Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2012 o 22:58, MisticGohan_MODED napisał:

... osobiście wolałbym ,żeby Milan nie zniżał się aż tak do poziomu Juve i kupował mecze
by coś wygrać...
Zwyczajnie nie muszą tego robić :P


1. Juventus został oczyszczony z domniemanych zarzutów, bo tamte wydarzenia nie miały żadnych wpływów na wyniki w lidze.
2. Na razie możemy tak mówić o Milanie, bo brał czynny udział w aferze, z której jedynym co mu zrobiono to odebranie kilku punktów.
3. Jeśli Milan chce wygrać w lidze to musi wrócić do dawnych działań - smutna prawda.

Dnia 22.04.2012 o 22:58, MisticGohan_MODED napisał:

Wystarczy mi jeśli sprzedadzą Seedorfa za wygórowaną cenę jakimś szejkom xp


Łoooo, 40-letniego dziadka na pewno sprzedadzą za grube miliony, a może nawet miliardy.

I po raz kolejny wspaniały kibicu - szanuj przeciwników, bo znów piszesz w jednym zdaniu swój klub z dużej litery a np. Juventus z małej. Jeśli to dla Ciebie za dużo to nie mamy o czym rozmawiać. Nie myśl, że jeśli w Fifę wygrywasz Milanem wszystko to i w rzeczywistości tak powinno być. A w momencie gdy biedny Milan przegrywa to najlepiej szukać winy we wszystkim tylko nie w ich niedołężnej grze. Zacznij przyjmować porażki z honorem, a nie zganiać na przeszłość, w której sami braliście udział.

Potomek Moutywatora nam się kreuje jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 22:58, MisticGohan_MODED napisał:

Zwyczajnie nie muszą tego robić :P

Jeszcze jakby ten Twój Milan był czysty... Juventusowi oberwało się najbardziej, niewspółmiernie do winy patrząc na kary jakie otrzymały pozostałe kluby w tym właśnie Milan.. no ale tak to jest jak właścicielem klubu jest urzędujący premier.. w ogóle wiadomo jak jest we Włoszech, co tam rządzi piłką, ale jak już o tym rozmawiamy to nie myśl sobie, że Twój klub jest jakimś wyjątkiem ;P

Jeśli chodzi o obecną sytuacje to Juve w tym sezonie jest lepsze i zasłużenie prowadzi, a że nie potrafisz się z tym pogodzić to już Twoja sprawa ;) Przyznam, że z satysfakcją patrze na marsz Starej Damy po 28 scudetto, a żale wylewane przez kibica Milanu tylko ją wzmacniają ;)

Brawa dla Pirlo, zawsze go bardzo szanowałem, fajnie go oglądać strzelającego dla Juve ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie kto dziś przejdzie? Według mnie będzie albo 1-1 albo 2-1 dla Chelsea. Barcelona może się nie poskładać po sobotniej porażce, ale kto wie. Płka jest nie przewidywalna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 17:21, Crummyadi087 napisał:

Jak myślicie kto dziś przejdzie? Według mnie będzie albo 1-1 albo 2-1 dla Chelsea. Barcelona
może się nie poskładać po sobotniej porażce, ale kto wie. Płka jest nie przewidywalna
;]

Myślę, że Barca dzisiaj wygra. Nie jestem pewien czy zwycięstwo da im awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dzięki temu jeszcze bardziej zmotywowani do gry. Do tego najprawdopodobniej wyjdzie najmocniejszy skład z normalnym ustawieniem taktycznym. Choć nie wydaje mi się aby gra się rozkręciła i nerwówka będzie do końca, ale obstawiam 2:0 dla Barcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w cieniu meczu Barca - Chelsea rozegrano finał Pucharu Polski. Ruch przegrał gładko 3:0 po bramkach Ljuboji, Radiovica i Żyry. Wieć Legia obroniła puchar, trzeba się spręzyć na te trzy ostatnie mecze i bronić lidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po meczu ...
Myślałem, że będzie super widowisko ze sporymi emocjami, a tu taki znok. Nie wiem czy warto oglądać dalej. Barca grają 11vs11 wcisnęła The Blues pod pole karne to grając vs 10 wejdą z nimi na linie bramkową. ............ fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:26, Mange napisał:

No i po meczu ...
Myślałem, że będzie super widowisko ze sporymi emocjami, a tu taki znok. Nie wiem czy
warto oglądać dalej. Barca grają 11vs11 wcisnęła The Blues pod pole karne to grając vs
10 wejdą z nimi na linie bramkową. ............ fuck


Chyba warto bo 2:1 w tym momencie, wystarczyło jedno genialne podanie Lamparda i gapiostwo obrońców Barcy. Taki wynik daje awans Chelsea, ale jak go utrzymać przez całą połowę grając w 10, oj pozostaje im jednie murować się do końca meczu i liczyć na cud ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2012 o 21:40, Wszystkozajete napisał:

Chyba warto bo 2:1 w tym momencie, wystarczyło jedno genialne podanie Lamparda i gapiostwo
obrońców Barcy. Taki wynik daje awans Chelsea, ale jak go utrzymać przez całą połowę
grając w 10, oj pozostaje im jednie murować się do końca meczu i liczyć na cud ;]

Jakoś straciłem nadzieję na awans Chelsea. Chyba nawet PePe w takim momencie nie zrobił by TAKIEGO debilstwa.
A tak bardzo chciałem finał Real/Bayern:Chelsea. ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:47, Smooqu napisał:

Wszystko w normie :) Brutal Terry mógł zabić Alexisa. Dobrze, że nie musieli go znosić
na noszach.


Chyba słyszałem jak mu kręgosłup pęka. Trochę rozumiem piłkarzy, którzy się kładą po czymś takim- wygrana jest dla nich ważniejsza od wszystkiego innego, ale nie rozumiem ludzi, którzy kibicują takiej farsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja co się dziś dzieje :))) A ta czerwona byłaby zasłużona choćby nie wiem jak zachował się Sanchez. Więc komentarze na temat tego jak to go wystrzeliło na księżyc są zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować