Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2012 o 17:13, Kraju napisał:

Ciężko stwierdzić czy oddał mistrzostwo bez walki, w sumie od dawna mówił że Real ma już mistrza i ciężko będzie > odrobić tą stratę.


Guardioli zależało na mistrzu, tylko zrobił zabieg zdejmujący presję z jego piłkarzy przez kibiców i mediów. Chciał aby nie byli tak bardzo naciskani i nie grali pod tak wysoką presją. Przed meczem z Realem powiedział jednak, że od tego meczu będzie zależeć, kto zostanie mistrzem i widać było, że mu zależy. Do wczoraj Real miał przewagę tylko czterech, punktów, gdyby Barca wygrała to byłby tylko jeden punkt, a potem wystarczyłby tylko remis i Blaugrana miałaby lidera. Zgadzam się z wypowiedzią ManweKallahana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 19:09, ManweKallahan napisał:

Citizens wygrali z Wolves i mają 3 punkty straty do rywali zza miedzy, a w najbliższej
kolejce derby Manchesteru na Etihad Stadium! Czyli jeśli City wygrają to zrównają się
punktami na 2 kolejki przed końcem i decydować będzie różnica bramek (aktualnie na korzyść
Niebieskich, lepsza o 6). Sytuacja bardzo podobna do tej z zeszłego roku, kiedy Chelsea
goniła United na wiosnę i także w 3. kolejce od końca grali z rywalami do tytułu, tylko
wtedy na Old Trafford.

W Anglii liczą się bramki, a nie bezpośrednie spotkania? Wtedy to by MU miało kłopot ;P

Spora szansa przed Juve by po wygranej mieć już 3 pkt. przewagi, 3mam za nich kciuki w meczu z Romą :)

Co do polskiej ligi i Śląska Wrocław to już jest poniżej krytyki, piłkarzyny bez ambicji, władze, które mistrzostwa nie chcą, bo musiałyby płacić premie... Śląsk oddaje mistrzostwo za darmo, mieli tyle okazji by zrównać się z Legią punktami, ale nie, po co ;P Co ciekawe bramkę strzelił Wilk wypożyczony z Lecha, nie dawno pomógł piękną asystą do Możdżenia strzelić Lechii gola ;) teraz strzela gola rywalom Lecha w walce o puchary, tak dalej Kuba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 19:16, SongoX napisał:

Guardioli zależało na mistrzu, tylko zrobił zabieg zdejmujący presję z jego piłkarzy
przez kibiców i mediów. Chciał aby nie byli tak bardzo naciskani i nie grali pod tak
wysoką presją. Przed meczem z Realem powiedział jednak, że od tego meczu będzie zależeć,
kto zostanie mistrzem i widać było, że mu zależy. Do wczoraj Real miał przewagę tylko
czterech, punktów, gdyby Barca wygrała to byłby tylko jeden punkt, a potem wystarczyłby
tylko remis i Blaugrana miałaby lidera. Zgadzam się z wypowiedzią ManweKallahana.

Czytałem wypowiedź asystenta Mou, który mówił, że ten się spodziewał, że Barca w końcu strzeli gola, a potem pójdzie za ciosem by wygrać meczu, bo tylko wygrana dawała nadzieje na mistrzostwo. Mou spodziewał się, że się otworzą i mówił do swoim graczom by to wykorzystali ;) Guardiola nic więcej w sumie zrobić nie mógł wystawiając Cesca, Pedro, Pique od pierwszej minuty, wcale by tego meczu nie musiał wygrać, a jednak pokonanie u siebie Chelsea jest bardziej prawdopodobne niż odrobienie 4 pkt. straty do Realu. Tak ma teraz trochę bardziej wypoczętych graczy na ważny półfinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 18:44, sirufok napisał:

Nie daj Bóg, żeby Juventus wygrał z Romą, bo wtedy na pewno uznasz wszystko za jeden
wielki spisek.


Bierz zawsze hendicap na tego trolla, bo to taki forumowy mediolański płaczek... Obciach robi tylko kibicom Milanu.

Co do meczu, to rzeczywiście, sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Ibrę, jednak postawa Milanu w tym meczu, MILANU KTÓRY MYŚLI O MISTRZOSTWIE, była żenująca. Jeżeli chcemy zdobyć to Scudetto to Bolończyków powinniśmy spokojnie ogrywać w pierwszej połowie. Jako kibicowi Rosso-nerich pozostaje mi liczyć tylko na remis, bądź porażkę ( w co nie wierzę, szczerze mówiąc) w dzisiejszym meczu Juventusu z Romą, a jeżeli tak się nie stanie to pogodzić się z przegranym Scudetto.

