Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2012 o 10:03, Darnok_Rukia napisał:

Oj Śląsku ,Śląsku nie miałem wobec ciebie żadnych oczekiwań ale twoja forma naprawdę
zaskakuje ... Szkoda gadać ...

Już lepiej było obejrzeć sobie Ocean''s Twelve na tvn niż tą padake. Jak będą grali taki piach to raczej nie awansują ze Szwedami. Może jak przyjdą Jodłowiec i ten Gruzin to może fuksem wejdą do IV rundy, ale po tym wczorajszym meczu daje małe szanse. A jest okazja, dawno polska ekipa nie trafiła na tak przeciętny zespół w III rundzie. Dzisiaj mecze rewanżowe eliminacji LE z udziałem Lecha, Legii i Ruchu. Ci ostatni o ile nie zagrają tak katastrofalnie jak piłkarze z Wrocka to mogą być spokojni o awans. Legia i Lech mają mimo wszystko korzystne wyniki, do tego ci pierwsi byli mimo wszystko dużo lepsi o rywali. Lech cóż to nie ta sama drużyna, która 4 lata temu ograła u siebie tych samych rywali aż 4:0, wręcz przeciwnie jesteśmy dużo słabsi. A rywale też jak by lepsi, nie zmienia to faktu, że trzeba jednak awansować, nie ma innej opcji :)

Wie ktoś jak było w meczu NK Dinamo Zagrzeb - Ludogorec Razgrad, bramka na 3:2 dla Chorwatów podobno w 98 minucie, czyżby sędzia ciągnął ich na siłę do następnej rundy? Mało brakowało, a byłaby niespodzianka jak ze Salzburgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozytywy są takie, że Śląsk zdobył kolejne punkty do rankingu UEFA. Nie wiele wskazuje na diametralną poprawę gry WKS, ale będę miał cichą nadzieję, że urwą jakieś punkty Helsinborgowi. Obyśmy dziś zobaczyli lepszą grę polskich klubów niż wczoraj i wszyscy awansowali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 15:38, Ecko09 napisał:

Jakie reprezentacje są warte uwagi na igrzyskach poza Hiszpanią i Brazylią?


Moim zdaniem Wielka Brytania , która ma silną drużynę jak na igrzyska( Bellamy, Gigs , Cleverley, Ramsey, Strurridge, Richards ) oraz Urugwaj z Suarezem i Cavanim w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dużo lepszy dzień dla polskich drużyn, wszystkie wygrały, do tego Ruch, a przede wszystkim Legia wysoko.
Cieszy nawet pokonanie takich ogórków, bo z nimi trzeba sobie nabijać pkt. do rankingu i to tak jak Ruch (komplet zwycięstw), bo za awans nie ma pkt. Co do gry no to nawet w przypadku Lecha, który wygrał "jedynie" 1:0 to i tak była sto razy lepsza od tej co prezentował Śląsk. Nie rozumiem tylko dlaczego Mistrz Polski, który jako jedyny z tej całej czwórki walczy o elitarną LM, gra najsłabiej :/ może to też to, że we Wrocławiu grają starzy wyjadacze, Mila, Kaźmierczak mający już najlepsze lata pewnie za sobą i 30 lat na karku. W Ruchu to gracze w tym wieku, w którym piłkarz jest zazwyczaj w szczytowej formie, ale ci gracze też są na dorobku, są głodni sukcesu. W Legii, to praktycznie sama młodzież, w Lechu podobnie, choć tych młodych to w Poznaniu chyba bardziej na siłę wprowadzają, bo jednak technicznie to słabsi od tych z Legii. Widać jedno im się chce grać, a ci ze Śląska już MP zdobyli i nie widać u nich jakoś entuzjazmu, chęci zwycięstwa. Tego brakowało w Lechu po zdobyciu mistrzostwa i trzeba było przewietrzyć szatnie. W Śląsku też by się to chyba przydało za jakiś czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brazylia : Egipt 3:2
Po pierwszej połowie, a właściwie 30 minutach wszystko wskazywało, że będzie spory pogrom. Na szczęście dla widowiska Egipt strzelił 2 bramki i zmusili Brazylijczyków do gry ;p

Ktoś w ogóle oglądał naszych "piłkarzy", bo ja gdyby nie info choćby tutaj, nie widziałbym, że oni grają. Na szczęście nic nie tracę, bo to raczej nie jest piłka na poziomie, choćby dzisiejszych meczy XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro ze Śląska po zdobyciu tytułu odeszło 4 czy nawet więcej graczy podstawowego składu, to co się dziwić, że grają tak jak grają. Szczególnie, że (z tego co wiem) nawet taki Celeban, którego widziano w kadrze na Euro, jeszcze nie ma klubu.
Właściciele polskich klubów chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - po zdobyciu mistrzostwa zarobić na sprzedaży kilku kluczowych zawodników i jednocześnie awansować do Ligi Mistrzów. A tak się nie da. Na przykładzie Lecha najlepiej to widać, sprzedali Lewandowskiego i zamiast mieć już w drużynie Rudnevsa albo ściągnąć go od razu po transferze Roberta to przyszedł już po fakcie, jak eliminacje były przegrane.
Mam jednak nadzieję, że Śląsk wykorzysta korzystne losowanie i jakoś doczłapie do tej 4 rundy eliminacji, to się załapią na fazę grupową LE chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 22:43, Mange napisał:

Ktoś w ogóle oglądał naszych "piłkarzy", bo ja gdyby nie info choćby tutaj, nie widziałbym,
że oni grają. Na szczęście nic nie tracę, bo to raczej nie jest piłka na poziomie, choćby
dzisiejszych meczy XDD


Lech 1:0 wygrał, Ruch na lajcie 3:0, no i mecz Legii, który oglądałem, zakończony 5:1. Fajny hat-trick Sagana. Kosecki grał dziś bardzo dobrze. Śmigał na obu skrzydłach i na obu mieli z nim poważne kłopoty. Jeśli dalej będzie tak grał i z silniejszymi przeciwnikami to znów Legia sporo zarobi i drzwi do Reprezentacji będą stały otwarte. Na prawdę podobała się mi dziś jego gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 23:08, SongoX napisał:

Lech 1:0 wygrał, Ruch na lajcie 3:0, no i mecz Legii, który oglądałem, zakończony 5:1.
Fajny hat-trick Sagana. Kosecki grał dziś bardzo dobrze. Śmigał na obu skrzydłach i na
obu mieli z nim poważne kłopoty. Jeśli dalej będzie tak grał i z silniejszymi przeciwnikami
to znów Legia sporo zarobi i drzwi do Reprezentacji będą stały otwarte. Na prawdę podobała
się mi dziś jego gra.

A ile jeszcze rund zostało naszym żeby ewentualnie wejsc do LM ? Bo drużyna której kibicuje ma wejście z automatu, przez co rundę kwalifikacyjną sobie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 23:05, ManweKallahan napisał:

ciach

Masz rację, do tego Śląsk wydaje mi się drużyną budowaną mało perspektywicznie, na sukces teraz albo nigdy, zamiast podpisywać umowy zawczasu to czekają tak jak to z Milą obecnie, za rok mu się kończy umowa a nawet nie zaczynają z nim rozmawiać o nowej.. Solorz sypnął ostatnio trochę kasą to może kupią Jodłowca i tego Gruzina, do tego miasto dorzuciło się wcześniej na spłatę zaległych premii to i może się doczłapią jak to napisałeś, jeśli myślą o fazie grupowej LE to lepiej teraz wygrać z przeciętnymi Szwedami, niż potem znów liczyć na szczęście w losowaniu będąc drużyną nierozstawioną w IV rundzie eliminacji LE.

Co do pozostałych par to znani są już wszyscy rywale polskich drużyn, najtrudniej będzie miał Ruch, ale Viktoria Pilzno to nie ta drużyna która grała w LM, owszem ma reprezentantów Czech i Słowacji w składzie, ale Chorzowianie są jednak w dużo lepszej formie choćby ot takiego Śląska i mogą powalczyć. W każdym bądź razie będzie ciekawy mecz :) Legia zmierzy się z SV Ried chyba najłatwiejszy rywal, dopiero 6. drużyna ligi austriackiej, a do pucharów dostali się przez Puchar Austrii, męczyli się także z ostatnim rywalem, podobnie jak rywal Lecha, kolejny przeciwnik ze Szwecji tym razem AIK Sztokholm, rywal porównywalny co przeciwnik Śląska, bodajże 1 pkt. różnicy w lidze szwedzkiej.

Podsumowując ta faza eliminacji stwarza już na ogół problem naszym drużyną i ciężko będzie wyjść z niej bez strat, ale mimo wszystko jestem optymistą, odpaść z Czechami to nie będzie też wstyd, a Lech i Legia nie grają znów tak źle by nie awansować do IV rundy. Fajnie byłoby dwie, co najmniej jedną drużynę oglądać jesienią w LE :) jeszcze jeden taki udany rok jak poprzedni i możemy mieć już 15 lokatę w rankingu i dwie drużyny w eliminacjach LM ;)

Mange@
W skrócie - dwie rundy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śląsk musi wygrać jeszcze dwa dwumecze, aby znaleźć się w fazie grupowej LM. Tyle samo dwumeczów musi wygrać Legia, Lech i Ruch, aby awansować do fazy grupowej Ligi Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam.

Gdzie kupujecie koszulki zespołów - głównie zagranicznych klubów? Kiedyś była masa dość tanich koszulek na Allegro, za około 100, ale to się skończyło i teraz są bardzo rzadko. Znam dwa dobre sklepy polskie, ale tam są w granicach 300 złotych. http://www.fanzone.pl/ http://www.fanzone.pl/
Zna ktoś inne sprawdzone sklepy?
Mam straszną chrapkę na nową wyjazdówkę Czerwonych Diabłów... Fantastyczna, niestety w przeciwieństwie do domowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pilkasklep.pl/

Tylko jest jedno ale, podobno robią jakieś przekręty z przesyłkami. Tzn. czasami czeka się na koszulkę z miesiąc, przynajmniej tak kiedyś czytałem. Teraz może coś się zmieniło. Sam jednak nigdy nic stamtąd nie zamawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 12:22, Chaotizz napisał:

http://pilkasklep.pl/

Tylko jest jedno ale, podobno robią jakieś przekręty z przesyłkami. Tzn. czasami czeka
się na koszulkę z miesiąc, przynajmniej tak kiedyś czytałem. Teraz może coś się zmieniło.
Sam jednak nigdy nic stamtąd nie zamawiałem.


O ten sklep chodzi? http://demotywatory.pl/3850823/Niech-wszyscy-wiedza-o-tym-sklepie
Poczytaj też komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patałachy z Wrocławia grają tak jak w poprzednim sezonie, wtedy na farcie udało się zdobyć tytuł, a media zachycały się Lenczykiem. Dzisiaj mieliśmy pokaz tego wspaniałego futbolu, dno, dno i jeszcze raz dno. Dobrze, że odpadli, bo przynajmniej nie trzeba będzie więcej oglądać tej padaki. Życzę Śląskowi jak najgorzej, może wtedy ludzie, którzy dali się wkręcić mediom przejrzą na oczy, i dostrzegą, że ten zespół to najsłabszy mistrz Polski od lat i dumnie kompromituje nas na arenia międzynarodowej. Czekamy do jutra i na kolejny " popis" naszych zespołów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować