Oho, zaczyna się grupowe marudzenie na reprezentację, szkoda, że nie mówiliście podobnie 4 dni temu.

Polska wygrywa/remisuje - jesteśmy DUMNI!!!, brawo!!, Polacy są z wami!!
Polska przegrywa - żenada, litości itp...

Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 22:52, NeroNarmeril napisał:

Tiaa... Pierwszy Smuda do kasacji, piłkarze zostaną, ciekawe czy Grzesiu L. dotrzyma
słowa (lol) i się poda do dymisji.

Jakże by mógł? Przecież musi ratować polską piłkę przed następnymi mistrzostwami świata... Szkoda w sumie, mieli ładne momenty, ale nie wystarczyło ;/

Nie rozumiem co się dzieje z tą drużyną. Kompletne dno dzisiaj w wykonaniu naszych. Pograliśmy jakieś 20 - 30 minut, a resztę meczu tylko się broniliśmy albo głupio faulowaliśmy. Bramka dla Czechów bo przedszkolnym błędzie Murawskiego, który nie potrafi podać piłki do partnera stojącego kilka metrów przed nim. Ale z drugiej strony nawet jakby Czesi nie strzelili to 0:0 i tak nic by nam nie dało, bo nic nie wskazywało byśmy w tym meczu mieli cokolwiek strzelić. Jednym słowem - Tragedia...

Tylko ten z Rosja udowodnił forme Rosji i że to anjslabsza grupa. Fartem sie udało zremisować a nikt wtej grupie nie jest rewelacyjny.
Podchodze do tego tak Rosja wygrała wysoko z Czechami i sie wypaliła. Czechy i Grecja dalej nic nie ugraja.

Chyba Lewandowski zawalił bo nie wykorzystał takiej piłki co mogłą odmienic ten mecz.

Miało być tak pięknie, a wyszło tak jak zawsze. Brawa dla Czechów za zaangożowanie i zasłużone zwyscięztwo! Mimo przegranej 4 do 1 w pierwszym meczu potrafili wyjść z 1 miejsca. Nasi zagrali padake. Smuda to debil. Czy on w ogóle pomyślał, żeby wystawić ofensywny skład? Graliśmy tak jakby remis na w zupełności wystarczał. Piłkarze widocznie chcieli już wrócić do domów z $$ które dostali za udział (ahahhahaha). Szkoda, że narobili nadziei remisując z Rosją. Mieliśmy najłatwiejszą grupę na turnieju z taką grą to nie mamy co marzyć o zakwalifikowaniu się na najbliższe MŚ lub ME. Czyli czekamy kolejne 20 lat na nową generację graczy?

Już za 4 lata, już za 4 lata ...

Hehe, ja się w tym wątku nie wypowiadałem, więc mnie o hipokryzję nikt nie posądzi. Bo i nie wpadałem w szał po meczu z Rosją, ani wcześniej nie skreślałem nas po porażce z Grecją.

Wynik meczu "o wszystko" obstawiałem na 1:1 i wysiadkę z turnieju. Co prawda nie sprawdził się mój wynik, ale efekt taki sam. Mogę się tylko żałośnie uśmiechnąć z tych wszystkich ludzi, którzy obstawiali 2 albo 3 do zera. Przepraszam, ale jak można typować taki wynik?

Nie mamy na tych mistrzostwach, przepraszam, nie mieliśmy, siły rażenia. Co prawda sytuacje były, ale zero wykończenia. Po drugie - pompowanie balonu. Wszyscy pewni wygranej z Czechami, starcia z Niemcami najprawdopodobniej... taka euforia nigdy nie jest wskazana. Po trzecie - jak my mamy ogromną szansę, to daję 70% do 30%, że jej nie wykorzystamy. Taka skaza narodu [piłkarskiego].

O samym meczu nie ma co właściwie pisać. Dobra gra w pierwszej połówce, sporo dogodnych sytuacji, ale jak zwykle szwankujące wykończenie. Druga odsłona to jakieś jaja - tak samo jak z Grecją. Czesi nas ośmieszyli, a my lataliśmy jak trzecia liga. Największym wygranym tej imprezy zdecydowanie Tytoń, on mnie w ogóle nie zawiódł w żadnym momencie każdego meczu. Poza tym wszyscy inni dali ciała... MEGA SŁABY Piszczek i to w całym turnieju, pokazał, że Real to nie ta półka, bezproduktywny Lewandowski, ale to też wynikało z braku pomocy temuż grajkowi, niewidoczny Obraniak, przeciętny Błaszczykowski - tak to wyglądało z Czechami. Zresztą w turnieju niewiele lepiej.

Brak było rozmachu w ofensywie, najbardziej wkurzało brak wspomagania Lewandowskiego, wszystkie piły na niego i niech się dzieje co chce. Jak tak można wygrać?

Tak zwane "farbowane lisy". Perquis całkiem pozytywnie, Polanski tak samo, słabiuteńki Boenisch i beznadziejny Obraniak. Na tle całej naszej imprezy grupowej oczywiście.

Ogólnie to jest KOMPROMITACJA polskiej kadry. W grupie śmiechu, jak to powiedział Smuda, "demokratycznie" wybranej, w której powinniśmy wyjść z palcem w pewnym miejscu, odpadamy i to jesteśmy na ostatnim miejscu. Co tu dużo mówić... Smudę można wreszcie wy.... dyscyplinarnie :)

Zanim ktoś tu zacznie sypać do mnie tekstami że jestem hejterem albo antypatriotą [ lol ] tudzież hipokrytą. Ja od co najmniej kilku lat jak nie więcej powtarzam to samo - nasi rodacy [ lub przyjezdni czy inne osobniki ] kompletnie nie potrafią grać w meczach kraj vs kraj - w naszych przaśnych ligach jeszcze czasami dają radę lub grają bdb lub dobrze - krótko mówiąc jak się chce to się da ale bardzo często jak nie prawie zawsze jak już są ''wyżej'' i mają grać coś poważniejszego, ambitniejszego i zespołowo to już każdy ciągnie wózek w swoją stronę i mamy z tego ... nic. O ile pierwsza połowa była przyjemna i względnie wyrównana, ataki, kontrataki, ciężkie warunki i niezłe akcje z obu stron boiska, potrafiliśmy Czechów przytrzymać za pysk, pokazać pazur paroma akcjami ale zawsze brakowało wykończenia tak druga połowa to już taki nasz ''standard''. Byliśmy chyba zbyt pewni siebie, wymęczyliśmy się a część chłopaków chyba dała sobie siana - nikt nie ruszył czterech liter żeby jakoś to ogarnąć. Chcieliśmy w pierwszej połowie wymęczyć Czechy kondycyjnie a to oni nas wymęczyli pod koniec i pokazali jak się utrzymywać przy piłce, jak grać i trzymać się RAZEM do końca meczu. Było oczywiście parę nerwowych sytuacji, parę niefajnych akcentów ale to zdecydowanie my przegraliśmy ten mecz a gol tradycyjnie [?] wpadł jak ja to nazywam ''przypadkowo''. Jakbyśmy nie grali tak nerwowo, starali się nie dawać im tylu rzutów wolnych to może i byśmy sklecili tę jedną akcję tylko czy potem byśmy dali radę się bronić do końca? Who cares - przecież to Polacy - drużyna która jedną z połów gra dobrze by potem spartolić zazwyczaj drugą. Żegnamy się - mam nadzieję że chociaż organizacyjnie nas goście dobrze zapamiętają. Smuda - out, Lato - out.

Lepiej się weźmy za siatkarzy i kibicowanie im i wspieranie - tak fanowsko jak i na poziomie organizacyjnym bo tam mamy czym się chwalić a nie tymi naszymi orzełkami ...