W tych trudnych chwilach wszyscy jesteśmy Rzymianami. Forza Roma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym właśnie tego taki pewny. On od dawna przekreślał ligę, a niemoc Barcy pojawiła się już w meczu Levante i póki co trwa nadal. To że wystawił taki skład a nie inny, może jednak sugerować że chciał wypróbować inny wariant i niekoniecznie powalczyć o mistrzostwo. Kalkulacje kalkulacjami, ale to jednak byłby jeden pkt przewagi Realu, a cztery mecze do końca nie gwarantowały by wygranie ligi przez Barcelonę. Prawda jest taka że Barca na własne życzenie przegrała ligę w tym sezonie. Czas na zmiany. Zresztą taki zimny prysznic przyda się każdemu, zarówno piłkarzom jak i kibicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 18:44, sirufok napisał:

Nie daj Bóg, żeby Juventus wygrał z Romą, bo wtedy na pewno uznasz wszystko za jeden wielki spisek.

Roma jest za słaba ,żeby juve dodatkowo kupowało na nich mecz xp
Przyoszczędzą na następnych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:19, MisticGohan_MODED napisał:

Roma jest za słaba ,żeby juve dodatkowo kupowało na nich mecz xp
Przyoszczędzą na następnych ;p


Żal mi Ciebie i nic więcej. Lepiej zacznij prosić włodarzy Milanu, żeby oni zaczęli inwestować w zwycięstwa bo coś spuścili z tonu.

A tymczasem 3:0 po bramce... Pirlo! To tak na pocieszenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że gdyby Real miał ten jeden pun kt przewagi, to grałby pod ogromną presją, bo zniwelowali by tą ogromną przewagę, jaką posiadali. A tekst z odpuszczeniem meczu jest dla mnie śmieszny. Jak można odpuścić najważniejsze derby, które ogląda pół świata. Okłamujcie się dalej. Przecież Barca przegrywa tylko wtedy, kiedy sama tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co te nerwy? Trzeba było prześledzić moje poprzednie posty i jaki mam do tego stosunek. Ale oczywiście znowu leci hejt. Ok, może i co poniektórzy wierzą w to że odpuścił. Można mieć do tego prawo patrząc jaki skład wystawił. Coś w tym może rzeczywiście być, ale tak jak pisałem wcześniej, ni jak to nie ma wpływu na wygraną Realu, bo wygrali zasłużenie. Nawet jak Barca była przy piłce grali słabo, mało podań, niedokładne. Również wcześniej napisałem, że jeżeli Guardiola rzeczywiście chciał odpuścić ten mecz, to jest dla mnie skończonym głupkiem.

Chaotizz
Emocje się udzielają, nawet jeżeli nie wierzy się w wygranie ligi od kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o proponowanych polskich piosenkach na Euro? Ja wszystkich nie słyszałem, ale "Czyste szaleństwo" Libera i Ino Ros strasznie wpada w ucho, jest fajna i przyjemna, rytmiczna, a czego więcej oczekiwać od piosenki na taką okazję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem kawałków każdego, to wszystkie są tak samo beznadziejne. Jedynie właśnie Liber się wyróżnia, piosenka ma jakiś przekaz (a nie POLSKA GOLA!) i jest rytmiczna. Wpada łatwo w ucho, można się przy niej pobawić. Do Waka Waka dużo brakuje, ale to najlepsza propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh.. Jeżeli ktoś pomyślał, że Guardiola serio odpuścił ligę przy 10 punktach straty to jest idiotą. To idealny przykład wojny psychologicznej, która ma na celu przeniesieniu presji na rywala.

Mourinho pytany kto z pary Chelsea-Barca zagra w finale, odpowiedział, że Chelsea nie ma żadnych szans. Oczywiste jest to, że takim gadaniem przenosi presję na Messiego i spółkę, przy okazji motywując Terry''ego, Drogbę itd. Przecież trzeba być imbecylem jak Kowalczyk żeby tego nei pojąć.

Poza tym co do składu Barcy z GD.

Alves wcześniej grał na skrzydle i przyniosło to pozytywny skutek.
Sanchez nie był w 100% zdrowy więc od 1 minuty nie mógł zagrać
Pique, przecież on w tym sezonie nie jest w dobrej formie, ostatnio na ławie siedzi z Chelsea też nie grał. Może Guardiola odpuszcza LM i LL żeby w Pucharze Króla wygrać??
Cesc - najbardziej krytykowany po mecz z Chelsea. Czy to dziwota że usiadł na ławie.

Ogólnie to mnie wkurza, że już te probarcelonskie mendy dziennikarskie. Szadkowski, Pol, Kowalczyk i reszta fanbojów tego klubu, zaczęła próbować umniejszać to zwycięstwo Realu w taki chamski sposób. Podobnie było z Pucharem Króla w zeszłym sezonie. Dlatego tak alergicznie na twój post zareagowałem.

Nie uważam, że Real zagrał wybitnie. Na Bayern może to być za mało, na szczęście na Bernabeu Mourihno z reguły gra ofensywnie i w tym upatruje nadziei na triumf. Bo znów przy 1-0 Real się niepotrzebnie cofnął. No ale zwycięzców się nie sądzi.

Byle do wtorku i środy. Ciekawe czy Barca się otrząśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 22:30, ManweKallahan napisał:

Co sądzicie o proponowanych polskich piosenkach na Euro? Ja wszystkich nie słyszałem,
ale "Czyste szaleństwo" Libera i Ino Ros strasznie wpada w ucho, jest fajna i przyjemna,
rytmiczna, a czego więcej oczekiwać od piosenki na taką okazję?


"Endless Summer" znaczy "Niekończone Lato". Czyżby Grzesiu znowu dał w łapę?

Kraju: Mimo wszystko przed wczorajszym meczem było po równo. Widocznie mamy inną definicję "dobrych statystyk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Waka Waka porównuj raczej oficjalny hymn Euro. ;P A jest nim jakaś tam piosenka O''Sheany [czy cholera wie jak to się pisze, strzelam]. Tragiczna moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:23, sirufok napisał:

Żal mi Ciebie i nic więcej.

Mnie Was bardziej xp

Dnia 22.04.2012 o 21:23, sirufok napisał:

Lepiej zacznij prosić włodarzy Milanu, żeby oni zaczęli inwestować w zwycięstwa bo coś spuścili z tonu.

... osobiście wolałbym ,żeby Milan nie zniżał się aż tak do poziomu juve i kupował mecze by coś wygrać...
Zwyczajnie nie muszą tego robić :P

Wystarczy mi jeśli sprzedadzą Seedorfa za wygórowaną cenę jakimś szejkom xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 22:38, Smooqu napisał:

Oh.. Jeżeli ktoś pomyślał, że Guardiola serio odpuścił ligę przy 10 punktach straty to
jest idiotą. To idealny przykład wojny psychologicznej, która ma na celu przeniesieniu
presji na rywala.


Przy 10 pkt to już sam nie wierzyłem że da się to jeszcze odrobić.

Dnia 22.04.2012 o 22:38, Smooqu napisał:

Mourinho pytany kto z pary Chelsea-Barca zagra w finale, odpowiedział, że Chelsea nie
ma żadnych szans. Oczywiste jest to, że takim gadaniem przenosi presję na Messiego i
spółkę, przy okazji motywując Terry''ego, Drogbę itd. Przecież trzeba być imbecylem jak
Kowalczyk żeby tego nei pojąć.


Mourinho powiedział to złośliwie. Przecież UEFA wspiera Barcę więc i tak Barca wygra. Nie ma tu żadnej wojny psychologicznej. Był to jedynie sarkazm Mourinho, zresztą bardzo w jego stylu.

Dnia 22.04.2012 o 22:38, Smooqu napisał:

Alves wcześniej grał na skrzydle i przyniosło to pozytywny skutek.


Alves grał zbyt głęboko. Dla mnie fatalnie to wyszło.

Dnia 22.04.2012 o 22:38, Smooqu napisał:

Pique, przecież on w tym sezonie nie jest w dobrej formie, ostatnio na ławie siedzi z
Chelsea też nie grał. Może Guardiola odpuszcza LM i LL żeby w Pucharze Króla wygrać??


Pique miał niedawno kontuzje, przed kontuzją zagrał dwa znakomite mecze. Powinien móc już grać, więc albo Guardiola nie chciał ryzykować, albo rzeczywiście są jakieś spięcia na linii Guardiola-Pique.

Dnia 22.04.2012 o 22:38, Smooqu napisał:

Cesc - najbardziej krytykowany po mecz z Chelsea. Czy to dziwota że usiadł na ławie.


Fabregas jest na tyle dobrym zawodnikiem że powinien zagrać od początku, nawet jeżeli jego poprzedni mecz był słaby.

Dnia 22.04.2012 o 22:38, Smooqu napisał:

Ogólnie to mnie wkurza, że już te probarcelonskie mendy dziennikarskie. Szadkowski, Pol,
Kowalczyk i reszta fanbojów tego klubu, zaczęła próbować umniejszać to zwycięstwo Realu
w taki chamski sposób. Podobnie było z Pucharem Króla w zeszłym sezonie. Dlatego tak
alergicznie na twój post zareagowałem.


Nie ma co się spinać. Zresztą i tak ta dyskusja nie ma sensu i trochę za dużo trwa. Real wygrał zasłużenie i wygrają ligę. Teraz trzeba się skupić na LM.

Dnia 22.04.2012 o 22:38, Smooqu napisał:

Nie uważam, że Real zagrał wybitnie. Na Bayern może to być za mało, na szczęście na Bernabeu
Mourihno z reguły gra ofensywnie i w tym upatruje nadziei na triumf. Bo znów przy 1-0
Real się niepotrzebnie cofnął. No ale zwycięzców się nie sądzi.


Zagrali mądrze a to jest najważniejsze. Realizowali to co mieli i grali bardzo dobrze.

Dnia 22.04.2012 o 22:38, Smooqu napisał:

Byle do wtorku i środy. Ciekawe czy Barca się otrząśnie.


Musi ;)

Pierogi_z_Cukrem
Przypomnij do czego nawiązujesz bo nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować