Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2012 o 13:32, wolverine napisał:

Sobota to ten który w meczu z RPA pare razy spieee... schrzanił 100% sytuacje :) ? A
to nie trafił, a to chciał piętką a to strzelił w bramkrza...
jeden i drugi nie za bradzo nadawali się do wejścia. Mierzejewski nie gra w klubie więc
tak na zdrowy rozum nie powinien dostać powołania, a Sobota po meczu z RPA jakoś nie
rokował dobrze :)


Również meczu z RPA nie oglądałem, ale skróty akcji tak i z tego co wiem, to piętką strzelać chciał Sobiech, a w bramkarza trafił Piech. Na tych powtórkach Sobota nie wykorzystał jednej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AVB przegrywa z zeszłorocznymi podopiecznymi. Brawa dla Chealsea, choć mi na rękę byłby co najmniej remis, by tylko przewaga nad MU stopniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś to ja mogę oglądać - liga angielska jest niesamowita. Kontrola wyniku w wykonaniu Chelsea przez całą pierwszą połowę, by na początku drugiej dać sobie wbić 2 bramki i sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Przebudzenie Maty, 2 bramki i asysta, 2:4 i 3 punkty na koncie The Blues. Nic tylko czekać na mecz z United, będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nic tylko czekać na mecz z United, będzie się działo :)
Ano, dawno nie widziałem takiej bramki w wykonaniu Roo :( Nie ma to jak gonić wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 16:16, Mange napisał:

>Nic tylko czekać na mecz z United, będzie się działo :)
Ano, dawno nie widziałem takiej bramki w wykonaniu Roo :( Nie ma to jak gonić wynik...

Roo - Roo 1:1. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 16:32, Kadaj napisał:

Roo - Roo 1:1. ;p


Hattrick! :)
Siłę ognia United ma ogromną, szkoda że w większości meczów w tym sezonie trzeba jej użyć do odrabiania strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 18:05, Shlafrok napisał:

Siłę ognia United ma ogromną, szkoda że w większości meczów w tym sezonie trzeba jej
użyć do odrabiania strat.

W ostatnich latach często trafiało się ze średniakami wymęczone 1:0, więc walory estetyczne spotkań znacznie wzrosły. Na mocniejsze zespoły obrona powinna się ogarnąć i zagrać skupiona od pierwszej minuty, bo inaczej może się skończyć jak z Tottenhamem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 18:18, Kadaj napisał:

W ostatnich latach często trafiało się ze średniakami wymęczone 1:0, więc walory estetyczne
spotkań znacznie wzrosły. Na mocniejsze zespoły obrona powinna się ogarnąć i zagrać skupiona
od pierwszej minuty, bo inaczej może się skończyć jak z Tottenhamem...

To wszystko przez kontuzje. Wszyscy obrońcy oprócz Rafaela i Evry byli już w tym sezonie kontuzjowani. Trzeba coś z tym zrobićć, bo od kilku lat mamy szpital :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 18:37, filip29 napisał:

To wszystko przez kontuzje. Wszyscy obrońcy oprócz Rafaela i Evry byli już w tym sezonie
kontuzjowani. Trzeba coś z tym zrobićć, bo od kilku lat mamy szpital :<

Kontuzje i brak zgrania swoją drogą, ale:
Fulham 3' (!)
Southampton 15'
Tottenham 2' (!)
Cluj 14'
Stoke 11'

5 na 12 straconych w PL i CL bramek padło w pierwszym kwadransie. Nad tym jak najbardziej można popracować.

PS Galatasaray należał się karny chyba też gdzieś tak na początku. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 19:19, Kadaj napisał:

5 na 12 straconych w PL i CL bramek padło w pierwszym kwadransie. Nad tym jak najbardziej można popracować.


Generalnie większość bramek wpada nam do siatki z niczego, moim zdaniem totalnie siada koncentracja. Na City czy Chelsea naprawdę trzeba spiąć pośladki bo tam każdy może błysnąć nawet pomimo słabego meczu.
Btw De Gea znowu traci pewność siebie. To nie jest typ gościa który z miejsca zagarnia pole karne dla siebie, poprzedni sezon pokazał że on potrzebuje ogrania a SAF, niespodzianka, robi karuzeję na pozycji GK.
Z drugiej strony Lindegaard gra dobrze ale bramkarzem numer jeden to on nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PL Arsenal też ostro kosi :)
Mimo wszystko szkoda mi Kanonierów i nawet The Reds bo sentyment do wielkiej 4 pozostał i jak widzę jakie miejsca zajmują to dziwnie się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Milan w tym sezonie ma już 5 porażek, do tego raptem 1 remis i 2 zwycięstwa. Arsenal 3 wygrane, 3 remisy i 2 porażki. O ile Milan ma już naprawdę ciężką sytuację, AFC może wskoczyć do czołówki tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz zagrała dzisiaj Borussia Dortmund z faworyzowanym Realem Madryt. Już nie chodzi nawet o zwycięstwo 2:1, ale o dominacje na boisku przez praktycznie cały mecz. Bardzo mało było okresów w grze, w których Real zepchnąłby Dortmundczyków do defensywy. Bardzo dobrze zagrali Lewandowski i Piszczek, pierwszy strzelił gola a drugi zaliczył wiele udanych interwencji w obronie, co szczególnie ważne, jako iż miał obok siebie samego Cristiano Ronaldo oraz kilka ofensywnych wejść na połowę przeciwnika. Tak więc Borussia jest już bardzo blisko gry w 1/8 finału, tym bardziej, że City przegrało z Ajaxem w drugim meczu tej grupy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

City strasznie zawodzi. W zeszłym sezonie myślałem, że brakowało im doświadczenia i w tym roku spokojnie dadzą radę - tak samo Borussia. Tyle, że Niemcy teraz grają świetnie, a Anglicy znowu nie wyjdą z grupy. Chyba jednak Mancini nie nadaje się do europejskich pucharów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować