Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

O MÓJ BOŻE. TO co, że w lidze Chealse to wróg !!!! Teraz są MOimi BOHATERAMI !!!!. Torres TO BYł Transfer roku !!!!! BrAAAWO. Wielka BArca i Człowiek z Amagi leżą i kwiczą !!!! To jest to. KOchaaaaam football. Przepraszam, że nie wierzyłem w was THE BLUES !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST! Awans Chelsea :] Na to liczyłem akurat na końcówkę mi relacje ścięło ale cóż zobaczę powtórkę gola Torresa. Jeszcze jutro aby Bayern przeszedł i będzie finał marzeń ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, na szybko:
- Terry jest głupcem (choć to chyba każdy wie)
- Torresa pewnie teraz na rękach będą nosić (a pamiętam jeszcze jak się wszyscy śmiali)
- Messi słabiutki
A jak przewidujecie? Real czy Bayern?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś niesamowitego, nie dawałem Chelsea większych szans na utrzymanie korzystnego wyniku, a oni jeszcze wyrównani w końcówce. To chyba jakaś magia, że drużyna nie może wygrać Ligi Mistrzów dwa razy z rzędu. Chociaż trzeba przyznać, że Barca zagrała bardzo słabo w drugiej połowie, jeszcze do tego w przewadze. Gratulacje dla Chelsea, wprawdzie wymurowali ten awans, ale jednak strzelili 2 gole grając w 10, a to wyczyn zasługujący na duże uznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chelsea, że ratujecie tą angielską piłkę, która jest podobnież taka słaba ostatnio :P
Cóż, trochę tych finałów z angielskimi drużynami ostatnio było, będzie kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moje najdłuższe 45 minut w życiu. Dla takich chwil warto oglądać tą chelsea od paru lat. Co tu pisać Chelsea ma patent na Barce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do słów Kadaja - wielkie brawa dla Chelsea, kibicowałem im odkąd odpadły inne angielskie drużyny i mam nadzieję, że uratują honor Premier League i teraz zwyciężą w finale :) mają widać patent na Barcę, bo z nikim Katalończykom nie gra się tak źle jak właśnie z The Blues :D wiem, że nie powinienem, ale szczególnie cieszy zmarnowany karny przez...Sami Wiecie Kogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:43, Lisun napisał:

OK, na szybko:
- Terry jest głupcem (choć to chyba każdy wie)
- Torresa pewnie teraz na rękach będą nosić (a pamiętam jeszcze jak się wszyscy śmiali)
- Messi słabiutki
A jak przewidujecie? Real czy Bayern?


We wszystkim się zgadzam, a co do przewidywań to Królewscy chyba jutro ograją Bayern. Chelsea - Real w finale wg mnie i będzie to bardzo ciekawy mecz.

PS. Jako kibic Barcy gratuluję Chelsea i wszystkim kibicom The Blues wygranej w dwumeczu, awansu i życzę powodzenia w finale w Monachium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:38, Lisun napisał:

I ten, który posysa calutki sezon strzela gola na awans.
LOL


Chłopie, Ty na przyszłośc nie pisz takich dwuznacznych komentarzy, oszczędzisz przy tym paru palpitacji serca... Już myślałem że Barcelona coś tam strzeliła. :P

>A jak przewidujecie? Real czy Bayern?

Rozum mówi Real ale nadzieja że jednak Bayern, choc obu zespołów jakąś szczególną estymą nie darze.

Pytanie do wszystkich: Na Camp Nou znowu popsuły się zraszacze czy coś innego wymyślili? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:45, Ziggy napisał:

To moje najdłuższe 45 minut w życiu. Dla takich chwil warto oglądać tą chelsea od paru
lat. Co tu pisać Chelsea ma patent na Barce


Po tym meczu mój hejting Barcelony sięga zenitu. Ile sędziowie im muszą jeszcze pomagać w LM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:46, Pierogi_z_Cukrem napisał:

>

Pytanie do wszystkich: Na Camp Nou znowu popsuły się zraszacze czy coś innego wymyślili?
:D


Nic się nie działo, a o co chodzi z tymi zraszaczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:46, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Pytanie do wszystkich: Na Camp Nou znowu popsuły się zraszacze czy coś innego wymyślili?
:D

Nic się nie działo, nawet Drogba z 20 sekund tylko leżał :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa z Manchesteru x2
Czuję się dokładnie tak samo. Magiczny mecz, mimo jednostronności.
Torres został bohaterem. Historia jak z bajki, dla takich chwil oglądam futbol. :D
Potwierdziło się, że nie da się wygrać LM 2 razy z rzędu. :)

W następnej rundzie dostaną ostry wpierdziel, ale na razie cieszę się razem z nimi.

Mina Ivanovica jak dowiedział się w wywiadzie pomeczowym, że nie gra w finale :<<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:48, Smooqu napisał:

> To moje najdłuższe 45 minut w życiu. Dla takich chwil warto oglądać tą chelsea od
paru
> lat. Co tu pisać Chelsea ma patent na Barce

Po tym meczu mój hejting Barcelony sięga zenitu. Ile sędziowie im muszą jeszcze pomagać
w LM?

No powiem ci że będziemy musieli poczekać do następnego półfinalu Barcy za rok więc może byćpowtórka z rozgrywki?
Barca i tak nieźle po meczu się zachowała zero zraszaczy nic:) Dla kibiców z Madrytu gol Torresa cieszy podwójnie chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:46, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Pytanie do wszystkich: Na Camp Nou znowu popsuły się zraszacze czy coś innego wymyślili?
:D

Co tam zraszacze :) Mina Guardioli i całego Camp Nou bezcenna :D
@Ecko09 - Przypomnij sobie pamiętny mecz Inter - Barca :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA!

Tracimy kapitana! Tracimy gola grając w osłabieniu! ALE... Na F I N A Ł idziemy bez Terry''ego, Meirelesa i Ramiresa, nie wiadomo co z Cahillem. 2 gole w dziesięciu na Camp Nou, HA HA HA, to jest śmiech szczęścia! :D I jeszcze ktoś na playstation za mocno przytrzymał strzał!

Co za szczęśliwa noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:49, Ecko09 napisał:

Nic się nie działo, a o co chodzi z tymi zraszaczami?


Zdarzyło się raz (chyba w półfinale z Interem), że nagle na Camp Nou włączyły się tuż po zakończeniu spotkania zraszacze do trawy - dziwny zbieg okoliczności zważywszy na fakt, że chwilę wcześniej Barca odpadła z LM :D no i piłkarze Interu nie mogli zbytnio się cieszyć ze zwycięstwa na murawie stadionu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować