Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2012 o 17:25, Hoplita napisał:

Osobiście chciałem, żeby selekcjonerem został Nowak, ale już po pierwszych wypowiedziach
Laty po euro pewne było, że nikogo obcego do swojego bagienka nie wpuszczą. Fornalikowi
życzę oczywiście jak najlepiej, ale póki co jest on wielką niewiadomą, bo oprócz wicemistrzostwa
z Ruchem nie osiągnął na razie nic, nie miał także okazji prowadzić żadnego silniejszego
klubu z naszej ligi. Mimo wszystko powodzenia!

Tu Polska. Nie ważne, kto ma jakie osiągnięcia i predyspozycje, ważne, że ma plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Fornalik coś zdziała, chodzby że jest mało czasu do eliminacji. Jestem ciekaw jakie zmiany zrobi, co zmieni na pewno 3-4 mecz bedzie pokazywał w jakim kierunku zmierza i jak ma wygladac gra zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 10:32, karolekx23x napisał:

Nie wiem czy Fornalik coś zdziała,

Pierwszym czynnikiem decydującym o zatrudnieniu selekcjonera były finanse - nowy trener miał być tani.
Nie ma też co ukrywać, że taki Waldek Fornalik jest na rękę władzom piłkarskim. Nie jest to jakiś wpływowy trener, więc powinien zgodnie współpracować z PZPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy wszyscy z tym przygotowaniem? Przecież on jest selekcjonerem, jego rola polega na wyselekcjonowaniu zawodników, a nie ich przygotowaniu do sezonu. Tym się zajmują w klubach. A większego problemu z wyborem też mieć nie powinien, bo przecież kadra Fornalika logicznie patrząc będzie się składać z mniej więcej tych samych zawodników co kadra na Euro. W pierwszym składzie nie sądzę, żeby zmieniło się więcej niż 3 zawodników, reszta nowych będzie dopiero wchodzić do zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się hit transferowy tego lata ;] Mianowicie Ibrahimovic i Thiago Silva na dniach mają podpisać kontrakty z francuskim PSG. Podobno włodarze zdecydowali się na taki krok, ponieważ 60 mln euro, które klub odstanie przeznaczone zostaną na spłatę długów. Ciekawy ruch Milanu. Teraz atak będzie opierał się na Pato i Cassano zapewne, jednak takiego obrońcy jak Silva nie łatwo będzie zastąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 21:33, SongoX napisał:

Szykuje się hit transferowy tego lata ;] Mianowicie Ibrahimovic i Thiago Silva na dniach
mają podpisać kontrakty z francuskim PSG. Podobno włodarze zdecydowali się na taki krok,
ponieważ 60 mln euro, które klub odstanie przeznaczone zostaną na spłatę długów. Ciekawy
ruch Milanu. Teraz atak będzie opierał się na Pato i Cassano zapewne, jednak takiego
obrońcy jak Silva nie łatwo będzie zastąpić


Ja gdzieś wyczytałem, że za te kase mają kupić Lassane Diarre, Ogbonne, Jovetovicia i kogoś jeszcze. A co do hitów to Modric jest już w realu tak na 80-90% powiedzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 21:36, Ecko09 napisał:

Ja gdzieś wyczytałem, że za te kase mają kupić Lassane Diarre, Ogbonne, Jovetovicia i
kogoś jeszcze. A co do hitów to Modric jest już w realu tak na 80-90% powiedzmy.


Ciekawe co do tych transferów. Jeśli chodzi o Modrica to on już chyba o dwóch tygodni jest na 90% w Realu ;] Jestem bardziej ciekaw co będzie z Sahinem. Podobno Mou na niego nadal liczy, ale chce go wypożyczyć.

PS Czy Ty czasem nie masz konta na realmadrid.pl? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 21:33, SongoX napisał:

Szykuje się hit transferowy tego lata ;] Mianowicie Ibrahimovic i Thiago Silva na dniach
mają podpisać kontrakty z francuskim PSG. Podobno włodarze zdecydowali się na taki krok,
ponieważ 60 mln euro, które klub odstanie przeznaczone zostaną na spłatę długów. Ciekawy
ruch Milanu. Teraz atak będzie opierał się na Pato i Cassano zapewne, jednak takiego
obrońcy jak Silva nie łatwo będzie zastąpić


Ja natomiast nie wierzę, żeby Milan sprzedał Ibre i Silve za 60 milionów (mówi się nawet o 65, ale mniejsza o to) skoro samego Silvy nie chciał puścić za 50... Rozumiem sprzedaż Ibrahimovica, ma 30 lat, to praktycznie ostatnia szansa żeby wyrwać za niego dobre pieniądze u szejków, ale Silva? Wątpię.

BTW. Co do Modrica to nawet ma go nie być na zdjęciu drużynowym na sezon 2012/2013 w Tottenhamie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 22:25, Chaotizz napisał:

Berlusconi potwierdził, że Ibra i Silva zmieniają klub. Pierwszy hit tego lata, ciekawe
czy coś go przebije.


Sam się początkowo zdziwiłem jak zobaczyłem oficjalną wypowiedź Adriano Gallianiego, w której potwierdził sprzedaż tych piłkarzy ;]

Ecko09
Pytam się, bo widziałem ostatnio ten nick w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milan kogoś kupił w tym okienku? Bo póki co wiem, że odeszła od nich kupa graczy. Okienko co prawda ciągle trwa, ale Juve chyba ich zdystansuje w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 00:01, Smooqu napisał:

Milan kogoś kupił w tym okienku? Bo póki co wiem, że odeszła od nich kupa graczy. Okienko
co prawda ciągle trwa, ale Juve chyba ich zdystansuje w tym roku.


Montolivo przeszedł do Milanu, ale nie wiem czy kupiony czy kontrakt mu się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Ibra przechodzi do PSG, bo zawsze chciałem zobaczyć jakby sobie poradził w Anglii :<
Montpelier sprzedaje, a PSG się zbroi i nie ma bata żeby teraz nie wygrali ligi.


Btw
To już 4. klub, w którym Ibrahimovic i Maxwell zagrają razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 00:10, filip29 napisał:

To już 4. klub, w którym Ibrahimovic i Maxwell zagrają razem :D


I na pewno się z tego cieszą bo Ibra i Maxwell to wielcy przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt o tym nie wspomniał, to napiszę, że Nottingham Forest, zasłużony klub angielski (zdobywca Pucharu Europy 1979 i 1980), aktualnie grający w Championship został przejęty przez szejków, konkretnie z Kuwejtu.
http://www.angielskapilka.com/news/Nowa-era-w-Nottingham-Forest-25505
Ciekawe czy staną się silnym klubem, bo jeśli dobrze się orientuję, to takie QPR też ma bardzo bogatego właściciela, a potęgą nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować