Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Litości, tego się nie da oglądać. Takiej padaki jeszcze na tym turnieju nie było. Dwa podania i strata, ciekaw jestem jak wygląda statystyka posiadania piłki w 2-giej połowie, bo jak na moje oko to jest jakieś 75-25 dla Czechów. Mam tylko nadzieję, że nie uciułamy jakimś fartem remisu, bo wolę żeby awansowali nasi dzisiejsi rywale, a nie Grecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda juz nerwów, ze bedzie dobrze i co nic się nie zmieniło. Polacy zakwalifikowali się do turnieju tylko dlatego ze sa gospodarzami a tak naprawde nie powinni grać. Te 60 miejsce w rankingu wszystko mówi.
Ja tylko przez mecz straciłem czas.

Ciekawe czy Smuda po Euro poda sie do dymisji? Jak to było mecz otwarcia sie przewaznie remisuje a mecz ostatni przewaznie się przegrywa.

NeroNarmeril
Bo mecz z Rosjanami był przypadkowy a Rosja nie jest tak naprawde w dobrej formie, wystarczy ze zobaczysz wynik meczu Gracja-Rosja. Moim zdaniem to najsłabsza grupa tych mistrzostw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 22:25, karolekx23x napisał:

Szkoda juz nerwów, ze bedzie dobrze i co nic się nie zmieniło. Polacy zakwalifikowali
się do turnieju tylko dlatego ze sa gospodarzami a tak naprawde nie powinni grać. Te
60 miejsce w rankingu wszystko mówi.

Dokładnie. Nie wiem po co w ogóle kwalifikuje się automatem drużyny gospodarzy - żeby nie było pustek na stadionach?

Dnia 16.06.2012 o 22:25, karolekx23x napisał:

Ciekawe czy Smuda po Euro poda sie do dymisji? Jak to było mecz otwarcia sie przewaznie
remisuje a mecz ostatni przewaznie się przegrywa.

Pierwszych piłkarzy na poziomie będziemy mieć - o ile, za jakieś 15 lat. Nie teraz po dwóch dekadach likwidowania młodzików, ustawiania meczy i przekrętach w PZPN.
A tak w ogóle, to Polacy przecież nie są dobrzy w działaniach zespołowych. My jesteśmy co najwyżej świetnymi indywidualistami, a tragicznymi zespołowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najgorszy mecz biało-czerwonych na turnieju. Masa niewykorzystanych sytuacji i jeden fatalny błąd obrony. No i wyszło, co wyszło.

Mimo to, NIC SIĘ NIE STAŁO, PANOWIE!!!. Ktoś wygrywa, ktoś przegrywa, taki jest futbol. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając nasze spotkanie - większym zaskoczeniem jest to, że Rosjanie odpadli z turnieju, przez porażkę z Grecją 1:0. Patrząc na statystyki to wygląda na to, że ich mecz to było walenie głową w mur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 22:40, Kadaj napisał:

Lol, kto by po pierwszej kolejce obstawiał, że Czesi wygrają grupę a Rosja odpadnie. ;p

Taka mała ironia losu. :)
Zabawny wynik biorąc pod uwagę, że największe kibolstwo pokazało się właśnie z Polski i Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 22:43, NeroNarmeril napisał:

<Cenzura> Grecja... Patrzeć na nich nie idzie, a się prześlizgują dalej.

Jak jeszcze mi Grecja albo Niemcy wygrają turniej to się powieszę.



Dołączam się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 22:34, Olamagato napisał:

Dokładnie. Nie wiem po co w ogóle kwalifikuje się automatem drużyny gospodarzy - żeby
nie było pustek na stadionach?


Ano, z tym że przez dziesiątki lat to miało sens - bo gospodarzami były głównie kraje posiadające bardzo mocne ekipy, które często zdobywały medale, czy nawet wygrywały cały turniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tragicznego meczu nie widziałem dawno.
Przyjał bym porazke Poalków jak by walczyli ale tu w 2 połowie nie istnieli.
ten emcz to kompromitacja na całego. Czechy z 1 miejsca a Rosja awansowała bo ma tyle samo punktów co Gracja ale lepiej w bramkach.

Hoplita
Jakim cudem Gracja przechodzi ma tyle samo punktów a w bramkach to Rosja wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 22:49, karolekx23x napisał:

Czechy z 1 miejsca a Rosja awansowała bo ma tyle samo punktów co Gracja ale lepiej w bramkach.

Ważniejsze jest bezpośrednie spotkanie. Dlatego awansowali Grecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 22:52, Alamut napisał:

Oh teraz to się dopiero zacznie nagonka i rzeź w mediach... Już się nie mogę doczekać
tego cyrku -.-


Tiaa... Pierwszy Smuda do kasacji, piłkarze zostaną, ciekawe czy Grzesiu L. dotrzyma słowa (lol) i się poda do dymisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 22:49, karolekx23x napisał:

Czechy z 1 miejsca a Rosja awansowała bo ma tyle samo punktów co Gracja ale lepiej w bramkach.

Jesteś pewien? Bo TVN trąbi, że Rosja się pakuje, więc albo się kompromitują, albo czegoś nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować