Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Nie wiem czy Kagawa jest gorszy od Hazarda. W końcu Japończyk przez cały sezon kierował atakami mistrza Niemiec i naprawdę robił to znakomicie. Wystarczy popatrzeć ile miał asyst i dobrych zagrań. Oglądałem większość spotkań Dortmundu w tym sezonie, więc mogłem się na własne oczy przekonać, że Kagawa jest świetnym zawodnikiem i moim zdaniem sprawdzi się w United.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jesli chodzi o gre zespolowa oboje sa porownywalnie dobzi,ale Hazard ma cos wiecej,sam potrafi stworzyc swietna indywidualna akcje(oczywiscie Kagawa tez to potrafi ale nie przesadzajmy to co Hazard nie raz wyprawia mozna porownac do wyczynow Messiego)ktora konczy bramka albo asysta.Zdobywanie goli z wiekszych odlegosci to dla niego rowniez zadne wyzwanie jest duzo bardziej nie przewidywalny bo np po Kagawie raczej mozna sie spodziewac proby podania niz np dryblingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to oni bardziej do Barcy i La Liga by się nadawali, są niscy, świetni technicznie. Tak czy inaczej SAF, zdesperowany po decyzji Hazarda, podwyższył ofertę dla Borussii za Kagawe do 22 mln euro - i tak robi się interesy w Niemczech, to ponąć o 5 mln więcej niż wcześniej oferowali, a dali za Japończyka 350 tys. euro. Nasi od razu za bezcen by sprzedali :( Warto dodać, że jednak dla MU Kagawa jest cenniejszy z pkt. widzenia marketingowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urban zastąpił Skorże na stanowisku trenera Legii ;D Drużyna przegrała w głupi sposób mistrzostwo to fakt - rozumiem, że kara za taką końcówkę musi ponieść trener, ale by zastępować go Urbanem?

Skorża teraz pewnie obejmie kadrę, albo Lecha - bo Rutek go lubi, a ja także uważam, że to nie jest zły trener... jak na polskiej warunki jest dobrym taktykiem i już bardzo doświadczonym szkoleniowcem z wieloma sukcesami, nie wiem dlaczego, ale tylko nie umie motywować zawodników, a autorytet przecież powinien mieć. W samej Legii w ciągu dwóch lat wygrał 2 PP i do tego zaszedł najdalej w LE ze wszystkich trenerów Legii na przełomie ostatnich lat.

Moim zdaniem to Skorża sam powiedział stop, albo to sugerował, bo jak chcieli mu jeszcze Wolskiego i Żyro sprzedać to wolał odpuścić. Wystarczy, że i tak wszyscy mu pojeżdzają za sposób w jaki Legia przegrała tytuł w tym sezonie. No ja na miejscu włodarzy, jeśli miałbym wiązać przyszłość z klubem (czyt. nie chciałbym go sprzedać), a nie miał kasy na lepszego trenera pozostawiłbym Skorże na stanowisku, ale to problem Legii. Cieszy mnie, że Legia w następnym sezonie nie będzie biła się o tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 17:06, Paoro napisał:

Urban zastąpił Skorże na stanowisku trenera Legii ;D Drużyna przegrała w głupi sposób
mistrzostwo to fakt - rozumiem, że kara za taką końcówkę musi ponieść trener, ale by
zastępować go Urbanem?

Takie rzeczy tylko w naszej ukochanej lidze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale az sie smutno robi jak sie takie rzeczy slyszy.Rozumiem gdyby mogli w jego miejsce zatrudnic naprawde kogos,ale gdy sie zatrudnia trenera ktory juz wczesniej pracowal w klubie i rozstano sie z nim z tych samych powodow co zwalnia sie obecnego to juz naprawde rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorża po tej klęsce na koniec sezonu, powinien po tygodniu od razu dać oficjalny komunikat: "Przepraszam wszystkich , składam swoją dymisję na biurko prezesa Legii". Ten facet nigdy nie miał jaj, a jedynie co potrafił to krzyczeć na sędziów. W tym akurat był mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragicznie wygląda angielska kadra. Najpierw wypadł Barry, teraz Lampard. Pominięci zostali tacy zawodnicy jak Richards, Carrick czy Lennon, ale mamy za to, aż pięciu piłkarzy z Liverpoolu, który przecież ma za sobą tak "udany" sezon. Do tego brak Rooney''a w pierwszych dwóch meczach... Nie daję Anglikom szans na wyjście z grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Oglądam sporo spotkań LFC bo moi kumple im kibicują i niestety muszę przyznać, że w ubiegłym sezonie ich futbol był bardzo "prostacki". Ani krzty finezji. Tacy piłkarze jak Downing, Adam, Carroll, Kuyt grali bardzo słabo. Również Henderson czy Gerrard nie błyszczeli. Nie dziwi mnie fakt, że zwolniono Dalglisha, w jego miejsce przyszedł Rogers. Trener ffantastycznego Swansea. Nie wiem tylko czy z takimi technicznie sztywnymi piłkarzami osiągnie sukces. 2-3 transfery to minimum.


A jak zdrowie Parkera? Podobno też może nie pojechać na Euro. Kadra Anglii wygląda nieciekawie w porównaniu do europejskich potęg. Ale może to im pomoże bo nie będzie na nich takiej presji. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że Włosi nie przyjadą na Euro :O Ciekawe, czy na tydzień przed turniejem ściągnęli by Estonię (byli drudzy w ich grupie eliminacyjnej).

Na Euro ''92 nie pojechała ze względu na wojnę domową Jugosławia i z urlopów ściągnięto drugą w eliminacjach Danię, która potem wygrała turniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 11:45, Kapizak1 napisał:

Gdyby ktoś się natknął na coś takiego, byłbym wdzięczny za info.

Zapowiadanego dodatku do Piłki Nożnej u mnie w kiosku jakoś nie było ale kioskarka pokazała mi taki dodatek wydany przez FAKt za 5,90.
96 stron, przejrzałem, jest wszystko co trzeba (nie ma tylko wyników spotkań towarzyskich z ostatniego tygodnia), więc kupiłem.
Oczywiście nie byłby to FAKt gdyby nie zamieścił kilku zdjęć najładniejszych żon/narzeczonych piłkarzy przy kazdej reprezentacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 09:45, Lukas1694 napisał:

Czy podczas meczów na stadionie kibice także słyszą komentatora?

Nie, przecież tam jest cała masa komentatorów.
Mają swojego komentatora który ogłasza ile zostało do końca, kto z chodzi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam vademecum Faktu i ogólnie daje radę, choć znajdzie się kilka błędów (choćby w naszej kadrze mamy Jodłowca zamiast Matuszczyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 12:08, mati285 napisał:

Ja też mam vademecum Faktu i ogólnie daje radę, choć znajdzie się kilka błędów (choćby
w naszej kadrze mamy Jodłowca zamiast Matuszczyka).

Rzeczywiście :-)
A wracając do meczu z Andorą: Do przerwy jest 3:0 i b. ładna bramka Lewandowskiego.
Sporo fauli niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 17:57, A-cis napisał:

> Ja też mam vademecum Faktu i ogólnie daje radę, choć znajdzie się kilka błędów (choćby

> w naszej kadrze mamy Jodłowca zamiast Matuszczyka).
Rzeczywiście :-)
A wracając do meczu z Andorą: Do przerwy jest 3:0 i b. ładna bramka Lewandowskiego.
Sporo fauli niestety.


Pierwsza bramka też ładna :) Wygrywamy 4:0, ale spójrzmy prawdzie w oczy Andora była banalnym przeciwnikiem choć każdego przeciwnika należy szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować