Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

A tak w ogóle to Debuchy coraz bliżej Newcastle. Widać, że Sroki zbroją się na nowy sezon. Za 7mln funtów ten transfer wygląda na niezwykle opłacalny. W zeszłym sezonie Newcastle pokazali, że można dużo ugrać w PL bez gwiazd porównywalnych do tych z City, United, czy chociażby Liverpoolu (wiem, tam są same drewna z wyjątkim Suareza, ale na papierze wydają się być mocniejszy od NU).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś w jednym komentarzu takie wyliczenie, ile kosztowało ok. 10 zawodników, którzy w poprzednim sezonie stanowili (w większym lub mniejszym stopniu) o sile Newcastle. Wyszło bodajże 34,5 mln funtów. Obok była sprzedaż Carrolla za 35 :)

Edit:
Terry uniewinniony :)
http://www1.skysports.com/football/news/11668/7897306/Terry-found-not-guilty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro w „Gazecie” Robert Lewandowski oskarża Smudę. Oskarża właściwie o trenerską zbrodnię, bo zrównuje go z murawą za wszystko: przygotowanie fizyczne, mentalne, taktyczne. Próbka: „W przerwach nie było merytorycznej rozmowy. Sami [piłkarze - red.] ustalaliśmy, jak gramy i jak mamy zachowywać się na boisku”. Wstrząsający wywiad.


To ile Smuda zarobił? Ja bym za średnią krajową poprowadził tych piłkarzy do co najmniej takiego samego wyniku (4 miejsce w grupie leszczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 19:10, Smooqu napisał:

Jutro w „Gazecie” Robert Lewandowski oskarża Smudę. Oskarża właściwie
o trenerską zbrodnię, bo zrównuje go z murawą za wszystko: przygotowanie fizyczne, mentalne,
taktyczne. Próbka: „W przerwach nie było merytorycznej rozmowy. Sami [piłkarze
- red.] ustalaliśmy, jak gramy i jak mamy zachowywać się na boisku”. Wstrząsający
wywiad.


Mi się wydaje że profesjonalny piłkarz nie ujawnia tajemnic szatni. Druga sprawa irytują mnie nasi piłkarze w wywiadach, nawet Lewandowski. Pieprzą takie bzdety że żal. Wszystko zwalają na trenera od przygotowania fizycznego i na Smudę. Ale kurde sorry oni też biorą odpowiedzialność za wynik. Choćby sytuacja Lewego z Czechami. To nie jest wina Smudy że chłop ma dobrą sytuację i ją psuje. Naszym piłkarzom brak jaj, i profesjonalizmu i to niestety widać. Wiadomo jakim trenerem jest Smuda ale nie można wszystko zwalać na niego bo on nie gra. Piłkarze typu Lewy czy Kuba grając w profesjonalnym klubie w życiu by sobie nie pozwolili na takie sceny przed mediami w Dortmundzie, a tu widać cwaniakują i to ostro a sami nie ukrywajmy zagrali słabo.

Czy ktoś ogólnie oprócz mnie ma zdanie że Lewandowskiemu odbija powoli palma? Zagrał jeden dobry sezon w Dortmundzie gdzie moim osobistym zdaniem powinien zostać królem strzelców ale jak się marnuje tyle setek. Nie twierdze że to słaby grajek, uważam że dobry tylko zalecalbym mu niech na razie gra bo jest za młody żeby pewne sprawy poruszać. Szczęsny już się załatwił przez brak pokory oby nie zdarzyło się to Lewandowskiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 19:28, Ziggy napisał:

Mi się wydaje że profesjonalny piłkarz nie ujawnia tajemnic szatni.


Skoro Smuda spieprzył robotę to czemu mają milczeć i go kryć? Przygotowanie fizyczne jakie było wszyscy widzieliśmy. Piłkarze w Austrii mówili, że są zbyt mocno obciążeni i musieli interweniować u Smudy, żeby przystopował. Efekty? Po 30 min z Grekami padliśmy. To wina piłkarzy czy Smudy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 20:17, Smooqu napisał:

> Mi się wydaje że profesjonalny piłkarz nie ujawnia tajemnic szatni.

Skoro Smuda spieprzył robotę to czemu mają milczeć i go kryć? Przygotowanie fizyczne
jakie było wszyscy widzieliśmy. Piłkarze w Austrii mówili, że są zbyt mocno obciążeni
i musieli interweniować u Smudy, żeby przystopował. Efekty? Po 30 min z Grekami padliśmy.
To wina piłkarzy czy Smudy?


No owszem przygotowania zwalił Smuda wraz ze swoim sztabem. Ale odpowiedzialność za wynik biorą też piłkarze i ich też powinniśmy oceniać. Jest kilka powodów że przerżneliśmy Euro w tym jednym z powodów są niewykorzystane sytuacje bo takie też mieliśmy a za to odpowiada już napastnik, pomocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 20:30, Ziggy napisał:

Ale odpowiedzialność za wynik biorą też piłkarze i ich też powinniśmy oceniać.


Oni również odpowiadają za te wyniki, ale indolencja Smudy wybija się na pierwszy plan zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 20:17, Smooqu napisał:

> Mi się wydaje że profesjonalny piłkarz nie ujawnia tajemnic szatni.

Skoro Smuda spieprzył robotę to czemu mają milczeć i go kryć?

Ze zwykłego profesjonalizmu. Wszyscy widzieli jak było i piłkarze nie powinni tego jeszcze pogłębiać, tylko powiedzieć, że wygrywają jako drużyna i jako drużyna przegrywają i byłoby okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 23:47, Pernia napisał:

Ze zwykłego profesjonalizmu.


A gdzie na tym Euro profesjonalizmem wykazał się Smuda? Nic dziwnego, że piłkarze go otwarcie krytykują. Sknocił swoją pracę podobnie jak Benitez w Interze (gdzie też piłkarze go otwarcie krytykowali).

Czekam na ten wywiad, może będą jakieś ciekawostki o Polskiej Myśli Szkoleniowej w wykonaniu Smudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 10:50, Ecko09 napisał:

WTF? Buffon w 2001 roku przeszedł do Juve za 50 mln dolarów?!?!?!


Dopiero się dowiedziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 12:30, ManweKallahan napisał:

Na przełomie wieków we Włoszech było dużo drogich transferów.


Teraz też jest.

Kaka, Eto''o, Pastore, Ibrahimovic, Thiago Silva.

Ups, tylko kierunek inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo tych transferow,zastanawia mnie jak to bedzie jak Ibra odejdzie teraz z Milanu.Przeciez formalnie jest tylko na wypozyczeniu z Barcy wiec srodki ze sprzedazy do czyjej kasy wplyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 16:24, szaryczlowiek napisał:

Apropo tych transferow,zastanawia mnie jak to bedzie jak Ibra odejdzie teraz z Milanu.Przeciez
formalnie jest tylko na wypozyczeniu z Barcy wiec srodki ze sprzedazy do czyjej kasy
wplyna?


Barca nic do niego ''nie ma'' obecnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszyscy narzekają, że to źle,ze PSG kupuje tyle osób, ale imo może rozkręci to lige francuską, może jakiś inny szejk kupi jakąś francuską drużynę, zresztą ilość gwiazd nakupionych przez PSG spowoduje,że wzrośnie zainteresowanie tą ligą, która w sumie z wielkiej piątki (angielska, hiszpańska, włoska, niemiecka, francuska) najsłabsza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować