Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2012 o 23:36, filip29 napisał:

Przykro mi to mówić, ale po pierwszych meczach Premier League wygląda, że Chelsea idzie
na mistrza.


Szkoda tylko, że jedną z kluczowych bramek strzelili ze spalonego, a i Terry powinien po meczu postawić sędziemu piwo za brak żółtka jeszcze w pierwszej połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 23:36, filip29 napisał:

Przykro mi to mówić, ale po pierwszych meczach Premier League wygląda, że Chelsea idzie
na mistrza.


Póki co to strzelili szybkie 2 bramki Wigan,a resztę meczu Wigan ich cisnęło tylko brakowało szczęścia i potrzebowali bramki ze spalonego,żeby ograć beniaminka.Nie ma co idą jak burza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co, to wczoraj grali z Reading i rozjechali ich w sumie 4-2.

Hazard gra naprawdę bajecznie póki co - świetny transfer.
Ile on ma już tych asyst po dwóch meczach? 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,ale jeżeli ktoś stwierdza,że po wymęczeniu wygranych z 2 kandydatami do spadku "Chelsea idzie na mistrza" to ciężko się z tego nie śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 16:14, Iverson7 napisał:

No,ale jeżeli ktoś stwierdza,że po wymęczeniu wygranych z 2 kandydatami do spadku "Chelsea
idzie na mistrza" to ciężko się z tego nie śmiać.

Czytaj ze zrozumieniem ziomek. Kto według ciebie wyglądał najlepiej w pierwszych meczach? Z liczących się zespołów United zagrał bardzo słabo, City przeciętnie, a Chelsea dobrze. Wiadomo, że to się 100 razy zmieni, ale jak na razie grają ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 12:07, Diverso napisał:

Póki co, to wczoraj grali z Reading i rozjechali ich w sumie 4-2.


Czwarta bramka padła tylko dlatego, że bramkarz Reading pobiegł w pole karne. Coś, czego by nie zrobił gdyby sędziowie nei popełnili błędu uznajac bramkę Torresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:32, Kadaj napisał:

Jaki fajny sparing Hannoveru we Wrocławiu. xD


Nie wiem jakim cudem Śląsk strzelił dwa gole. Ale trzy w plecy... w Hannoverze jeszcze bardziej się gospodarze zabawią, mi się wydaje. Ale jeszcze może ''nasi'' coś trafią, w końcu cała połowa przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha już 3:3 we Wrocławiu, a powinno być 4:3 bo sędziowie nie uznali jednego całkowicie prawidłowego gola Patejuka. Niemcy chyba po tych dwóch szybko strzelonych golach całkowicie odpuścili, ale teraz mogą się wziąć za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

współczuję tym którzy oglądają występy naszych w pucharach i mecze kadry, jak widać masochistów w tym kraju nie brakuje:D za 20 min dawka dobrego futbolu z Hiszpanii, oby tym razem odbyło się bez kontrowersji, bo atmosfera podczas każdego GD robi się ostatnio irytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 22:15, BoloMaster napisał:

współczuję tym którzy oglądają występy naszych w pucharach i mecze kadry,

Oj tam, jednym okiem można, czasem jest zabawnie. ;p

Dnia 23.08.2012 o 22:15, BoloMaster napisał:

za 20 min dawka dobrego futbolu z Hiszpanii

*zieeeew*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 22:15, BoloMaster napisał:

współczuję tym którzy oglądają występy naszych w pucharach i mecze kadry, jak widać masochistów



Zgodzę się. Kiedyś zagorzale wszystko patrzyłem, a teraz... kadry z Estonią nie oglądałem, Śląsk zerknąłem na pięć minut, Legii w ogóle. To wszystko to śmiech niestety :)

Dnia 23.08.2012 o 22:15, BoloMaster napisał:

w tym kraju nie brakuje:D za 20 min dawka dobrego futbolu z Hiszpanii, oby tym razem
odbyło się bez kontrowersji, bo atmosfera podczas każdego GD robi się ostatnio irytująca.


zgodzę się z kolegą <ziew>. Nie oglądam, nie kręcą mnie te "gran derbi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona i strzały z dystansu? No way, muszę obejrzeć ich następny mecz ligowy bo to może być jednorazowy wybryk. Jeśli nie to Tito>Pep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak większość tych strzałów nie leciało nawet w światło bramki, jeżeli w ogóle jakiś. Zatem postęp jest, ale rewolucji brak. Ogólnie mecz nudny, jakiś taki bez polotu. Zarówno Messiemu jak i Ronaldo grać się nie chciało, dużo fauli, i to co zrobił Valdes... Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz dopiero rozkręcił się w drugiej połowie. Szczerze mówiąc, to porażka mnie nie rusza. Nie dość, że tylko jedną bramką to jest to tylko Superpuchar. Grę Realu bardziej rozruszał Di Maria. Mou liczył na szybkość i nosa do wychodzenia do prostopadłych podań Callejona, ale za dużo ich nie było. Zobaczymy jak będzie za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 22:15, BoloMaster napisał:

współczuję tym którzy oglądają występy naszych w pucharach i mecze kadry, jak widać masochistów
w tym kraju nie brakuje:D za 20 min dawka dobrego futbolu z Hiszpanii, oby tym razem
odbyło się bez kontrowersji, bo atmosfera podczas każdego GD robi się ostatnio irytująca.

Po ostatnich występach polskich klubów i kadry odpuściłem sobie chyba na dobre oglądanie meczy, nawet nie chce mi się komentować ich wyczynów, miarka się przebrała, z jednej strony kluby chcą mieć kibiców, a z drugiej wytwarzają żałośnie słaby produkt, zwykły bubel, do tego kadra podobnie - mimo, że zawodników mamy w dobrych zagranicznych klubach. Pewnie od czasu do czasu obejrze sobie meczyk Lecha (tak z sentymentu), ale nic poza tym. LM prócz finałów, ew. fajnych półfinałów przestałem oglądać już dawno, Gran Derbi jakby się przejadły zarówno kibicom jak i chyba samym piłakarzom - a wielkie kluby chciały zrobić swoją LM i grać na okrągło ze sobą.. już to widzę, sezon lub dwa i byłoby jak z Gran Derbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem film i jak się skończył to po chwili się zaczęła druga połowa Superpucharu Hiszpanii, czyli ominęły mnie ta podobno nudna pierwsza część gry. Druga naprawdę niezła, a najlepsze, że gol Di Marii padł zaraz po tym jak Casillas genialnie obronił piłkę, z której byłoby 4:1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować