Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2012 o 11:43, CR7 napisał:

Wie ktoś dlaczego wczoraj nie zagrał z Hiszpanami Patrice Evra?


On już po pierwszym meczu z Anglią wyleciał z podstawowej jedenastki, bo widocznie nie zadowolił trenera swoją grą i w następnych meczach na lewej obronie grał Clichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 21:51, A-cis napisał:

> Niemcy" ;P oni tak zawsze niby nic nie pokazują, ale mają ten gen zwycięstwa.
Szczególnie to widać było w zakończeniach I i II wojny światowej ;-P

Chodziło mi o piłkę nożną, zresztą jak by tak patrzeć to wybuch drugiej wojny światowej i dojście do władzy skrajnego ugrupowania z austriakiem na czele, było związane z tym, że naród niemiecki nie mógł pogodzić się z porażką w I wojnie światowej i jej konsekwencjami. W piłce nożnej to chyba najbardziej utytułowana reprezentacja, obok Brazylii. Choć mam nadzieje, że nawet jak zagrają w finale Euro 2012, to pokona ich ponownie Hiszpania, bo chyba tylko oni będą potrafili powstrzymać niemców.

Dnia 23.06.2012 o 21:51, A-cis napisał:

Na razie wszystko zgodnie z planem. Hiszpanie prowadzą 1:0 a komentator nie uważa. Ribery
przez dłuższy czas biegał z rozdartą koszulką, a gdy mu podano nową, dopiero wtedy komentator
stwierdził że widocznie Ribery musiał zasygnalizować jakieś nieprawidłowości :-)

Nudne ćwierćfinały, do tej pory nie było niczego zaskakującego, dopiero dziś pierwszy mecz w którym nie widać zdecydowanego faworyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 15:14, Paoro napisał:

Chodziło mi o piłkę nożną,

Przecież zażartowałem (tak jakoś skojarzyły mi się wojny światowe).
Nie zwróciłeś uwagi na emotikon? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 23:28, NeroNarmeril napisał:

No to już w ciemno przewiduję finał Niemcy - Hiszpania. Dwa znienawidzone przeze mnie
zespoły...

Ee tam Włosi znowu ośmieszą Niemców tak jak w MŚ w 2006 roku a Portugale pykną Spain i będzie kolejny rewanż za MŚ w 2006 rok. Ja wam to mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i brawo dla Italii!!!Zasluzenie wygrali w rzutach karnych z bardzo slaba Anglia.Po Wlochach bylo widac ze szukaja tego gola i chca go strzelic,atakowali duza iloscia zawodnikow i tworzyli ladne skladne akcje,a angole glownie troszczyli sie o zabezpieczenie wlasnej bramki i dotrwanie do karnych,podobalo mi sie jak rooney,wellbeck czy potem caroll wybijali na oslep pilki z wlasnego pola karnego^^w calym meczu stworzyli moze 2-3 ladne skladne akcje i zasluzenie odpadli z turnieju.Bardzo sie z tego ciesze raz ze wygrali lepsi dwa ze prawpodobnie zobaczymy ciekawszy polfinal z udzialem duzo bardziej kreatywnych i ofensywnych druzyn,oba polfinaly zapowiadaja sie genialnie i jak dla mnie obsada finalu jest nadal otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mecz stał na niezłym poziomie mimo wyniku 0:0, szczególnie na początku mieliśmy dwa mocne uderzenia z jednej i drugiej strony. Włosi jednak zrobili lepsze wrażenie po 120 minutach gry i można powiedzieć, że wygrali zasłużenie. A strzał Pirlo w konkursie karnych epicki, ma jaja facet ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 23:34, Ziggy napisał:

> No to już w ciemno przewiduję finał Niemcy - Hiszpania. Dwa znienawidzone przeze
mnie
> zespoły...
Ee tam Włosi znowu ośmieszą Niemców tak jak w MŚ w 2006 roku a Portugale pykną Spain
i będzie kolejny rewanż za MŚ w 2006 rok. Ja wam to mówię:)


Jasne. Właśnie widziałem, jakie sety Balotelli marnował, u Ronaldo to samo, a wszystkie piłki lecą na nich. Trzech do obstawy i praktycznie nie ma u nich kto strzelać. A Niemce to jak czołg się przetoczą, Hiszpańce fuksem bramę strzelą i będą grali w dwa ognie przez 90 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudowny karniak w wykonaniu Pirlo. Chyba jeden z najpiękniejszych jakie dano mi zobaczyć w ostatnich latach.

Pomijając karne (co wynika z ich specyfiki), mecz dno. Zero emocji, zero przemyślanych zagrań, naparzenia byle do przodu w myśl "murzyn zrobi swoje" i (Rooney) nie zrobił, niezliczona ilość spartaczonych akcji (jak można nie trafić do bramki z paru metrów?!). No cóż, rzekomo wielki emocjonujący angielski football. Taa, niewątplwie. Rasiści z afrykańskiej Angilii coś szybko zniknęli, bodajże od ok. 60 min białe koszulki stały się dodatkiem do coś tam grających Włochów. Dogrywka nadzwyczajnie senna, zresztą, co ja chcę, skoro angielscy kibice zasypiają na stadionie podczas meczów własnej drużyny - to wiele mówi o ich grze.

A jeśli Włosi mają tak grać, jak dziś, to finał Niemcy - Hiszpania staje się oczywistością. I dobrze. Niech grają najlepsi.

A teraz możecie pluć jadem :] Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 23:35, Wszystkozajete napisał:

A strzał Pirlo w konkursie
karnych epicki, ma jaja facet ;D

Ciekawe co by było, gdyby Balotelli tego spróbował. Wtedy raczej użyłbyś słowa "idiotyczny", a nie "epicki" ;D
Zasłużona porażka Anglików, nie wiem jakim cudem w ogóle dotrwali do tych karnych. Ogromnie się na nich zawiodłem, a Włosi dobry mecz, Niemcy nie będą mieli łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, TAK! Właśnie na to liczyłem. :D Mecz nie był idealny, momentami wiało trochę nudą, było też trochę nieczystej nerwówki, ale Włosi jak najbardziej zasłużenie wygrali. A Anglia, no cóż, z takim poziomem gry jaki prezentowali do tej pory na tym Euro, to moim zdaniem nawet nie mieli co marzyć o półfinale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 23:41, mati285 napisał:

Zasłużona porażka Anglików, nie wiem jakim cudem w ogóle dotrwali do tych karnych. Ogromnie
się na nich zawiodłem, a Włosi dobry mecz, Niemcy nie będą mieli łatwo.


Jeżeli znowu Balotelli wyjdzie od pierwszej minuty to bedą mieli łatwo, bo ten zawodnik to jakby zespół grał od razu w dziesięciu. Jedna bramka z Irlandią nie zmienia faktu, że gra absolutne dno i wyrasta na ogóra mistrzostw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na Anglikach, wyglądało to tak, że nie mieli już w 60 minucie sił do gry, a to dopiero połowa była za nimi. No szkoda, teraz liczę na triumf Włochów w turnieju, byle nie podająca do porzygu Hiszpania i byle nie Niemcy, za Portugalią też nie przepadam.
Oby był finał Włochy - Portugalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 23:55, ManweKallahan napisał:

Zawiodłem się na Anglikach, wyglądało to tak, że nie mieli już w 60 minucie sił do gry,

A ja się zastanawiałem czy my bylibyśmy w stanie z nimi wygrać.
No cóż. Przekonamy się o tym niebawem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 00:49, A-cis napisał:

A ja się zastanawiałem czy my bylibyśmy w stanie z nimi wygrać.

Bazując na tym co pokazaliśmy na Euro? Jeśli mecz trwałby 20 minut to kto wie ;-)

Nie sądzę by Anglikom zabrakło sił (może dopiero w dogrywce). Oni grają na co dzień w Premier League, a Hodgson przez lata pracował w Premier League, więc wie jak przygotować zespół kondycyjnie. Anglicy po prostu zaparkowali autobus i nastawili się na kontry i w pierwszej połowie im to wychodziło, później przestało, bo nie byli w stanie wymienić na połowie rywala dwóch podań między sobą. Generalnie jednak pracę jaką zrobił Hodgson przed Euro należy zaliczyć za udaną, bo zrobił więcej niż od niego oczekiwano. Zobaczymy jak pójdzie mu w eliminacjach do Mundialu. Statystyki ma świetne, bo wciąż jako trener Anglików jest niepokonany, mecz przecież zakończył się remisem ;-) Ja będę generalnie zadowolony, jeśli Euro wygra inny zespół niż Hiszpania, a wygląda na to, że największe szanse na pokonanie ich mają Niemcy, bo Portugalii Ronaldo i Nani mogą nie wystarczyć*, a Włosi w fazie grupowej co prawda zremisowali, ale dość szczęśliwie (Torres), a i Hiszpanie też nie grali wtedy na pełnych obrotach. W każdym bądź razie: precz z hiszpańskim antyfutbolem!

*- Będziemy mieli szanse zobaczyć nietypowe starcie dwóch drużyn bez środkowego napastnika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować