Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Luka Modric oficjalnie w Realu Madryt.

Ciekaw jestem jak Mourinho ma zamiar pomieścić na boisku dwóch z trzech najlepszych playmakerów świata tak, by sobie nie przeszkadzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 11:44, mati285 napisał:

Luka Modric oficjalnie w Realu Madryt.

Ciekaw jestem jak Mourinho ma zamiar pomieścić na boisku dwóch z trzech najlepszych playmakerów
świata tak, by sobie nie przeszkadzali.


Jak dla mnie to Modric na początek rezerwowy, ale jeśli Ozil dalej tak będzie grał to Modric nie będzie miał problemu z przebiciem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 11:44, mati285 napisał:

Luka Modric oficjalnie w Realu Madryt.

Mourinho zapewne będzie rotował ,a pozycji playmakera. Przy obecnej formie Ozila, Modric może nawet wskoczyć do pierwszego składu. Rywalizacja dobrze im zrobi. Z resztą jest też opcja wystawiania obu zawodników jednocześnie. Ozil był czasami wystawiany na prawym skrzydle. Póki co jednak Di Maria prezentuje się najlepiej ze wszystkich zawodników, więc będzie grał często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 12:48, SongoX napisał:

>


Modric na pewno tez w niektórych meczach będzie odciążał Xabiego. W poprzednim sezonie miał to robić Sahin, ale wszyscy wiemy jak to się skończyło, kontuzja za kntnuzją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 13:08, Ecko09 napisał:

> >

Modric na pewno tez w niektórych meczach będzie odciążał Xabiego. W poprzednim sezonie
miał to robić Sahin, ale wszyscy wiemy jak to się skończyło, kontuzja za kntnuzją...

Modrić to zupełnie inna pozycja od Xabiego, jedyną osoba którą będzie mógł odciążać to Ozil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie...

Modrić może grać zarówno obok Xabiego, zastępować go, bądź grać jako typowy ofensywny pomocnik. Wariantów z Modrić''iem jest sporo, dlatego był to gracz tak szalenie pożądany przez Real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 14:42, Pernia napisał:

Modrić to zupełnie inna pozycja od Xabiego, jedyną osoba którą będzie mógł odciążać to
Ozil

Przyda się, bo Ozil z formą na początek sezonu nie trafił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2012 o 11:44, mati285 napisał:

Ciekaw jestem jak Mourinho ma zamiar pomieścić na boisku dwóch z trzech najlepszych playmakerów
świata tak, by sobie nie przeszkadzali.


Dwóch z trzech najlepszych playmakerów świata ? Toż to jakiś żart, z Modrica to taki playmaker jak z Cristiano Ronaldo ;P Opisany przez ciebie problem dotyczyć może co najwyżej reprezentacji Hiszpanii (Xabi Alonso, Xavi, Fabregas, Iniesta)

E: Hiszpanii się udaje, a Anglia nigdy nie mogła znaleźć miejsca dla Lamparda i Gerrarda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modrić-Kolejny do zepsucia???? Mou raczej tego nie robi więc może transfer Luki wypali. Gdyby nie Mou stwierdziłbym, że Luka tam polegnie. Ale The Special one, czy może już The Only one do tego raczej nie dopuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 23:27, Smooqu napisał:

Sędziowanie znów pod Barcelonę, pochlastać się idzie!

Barca gra w 10? Bo nie oglądam meczu, kumpel mnie o tym poinformował. Możesz mi powiedzieć kto i za co ją dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 23:29, Mange napisał:

> Sędziowanie znów pod Barcelonę, pochlastać się idzie!
Barca gra w 10? Bo nie oglądam meczu, kumpel mnie o tym poinformował. Możesz mi powiedzieć
kto i za co ją dostał?

Adriano, za faul na Ronaldo który wychodził sam na sam z bramkarzem. Zasłużona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2012 o 23:31, igor631 napisał:

Adriano, za faul na Ronaldo który wychodził sam na sam z bramkarzem. Zasłużona.

Dzieki. Kompletnie zapomniałem o tym meczu :( Chyba wystąpił u mnie przesyt tych meczy i już nie śledzę tak bardzo terminarza XD Mimo to mecz obejrzę, bo może być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 23:27, Smooqu napisał:

Sędziowanie znów pod Barcelonę, pochlastać się idzie!

Ach ta "farsa" i ten jej skill :P

A tymczasem Niang i Bojan (wypożyczony) w Milanie...
O ile widzę przyszłość Nianga w przyszłej 11-sce Milanu za sezon lub dwa ,o tyle Bojana jakoś nie... zobaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny mecz. Real po takim początku powinien rozjechać Barcelonę, a nie drżeć do końca o wynik. Dziwna decyzja sędziego przy nieuznaniu gola Pepe. Potem Barcelona lepiej grała w 10 niż w 11.
To był mecz bramkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za błazenada, gdyby nie skuteczność to by manita jak nic była :D
swoją drogą sędzia się starał jak mógł, żeby Barca tego nie przegrała aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Campeones, Campeones, Ole Ole Ole!
Campeones, Campeones, Ole Ole Ole!
Campeones, Campeones, Ole Ole Ole!
Campeones, Campeones, Ole Ole Ole!
Campeones, Campeones, Ole Ole Ole!
Campeones, Campeones, Ole Ole Ole!
Campeones, Campeones, Ole Ole Ole!
Campeones, Campeones, Ole Ole Ole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 00:26, ManweKallahan napisał:

Dziwny mecz. Real po takim początku powinien rozjechać Barcelonę, a nie drżeć do końca
o wynik. Dziwna decyzja sędziego przy nieuznaniu gola Pepe. Potem Barcelona lepiej grała
w 10 niż w 11.
To był mecz bramkarzy.


Specjalnie tak grali, bo nie chcieli w końcu przegrać i to jeszcze u siebie :). A co do nieuznanego gola to Barca to wymusiła. Co jak co Ronaldo nieźle wykiwał piętką Pique, jednak myślę, że najładniejszą bramką meczu był rzut wolny w wykonaniu Messi''ego. I ten słupek Higuaina, to śmiech na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powinienem to napisać w innym temacie, ale było to dla mnie dużym zaskoczeniem, kiedy dowiedziałem się dziś, że były piłkarz Jacek Wiśniewski, znany ze swojej charakterystycznej szczeny będzie walczył na najbliższej gali KSW. W sumie to potem przypomniałem sobie, że chłop był zadziorny na boisku i na ring w sam raz się nadaje. ;] Taka ot ciekawostka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować