Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Tragedia. Ile razy już mówiłem, że Di Matteo się nie nadaje. Wcześniej ultra defensywny styl gry od czasu przejęcia przez niego drużyny i przy wielkim szczęściu wygrywamy LM. Teraz próbuje coś zdziałać i nic to nie wnosi. Kompletny brak pomysłu na grę, a do tego nic bardziej mnie nie wkurza niż bezczynne siedzenie trenera na ławce i wpatrywanie się w ciszy w boisko. Jeszcze kilka zwycięstw ze słabeuszami w PL, potem kilka porażek ze wszystkimi mocniejszymi typu Arsenal, Tottenham, Liverpool i w połówce sezonu będziemy na jakimś 6-8 miejscu. Wciąż trzymam się zdania, że Di Matteo miał szczęście. On dla mnie nie ma pomysłu na Chelsea. Coś próbuje, ale mu to nie wychodzi i będę się tego trzymał, po tym co pokazał grając wcześniejsze kilka miesięcy tylko w obronie.

Tragedia nr 2. Jak można było sprzedać Essiena? Zawodnik po ciężkiej i długiej kontuzji - ok, ale nawet nie dostał większej szansy na grę. Mou za to jak widać wie co robi. Moim zdaniem Essien pod jego okiem się tam odnajdzie. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 12:39, Becamer napisał:

Tragedia. Ile razy już mówiłem, że Di Matteo się nie nadaje.

Moim zdaniem on nie umie odnaleźć się w niektórych trudnych sytuacjach i nie umie zmienić taktyki podczas meczu. Jedyne co robił wczoraj to wymieniał zawodników, którzy za wiele nie wnosili. IMO za małe doświadczenie tego trenera decyduje o niektórych słabych wynikach. Taki potencjał musi wykorzystać jakiś solidny trener.

Dnia 01.09.2012 o 12:39, Becamer napisał:

Tragedia nr 2. Jak można było sprzedać Essiena?

Tu zbyt wielu powodów do narzekań nie powinno być. Jest to tylko wypożyczenie. Jeśli Mourinho wznieci w tym zawodniku dawny blask, to tylko dobrze dla Chelsea, bo potem ma szansę wrócić do The Blues w świetnej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 12:05, Chaotizz napisał:

Wszystko oczywiście zawdzięczamy Lassowi. :]

A właśnie Kaka i Lass zostali w Realu? Bo przy przyjściu Essiena i Modricia, to czekają na nich trybuny. W Realu jest teraz przesyt pomocników zwłaszcza środkowych, Sahin odszedł do Liverpoolu? Brakuje za to obrońców, ale to akurat typowe dla Królewskich.. Ciężko będzie wygrywać wszystko Realowi, coś mi się wydaje, że teraz Mou postawi tylko na LM, on sam ma chyba świadomość, że z taką drużyną nie ma szans zdobyć potrójnej korony.

Liga hiszpańska dystansuje powoli angielską, świadczy o tym nie tylko ranking, ale też wiele ciekawych transferów w kierunku La Liga z PL, podobnie jak z Włoch do Francji. Nie długo reszta klubów francuskich będzie miała kasę z wyższych kontraktów telewizyjnych i też zaczną kupować lepszych zawodników, rywalizacja z PSG wyjdzie im tylko na dobre..

Brak zdecydowanego lidera - nawet takiej Legii, która od wielu lat ma warunki do zdominowania polskiej ligi - to największa słabość polskiej ligi. Wtedy Lech czy Wisła musiałby więcej inwestować, do tego regularnie zdobywane pkt. pozwoliłby mieć więcej drużyn w pucharach. Nie mamy drużyny takiej jak swego czasu Wisła regularnie skupującej najlepszy zawodników ligi (jak takie BATE na Białorusi), przez co co roku się tylko osłabiamy.. Wszołek, Teodorczyk zagrali wczoraj świetny mecz przeciwko Wiśle, ale co z tego, to typowi polscy młodzi piłkarze - dostaną możliwość wyjazdu (większą kasę) za rok to skorzystają (nawet jak nie będą tam mieli możliwości grania), a Polonia nawet nie pozwoli na ich sprzedaż do Legii, Lecha czy Wisły.

filip29@ Kogo kupiło City? De Jong w Milanie to dobry transfer, to taki kozak jak Gatusso, a może nawet większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 12:52, Paoro napisał:

Kogo kupiło City?

Z tych bardziej znanych: Maicon z Interu, Javi Garcia z Benfiki, Matija Nastasić z Fiorentiny i Scott Sinclair ze Swansea.

Edit:

Dnia 01.09.2012 o 12:52, Paoro napisał:

Sahin odszedł do Liverpoolu?

Na wypożyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 13:00, Kadaj napisał:

> Kogo kupiło City?
Z tych bardziej znanych: Maicon z Interu, Javi Garcia z Benfiki, Matija Nastasić z Fiorentiny
i Scott Sinclair ze Swansea.

Myślałem, że Maicona to Real kupi :P w MC przesyt, chcą chyba nakupować póki jeszcze to finansowanie fair nie działa, albo nie jest jeszcze tak egzekwowane, bo chyba od tego sezonu wchodzi..
Co do Borussii to wolę chyba nawet tego Reusa niż samolubnego Kagawę i ta zamiana raczej na złe BVB nie wyjdzie, choć z takimi krezusami jak Real i MC to łatwo nie będzie. W końcu Polacy z powodzeniem mogli grać w LM na wiosnę, a tu taki pech w losowaniu.. Oby Lewy popisał się golem albo dwoma z Realem to spokojnie go ktoś z PL kupi, pamiętam jak Krzynówek strzelił ładną bramkę Realowi to go chciało pół Europy kupić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa się robi. Możemy nie obejrzeć najbliższych meczów reprezentacji Polski w eliminacjach MŚ2014 ponieważ Sportfive nie zgodziła się na warunki finansowe jakie proponuje TVP. Te mają być o 40 procent mniejsze niż za mecze sparingowe przed Euro 2012. Jest jeszcze troche czasu i mam nadzieję że ktoś w porę się obudzi żebyśmy mogli mecze z Czarnogóra i Mołdawią łaskawie obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 21:05, Ziggy napisał:

Ciekawa sprawa się robi. Możemy nie obejrzeć najbliższych meczów reprezentacji Polski
w eliminacjach MŚ2014 ponieważ Sportfive nie zgodziła się na warunki finansowe jakie
proponuje TVP. Te mają być o 40 procent mniejsze niż za mecze sparingowe przed Euro
2012. Jest jeszcze troche czasu i mam nadzieję że ktoś w porę się obudzi żebyśmy mogli
mecze z Czarnogóra i Mołdawią łaskawie obejrzeć.


Gdybyśmy nie obejrzeli, to mała strata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 21:05, Ziggy napisał:

Jest jeszcze troche czasu i mam nadzieję że ktoś w porę się obudzi żebyśmy mogli
mecze z Czarnogóra i Mołdawią łaskawie obejrzeć.

A ja mam nadzieję że nie obejrzymy, a PZPN nie obejrzy ani złotówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAAHHA też o tym słyszałem. Dość, że gramy g*wno tak reprezentacja jak i kluby, płacą im za pokazywanie ich meczów, a oni mówią, że mało. Sport5 to powinni jeszcze dopłacać. Nie wiem kto wybrał tego sponsora, ale te nasze sparingi, które były czasami tylko wypełnieniem jakiś kontraktów to pomyłka. Do sprawy sport5 dorzućmy jeszcze, że znów nie będzie polskiej oficialki w grze FIFA. Niby tylko zwykła, głupia gra, ale nasz związek jako jedyny nie potrafi się dogadać z EA. Panowie z PZPN chcieliby pewnie więcej pieniędzy, tylko że nikt nie jest głupi i za zerowy poziom nie będzie przepłacał, bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobiech najpierw 2 bramki w meczu ze Śląskiem - no to akurat wielki wyczyn nie był :P - a teraz w Bundeslidze kolejne 2, to już przypadek nie jest, Artur wywalczył sobie prawdopodobnie miejsce w wyjściowej jedenastce, oczywiście Fornalik, postanowił powołać 34-letniego Sagana i Piecha bez formy, zamiast Sobiecha strzelającego regularnie bramki. Nosa to Fornalik chyba nie ma, owszem z Estonią nie błyszczał, ale i Lewy także, lepiej było odpuścić sobie powołanie Piecha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Van Persie to jest skurczybyk. Wygrywał mecze dla Arsenalu, a teraz dla United. Nie strzelił karnego przy 2-1 dla Southampton, a chwilę później wsadził dwa gole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Najśmieszniejsze w tym jest, to że przed Euro mnóstwo osób narzekało na brak Piecha w kadrze oraz na powołanie m.in. Sobiecha, który raczej grzał ławę w klubie i ewentualnie wchodził na końcówki spotkań, a teraz mamy odwrotną sytuację, mamy w kadrze Piecha bez formy i brak powołania dla Sobiecha, który gra więcej ;] No ale cóż trzeba się przyzwyczaić, że u nas to robi się wszystko na odwrót niż należy ;p Chociaż Sobiech chyba grał z Estonią i nic nie pokazał w tym meczu, ale była to w dużej mierze wina ogólnej koncepcji gry w tym meczu i postawy reszty zespołu.

Tymczasem włączyłem sobie ostatnie 10 minut meczu Southampton - Manchester Utd. i zobaczyłem piękną końcówkę w wykonaniu Van Persiego, który zapewnił Diabłom 3 pkt strzelając w meczu hat-tricka, ale też marnując karnego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....98,99,100 van Persieeee!!! Nie mam słów żeby go opisać. Nie mam słów żeby opisać UNITED. Jak oni to robią nie mam pojęcia, ale potrafią doprowadzić do zawału serca. Z Piekła do nieba, a może i na odwrót.

Nani-ten człowiek jak tak dalej będzie grał to do naszej rodzimej ligi się nie nada. Dostał kilkanaście minut i nic. Jedyny + w jego przypadku to te bite rogi. No i to go chyba ratuje przed suszarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 19:15, Luk04229 napisał:

.>
Nani-ten człowiek jak tak dalej będzie grał to do naszej rodzimej ligi się nie nada.
Dostał kilkanaście minut i nic. Jedyny + w jego przypadku to te bite rogi. No i to go
chyba ratuje przed suszarką.


Suszarek już nie ma podobno ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eurosport.onet.pl/wiadomosci/boniek-nawet-platini-sie-ze-mnie-smieje,1,5234970,wiadomosc.html
Boniek jak to Boniek lubi coś powiedzieć by być w centrum uwagi, zwłaszcza przed wyborami, ale coś tym jest. Może to nie dlatego, że Platini i UEFA lubią Polską, ale bardziej dlatego, że to spory rynek. Najlepsze jest to, że dostaliśmy Euro, dostaliśmy reformę Platiniego, a zamiast nas sukcesy odnoszą inni.. Nam po prostu nie idzie pomóc, póki sami się nie ogarniemy, a na to się nie zanosi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 15:16, Smooqu napisał:

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=40946

Ciekawe co teraz bo ostatnio kiepsko to wygląda szczerze mówiąc ;/

Jak to co, powrót do UNITED :) A tak serio, to pewnie będą jakieś rozmowy, próba wyjaśnienia sobie wszystkiego itd. Bądź co bądź, CR7 to profesionalista pełną gębą i nawet jeśli będzie niezadowolony to będzie się starał grać najlepiej jak może. Wiadomo, że atmosfera wpływa na jakość gry, ale wkońcu real ma najlepszego psychologa na świecie-Mourinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować