Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2012 o 03:59, Kraju napisał:

W Barcelonie na razie będzie jako rezerwowy. Miejsce Busquets''owi nie zajmie, a jako
obrońca będzie potrzebny w razie kontuzji któregoś z zawodników bądź pogra w pucharach.

hahahahahahahahahahahahahaha
oh wait
HAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHA

jeżeli Vilanova posadzi na ławie Songa kosztem Busquetsa to będzie to świadczyć o wielkim debiliźmie. Jedynym aspektem, w którym Busquets jest lepszy to nurkowanie. No, chyba że "DNA BARCELONY".

Dnia 19.08.2012 o 03:59, Kraju napisał:

> Niestety, ale wygląda to ponuro. Barcelona zrobiła 2 FANTASTYCZNE transfery,
Villa
> wróci i strzeli min. 15 bramek, co odciąży Messiego (nie co sezon się 50 bramek
ładuje),
> nie wiem co z Abidalem, ale nawet bez niego FCB ma w tej chwili ekipę na mistrza.


Wszystko zależy od formy Villi, bo jak nie wrócili do formy sprzed kontuzji to na Messim
nadal będzie spoczywać odpowiedzialność na zrobienie różnicy, zarówno w punktach jak
i w bramkach.

No rzeczywiście, bo piłkarze pokroju Pedro, Sancheza czy Iniesty(!) nie potrafią takiej różnicy zrobić.
Messi my god.


A tak odchodząc od tematu, to Ferguson trochę poszalał na rynku, ale mam wrażenie, że bez mózgu. Koleś nie wie co zrobić z Kagawą, Nani dalej nie przedłużył kontraktu. Na dobrą sprawę sensownego wzmocnienia do środka nie ma ( Bo Kagawy liczył nie będę, skoro Ferguson z playmakera będzie próbował robić Box2Boxa ) i znowu będziemy zmuszeni grać Carrickiem i grub... Andersonem. Do tego doszedł RVP, który mimo swej klasy jest strasznie łamliwy i zajmuje miejsce Welbeckowi i Hernandezowi - jedynym ustawieniem w którym możnaby to jakoś ogarnąć to 4-1-2-3, ale nie wierzę w tak desperacki krok Fergusona, którego 4-4-2 rozszyfrowało już nawet QPR. No, ale pożyjemy, zobaczymy, może Rooney zacznie grać DMa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 20:38, MisticGohan_MODED napisał:

Nie spodziewałem się takiego wyniku po Legii :]
Ljuboja wciąż najlepszy :]


Dziwne jak na polska ligę, że póki co faworyci nie stracili punktów i wygrali (oprócz Wisły) bardzo przekonująco. Ale i tak jestem przekonany, że na koniec będziemy mieli kolejny sezon z cyklu "Kto bardziej nie chce zdobyć mistrzostwa" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 20:58, Wszystkozajete napisał:

Dziwne jak na polska ligę, że póki co faworyci nie stracili punktów i wygrali (oprócz
Wisły) bardzo przekonująco. Ale i tak jestem przekonany, że na koniec będziemy mieli
kolejny sezon z cyklu "Kto bardziej nie chce zdobyć mistrzostwa" ;p


Pewnie tak, daj się piłkarzom zmęczyć i wrócimy do znanej doskonale degrengolady. Ale na razie cieszmy się póki jest czym :)

Ljuboja hat trick, oby się nie wystrzelał przed Rosenborgiem. Już w czwartek jego forma, również strzelecka, będzie bardzo potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2012 o 20:02, Pernia napisał:

hahahahahahahahahahahahahaha
oh wait
HAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHA

jeżeli Vilanova posadzi na ławie Songa kosztem Busquetsa to będzie to świadczyć o wielkim
debiliźmie. Jedynym aspektem, w którym Busquets jest lepszy to nurkowanie. No, chyba
że "DNA BARCELONY".


Ja się moge założyć, że w całym sezonie Busquets i tak zagra więcej meczów. To jest gość stworzony dla Barcy, jej wychowanek, który wie jak grać w ''klubie bogów''. Coś czuję że Song może podzielić los Hleba.

Dnia 19.08.2012 o 20:02, Pernia napisał:

znowu będziemy zmuszeni grać
Carrickiem i grub... Andersonem.


Anderson jako def. pomocnik ? Bitch please, jego juz dawno w United nie powinno być :/

>Do tego doszedł RVP, który mimo swej klasy jest strasznie

Dnia 19.08.2012 o 20:02, Pernia napisał:

łamliwy i zajmuje miejsce Welbeckowi i Hernandezowi


Welbeck jest młody, poza tym będzie tyle meczów że na pewno sobie pogra. Jezeli rvp ma zabierać miejsce i rozwój Hernandezowi to spoko, ta kłoda i tak przyda się tylko na końcówki, gdzie trzeba wbić gola pośladem ;)

>ale nie wierzę w tak desperacki krok Fergusona, którego

Dnia 19.08.2012 o 20:02, Pernia napisał:

4-4-2 rozszyfrowało już nawet QPR.


Rzeczywiście, skoro w tamtym sezonie dostało w dwumeczu tlyko 0-4 :|

Co do trasnferów United - dawać Dembele i jest super paka. Bez Carrcika to możemy kwiczeć, dlatego na lewą obronę mam trochę wywalone, bo evra to i tak cyborg który się nie połamie, zaś z Michaelem może być róznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 22:35, Sob-styl napisał:

Co do trasnferów United - dawać Dembele i jest super paka. Bez Carrcika to możemy kwiczeć,
dlatego na lewą obronę mam trochę wywalone, bo evra to i tak cyborg który się nie połamie,
zaś z Michaelem może być róznie.


Ale na lewa obrone back-up juz jest, Alexander Büttner, bedzie ogloszone na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 23:55, Kushh napisał:

> Co do trasnferów United - dawać Dembele i jest super paka. Bez Carrcika to możemy
kwiczeć,
> dlatego na lewą obronę mam trochę wywalone, bo evra to i tak cyborg który się nie
połamie,
> zaś z Michaelem może być róznie.

Ale na lewa obrone back-up juz jest, Alexander Büttner, bedzie ogloszone na dniach.


Sprawdziłem w google kto to i znalazłem info, że to pomocnik. Jesteś pewien? W ogóle jak on się prezentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 00:25, Ecko09 napisał:

Sprawdziłem w google kto to i znalazłem info, że to pomocnik. Jesteś pewien? W ogóle
jak on się prezentuje?


Angielska wiki jest dokladniejsza niz nasza ( niestety ), jest to lewy obronca calkiem dobrze usposobiony ofensywnie ( ladnie wykonuje karne ). Jak sie prezentuje ? Tak sie prezentuje jak youtube pozwala ;) Niestety moje pojecie o Eredivisie jest znikome wiec malo tutaj pomoge, ale mysle, ze to bedzie raczej pomoc dla Evry zeby sobie czasem odsapnal lub bardziej sie staral ( zdarzaly mu sie przeciez braki i w obronie i biernosc w ataku w zeszlym sezonie ) . A czy na 100% ? Mi mozna nie wierzyc, ale VDS raczej nie klamie biorac pod uwage to, ze troche pomagal przy transferze RVP.

"Edwin van der Sar ‏@vdsar1970
New player for Man Utd is also for me a surprise! Alexander Buttner from Vitesse and 2 Dutch players in 3 days! The Reds are turning Orange!"

A, no i sprzatnelismy go Saints'om sprzed nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Fergie zaszalał tego lata. Ofensywa Rooney+ RVP+Kagawa+Nani+ Valencia nie jest tak dobra jak ta z Ruudem i Ronaldo, ale jest już blisko :D
Swoją drogą kontuzje Smallinga, Jonesa, Evansa i Ferdinanda to jakiś spisek. Jutro pewnie zobaczymy obronę Evra-Vidic-Carrick-Valencia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 01:28, filip29 napisał:

No to Fergie zaszalał tego lata. Ofensywa Rooney+ RVP+Kagawa+Nani+ Valencia nie jest
tak dobra jak ta z Ruudem i Ronaldo, ale jest już blisko :D
Swoją drogą kontuzje Smallinga, Jonesa, Evansa i Ferdinanda to jakiś spisek. Jutro pewnie
zobaczymy obronę Evra-Vidic-Carrick-Valencia.

Mnie martwi troche ten środek pola. Niby jest tam kogo wsadzić, ale wszyscy mocno przeciętni. Scholes czy giggsy też wystawiany w roli rozgrywającego już przestarzali, cleverley też przeciętnie. Anderson grał dobrze jak drużyna grała dobrze, Fletcher teraz po kontuzji no i umówmy się, że on z carrickiem, to czołówka to to nie jest.
Szpital w MU to już norma ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>cleverley też przeciętnie.

grający Cleverley w formie to absolutnie pomocnik nie do zmiany, tak dobrego CMa nie mieliśmy od czasów Hargreavesa. Problemem jest fakt, że łamie się równie mocno co Hargo, więc za bardzo polegać na nim nie można. Wzmocniliśmy wszystkie pozycje poza tą, która najbardziej tego wymagała. lol

Swoją drogą są od wczoraj ploty, że Kaka ma odejść do United na wypożyczenie. Jak najbardziej jestem na tak, nie odzyska formy to nic nie stracimy, a jak to zrobi - to będzie wielkim wzmocnieniem dla zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 13:52, Pernia napisał:


Swoją drogą są od wczoraj ploty, że Kaka ma odejść do United na wypożyczenie. Jak najbardziej
jestem na tak, nie odzyska formy to nic nie stracimy, a jak to zrobi - to będzie wielkim
wzmocnieniem dla zespołu.


Szczerze w to wątpię, Real nie odda go na wypożyczenie, jedynie transfer definitywny i to za nie mniej niż 20 milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 13:52, Pernia napisał:


>cleverley też przeciętnie.

grający Cleverley w formie to absolutnie pomocnik nie do zmiany,

Jeśli jest w formie, to Tom jest bardzo dobrym graczem. Ale grał mecze będąc pod formą. I jego urazy też często łapią.

tak dobrego CMa nie

Dnia 20.08.2012 o 13:52, Pernia napisał:

mieliśmy od czasów Hargreavesa. Problemem jest fakt, że łamie się równie mocno co Hargo,
więc za bardzo polegać na nim nie można.

I właśnie w tym problem. Może wcześniej się źle wyraziłem, ale o to mi chodziło ;)

Dnia 20.08.2012 o 13:52, Pernia napisał:


Swoją drogą są od wczoraj ploty, że Kaka ma odejść do United na wypożyczenie. Jak najbardziej
jestem na tak, nie odzyska formy to nic nie stracimy, a jak to zrobi - to będzie wielkim
wzmocnieniem dla zespołu.

Wątpliwe, żeby Real od tak go wypożyczył. Ale jeśli to prawda to jeszcze lepiej dla UNITED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Manchester póki co do przerwy kiepsko, szczególnie sam początek, w końcówce się trochę przebudzili ... Chyba jedyny zawodnik który zasłużył do tej pory na wyróżnienie to Kagawa, widać że szuka gry. No i oczywiście De Gea, cóż on wyprawia w tej bramce, gdyby nie on to Everton już by prowadził :) Mam nadzieję że Diabły się obudzą po przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za kicha. Wszyscy oprócz Kagawy i De Gei grali dzisiaj piach. Nie wiem jak można przegrać walkę powietrzu 20 razy z rzędu ale nasza obrona pobiła dzisiaj rekord. Trochę szkoda, że ssędzia nie zauważył karnego przy faulu na Welbecku, ale Everton dzisiaj sobie zasłużył na zwycięstwo. Scholes grał po prostu słabo, ale Cleverly to jakaś porażka. Zamiast rozgrywać piłkę, podaje ją do tyłu. Już Hamburgerson lepiej dzisiaj grał.
Rok temu Utd zaczęło od wysokich wygranych, ale przegrali tytuł, więc mam nadzieję, że teraz będzie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hazard to człowiek mutant. 3 asysty i 2 wypracowane karne (czyli defacto 5 asyst) w ciągu dwóch meczy.
Przykro mi to mówić, ale po pierwszych meczach Premier League wygląda, że Chelsea idzie na mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 23:36, filip29 napisał:

Hazard to człowiek mutant. 3 asysty i 2 wypracowane karne (czyli defacto 5 asyst) w ciągu
dwóch meczy.
Przykro mi to mówić, ale po pierwszych meczach Premier League wygląda, że Chelsea idzie
na mistrza.


Spokojnie, defensywa musi się poprawić, środek pola musi też być nieco bardziej kreatywny, jeden piłkarz mistrzostwa nie wygra.
Ale zdobycz imponuje. Szczególnie, że przy golu na 4:2 spokojnie mógł strzelać na praktycznie pustą bramkę, ale podał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować