Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2012 o 18:24, mati285 napisał:

Jeśli naszym drużynom ma być "ciężko" z zespołami z Kazachstanu i Czarnogóry to z czym
do ludzi? Z całym szacunkiem dla naszych przeciwników, ale odpadnięcie któregokolwiek
z polskich zespołów na tym etapie będzie kompromitacją... choć na pewno nie nowością


Co do Kazachstanu, to dalekie podróże też mają wpływ na grę... Chociaż pamiętam czasy, gdzie też graliśmy z takim typem drużyny i jedynym zmartwieniem było, czy strzelimy pięć czy osiem goli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 18:24, mati285 napisał:

Jeśli naszym drużynom ma być "ciężko" z zespołami z Kazachstanu i Czarnogóry to z czym
do ludzi? Z całym szacunkiem dla naszych przeciwników, ale odpadnięcie któregokolwiek
z polskich zespołów na tym etapie będzie kompromitacją... choć na pewno nie nowością

Pamiętasz sezon jak Lech grał jak równy z równym w LE między innymi z Juve, The Citizens? Pierwszy dwumecz omal nie przegraliśmy z jakimiś Azerami, czy Kazachami już nie pamiętam. Co prawda nie było jeszcze Rudniewa i w ataku biegał Wichniarek, ale nie zmienia to faktu, że męczyliśmy się strasznie. Potem co prawda odpadliśmy ze Spartą Praga z LM, ale za to w LE było z górki i Lech robił furorę ;) Z takimi rywalami gra się najgorzej, ciężko się zmotywować na takiego rywala, na wyjeździe jest strasznie gorąco i długo się podróżuje, kondycja u naszych jest na początku sezonu bliska zeru, do tego po sprzedaży czołowych zawodników, zespół dopiero co się zgrywa, a presja jest ogromna, bo porażka z takim rywalem to kompromitacja. Mało można zyskać a więcej stracić w takim pojedynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej dwa karne powinny dla Portugalii być za zagrania ręką... Parę innych sytuacji też się znajdzie. Tak to jest, jak Platini mówił, że chce finał Niemcy - Hiszpania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, miało być ''''epickie starcie dwóch tytanów'''', a wyszło z tego duuuże rozczarowanie. Jeden jedyny strzał Hiszpani na Portugalską bramkę, to chyba jakiś nieśmieszny żart. A Ronaldo gra tak jakby zapomniał jak się w piłke kopie. Oby obyło się bez karnych, bo jak tak dalej pojdzie, to te karne będą pół godziny strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, chrzanić to. Portugalia zagrała dobry mecz, pokazała, że nie trzeba parkować autobusu z Hiszpanią, a mimo to to Hiszpańscy nudziarze znów są w finale.

PS. Ciekaw jestem czemu Ronaldo nie strzelał? Chyba miał być piąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 23:00, Ecko09 napisał:

Ramo z wolnego uderza...ale jaja :d Mało tego ,prawie władował bramke.


Ale jak do karnego podchodził to się spodziewałem kolejnej komety jak z półfinału LM.

Dnia 27.06.2012 o 23:00, Ecko09 napisał:

PS. Ciekaw jestem czemu Ronaldo nie strzelał? Chyba miał być piąty.


Tak, miał strzelać jako ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz jak ten goryl podchodził do karnego za pierwszym razem wiedzialem ze nie trafi. mial byc final marzeń a wyjdzje kolejny chlam z hiszpania.
i jeszcze jedno. dlaczego do cholery ronaldo mial strzelac ostatni ?!!!!!!
mialo byc tak pieknie a teraz nie zasne bo jestem wku=&&&&@(&ny na maxa i serce mi z emocji wali jakby papieza wybrali wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam się dlaczego ? Dlaczego znowu ta farcelona , która w Hiszpanii grała dzisiaj i nie tylko dzisiaj ale na całym ME grali taka padline . Nani zwalil. Bruno Alves jak już szedł strzelać to powinien strzelac. I kolejny raz lepsza,drużyna pod każdym względem odpada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus jest taki, że Portugalczycy pokazali, że Hiszpania wcale nie taka straszna. Myślę, że Niemcy mają szansę ich ograć (o ile uporają się z Italią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwisa mi już to EURO. Hiszpanie dopiero po zejściu Xaviego grali fajnie i szybko. Portugalczycy kompletnie odpadli z sił. A karne to loteria. Szkoda mi Portugalii, zagrali wielki mecz w obronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Portugalii, w sumie remis w meczu sprawiedliwy, bo żadna z drużyn nie osiągnęła większej przewagi przez 120 minut gry. Karne jak wiadomo to w jakimś stopniu loteria, a szczęście znów było dziś po stronie Hiszpanów.
Mam nadzieję, że jutro zobaczymy jakieś bramki w regulaminowym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować