Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Imo po meczu. Jak się treści 2 gole w 15 minut, to już nie ma na co liczyć, nie z tym przeciwnikem.

Ps
Czy ja znowu widzę to około spiskowe pitolenie (teraz o mediach), jak to wszyscy realu nie lubią, bo mają układ z Barca? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 21:14, sirufok napisał:

Ktoś tu mówił, że jest po meczu? Ja widzę remis ;]


Masz rację, powinienen był uwzględnić, iż małpa coś odwali i odwalila idiotyczny faul. Mnie to cieszy, bo jestem za Bayernem. Nie zmienia to faktu, iż remis (karne) niestety faworyzuje real. A chciałbym być mile zaskoczony.

Poflameujemy po meczu, pewnie będzie o co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 21:42, Smooqu napisał:

Czemu przy 2-0 nie cisnęliśmy mocniej tylko oddaliśmy inicjatywe. Di Maria + obrona,
ogarnąć się.

Bo tak pokazał Mourinho. Ten facet jednak bez kitu ma czasem beton zamiast mózgu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ciemno to widzę. Nic się nie klei, gracze Bayernu kondycyjnie lepiej wyglądają, więc pewnie oni tu awansują. No 30 min jeszcze. Byle bez karnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 21:42, Smooqu napisał:

Czemu przy 2-0 nie cisnęliśmy mocniej tylko oddaliśmy inicjatywe. Di Maria + obrona,
ogarnąć się.


Ciężko się atakuje w 4 przeciwko 11 zawodnikom przeciwnika :D Real ma nakazane przede wszystkim nie stracić gola ;) może w dogrywce ruszą ostro do ataku, bo na razie sam Ozil czy Ronaldo nic nie zdziałają. Mecz się zrobił strasznie nudny, a po pierwszej połowie dobrze się zapowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahaha, niby byłem bardziej za Realem, ale strzał Ramosa nadaje się na jakiś smieszny gif, jutro trza będzie odwiedzić kwejka. Niby dwóch wielkich faworytów, a obydwoje odpadli. Uwielbiam ten sport :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że Ronaldo nie strzeli gola. Zawsze boi się tej ogromnej presji. Czeka tylko na wykończenie akcji. Te dwa gole dziś to w ogóle nie są wypracowane przez niego. Cieszę się, że odpadli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Bayern w finale. Jak się ciesze, że znów utarłem nosa wszystkim znajomym którzy mówili"phi Real u siebie zmiecie Bayern". A tu taki wał;];];] Teraz i tak jestem za Chelsea ale cóż hiszpańskie kluby za burtą. YES!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziękujcie Ramosowi i Kace, dzięki nim Real nie pogra w finale.
A do finału - to mamy dwie osłabione drużyny - Chelsea bez Terrego, Ramiresa, Cahilla i Mereilesa, Bayern bez Abali, Gustavo i Badstubera. Będzie ciekawie, acz bliżej mi do Bayernu jak do Chelsea (głównie za ten wczorajszy "sweaty goal" Ramiresa i częste szastanie forsą bez sensu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 23:31, Pustelnik_88 napisał:

Wiedziałem, że Ronaldo nie strzeli gola. Zawsze boi się tej ogromnej presji.

haha
>Czeka tylko

Dnia 25.04.2012 o 23:31, Pustelnik_88 napisał:

na wykończenie akcji.

a messi przykład idealnego piłkarza, broni, rozgrywa, strzela, główkuje, z dystansu, po prostu zawsze i wszedzie. Jeszcze jakieś ciekawe historie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować