba w tym sezonie, więc o utrzymanie będą mieć ciężko w Gdańsku, tym bardziej, że terminarz na ostanie 5 kolejek chyba najtrudniejszy, spośród drużyn walczących o ligowy byt. Tylko ciekawe jest, czy (jak to już bywało w naszej lidzie) PZPN nie dołoży starań, by utrzymać Lechię przy tzw. zielonym stoliku, bo jednak tym stadionem podnoszą prestiż ligi, a wystarczyło by nie przyznać licencji np. ŁKS-owi (jeśli zajął by miejsce dające utrzymanie).
Mimo wszystko z perspektywy bezstronnego kibica, szkoda, że z Ekstraklasy mogą spaść dwa kluby z dużych miast i dobrą infrastrukturą (Lechia i Cracovia), a awansować może np. taka wioska Nieciecza, gdzie na mecz przychodzi po kilkaset osób, a stadion mają gdzieś w polach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 13:33, Wszystkozajete napisał:

Tylko ciekawe jest, czy (jak to już bywało w naszej lidzie) PZPN nie dołoży starań, by utrzymać Lechię przy tzw.
zielonym stoliku, bo jednak tym stadionem podnoszą prestiż ligi, a wystarczyło by nie przyznać licencji np. ŁKS-owi

Mnie bardziej ciekawi, czy takie starania nie będą kierowane znów w kierunku Cracovii. Nie zdziwiłbym się, gdyby nagle ktoś genialny z PZPNu wpadł na pomysł, żeby zwiększyć ligę do 18 zespołów ;)

Dnia 10.04.2012 o 13:33, Wszystkozajete napisał:

awansować może np. taka wioska Nieciecza, gdzie na mecz przychodzi po kilkaset osób, a stadion mają
gdzieś w polach.

"Wioska Nieciecza" i tak pewnie nie dostałaby licencji. Z tego co słyszałem to w razie awansu prawdopodobna jest fuzja z Unią Tarnów i to ten klub miałby występować w ekstraklasie. Ale do zakończenia rozgrywek jeszcze sporo czasu więc na razie nie ma co się takimi sprawami zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chievo vs. AC Milan 0:1

Bardzo ospały i wyraźnie zmęczony Milan ;/
Trudno się nie dziwić skoro lista kontuzjowanych/zawieszonych piłkarzy jakoś nie chce się skrócić ;/

Tak czy siak Milan dowiózł skutecznie do końca 3 punkty i to się teraz liczy :]
FORZA MILAN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz rewanżowy Wisły z Ruchem i dramaturgia w karnych na koniec, sędzia jakby chciał przepchnąć Wisłę (powtórzony niewykorzystany karny na 4:4), ale nic to nie dało, bo Ruch strzelał "11" po prostu lepiej i zasłużenie awansował do finału, po symbolicznym karnym Nuneza, który znów pogrążył Krakowian, podobnie jak w Lidze Europy. Tak więc Wisła poza europejskimi pucharami i wygląda na to, że nadchodzą ciężkie czasy dla Białej Gwiazdy, bo nie od dziś wiadomo, że budżet kuleje i będą ostre cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samych karnych nie widziałem, ale z tego co czytam to jedenastka Genkowa została powtórzona prawidłowo, jednak ogólnie poziom sędziowania jaki pokazał pan Borski to była jedna wielka żenada. Ja tam w sumie zbyt rozpaczać za tym PP nie mam zamiaru, bo biorąc pod uwagę, co się dzieje w Wiśle to i tak puchary w następnym sezonie pewnie by się skończyły po dwóch meczach. A tak to w finale zagrają najpewniej dwie najlepsze drużyny tego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 23:42, Hoplita napisał:

Samych karnych nie widziałem, ale z tego co czytam to jedenastka Genkowa została powtórzona
prawidłowo


Zasadniczo tak, chociaż prędzej powinien powtórzyć karnego spudłowanego w pierwszej serii, bo tam bramkarz faktycznie sobie na dużo pozwolił. Ostatecznie w sumie wyszło na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 23:42, Hoplita napisał:

Samych karnych nie widziałem, ale z tego co czytam to jedenastka Genkowa została powtórzona
prawidłowo, jednak ogólnie poziom sędziowania jaki pokazał pan Borski to była jedna wielka
żenada. Ja tam w sumie zbyt rozpaczać za tym PP nie mam zamiaru, bo biorąc pod uwagę,
co się dzieje w Wiśle to i tak puchary w następnym sezonie pewnie by się skończyły po
dwóch meczach. A tak to w finale zagrają najpewniej dwie najlepsze drużyny tego sezonu.


Sędzia nakazał powtórzyć jedenastkę, bo chyba bramkarz za wcześniej wyszedł, ale wydaje mi się, że on przy każdym karnym zachowywał się podobnie, więc dziwne, że powtórzony został akurat ten decydujący, mogło to trochę zdezorientować Chorzowian, ale zachowali zimna krew. Z drugiej strony karny dla Ruchu w drugiej połowie meczu też mocno naciągany, jednak Pajlić zachował się idiotycznie dając sędziemu pretekst do podyktowania jedenastki (coś a''la ostatni mecz Barcy z Milanem). Generalnie sędziowanie jak to często u nas bywa nie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować