Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Po porażce z Ruchem, właściciel Polonii JW zapowiedział, że wycofuje się z piłki nożnej :P Raczej dobra decyzja, bo szkoda było marnowania jego kasy, nawet jak miał jej w nadmiarze, przez polskich piłkarzyków. Pokazuje to, że w polskich realiach nie da się zrobić drugiej Chelsea. Nie pamiętam by Polonia za czasów JW kiedykolwiek zajęła wysokie miejsce w lidze, a w pucharach to grali chyba za wyniki Groclinu. Druga sprawa, że facet nie ma pojęcia o piłce i podejmował złe decyzje. Ja tam płakać nie będę, tym bardziej, że wygrana Ruchu powoduje sporą szanse dla Lecha na 4 miejsce w lidze. Trzeba dziś wygrać z Legią i awansować do pucharów :) Liczę na dobry mecz, taki który w końcu nie zawiedzie kibiców, bo klasyków było ostatnio wiele, ale kończyły się często 1:0 lub 0:0 po słabej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 11:10, Paoro napisał:

:P Raczej dobra decyzja, bo szkoda było marnowania jego kasy, nawet jak miał jej w nadmiarze,
przez polskich piłkarzyków.

I bardzo dobrze, w końcu przestanie zawyżać ceny polskich piłkarzy przez wykupywanie każdego zawodnika z ligi, któremu udała się jedna dobra runda. Czasami zastanawiałem się jakim cudem ten człowiek dorobił się w życiu takich pieniędzy, skoro w piłce podejmuje kompletnie bezsensowne decyzje i nie potrafi uczyć się na błędach. Ale to nie moja sprawa, też płakać nie będę.

Dnia 21.04.2012 o 11:10, Paoro napisał:

wygrana Ruchu powoduje sporą szanse dla Lecha na 4 miejsce w lidze

Nawet jak nie wygracie z Legią to i tak moim zdaniem macie sporą szansę na puchary. Śląsk co chwilę traci punkty, Korona już spuchła, w Polonii też jakoś najciekawiej nie jest, poza tym chyba chyba najlepiej byłoby dla polskiej piłki, żeby puchary powędrowały do Poznania, niż do wcześniej wymienionych drużyn - tam chyba jest największa szansa na osiągnięcie jakiegoś sukcesu w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wygrana Kolejorza w wawie po golu Rudniewa! Nic nie smakuje lepiej niż zwycięstwo na boisku największego rywala :) mamy 4 miejsce w lidze i puchary stają się możliwe, ba do lidera tracimy tylko 4 pkt. Teraz dopiero żal początku tej rundy i błędnej decyzji o pozostawieniu Bakera na stanowisko wiosną. Piłkarze rozwinęli skrzydła dzięki Rumakowi - to trener ambitny, takiego potrzebujemy. Odwalił kawał dobrej roboty, wolałem by szkoleniowcem został ktoś kto będzie miał autorytet, bałem się, że Rumakowi tego będzie brakować, ale jak widać daje radę, póki co ratuje nam, wydawało się, stracony sezon :) Mecz walki typowy polski klasyk do jednej bramki, może fajnie się nie oglądało, ale emocje były ogromne, no i te 1,5 tysiaka gardeł z Poznania, które było słychać, dla takich chwil warto być kibicem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2012 o 16:06, Mange napisał:

Przed nami jeszcze jedno wielkie wydarzenie.
Barcelona vs Real
Liczę, na super widowisko i wygraną Realu :)
http://www.youtube.com/watch?v=VsaAbuGtmz4 - fajnie byłoby zobaczyć jak Mou celebruje
zwycięstwo ligi w taki sposób :)


Bardzo wątpię aby Mou tak się cieszył;/ Mnie tak akurat liga Hiszpańska mało obchodzi(wole niemiecką i angielską), ale i tak jestem za Barceloną.(poza półfinałem Ligi mistrzów, gdzie jestem za Bayernem i Chelsea)
Barca ma dobre statystki w GD i do tego graja u siebie. Ale w piłce wszystko jest możliwe ;P

PS Bayern przegrywa, Borussia Chłodzi szampany?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za słaby mecz. Jeżeli Barca i Real nic nie poprawią to finał będzie Bayern - Chelsea. Na plus, oczywiście, że w pojedynku tym póki co Real prowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 17:19, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> Barca ma dobre statystki w GD

Czekaj... od kiedy? W statystykach Barcelona jest w tyle za Realem Madryt, jeżeli chodzi
o mecze ligowe między tymi drużynami.


Tak chodziło mi o ostatnie sezony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale piękny dzień, tyle ciekawych meczy i co najważniejsze korzystne wyniki dla drużyn, którym kibicuje. Lech wygrywa i walczy o puchary, Borussia zwycięża i zdobywa Mistrzostwo Niemiec, Arsenal remisuje z Chelsea i tym samym zbliża się do zajęcia 3 miejsca w lidze, które daje grę w LM, no i na koniec wisienka na torcie w postaci zwycięstwa Realu w El Clásico :) hehe ale się ucieszyłem jak Kryśka szybko odpowiedziała na gola Alexisa :D barwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz w wykonaniu Królewskich. Kontrolowali cały mecz, byli lepsi.
Czego chcieć więcej?
Może pogromu Bawarczyków w środę, a jeszcze wcześniej kolejnego smutnego dnia na Camp Nou.
Chelsea! Pokazaliśmy, że nie taki wróg straszny, jak go malują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ronaldo podobno nie strzela ważnych bramek... :)

Ogólnie rzecz biorąc to:

a) Real kontrolował cały mecz;
b) Messi wyłączony z gry, poza jedną akcją;
c) GENIALNY mecz Ozila, co ten człowiek dzisiaj robił to nie mam pojęcią, świetny mecz;
d) Mamy mistrza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 22:41, Chaotizz napisał:

b) Messi wyłączony z gry, poza jedną akcją;


Od kiedy Messi schodzi głęboko do środka (Chelsea, Real), to zazwyczaj jest wyłączony z gry. Czas zacząć stawiać go z przodu, a nie cofającego się niemal do połowy boiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 23:00, Kraju napisał:

Od kiedy Messi schodzi głęboko do środka (Chelsea, Real), to zazwyczaj jest wyłączony z gry. Czas zacząć stawiać go z przodu, a nie cofającego się niemal do połowy boiska.


Te rajdy są groźne, ale groźniejsze by były gdyby z przodu byli napastnicy, a nie sami pomocnicy + młodzik Tello i Alves.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Brakuje wyraźnego napastnika z numerem 10 z przodu. Tello jest dobry ale musi jeszcze pograć kilak sezonów, a Alves po kontuzji nie błyszczy. Gdyby Alexis wszedł szybciej może coś by z tego było. Ale nie licząc wolnej gry Barcy, która zresztą jest atutem tego zespołu, to zdecydowanie brakuje napastnika pokroju Eto, Ronaldinho czy Henry z dawnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 21:58, Smooqu napisał:

Ronaldo! Mega ważny gol, mistrzostwo Hiszpanii dla Realu! Ale Barca dzisiaj słabo grała.

Nadal uważasz ,że Contreao jest bezużyteczny ? :P

Dobry mecz w wykonaniu Realu :]
Di Maria to jakieś nieporozumienie xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować