Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

O ile się nie mylę Peszko oficjalnie skreślony z kadry, Wasyl ostatecznie nie, gdyż jedną jego winą było towarzyszenie Peszcze, poza tym był trzeźwy i zupełnie spokojny. Mi takie coś jak najbardziej pasuje, zarówno ze względu na osobistą sympatię do Wasyla i niesympatię dla Peszki. Choć chyba nikomu nie życzyłbym takiego wstydu - zostać skreślonym z największej imprezy piłkarskiej w kraju, na której naprawdę można coś osiągnąć, przez pijaństwo... Inna sprawa, że nie widziałem nigdy dobrego meczu Peszki, ba, nie słyszałem nawet o takim od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakoś z takiego obrotu spraw nie jestem za bardzo niezadowolony. Wasyla szanuje za jego grę i jestem jednym z najtwardziej grających zawodników w naszej reprezentacji. Co do Peszki, to uważam osobiście, że większy potencjał drzemie w Grosickim. Peszko poza tym pokazał w meczu z Niemcami, jak co jest w stanie zrobić z piłką, kiedy ma się kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borussia Dortmund wygrywa z Bayernem 1:0 po ładnym golu Lewandowskiego, świetnie, że w tak ważnym meczu Polak okazał się pierwszoplanową postacią, gola mógł już zdobyć w pierwszej połowie, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Bardzo dobry mecz rozegrał także Kuba, powodując dużo zamieszania pod bramką Bawarczyków.
Ogólnie w pierwszej połowie Borussia dominowała, jednak brakowało szczęścia, bądź świetnie bronił Neuer. W drugiej części gra się wyrównała, po golu Lewego Bayern zaczął groźnie atakować, czego konsekwencją był m. in. karny zmarnowany przez Robbena, oraz poprzeczka po wybiciu któregoś z obrońców Borussii i fatalna dobitka Holendra. Wg. mnie Borussia wygrała zasłużenie, Bawarczycy grali słabo, obudzili się dopiero, gdy przegrywali. Tak więc Borussia Dortmund jest już o krok od obrony tytułu mistrza Niemiec, z czego się bardzo cieszę, a tak grającemu Bayernowi nie daję większych szans w rywalizacji z Realem w Lidze Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świetny mecz BVB w Bundeslidze. Bramka Lewego i bardzo udany występ, choć bałem się, że dziś znów zabraknie mu szczęścia jak trafił w słupek. Tak patrząc to mógł dzisiaj ustrzelić hat-tricka, bo jeszcze w końcówce trafił w poprzeczkę. Bramka palce lizać, Neuer na kolanach - bezcenne. Lewy bohaterem hitu Bundesligi, za to Robben chyba najgorszy mecz - już tu nie chodzi o tego niewykorzystanego karnego, ale jeszcze, że przez niego nie było spalonego i Lewy strzelił gola, potem z 3 metrów nie trafił do pustej bramki.. no masakra. Borussia gra widowiskowo, kolejny ciekawy mecz w ich wykonaniu, może nie było znów 8 bramek, ale zwrotów akcji nie brakowało, nie dziwi, że tam tyle ludzi chodzi na mecze :) Trzeba pamiętać, że jeszcze co najmniej dwa ciężkie mecze z Schalke i imienniczką z Gladbach, ale raczej ich już nikt nie zatrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny gol Lewego. Nie oglądam dużo Bundesligi, ale mam wrażenie, że mimo tych wszystkich bramek Robert jest strasznie nieskuteczny. Co włączam mecz Borussi to pudłuje setki :D

Tak z innej ligi, to Manchester United przegrał z Wigan 0-1, co przy wysokim zwycięstwie City zapewni emocje do końca sezonu. Nie będe się za bardzo rozpisywał o grze diabłów, bo już od dłuższego czasu jest słaba. W poprzednich meczach Valencia, Scholes i Rooney jakoś ciągneli grę, ale dzisiaj się skończyło. Jedynie Evans, Ferdinand i Evra trzymają poziom.
Jako, że mecz sędziował najgorszy sędzia PL, pan Phil Dowd, to mieliśmy nieuznaną bramkę dla Wigan i brak karnego dla United.
Mamy te 5 punktów przewagi, ale oprócz City zostały nam mecze z Evertonem, który ostatnio wskoczył na 7. miejsce i Sunderlandem, który jest imo rewelacją drugiej części sezonu, wiec jak napastnicy się nie odblokują to będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:08, sirufok napisał:

Juventus zachowuje fotel lidera po udanym meczu przeciw Lazio. No i Alex... <3


Del Piero ciągle boski. Pozbycie się go będzie dla was strzałem w stopę. Nie idźcie tą drogą. Poraz kolejny pokazuje klase a i tak u Contego ciągle siedzi na ławie. (?)

Lazio przegrało na własne życzenie, mogli utrzymać wynik, pomóc sobie i Milanowi. Niestety, mają karę za to, że nie potrafią porządnie ustawić muru na rzut wolny. Oczywiście nie zmienia to faktu, że Juve miało miażdżącą przewagę w przeciągu całego spotkanie i wygrali zasłużenie. Nie wiem już na kogo mogę liczyć (jako Milanista) aby zatrzymał Juve. Jedyna nadzieja w jakimś ogórku i w Romie, choć i tak będzie ciężko. Liczyłem kilka miesięcy temu na to że po dzisiejszym meczu z Lazio, Milan będzie miał pewną przewagę spowodowaną utratą punktów Starej Damy właśnie z ostatnimi rywalami - Lazio, Palermo, Inter, Napoli. Niestety, strasznie się przeliczyłem, wszystkich pokonaliście. Szacunek.

Mimo wszystko, wciąż mam nadzieję na Scudetto. Jeszcze się nie poddaliśmy. Kto wie, jakby to się potoczyło, gdybyśmy nie mieli tylu kontuzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 22:56, filip29 napisał:

Jako, że mecz sędziował najgorszy sędzia PL, pan Phil Dowd, to mieliśmy nieuznaną bramkę
dla Wigan i brak karnego dla United.


A Atkinson i jego "Nie widze jak Balotelli wykrzywił noge Songa o 90 stopni" ?


RONALDO Ty Maszyno!! Niesamowite bramki! Oby z FCB x 3 podobną forme utrzymał! Niesamowicie się rozwinął w porównaniu do zeszłego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też miałem podobną reakcję - Wasyl jest nam prawie niezbędny, Peszko za to odwrotnie - zupełnie zbędny. Mamy lepszych zawodników na jego pozycję, jak mi się zdaje, chocby Grosickiego właśnie. Jedynym atutem Peszki jest szybkość.

Swoją drogą sporo ładnych goli dziś. Piętka Lewego, która kompletnie ogłupiła Neuera, wolny Ronaldo, pierwszy gol Juventusu.

Do tego cieszy mnie też dyspozycja Theo, który w końcu potrafi wykorzystać swoją szybkość i zachować zimną głowę. Dodatkowo poprawił znacznie technikę. Dziś ładna wymiana podań z RvP i spokojny, lekki strzał obok bramkarza, nareszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:08, sirufok napisał:

Juventus zachowuje fotel lidera po udanym meczu przeciw Lazio. No i Alex... <3

Aż łezka w oku się kręci, że to jedna z ostatnich bramek Del Piero dla Juve. Będzie go cholernie brakować po tym sezonie. Mam nadzieję, że chłopaki już nie oddadzą Milanowi tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy niemiecki klasyk na prawdę był emocjnujący. Szczerze mówiąc, nie spodziewąłem się, że tempo meczu będzie takie szybkie. Spodziewałem się lepszej gry Bayernu. Myślałem, że to właśnie drużyna z Bawarii będzie prowadziła grę i napierała na bramkę od początku meczu, a nie od samego końca. Fajnie, że pierwszoplanowe role odgrywali Polacy. Kuba szarpał na skrzydle, a Robert strzelił gola i wyszedł zwycięsko w "pojedynku snajperów". Piszczek popełnił kilka mniejszych błędów, ale ogólnie występ na plus.
Mimo, że Bayern nie zachwycał, to nie lekceważyłbym go w pjedynku z Realem. Mistrzostwo trochę się oddaliło, i teraz szczególnie zależeć będzie im na Lidze Mistrzów. Mam jednak nadzieję, że ta słabsza dyspozycja będzie trwała jeszcze dłużej i Real spokojnie awansuje do finału.
Świetny mecz wczoraj rozegrał Ronaldo i w koncu zaczęły wpadać bramki z wolnych. Liczę na pełną koncentrację i wysoką formę do końca sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/franciszek-smuda-slawomir-peszko-nie-byl-pijany-ty,1,5096601,wiadomosc.html

Zacznę od tego, że głupio pytać się Niemców o to czy Peszko był pijany, przecież im na dobrym występie Polaków na euro nie zależy, w najlepszym wypadku mają to gdzieś - choć osłabienie rywala do Mistrzostwa Europy, jakiegokolwiek, jest im na rękę. Z drugiej strony jasno wynika z wypowiedzi policjantów, że Wasyl nie był nawalony tak jak Peszko i powinien mieć możliwość powrotu do kadry, wg mnie wręcz jest jej potrzebny. Zdaję sobie sprawę, że obaj pewnie jechali równo, tylko Peszko mając mniejszą masę, a przy tym słabszą głowę pewnie odleciał, a na Wasylu taka ilość nie zrobiła wrażenia. Nie zmienia to faktu, że wypicie takiej ilości alkoholu po której dany człowiek nie jest pijany, powiedzmy trzyma fason, nawet profesjonalnemu piłkarzowi nie powinna być zakazana, bo dojdziemy do absurdów. Wątpię by Messi czy CR7 byli abstynentami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BVB wygrywa prestiżowe spotkanie z Schalke, a Piszczek który strzelił ładną bramkę został zawodnikiem meczu. Kolejny Polak grający w Borrusii, który na przestrzeni tygodnia jest najlepszym zawodnikiem tej drużyny. Fajnie, że w każdym niemal meczu błyszczy któryś z Polaków :) No i Bayern traci pkt. z drużyną Polańskiego :) Fajnie układa się tabela Bundesligi. W innych ligach - Real wygrywa kolejny mecz, a Barca póki co przegrywa z Levante po karnym - oby taki wynik się utrzymał :) We Włoszech po golu Del Piero Juve wygrało i utrzymało pozycję lidera :) We Francji sensacyjnie prowadzi Montpellier przed faworytami z Paryża i dobrze bo to kolejny przykład po City, że petrodolary od szejków nie grają ;P Póki co jestem bardzo zadowolony z układu w ligach zagranicznych. A w polskiej lidze, cóż.. Legia tylko remisuje z słabym Widzewem, ale nikt nie ma ochoty z nimi powalczyć, a szkoda, kolejne Mistrzostwo Polski oddane za niemal freeko, w tamtym sezonie Wiśle, w tym Legii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 22:42, Paoro napisał:

W innych ligach - Real wygrywa kolejny mecz, a Barca póki co przegrywa z
Levante po karnym - oby taki wynik się utrzymał :) We Włoszech po golu Del Piero Juve
wygrało i utrzymało pozycję lidera :) We Francji sensacyjnie prowadzi Montpellier przed
faworytami z Paryża i dobrze bo to kolejny przykład po City, że petrodolary od szejków
nie grają ;P

Barca jednak wygrała, niestety. ;P A już niedługo mecz z Realem, będzie ciekawy jak nigdy, chyba najważniejsze ich starcie jak dotąd.

A propos City z kolei mnie zadziwia Tevez. Przez długi okres nie grał, a teraz nieźle szaleje. Hat-trick, asysta piętą [nie pierwsza zresztą]... Umiejętności koleś ma, szkoda że z charakterem gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech wiedział co robi, wypożyczając Wilka do Lechii :) chłopak się w końcu do czegoś przydał. Asysta przy bramce Możdzenia w 86 minucie ;) za tydzień mecz z Legią, jak wygramy to europejskie puchary staną się realne. Finał PP z udziałem Legii i Ruchu powoduje, że 4 miejsce w lidze będzie pewnie dawało puchary ;P no nic małe, ale szanse są na uratowanie tego słabego jak dotąd sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chelsea w finale Pucharu Anglii po znokautowaniu Tottenhamu 5:1.
Niestety, wizerunek psuje kontrowersja przy golu na 2:0, gdzie piłka prawdopodobnie nie przekroczyła bramki. Jednak później potrafiliśmy zdominować przeciwnika i pewnie strzelić kolejne, już w 100% prawidłowe bramki.
5 celnych strzałów - 5 goli.
W finale czeka Liverpool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować