Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2012 o 16:13, karolekx23x napisał:

Jesli przegraja i nie wyjda z grypy to juz by była kompromitacja i udowodnienie ze zamiast
piłka w naszym kraju iść do przodu jest coraz gorzej.
To tylko zalezy od Smudy, dobrego składu jak i zaangazowania piłkarzy a co ostatnio patrzyłem
to granie nie ejst zespołowe tylko każdy chce bramke strzeliic.



Fakt, kadra lepsza jak na ostatnich rozgrywkach tego typu, a przeciwnicy słabsi. Zdecydowanie w naszym zasięgu, pokonać Grecję, remis z ruskimi i juz do wyjscia niedaleko. Najgorsze, ze z ruskimi to mecz 2, a nie 3, bo bedzie on de facto decydującym, jeśli nam sie noga podwinie.

Nie nastawiam się też nie wiadomo na co. 4 zawodnikow to jeszcze nie drużyna, reszta przeciętna. Niepotrzebny ferment Tomaszewski siał, zgadzam się ogółem z postulatami, ale na Boga, nie przed Euro, co by kadrę rozsadzić

Szkoda też, ze dachu zwinięty, oby naszych nie podusilo. Pogoda chyba ok, wg tego co widac w tv.

Dnia 08.06.2012 o 16:13, karolekx23x napisał:

Ja wierze ze wygraja bo teoretycznie maja anjsłabszą grupe ale wiadomo nikt łątwo sobie
nie da strzelić gola.


Oczywoscie. Co byłoby jakbyśmy do drugiej grupy trafili? Z drugiej strony imo na dziś dzień nasza drużyna ijest niedoszacowana w rankingach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 18:49, Ecko09 napisał:

Tak w ogóle kto to jest ten cały Rybus?


Były zawodnik, na pozycji pomocnika, Legii Warszawa. Obecnie gra w Tereku Groznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 18:49, Ecko09 napisał:

Tak w ogóle kto to jest ten cały Rybus?

Polski piosenkarz, załapal się do drużyny.

Również jestem pozytywnie zaskoczony grą Polaków. Liczę na wbicie jeszcze chociaż jednej bramki, ale biorąc pod uwagę, że mamy przewagę zawodnika to powinni chlopaki dać radę.
Ale duet Lewy - Kuba, nieźle. A Wasyl skała, nie ma że pobolewa, wstaje i gram, nie to co niektórzy piłkarze :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera moge tylko powiedziec brawo polacy i brawo pan sedzia hiszpan ktory jak narazie praktycznie bezblednie sedziuje poza paroma malymi wpadkami.Niech teperuje przewracajacych sie grekow ktorzy po kazdym przewinieniu przwracaja sie jak klody drewna i oczywiscie...udajo grekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy prowadzą, ładna bramka, ladne sytuacje, zcasami nie wykorzystane. Grecy w 10, powiem szczerze sedzia dość ostry, nie ma mowy dyskutowav.

Ale ceremonia otwarcia to bardzo kiepska. Spodziewałem sie czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lamerskie pytanie, to powinien każdy wiedzieć, ale ja tego nie wiem, jak się otrzymuje czerwoną kartkę, to się wylatuje z meczu bez możliwości zastąpienia, a żółte?
Ile można ich otrzymać, czy można zastąpić gracza, jak to w ogóle działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no meczyk całkiem całkiem. Fajnie by było gdyby nasi jeszcze jedną bramkę dość szybko strzelili, bo tak to różnie może jeszcze być. Czerwień oczywiście w pełni zasłużona, w ogóle sędzia dobrze prowadzi spotkanie. Jedynie mam cień wątpliwości co do ręki Perquisa, chciałbym zobaczyć jakieś "głębsze" powtórki tej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 18:56, zerohunter napisał:

Mam lamerskie pytanie, to powinien każdy wiedzieć, ale ja tego nie wiem, jak się otrzymuje
czerwoną kartkę, to się wylatuje z meczu bez możliwości zastąpienia, a żółte?
Ile można ich otrzymać, czy można zastąpić gracza, jak to w ogóle działa.

Z tego co się orientuję to za dwie żółte dostaje się czerwoną, a gracza chyba można zastąpić (też dość noobowy z tych tematach jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 18:59, Hoplita napisał:

Jedynie mam cień wątpliwości co do ręki Perquisa,
chciałbym zobaczyć jakieś "głębsze" powtórki tej akcji.



Nie ma mowy o jakim kolwiek gwizdku sedziego w tej sytuacji,nie bylo ruchu specjalnego reka ani zadnej korzysci po jej dotknieciu.

EDIT:o jezus akurat jak pisalem tego posta Grecy bramke strzelili...no nic trzeba wracac sercem do meczu i dalej dopingowac bo tak sie koncza takie odpuszczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co grają Polacy w drugiej połowie to jakieś kompletne dno i patologia, Grecy w 10 stwarzają więcej zagrożenia pod naszą bramką niż my pod grecką, obrona chyba została myślami w szatni albo myśleli, że mecz się sam wygra. Dobrze, że Tytoń broni honoru naszej piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 19:55, qq_MoaR napisał:

Smuda chyba zapomniał, że ma jeszcze 2 zmiany...


Smuda chyba myślał, że mecz trwa 100 minut - końcowy gwizdek go wyraźnie zaskoczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy grali tylko pierwsze 20 minut potem padli, tak jak byw ogóle nie mieli siły. Zaskoczenie to że Smuda nie zrobił zadnej zmiany, nie próbował wygrac.

Strasznie wolna gra, można sobie było drzemke zrobic. Jak tak dalej bedą grać to o wyjściu z grypu można pomarzyć.
Tłumaczenie ze duszno an stadionie, raczej kiepskie przygotowanie. Mecz z Andora raczej był pokazam na jakim poziomie graja. Gdyby nie Tytoń była by kompromitacja na samym pozcatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować