Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2013 o 00:41, JayL napisał:

Ale uznać nie dość, że wyższość Barcy, to jeszcze Atletico? To już byłaby spora ujma
na honorze Realu. Tym bardziej, że Atletico jest z tego samego miasta. Coś mi się zdaje
że RM jednak powalczy o drugie miejsce. A jeśli tak, czy wywalczy - trudno powiedzieć...

@Paoro
Sam ligi włoskiej nie oglądałem, ale Sneijder podobno ostatnio nie zachwycał, spory spadek
formy. Drogba grał świetnie w LM, ale co z nim teraz, też nie wiadomo. Bez odpowiedniego
trenera i reszty zespołu i największe talenty można zmarnować.

Jak Real wygra LM to faktycznie będzie miało znaczenie który był w lidze. Jak nie wygra LM, to czy będzie trzeci, czy drugi i tak będzie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 22:49, pawbuk napisał:

Wreszcie nie będę oglądał tego pajaca na angielskich boiskach! :D

+1

Kondolencje dla wszystkich fanów Milanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie rozumiem decyzji władz Milanu. Idzie im w lidzę ostatnio w miarę dobrze, więc mogli poszukać kogoś bardziej rozsądnego do ataku, a nie Balotelliego. Tych około 20 mln euro nie jest wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupno Mario to strzał w stopę.

Już za dwie godziny największy mecz świata, derby europy. Znów Ronaldo vs. Messi.

Ronaldo w każdym z ostatnich sześciu klasyków strzelał, oby dziś było podobnie. Real pół rezerwowym składem, bez Di Marii, Pepe, Ramosa, Coentrao, Casillasa. Barcelona najsilniejszym składem. Dwumecz o finał pucharu Hiszpanii. Będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po czym wnioskujesz, że to największy mecz świata? :D Real w Europie nie wygrał nic od lat, w Hiszpani też sobie teraz słabo radzi :) Jeśli bym miał wskazać mecz drużyn, które w ciągu ostatnich lat były najmocniejsze, to byłby to mecz Barcelona - Bayern lub Manchester United - Barcelona :)

Wiem, że Real to najbardziej utytułowana drużyna w Europie, ale połowę swoich Pucharów Europy zdobył w latach 50 - tych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 19:36, pawbuk napisał:

Wiem, że Real to najbardziej utytułowana drużyna w Europie, ale połowę swoich Pucharów
Europy zdobył w latach 50 - tych :D


I tu jest niestety pies pogrzebany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 19:36, pawbuk napisał:

Po czym wnioskujesz, że to największy mecz świata? :D Real w Europie nie wygrał nic od
lat, w Hiszpani też sobie teraz słabo radzi :) Jeśli bym miał wskazać mecz drużyn, które
w ciągu ostatnich lat były najmocniejsze, to byłby to mecz Barcelona - Bayern lub Manchester
United - Barcelona :)

Wiem, że Real to najbardziej utytułowana drużyna w Europie, ale połowę swoich Pucharów
Europy zdobył w latach 50 - tych :D

Ludzie wielbiący inne ligi zawsze będą się doszukiwać, ale fakty są takie, że mierzą się dwie najmocniejsze ekipy, najbardziej medialne, najdroższe.

Połowę trofeów w latach 50? Zajrzyj do wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 20:02, Szejkon napisał:

Ludzie wielbiący inne ligi zawsze będą się doszukiwać, ale fakty są takie, że mierzą
się dwie najmocniejsze ekipy, najbardziej medialne, najdroższe.

To jak to się stało, że te dwie najmocniejsze ekipy w zeszłym sezonie nie dotarły do finału LM, a jedna z tych najmocniejszych drużyn w finale ostatni raz grała 10 lat temu? :D Poza tym, potęga Realu i Barcelony budowana jest po trupach innych drużyn Primera Division - wystarczy sobie popatrzeć jak wygląda sprzedaż praw telewizyjnych w Hiszpani, a jak w Anglii czy w Niemczech. Real to najmocniejszy jest w wydawaniu gigantycznych pieniędzy na niepotrzebnych piłkarzy.

Dnia 30.01.2013 o 20:02, Szejkon napisał:

Połowę trofeów w latach 50? Zajrzyj do wikipedii.


Zajrzałem - zwycięstwa RM w Pucharze Europy/LM: 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966, 1998, 2000, 2002. Na 9 cztery zdobył w latach 50-tych i jedno w 1960 :) Od 10 lat nawet nie był w finale, a przez kilka lat miał problemy nawet z ćwierćfinałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

To jak to się stało, że te dwie najmocniejsze ekipy w zeszłym sezonie nie dotarły do
finału LM,

Taka jest piłka nożna. Chyba, że chcesz się ośmieszyć i stwierdzić, że Chelsea w poprzednim sezonie była lepszą ekipą niż Barcelona. :)

Dnia 30.01.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

a jedna z tych najmocniejszych drużyn w finale ostatni raz grała 10 lat temu?

w ostatnich dwóch sezonach dwa razy była w półfinale, raz odpadając z Barceloną. Eksperci nie mają problemów z wyborem najmocniejszych ekip, 80 stawia na real i barcelone, tylko oczywiscie fanboye innych lig maja.

Dnia 30.01.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

:D Poza tym, potęga Realu i Barcelony budowana jest po trupach innych drużyn Primera
Division - wystarczy sobie popatrzeć jak wygląda sprzedaż praw telewizyjnych w Hiszpani,
a jak w Anglii czy w Niemczech. Real to najmocniejszy jest w wydawaniu gigantycznych
pieniędzy na niepotrzebnych piłkarzy.

To skoro ich kosztem jest budowana, tym bardziej dziwią skcesy Sevilli, czy Atletico na arenie europejskiej. :) Taki mają podział i już, liczy się poziom sportowy.

Dnia 30.01.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

Zajrzałem - zwycięstwa RM w Pucharze Europy/LM: 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966, 1998,
2000, 2002. Na 9 cztery zdobył w latach 50-tych i jedno w 1960 :) Od 10 lat nawet nie
był w finale, a przez kilka lat miał problemy nawet z ćwierćfinałami.

nie doczytałem dokładnie, zrozumiałem, że chodzi o trofea ogółem, nie o ligę mistrzów.

Kończąc sprawę więszkość ekspertów okręśla ten mecz jako ten największy, a te dwie ekipy, jako te najlepsze. Fanboye innych lig mogą to widzieć inaczej, niczego to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak twierdzisz, że eksperci są stronniczy, to sobie zobacz kursy bukmacherów kto wygra LM. Najmniejsze kursy są właśnie na Real i Barcelonę, także przełknij to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 20:38, Szejkon napisał:

Kończąc sprawę więszkość ekspertów okręśla ten mecz jako ten największy, a te dwie ekipy,
jako te najlepsze. Fanboye innych lig mogą to widzieć inaczej, niczego to nie zmieni.

Czemu od razu fanboje. Każdy kto ma inne zdanie od twojego i twoich "ekspertów" to fanboj? chyba maż z tym jakiś problem.
Real to medialna bańka, która jest pompowana przez $ i gwiazdy. Niestety nie przynosi do efektów na tyle spektakularnych, by nazywać ten zespół najmocniejszą ekipą. Co do barcy, to i owszem mimo, że ich nie lubię.

No, ale zobaczymy za kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 20:38, Szejkon napisał:

Kończąc sprawę więszkość ekspertów okręśla ten mecz jako ten największy, a te dwie ekipy,
jako te najlepsze. Fanboye innych lig mogą to widzieć inaczej, niczego to nie zmieni.

Pewnie ekspert Kowalczyk :D O ile Barcelonę mógłbym określić jako najlepszy obecnie zespół, to Realowi do tego miana jeszcze daleka droga. Najpierw muszą pokazać w Europie jak są mocni, ale na razie to chyba głównie się kłócą.
Zresztą, z Realem oprócz geniuszu Ronaldo i znakomitych Casillasa i Ozila, kojarzy mi się głównie bezmyślna brutalność, zwłaszcza w meczach z Barceloną. Tych meczów nawet ostatnio nie oglądam, bo nie mogłem patrzeć jak kompromitują piłkę nożną swoim zachowaniem, które idealnie by pasowało do ringu czy klatki, ale nie boiska. Lubię twardą grę, ale kopania, deptanie, wsadzanie palców w oko oraz udawanie trupa na pewno pod nią nie podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 20:47, Mange napisał:

Czemu od razu fanboje. Każdy kto ma inne zdanie od twojego i twoich "ekspertów" to fanboj?
chyba maż z tym jakiś problem.
Real to medialna bańka, która jest pompowana przez $ i gwiazdy. Niestety nie przynosi
do efektów na tyle spektakularnych, by nazywać ten zespół najmocniejszą ekipą. Co do
barcy, to i owszem mimo, że ich nie lubię.

No, ale zobaczymy za kilka godzin.

Nie wiedziałem, że bukmacherzy dają się nabierać na takie medialne bańki. LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 20:46, Lisun napisał:

http://www.sport.pl/pilka/1,64946,13317479,Katar_kupil_mundial_.html
Cóż, jak pierwszy raz o tym usłyszałem to też tak pomyślałem...


Już od dawna było słychać o korumpowaniu osób biorących udział w głosowaniu. Prawda jest taka - FIFA to potężna mafia. Nikt tak naprawdę nie wie co się tam dzieje. Te wszystkie zyski też trochę wsiąkają. Dlatego mówi się od czasu do czasu o buncie federacji oraz klubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 20:52, pawbuk napisał:

Pewnie ekspert Kowalczyk :D O ile Barcelonę mógłbym określić jako najlepszy obecnie zespół,
to Realowi do tego miana jeszcze daleka droga. Najpierw muszą pokazać w Europie jak są
mocni, ale na razie to chyba głównie się kłócą.
Zresztą, z Realem oprócz geniuszu Ronaldo i znakomitych Casillasa i Ozila, kojarzy mi
się głównie bezmyślna brutalność, zwłaszcza w meczach z Barceloną. Tych meczów nawet
ostatnio nie oglądam, bo nie mogłem patrzeć jak kompromitują piłkę nożną swoim zachowaniem,
które idealnie by pasowało do ringu czy klatki, ale nie boiska. Lubię twardą grę, ale
kopania, deptanie, wsadzanie palców w oko oraz udawanie trupa na pewno pod nią nie podchodzą.

Wiedziałem, że podsumujesz tekst o ekspertach jakimś gimnazjalnym komentarzem, dlatego wspomniałem o bukach. Co do reszty płaczu, cóż, frustruj się dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować