Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2012 o 03:51, paweldomar1 napisał:

(...) 60 MINUCIE: Dudkę, Grosickiego, Brożka i Mierzejewskiego (nie wiem, gdzie tam Szpaku/Szaran
widział Wolskiego, chyba, że ślepy jestem) i do 90 minuty nawet nie spojrzeć na nich,
chociaż Ci wymownie patrzyli w kierunku Smudy (potem jak się dowiedziałem, że Smuda w
90 MINUCIE (PÓŁ GODZINY!) któregoś zawołał, a w następtnej stwierdził, że to za późno,
no to ja przepraszam.


Smuda po meczu powiedział że niektórzy zawodnicy nie wytrzymali presji, a moim zdaniem najbradziej spalił się trener. Brak zmian przy takiej grze jest po prostu karygodny. Murawski już w pierwszej połowie był do zmiany. Błaszczykowski niewidoczny, Obraniak ciąglę się mylił, a o Boenishu nawet nie wspomnę.
A nie wiem czy wiecie, ale na boisko miał wejść Brożek... kartka Szczęsnego pokrzyżowała plany. Brożek ?!?!?! No już gorszej zmiany nie mógł sobie trener w tej swojej główce wykombinować. Mają na ławce Grosickiego który okresie przygotowawczym pokazał się z dobrej strony, zawodnik który potrafi pociągnąć gre, jest szybki i kreatywny. Wolski o którym tyle się trąbi, dobry technicznie i nieobliczalny... a ten wyskakuje z Brożkiem.
A na miejscu Grosickiego który miał urodziny, ja bym się bardzo delikatnie mówiąc zdenerwował.

Najgorsze jest to że Smuda raczej wniosków żadnych nie wyciągnie. Jego przywiązanie do nazwisk i zapatrzenie w siebie jest na tyle duże że większych zmian na kolejny mecz nie będzie.Chyba że któryś z asystentów przemówi mu do rozumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast jak Poalcy stracili bramke podnosić na duchu to raczej zamilkło na stadionie. Raczej to zawodnicy potrafia grać w piłke tylko moim zdaniem zła wybrana taktyka.

Zauwazyliscie jak grali Poalcy w pierwsze 20 minut dobrze bo grali odwarznie i po kilku minutach po o strzeleniu bramki juz się poczuli jakby wygrali mecz.
Granie odwaznej piłki było dobre tylko potem te cofanie piłek do obrony, bramkarza wybiło z rytmu. jak sie wygrywa 1:0 szuka sie jak najszybciej nastepnej bramki, niby były sytuacje, nie daje się i nie pokazuje słabosci.

A tak w ogóle to po czerwonej kartce dla przeciwnika, byli zbyt pewni ze Grecy w 10 nic nie potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 10:52, HiroshiTakubo napisał:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C7D0fNtIdW0

Ruscy kibole już dają o sobie znać. ******syny


Ale o co tam poszło? Stłuktli ochronę bo tak? Dla zabawy? Bo krzywo spojrzeli? W dupie mam takich nie kiboli, a przestępców, brać i pałować, rączki przy okzaji połamać. Nie ma nic przeciwko jak się na stadionie wyżyją, zbluzgają przeciwników, a potem spokój, adrenalina spadła, ale takie coś?
I jeszcze ta chołota ma Warszawę okupować przy przyzwoleniu polskich, strachliwych władz? Z komuszymi symbolami? Trochę twardej ręki by się przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 10:52, HiroshiTakubo napisał:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C7D0fNtIdW0

Ruscy kibole już dają o sobie znać. ******syny

I taki wybryk Rosyjskich przestępców spowoduje lawinę przemocy ze strony Polaków. Niepotrzebnie, oj niepotrzebnie. Ja się pytam gdzie jest ochrona i policja ? Trochę patentów z czasów komuny by się przydało na te bydło z tundry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że trener chciał wprowadzić Brożka za jakiegoś defensywnego pomocnika. Zagrać dwoma napastnikami. Grecy grając w 10 bardzo dobrze się bronili. Zapewne chciał zagęścić środek pola. Grając z jednym napastnikiem na broniącą się całą drużyną Grecję jest trudno. Nasze skrzydła (głównie prawa strona) nawet jak dośrodkowywali, to nie było do kogo zagrać. Przy Lewym dwóch-trzech zawodników, Rybus zagubiony i nikogo więcej nie ma.

Myślę, że jeżeli trener chciał wprowadzić ofensywnego zawodnika za defensywnego, to nie jest to do końca zły pomysł. Jednak czerwona kartka pokrzyżowała mu plany, a potem się zagubił. Nie wiedział, czy zmieniać kogoś, czy nie. Zostawił to jak jest.

Trener w drugiej połowie miał bardzo duże pole do popisu. Mogliśmy nawet zagrać 3 obrońcami z tyłu, Piszczka przesunąć trochę do przodu, Błaszczykowskiego lekko do środka i próbować pozycyjnie coś ugrać.

Należy się cieszyć z remisu i wierzyć dalej. Będzie ciężko, ale może to zmobilizuje naszych jeszcze bardziej, a trener w końcu przejrzy na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 10:52, HiroshiTakubo napisał:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C7D0fNtIdW0

Ruscy kibole już dają o sobie znać. ******syny


Gdzieś słyszałem, że miało być zawieszenie broni między Polskimi kibolami, żeby napieprzać Ruskich w Warszawie. Po tym filmiku mam nadzieję, że to prawda i spuszczą wp*** tej hołocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 14:00, filip29 napisał:

Gdzieś słyszałem, że miało być zawieszenie broni między Polskimi kibolami, żeby napieprzać
Ruskich w Warszawie. Po tym filmiku mam nadzieję, że to prawda i spuszczą wp*** tej hołocie.

Nie ma nic przeciwko by pokazać tym dzikusom kto tu jest gospodarzem a kto gościem ale obawiam się, że to bardzo by nam zaszkodziło.
Jak widać Polskie media siedzą cicho i niewspominaną nic o tej sprawie ale mogę się założyć, że pierwszy lepszy wybryk naszych kiboli i cały świat będzie o tym trąbił. Po prostu Rusków się boją, a nas mają w dupie i zmieszać z błotem się nie boją.
Dodatkowo ucierpiałoby wiele niewinnych kibiców, którzy przyjechali tu by wspierać reprezentacje.

====
P.S. Właśnie tata powiedział mi, że na jakiś z polskich kanałów mówią, że PIERWSZEGO DNIA NIE BYŁO ŻADNYCH INCYDENTÓW !!! ahhahaahhaahha Tylko deszcze stanowił zagrożenie. Ja pie**** ale oni się boją Rusków i innych Ameryk. No co za chory kraj. Nas by od razu napiętnowali.

EDIT Do tego poleskie władze, zgodziły się na przemarsz kibiców rosyjskich. PARANOJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 14:00, filip29 napisał:

Gdzieś słyszałem, że miało być zawieszenie broni między Polskimi kibolami, żeby napieprzać
Ruskich w Warszawie. Po tym filmiku mam nadzieję, że to prawda i spuszczą wp*** tej hołocie.

Mają zamiar znaleźć dokładnie tych samych osobników co na tym filmiku (zakładając, że nie zostali aresztowani) czy spuścić "w******" wszystkim rosyjskim kibicom ot tak dla zasady? Genialne rozumowanie. Gratuluję. Jeśli Polacy mają faktycznie takie plany to określenie "hołota" pasuje również do nich. Takich należy tępić, bez względu na narodowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 14:12, Mange napisał:

że pierwszy lepszy wybryk naszych kiboli i cały świat będzie o tym trąbił.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/brytyjskie-media-w-polsce-pobili-naszych-kibicow-k,1,5155601,wiadomosc.html
JUż się zaczęło. Doniesienia D Telegraph...

PS Jeśli Polscy "kibice" odpowiedzą na cokolwiek przemocą to zachowają się jak idioci. Nie mam tu na myśli jakiejś wzajemnej bójki w pubie, ale takie zorganizowane akcje po kilku dniach itp. Nic nas tak nie skompromituje jak wojna rosyjsko-Polska przed, lub po meczu, bo na stadion raczej wejdą normalni fani futbolu.
Dlatego jak widzę kumpli, którzy pod wpływem impulsu zamieszczają jakieś prowokujące obrazki czy komentarze to ręcę opadają.
Ale to tyle o ekscesach poza boiskiem skupmy się na futbolu. Dzisiaj wygra Holandia i Portugalia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 10:22, vonArnold napisał:

Może jakieś piękne Greczynki? A i czy tam się gdzieś może Rosjanki nie kręciły? :D


Greczynki może niekoniecznie, ale Rosjanki... ;) I w ogóle ja spotkałem się tylko z miłymi Grekami, Rosjanami, Czechami - wiem, co się działo we Wrocławiu, ale w Warszawie nie było takich incydentów - zdjęcie z Rosjanami też mam, miło się rozmawiało, nie da się nic powiedzieć złęgo na ich temat. Ale wiadomo - są ludzie i parapety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 15:28, HiroshiTakubo napisał:

PS Jeśli Polscy "kibice" odpowiedzą na cokolwiek przemocą to zachowają się jak idioci.
Nie mam tu na myśli jakiejś wzajemnej bójki w pubie, ale takie zorganizowane akcje po
kilku dniach itp. Nic nas tak nie skompromituje jak wojna rosyjsko-Polska przed, lub
po meczu, bo na stadion raczej wejdą normalni fani futbolu.


Szczrze? Co za róznica? Polscy kibicie nikogo nie stłukli, "obiektywne" media i tak informują, że jednak stłukli, a biorąc pod uwagę fakt, iż większość odbiorców usłyszy o rzekomym pobiciu, przyjmie to za pewnik.
Na jedno wychodzi. Kwestia tylko, która opcja lepsza: pobić i być posądzanym czy nie pobić i też być posądzany.

W sumie to stara sztuczka lewaków. To samo w przypadku holocaustu. Na porządku dziennym jest stosowanie fraz w tego typu artykułach składajacych się z konotacji typu: nazi, polish, mających nasunąć jedyną słuszną myśl nazi=polish.

Mnie to osobiście drażni na tyle, że zaczynam się już zastanawiać, czy lepiej by nie było, gdyby z Niemcami byłoby się w sojuszu podczas II WW. Wszystkich tych aferzystów dawno by już Niemcy do innego świata odesłali... Ot, taki myślowy konstrukt będący pochodną frustracji i irytacji z tej sytuacji.

Dnia 09.06.2012 o 15:28, HiroshiTakubo napisał:

Portugalia!


Deutschland uber Alles! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka do przerwy na stadionie w Charkowie. Dania prowadzi 1:0 po bramce Krohn-Deliego. Oprócz strzelca bramki świetnie gra również Eriksen (którego niestety wyrzuciłem ze swojej drużyny fantasy). Holandia bardzo słaba, spodziewam się Van der Vaarta na boisku po przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Dania. 1:0, jak uda im sie dociagnac ten wynik bedzie super choc licz ze oranje pokaza na co ich stac.
szkoda tylko ze polacy wygladaja tak tragicznie na tle druzyn ktore juz graly. o ile jest kilku graczy co maja umiejętności i uzywaja mozgu podczas gry to sporo jest tragicznie grajacych. np. obrońca. ma pilke to zamiast podac traci ja bo próbuje mijac, zero wyszkolenia, tragiczne podejmowanie decyzji itp. slabo widze nasze szanse. jak panowie z bvb nie zagraja na max swoich umiejetnosci to bedzie tragicznie. to tak na spokojnie. sory za brak interpunkcji ale z fona nie pisze sie za wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Dania. 1:0, jak uda im sie dociagnac ten wynik bedzie super choc licz ze oranje pokaza na co ich stac.
szkoda tylko ze polacy wygladaja tak tragicznie na tle druzyn ktore juz graly. o ile jest kilku graczy co maja umiejętności i uzywaja mozgu podczas gry to sporo jest tragicznie grajacych. np. obrońca. ma pilke to zamiast podac traci ja bo próbuje mijac, zero wyszkolenia, tragiczne podejmowanie decyzji itp. slabo widze nasze szanse. jak panowie z bvb nie zagraja na max swoich umiejetnosci to bedzie tragicznie. to tak na spokojnie. sory za brak interpunkcji ale z fona nie pisze sie za wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na to co Niemcy pokażą. Duńczycy za to blisko ćwierćfinału, trzy punkty z Portugalią są w ich zasięgu, mają na nich patent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 18:26, vonArnold napisał:

Szczrze? Co za róznica? Polscy kibicie nikogo nie stłukli, "obiektywne" media i tak informują,
że jednak stłukli, a biorąc pod uwagę fakt, iż większość odbiorców usłyszy o rzekomym
pobiciu, przyjmie to za pewnik.
Na jedno wychodzi. Kwestia tylko, która opcja lepsza: pobić i być posądzanym czy nie
pobić i też być posądzany.


Dajesz się sprowokować jak małe dziecko. A jakby ktoś cię nazwał złodziejem, to byś zaczął kraść? Najlepsze wyjście z takiej sytuacji to po prostu zignorować takie prowokacje, niech tym bydłem policja się zajmie, zniżanie się do ich poziomu to najgorsze wyjście z możliwych. Tym bardziej że o burdach wspomniała jedna gazeta tylko, reszta pozytywnie wypowiada się na temat organizacji i porządku w Polsce.

A co do meczu, to jestem pełen podziwu że z tylu sytuacji podbramkowych Holendrom nie udało się strzelić ani jednego gola. Jeśli strzelcy się nie obudzą to średnio widzę ich przyszłość na tym Euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować