Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wygląda na to, że będziemy mieli pierwszy mecz piłki wodnej na tych mistrzostwach ;D

Tak w ogóle mnie na początku zdziwiły ciemności na stadionie, bo przecież na Ukrainie jest czas o godzinę do przodu w porównaniu z nami, ale jak zaczęło lać i strzelać piorunami to wszystko stało się jasne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to brutalne zderzenie z rzeczywistością Ukraińców. Zobaczymy co pokażą Anglicy. Carroll w miejsce Oxlade''a. Ciekawa zmiana Hodgsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mistrzostwa to nowe słówka. Pamiętam, że w RPA, albo w Austrii i Szwajcarii mówił cały czas "Fighter, ten zawodnik to urodzony fighter" ble ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lepszego dnia piłkarskiego nie mogłem sobie wymarzyć. Najpierw bardzo dobry mecz Ukraina - Francja (cóż z tego że opóźniony, jak zabawy z tą wodną piłką było co niemiara ;). A teraz fantastyczny festiwal bramek w wykonaniu Szwecji i Anglii. No po prostu pięknie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe Mistrzostwa póki co są świetne.

Wkurzają tylko komentatorzy. Dzisiejsza krytyka Ibry była nie na miejscu. Co on ma za partnerów, żeby sępić w polu karnym. Oni bez niego 5 podań nie wymienią ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem tego co zaprezentowali Anglicy. Teraz pytanie czy powrót Rooney''a im pomoże czy zaszkodzi? Dzisiaj mieliśmy świetnie grający zespół, a gdy Wayne jest na boisku Anglicy zazwyczaj układają grę pod niego. Tak czy siak po Ukraińcach powinni się przejechać, a prawdziwy sprawdzian czeka ich w ćwierćfinale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że Anglicy mogą sporo namieszać na tych mistrzostwach, dzisiaj potrafili się podnieść będąc w bardzo trudnej sytuacji, a to może dodać im pewności. Teraz wszystko zależy od meczu z Ukrainą, który zadecyduje o tym, kto awansuje do ćwierćfinału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Hodgson zestawi atak na Ukrainę. Wraca Rooney, a dzisiaj z dobrej strony pokazali się i Carroll i Welbeck. Chyba jednak zostanie Carroll, jako taki zgrywający wysokie piłki, jak Heskey kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 23:06, ManweKallahan napisał:

Ciekawe jak Hodgson zestawi atak na Ukrainę. Wraca Rooney, a dzisiaj z dobrej strony
pokazali się i Carroll i Welbeck. Chyba jednak zostanie Carroll, jako taki zgrywający
wysokie piłki, jak Heskey kiedyś.


Pamiętaj, że Welbeck z Rooneyem grają razem w klubie i to może być dodatkowy atut Anglików :) poza tym Rooney to nie typowy wysunięty napastnik - bardzo często wraca i wyprowadza akcje, więc przyda się ktoś taki jak Danny do ich wykańczania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwalił mnie jeden z bukmacherów, który wystawił kursy na ilość wyrzuconych przez okna telewizorów podczas meczu Polska - Czechy ;D
Co ciekawe na opcję 2 lub więcej kurs poszedł w dół niesamowicie od momentu pojawienia się zakładu, tak więc uważajcie kiedy będziecie przechodzić pod oknami budynków podczas meczu ;p

A tak w poważniejszym tonie to dziś tylko zwycięstwo się liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co. Nie podoba mi się Smuda. Wystawił taki sam skład jak do meczu z Rosją. Ale przecież do meczu z Rosją wychodziliśmy z innym nastawieniem. Sam Smuda powiedział, że kupuje w ciemno każdy wynik poza porażką. Więc tam chodziło o to żeby nie przegrać. Tu musimy wygrać. Więc skład powinien być od początku bardziej ofensywny. Dopiero po zdobyciu 1 - 2 bramek bym zmieniał skład na defensywny. Tymczasem mamy w przodzie osamotnionego Lewandowskiego, co on może zwojować? :-/
A w ogóle to Smuda obejmując reprezentację zapowiadał inny, ofensywny styl gry Polaków. Tymczasem ja tego innego stylu nie widzę. Założę się, że po ewentualnym zdobyciu gola zaczniemy bronić wyniku 1:0.
A jeszcze gorzej będzie jak to Czesi pierwsi strzelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramy piach, Lewego nie widać (acz co się dziwić?). Kondycja znów padła? Nie posiadamy piłki, bez skuteczności, wtf? Mamy wygrać, a gramy jakbysmy bronili wyniku...

Co się stało. Pokazali, że potrafią grac...

jak tak dalej pójdzie to nam wladuja,Czesi gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy zasłużyli na to, żeby przegrać. Jak zwykle. Znowu biegają po boisku jak ślepi, a Czesi obiegają ich i prą do naszej bramki. Jeżeli Polacy ten mecz wygrają, to zupełnie niezasłużenie. Powinni zasłużenie przegrać. Prawdopodobnie więc przegrają w wersji 0-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 22:16, Braveheart napisał:

@OLAMAGATO
Już jest 0-1 xD

No własnie jak pisałem to musieli im wbić. Nie wiem czy się śmiać czy co... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge Polacy przekrywaja z Czechami. Najgorszy mecz jaki widziałem, wiedziałem że tak sie mecz skonczy. Polacy nie potrafia i zawodzą w meczu ważnym.
Nie potrafić przytrzymac piłki, nic dziś nie istnieje. Nic się nie zmieniło, a 2 połowa z Grekami naprawde pokazała na jakim stopniu przygotowania jest Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować